Warning: Creating default object from empty value in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/functions/wpzoom-functions.php on line 17 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/single.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/single.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/single.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/header.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/header.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/header.php on line 4 NeTiesa.lt — TELEGONIJA – medžiagos rinkimas
Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/sidebar.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/sidebar.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/sidebar.php on line 4

TELEGONIJA – medžiagos rinkimas

September 26, 2010 5:28 pm Komentavo - 13 Skaitė: 334

Prasidėjo nauji mokslo metai ir urodai, gyvenantys iš visuomenės naikinimo, pradėjo pisti protą Lietuvėlės jaunimėliui, o tiksliau paaugliukams.

Proto pisimo esmė labai paprasta: „Eikite vaikučiai ir piskitės, jeigu tik jums panižo, o svarbiausia, pisdamiesi nepamirškite užsimauti gandono arba nusipirkti kontraceptinių tablečių, nes nieko nėra baisiau pasaulyje už vaikų gimdymą…”

Tokiu būdu nušaunami keli zuikiai:

 1. Jaunoji karta vietoj mokslo, prioritetą teikia pisimuisi – lieka beraščiais ir mažaraųščiais. Tautos intelektinis potencialas mažėja.
 2. Skatinamas ir propaguojamas hedonizmas – taip užauga žmonės, kuriems reikia tik malonumo – tipiški visa ko vartotojai. Vartojimas – tai varančioji „vakarų“ visuomenės ir ekonomikos jėga.
 3. Skatinimas pistis ir saugotis nėštumo paaugliams įkala nuomonę, kad turėti vaikus – tai yra didžiausia nelaimė, kuri tik gali nutikti, todėl jie ir suaugę stengiasi išventi „šios bausmės“. Taip mažinamas gimstamumas.
 4. Įkalama į galvą, kad pistis būtina tik susimokėjus už tą malonumą kontraceptikų gamintojams. Tiesioginis pelnas.
 5. Skatinimas pistis nuo kuo anksčiau praplečia „darbo frontą“ ginekologams, venerologams, psichologams, abortistams ir kitiems maitvanagiams mintantiems iš žmonių ligų, kuriomis šie neturįtų sirgti, jeigu gyventi padorų tvarkingą gyvenimą.
 6. Tie patys asmenys agituodami už paauglių pisimąsi tuo pačiu reikalauja suteikti jiems papildomo darbo „paauglių lytinio švietimo srityje“, kas yra elemntari paleistuvystės propaganda. Naujos rinkos – mokyklinio ir ikimokyklinio švietimo sistemoje – įsisavinimas.
 7. Tautos genofondo naikinimas ir degradavimas dėl telegonijos efekto. Tautos fizinis degradavimas.
 8. Moraliai degradavusios kartos auginimas. Valstybės pabaiga.

Čia surašiau tai, kas akivaizdžiausia. Visi aspektai, veikia kompleksiškai – vienas kitą papildo, vienas kitą stimuliuoja ir vieni aspektai naudojami kaip argumentai kitų Tautos naikinimo priemonių propagandoje.

Ačiū Dievui, kad apie visus šituos punktus sveikai mąstantys, gyvenimo patirties turintys žmonės daugiau mažiau supranta ir jiems priešinasi.

Tačiau, paprastai savo pasipriešinimui jie turi tik moralinius argumentus, o remtis vien tik morale šiame informaciniame kare neužtenka – akivaizdus pavyzdys, šūdkrikščionių bybdemokračių partijos narys V. Navickas davė leidimą pederastijos propagandai viešoje erdvėje, nors net pati pederastiškoji šūdaskalida pripažino, kad degradų remiančių pederastizaciją Lietuvoje yra vos 10 procentų.

Vadinasi reikalinga labai aiški ir konkreti faktais premta argumentacija, parodanti pisimosi žalą jaunam, augančiam žmogui.

Kadangi visokie seksologų atliekami tyrimai iš esmės tai yra nuomonės formavimas ir konkrečių užsakymų vykdymas, remtis teks ta sritimi, apie kurią oficialūs, „tikri“ mokslininkai tyli kaip į miltus prišikę katinai.

Teks ieškoti ir pateikinėti telegonijos faktus.

Telegonija – tai teorija, kad lytinis partneris sueities metu palieka savo informaciją kito asmens genetikoje. Ir kad palikuonis gali paveldėti ne tik savo biologinių tėvų genus, tačiau ir visų jų iki tol turėtų partnerių.

Grubiai tariant, jeigu moteris kažkada pasipiso su negru, tai vėliau, susiporavusi su grynaveisliu baltabybiui arijumi ji gali jam pagimdyti mulatą.

Kai pirmą kartą sužinojau apie tokią teoriją – man buvo labai juokinga – juk tai akivaizdi nesąmonė, biologijos vadovėlyje juk parašyta, kad paveldimi tik biologinių tėvų genai, a ne? Tačiau vėliau į akis pradėjo lįsti vis daugiau ir daugiau alternatyvios nevadovėlinės informacijos.

Ir štai dabar atėjo laikas rimčiau užsiimti šia tema. Rusiškai yra pakankamai informacijos apie telegoniją, tačiau mano tikslas – pasidaryti apklausą tarp Lietuvėlės šunų veisėjų, balandžių augintojų ir kitų veislėmis užsiimančių zoologų. Tada jų pateiktus duomenis pakišti po nosim kokiems nors oficioziniams biologijos mokslų autoritetams su prašymu pakomentuoti.

Ir iš to padaryti aiškias ir vienareikšmes išvadas (jeigu pavyks, žinoma).

O kol kas, smegenų praplovimui pasižiūrėkite rusų medžiagą, tik iškart užfiksuokite – ten kur kalbama apie senąją religiją – tie patys dalykai galiojo ir mūsuose, nes ikikrikščioniška kultūra buvo bendra visoje rytų-vidurio Europoje.

Taip pat galite pasiskaityti čia – http://agaroza.com/post_1238762261.html

Ir čia – http://a-nomalia.narod.ru/chip/1295-3.htm

Tiesa, radau ir vieną išsamų lietuvišką įrašą – verta persiskaityti: http://zgrybla.blogas.lt/telegonija-informacija-kuri-buvo-islaptinta-3.html

Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/comments.php on line 3 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/comments.php on line 3 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/comments.php on line 3

Komentavo 13

 • Na pederastijos propagandai, ir vaiku tvirkinimui bei ju skatinimui istvirkauti ir pistis kur papuola ir su kuo papuola as tikrai nepritariu, bet … telegonija??? TELEGONIJA??? Tamsta siuo atveju rimtai perlenket lazda. Suprantu, kad “klin klinam visibajut”, bet vienokio blogio skatinimo prevencija gristi kitu (siaubinga dezinformacija), cia jau manau siektiek per daug. Tas pats kas pradeti aiskinti, kad daugintis galima tik kai jupiteris ieina i vezio zenkla, astrologija ir kitoks briedas tikrai ne vieta protingai prevencijai.

  • Todėl aš ir parašiau įrašo antraštėje -- „medžiagos rinkimas“ -- rinksiu medžiagą, kad būtų konkretūs įrodymai.

   Kol kas visi argumentai už ir prieš mums prieinami tik internete. Kitas momentas, kas labiau vertas pasitikėjimo: „oficialusis mokslas“ -- teigiantis, kad telegonijos efekto nepavyko įrodyti mokslinis bandymais ar jo oponentai, teigiantys, kad viskas ne tik įrodyta, bet ir pagrįsta bei žinoma tūkstančius metų?

   Nepamirškite, kad „oficialusis mokslas“ nė pro kur nenori „moksliniais faktais“ pagrįsti GMO kenkmingumo ir pavojaus sveikatai, nors atskiri mokslininkai savo bandymais -- tą įrodė ne kartą (I. Ermakova -- apie GMO).

   „Oficialusis mokslas“ nė pro kur negali pripažinti, kad ikikrikščioniškoje Europoje buvo aukšto lygio kultūra. Mus, lietuvius, mūsų pačių oficialūs istorikai (kurie beje, visi iki vieno -- pripažinti mokslininkai, su savo moksliniais laipsniais, disertacijom ir t.t.) iki šiol durnina, kad iki žydkrikščionių okupacijos mes neturėjome nei rašto, nei valstybės, o buvome paskiros laukinių barbarų gentys…

   O kur dar klimatogeito skandalas, kai hakeriai iškniso Anglijos universitetų „oficialių mokslininkų“ vidinį susirašinėjimą, apie tai, kad nėra jokių pagrįstų duomenų įrodančių klimato šiltėjimą, tačiau reikia pritempinėti ir įrodinėti tai kas neegzistuoja?

   O mobiliakų spinduliuotė, apie kurią, pasak „oficialių mokslininkų“ -- „nėra nustatyta, kad ji kenktų sveikatai“…

   O farmacininkų vykdomas globalus genocidas skiepų, organizmą nuodijančių vaistų ir kitomis priemonėmis?

   O kaip jums „oficialūs mokslininkai“ nacistinėje Vokietijoje „oficialiai“ patvirtinę, kad biologiškai baltųjų žmonių rasė yra pranašesnė ir tobulesnė už visas kitas, o vokiečiai apskritai -- patys balčiausi tarp baltų?

   Taip kad iš viso „oficialiojo mokslo“ pasitikėti galima ko gero vien tik matematikais, nes kaip sakė mano matematikos dėstytoja „visais laikais ir prie bet kurios idealogijos 2 kart 2 yra lygu keturiems“.

   Telegonijos teorija nėra neutrali kaip kad matematika -- jeigu ji teisinga, tai reiškia, kad „laisvo sekso“ idealogija (kurią propaguoja „civilizuotieji vakarai“) -- tai žmonių populiacijos susinaikinimo mechanizmas.

   O dabar prisiminkime, kokį aspektą kaip pagrindinę globalios krizės priežastį įvardijo „pasauliniai autoritetai“ -- pradedant Ž. Ž. Kusto ir baigiant vienu iš Rotšildų klano? Ogi PER DIDELĮ ŽMONIŲ SKAIČIŲ.

   Kitais žodžiais tariant, pasaulio galingieji yra įsitikinę ir viešai deklaruoja, kad BŪTINA IŠNAIKINTI DALĮ ŽMONIJOS (tik formuluoja tai ne tokiom tiesmukom frazėm) dėl likusios dalies gerovės.

   Na, o kaip tokiu atveju su telegonija? Jeigu žmonės ims saugoti savo genofondą, nebesidulkins su kuo papuola, jie ne tik bus blogi vartotojai ir prasti hedonistai, dar blogiau -- jie kurs tvirtas, sveikas šeima, kuriose augins tikrai daugiau negu po vieną vaiką.

   Maža to -- sumažės abortų (vėl žmonių daugėjimas), sumažės nevaisingų porų, sumažės kontraceptikų vartojimas, sumažės debilų ir t.t. -- VISUOMENĖ DARYSIS VIS SVEIKESNĖ IR SĄMONINGESNĖ. O durninti ir apiplėšinėti sąmoningus žmones yra sudėtingiau, negu priekvailius krušliukus, kurių gyvenimus valdo vien tik gyvuliški instinktai.

   Maža to -- stipri didelė šeima, stipri giminė -- tai yra toks tvirtas pagrindas gyvenime, kad ant jo stovinčio žmogaus neperlauš JOKIA REPRESINĖ ar PROTAPISINĖ SISTEMA, nes žmogus savo šeimoje, savo giminėje matys kaip REIKIA GYVENTI ir KAIP ORGANIZUOTI ŽMONIŲ TARPUSAVIO SANTYKIUS, kad visi būtų laimingi.

   Pakartosiu -- kai pirmą kartą išgirdau apie telegoniją -- man irgi buvo labai juokinga, nes juk „BIOLOGIJOS VADOVĖLYJE VISKAS PAAIŠKINTA ir nereikia pisti man proto…“ Tačiau kuo platesnis regos laukas, kuo daugiau randi informacijos kitose srityse -- tuo labiau pradedi abejoti savo pirminiu nusistatymu.

   Taigi, dabar aš susiruošiau pasidaryti konkrečią propagandinę medžiagą -- aplankyti šunų augintojus, balandininkus ir PATS susižinoti ar telegonija egzistuoja PRAKTIKOJE, nes „oficialių mokslininkų“ TEORIJOMIS aš neturiu jokio pagrindo tikėti.

   Vienas įdomus momentas -- telegonistai teigia, kad nuo 20 amžiaus pradžios buvo atliekami „oficialūs moksliniai“ bandymai ar telegonijos efektas veikia žmones. Ir pasak jų, telegonijos efekto poveikis žmogui -- patvirtintas. Tačiau apie 1960-uosius visi bandymai buvo nutraukti, o jų rezultatai arba sunaikinti, arba įslaptinti.

   O dabar prisiminkime, kada „civilizuotuose“ vakaruose prasidėjo, tiksliau, buvo pradėta „seksualinė revoliucija“? Daugmaž nuo 1960-ųjų, kai farmacijos pramonė (tie patys „oficialaus mokslo“ atstovai) Amerikos rinkai pateikė naujausią savo išradimą -- kontraceptines piliules ir kiekviena kurva pagaliau galėjo pistis su kiekvienu kurvinu nevaržydama savęs jokia atsakomybe.

   Taip kad spręsti mums, ar tai tik dar viena „sąmokslo teorija“ ar tiesiog susidorojimas su nepatogia „pasaulio valdovams“ tiesa.

 • Nežinau kada autoriui smegenys sutrenkė -- bet faktas, kad sutrenkė :D

   

  1.Jaunoji karta vietoj mokslo, prioritetą teikia pisimuisi -- lieka beraščiais ir mažaraųščiais. Tautos intelektinis potencialas mažėja.

  Suprantu, kad sumaišei mygtukus, bet tokiam sakiny nederėtų :D

  Trumpai tariant non-sequitur.Susijęs seksas su išsilavinimo lygiu tiek pat kiek žuvų populiacija su Saturno žiedo didumu…

  Kada žmonės liks beraščiai, nes negali eiti į mokyklą : kai gumytę naudoja ar kai prisidaro vaikų, kuriuos reikia prižiūrėti 24/7 ir tai beveik sustabdo visas karjeros galimybes?

  2.Pirma tai kur čia tas tavo hedonizmas propaguojamas, antra hedonizmas nebūtinai susijęs su egoizmu(yra juk ir altruistinis).Malonumas nebūtinai reiškia vartojimą, ir tikrai kai išgirstu žodį malonumas, man visiškai jis nesisieja su vartojimu.

  Taip vartojimas varomoji jėga, ir ne tik vakaruose.Ir jei manai, kad vartojimas blogis ar panašiai, paskaityk ir manyk dar kartą, kaip sakoma puodas juokiasi, kad katilas juodas.

  3.Kur jau skatina mylėtis, lytinis švietimas ? Vėl kreivos išvados.Istorijos pamokos greičiausiai skatina genocidą, žudymą dėl religinių pažiūrų, burėjų deginimą ?

  p.s. tikrai nemaža nelaimė vaikams turėti vaikų.

  4.Visiškai sutinku, prezervatyvas kainuoja daug brangiau nei vaiko užauginimas.

  5.Tikrai greičiausiai, kad ne tamstai spręsti kas yra padorus gyvenimas.Apie sekso skatinima jau komentavau 3 punkte.Dėl darbo fronto vėl su šakėm ant vandens rašai… Greičiausiai tau įkalė į galvą, kad tau būtinas kompiuteris, dulkių siurblys, džiovintuvas, todėl elektros tiekėjai iš tavęs pelnosi.Taip pat tau įkalė į galvą, kad reikia praustis, iš ko pelnosi vandens tiekėjai.. Žodžiu, gal tu pagėręs neberašyk

  Toliau nebe labai yra ką komentuoti, ir išvis nebuvo, būčiau visą perskaitęs pradžioje net nebūčiau pradėjęs kažkieno šlapių sapnų komentuoti…

  • Malonu žinoti, kad šiame kukliame tinklapyje lankosi gerokai pagyvenę, sukaupę gyvenimiškos patirties  ir noro paauklėti  intelektualai, gebantys į savo tekstą įpinti lotyniškas sentencijas…

   Lenkiu galvą prieš jus ir užleidžiu vietą viešajame transporte.

   Ir nors man nelabai įdomu diskutuoti su žmogumi pranašesniu už mane visais aspektais, pradedant išsilavinimu, socialiniu statusu bei baigiant fiziologiniu amžiumi, tačiau esu priverstas atsakyti į jūsų replikas, dėl kitų skaitytojų, kuriems gali imponuoti begalinis jūsų autoritetas.

   1 -- Žodžiu, gerbiamas intelektualas nemato ryšio tarp sekso ir mokslo? Teks paaiškinti kaip paprastam proletarui. Koks pagrindinis žmogaus instinktas? Giminės pratęsimo, o tiksliau noras pistis. Jo stiprumas keičiasi su žmogaus amžiumi, tačiau, kol noras pistis yra aktualus, tol jis dominuoja tarp visų kitų instinktų. Dėl šito turbūt nekyla klausimų?

   Kada šitas instinktas pradeda reikštis ir dominuoti žmogaus psichikoje? Pradeda reikštis kartu su lytiniu brendimu -- paauglystėje, o štai dominuoti ima labai įvairiai. Aiškinu:
   - jeigu paauglys gyvena kaip visiškas gyvuliukas (paėsti, pašikti, pamiegoti) tai atsiradus poreikiui pasipisti -- jis savo dėmesį būtent į tai ir nukreipia;
   - jeigu paauglio sąmonė kontroliuoja instinktus ir yra užimta savo „intelektualių“ poreikių tenkinimu (paauglystėje tai yra mokslas mokykloje ir įvairūs papildomi lavinimosi būdai), tuomet lytinė branda nors ir sukrečia jauno žmogaus psichiką, bet noras pistis išlieka sąmonės valdžioje ir neperima žmogaus vadelių į savo rankas.

   O jeigu dėl kokių nors priežasčių -- išorinių dirgiklių, propagandos, vidinių paskatų užsiimti prasmingesniais dalykais trukūmo paauglys pradeda kruštis -- jo protelis, neturintis jokios gyvenimo patirties ir stokojantis valios, nueina toli toli į antrą planą, ir šito žmogelio gyvenimą pradeda valdyti ne galva, o galvutė.

   Tuomet, paauglys pradeda eiti į mokyklą ne tam, kad įgautų naujų žinių ir lavintų turimus įgūdžius, o tam, kad ten yra jo pisliavos objektai arba tam, kad privalo atlikti tą šlykščią ir beprasmišką (jo akimis) prievolę ir po to galėtų atsidėti savo pagrindiniam užsiėmimui.

   Galų gale tai nereiškia, kad paauglys drošis visą laisvalaikį -- realybėje nachui jisai kam su savo bybgaliuku reikalingas, tačiau didžiumą laiko dalį, jis praleis apie tai galvodamas, to siekdamas arba tą vienokiu ar kitokiu būdu imituodamas. Žodžiu, jo sąmonė bus priversta masturbuoti jo lytinį instinktą, vietoj to, kad užsiimtų jo nesubrendusių smegenėlių apgreidu.

   Gal dabar aiškiau, kodėl „ankstyvas lytinis gyvenimas“, o paprastai tariant, pisimasis nuo tada kai pradeda stovėti trukdo mokinuko mokslui?

   Dėl naivaus abortistų lygio klausimo: „Kada žmonės liks beraščiai, nes negali eiti į mokyklą : kai gumytę naudoja ar kai prisidaro vaikų,..“ galiu atsakyti tik tiek -- jeigu paaugliui viskas tvarkoj su psichika ir su prioritetais (apie tai ką tik rašiau), tuomet jam nereikės rinktis tarp gandonų ir vaikų. Šitas gąsdinimas „arba pisatės su gandonais“ -- „arba gimdote vaikus“ yra tokia šlykšti paleistuvystės propaganda, kad žmonės, vartojantys tokius argumentus, kelia įtarimą -- arba jie gauna iš to realios naudos, arba yra pisliukai-debiliukai nesugebantys suskaičiuoti daugiau dviejų, arba tai yra moraliniai degradai, kurie puikiai supranta, kad galima ir kitaip gyventi negu jie siūlo pagal savo pasaulėžiūrą, tačiau jiems smagu pisti žmonėms protą.

   2. Taip, geras klausimas. Stovi žmogus vidury girios, žiūri į medžio kamieną ir klausia: „Tai kur čia tas miškas -- aš nieko nematau…“

   Hedonizmas (gr. /ἡδονισμός/ hēdonismos/ἡδονή/ hēdonē ‘malonumas’) -- filosofija, teigianti, kad malonumas yra svarbiausias dalykas, vienintelis gėris ir galutinis žmonijos tikslas. Ši koncepcija dažnai yra naudojama vertinant poelgius: kuo daugiau malonumo ir kuo mažiau kančios sukeliama, tuo poelgis yra geresnis.

   Žodžiu, vėl aiškinu kaip proletarui: pisimosi nuo mažumės ideologai pasodina paauglius ant bybio, seksualinis instinktas šių psichikoje perima kontrolę ir jaunoji karta eina per gyvenimą taip, KAIP JUOS IŠAUKLĖJO PASTOVUS SEKSUALINIO PASITENKINIMO SIEKIS -- ieškodama VIEN TIK malonumų ir vengdama BET KO, kas tą malonumą gali IŠ JŲ ATIMTI arba sumažinti.

   Jeigu gyvenimas dėl malonumo, vengiant „kančios“ (o tiksliau, visko, kas tam „malonumui“ kliudys) yra ne hedonizmas, tuomet mes su tamsta gyvename paraleliniuose pasauliuose ir tik dėl internetinėje erdvėje atsivėrusių tarppasaulinių vartų galėjote skaityti šitą tinklapį ir palikti jame komentarą.

   Taip žinoma, yra toks šizoidinis terminas kaip „altruistinis hedonizmas“ -- tai kažkuo primena dabartinių pasaulio autoritetų išvedžiojimus, kad „pasaulyje yra per daug žmonių, todėl dėl jų pačių gerovės juos reikia praskersti“.

   O tai, kad tamstai vartojimas nesisieja su malonumu, tai tik rodo kad mūsų intelektualai gyvena ne pasaulyje, kuriame visi procesai tarpusavyje susieti, o atskirų sąvokų ir nieko tarpusavyje neturinčių bendra teorijų iliuzinėse dausose. Vėl teks aiškinti ant pirštų:

   Vaikščiojimas su batais kas tai?

   Pagal klimato sąlygas ir gyvenamąją aplinką -- beveik visiems žmonėms tai būtinybė. Teoriškai, tenkindamas savo būtinybę žmogus turėtų nusipirkti vieną porą batų ir vaikščioti su ja, kol sudils nebepataisomai ir tik tuomet pirkti kitą. (nesismulkinkim apie darbinius išeiginius ir t.t.)

   Kiek batų porų per metus nusiperka statistinė vakarų Europos moteris? Prieš krizę Vokietijoje avalynės gamintojai patyrė smūgį, kai statistinė vokietė pradėjo per metus pirkti vos… 6 poras batų. Normalių batų per metus nesunešiosi, reiškia tokį vartojimo kiekį lemia ne būtinybė, o visai kitas poreikis.

   Spėkim koks? Malonumas. Malonumas pirkti, malonumas būti „madingai“, malonumas išmesti „nusibodusius“ batus, malonumas pasižiūrėti į save veidrodyje -- šitas supistas alogiškas vartojimas yra pats elementariausias siekis patirti malonumą.

   O dabar persiskaitom hedonizmo apibrėžimą.

   Tai ką aš parašiau apie batus (čia realus skaičius iš realios statistikos) pritaikykit rūbams, automobiliams, papuošalams, kompiuterinei technikai, elektronikai, buitinei technikai, maistui, pramogoms, draugams, seksualiniams santykiams, kultūrinei produkcijai… „Civilizuotoje“ vakarų visuomenėje vartojimo lygį pagrinde reguliuoja ne poreikis ir būtinybė, o ekonominė padėtis -- arba paprastai tariant, babkės, kurias gali išleisti siekdamas vienokio ar kitokio malonumo.

   Aš asmeniškai rytuose nebuvau, todėl kalbu apie vakarų visuomenę -- jeigu pastebėjote. Tačiau tiek, kiek teko susidurti komentaruose ir analitiniuose straipsniuose, rytuose yra labai įvairiai: pvz., visiškai „suvakarėjusi“ Japonija ir Afganistanas -- tai du skirtingi pasauliai, kuriuos varo dvi skirtingos jėgos.

   Ar vartojimas yra blogis?

   Jeigu vartojimas patenkina objektyvius žmogaus poreikius, tai yra, leidžia jam gyventi, ugdytis ir pilnai realizuoti savo genetinį potencialą -- tuomet tai yra normalus savęs aprūpinimas. Viskas tvarkoj.

   Jeigu vartojimas yra didesnis negu OBJEKTYVŪS žmogaus poreikiai, būtini realizuoti savo genetinį potencialą, maža to, jeigu vartojimas stabdo žmogaus augimą, naikina jo galimybes (o tai yra bet koks savęs svaiginimo būdas, bet koks savo valios naikinimas, savo psichikos engimas ir t.t.) -- tuomet toks vartojimas yra visiškai nepateisinamas ir kenkia ne tik „vartotojui“, bet ir visai žmonijai, kadangi beprasmiškai eikvojami resursai, kurių trūksta kitiems žmonėms. Toks vartojimas vienareikšmiškai yra blogis. Tačiau būtent taip mes dabar ir gyvename.

   3. Tiesą sakant jau pavargau rašyti, bet ką padarysi -- jeigu kažkas pisa protą žmonėms, juk reikia kažkaip atpisti atgal?

   Kalbant apie vaikučių „lytinį švietimą“ yra toks liūdnas anekdotas:

   Mama sako vaikui:
   - Vaikeli, tu tik nelįsk prie rozetės!

   Vaikas:
   - O kur čia ta rozetė?..

   Mama:
   - Vaikeli, tu tik nekišk pirštų į rozetę!

   Vaikas:
   - Tai kad nelenda…

   Mama:
   - O tu su žirklėm nekišk!

   Manau, vaikas jau nieko nebeatsakė.

   Lygiai taip su „lytiniu švietimu“ -- mokiniams nerūpėtų nei bybiai, nei pizdos, nei kuris prezervatyvas geresnis, nei kuris kontraceptikas efektyvesnis, jeigu apie tai jiems nebūtų kišama iš aplinkos.

   Paaugliui natūraliai keičiasi hormoninė pusiausvyra, natūraliai įsijungia giminės pratęsimo mechanizmas, o bet kokia informacija -- daro įtaką. Jeigu kiši tokiam bręstančiam žmogui į galvą, kad štai „jis jau kaip ir suaugęs, jau GALI VISKĄ IŠBANDYTI, tik svarbu saugotis bla bla bla… “ jam į smegenėles įsirašo būtent tokia info. Ir būtinai atsiras tokių, kurie ir pabandys, nes juk AUTORITETAI LEIDO, pasakė, kad VISKAS GERAI -- GALITE PISTIS, KIEK NORITE, SU KUO NORITE tik svarbu saugotis…

   O jeigu jam aiškinsi, kad štai „tavo organizmas keičiasi, bręsta ir KAI GALUTINAI SUAUGSI, TADA GALĖSI KURTI ŠEIMĄ IR GIMDYTI VAIKUS, o dabar svarbiausia -- mokytis, lavintis ir ruoštis būsimam suaugusiojo gyvenimui, kad jis būtų kuo gražesnis ir kokybiškesnis“ -- tuomet vaikas į savo smegenis gaus visiškai kitą programą. O jeigu dar AUTORITETAI pridėtų tokius argumentus, kokius pateikia telegonistai, pistis bandytų žymiai mažesnis skaičius. Ir tai darytų tik vaikai gyvenantys su degradais tėvais arba su nestabilia psichika.

   Beje, apie informacijos įtaką, sukeliančią tokį vaikų psichinį sutrikimą kaip „lyties tapatybės painiava“ bei kokios liūdnos galimos pasekmės -- pasiskaitykite oficiozinėje psichologų lektūroje, toks protingas dėdė susiras be problemų. Iš esmės tai yra tas pats „netinkamos“ informacijos pateikimas „netinkamu“ laiku, todėl iššaukiantis „netinkamas“ psichikos reakcijas. Tik matyt, tai kas „netinkama“ sveikos visuomenės atžvilgiu -- yra „labai tinkama“ liberastijos ideologų akimis.

   Apie istorijos pamokėles ir apie jų nereikšmingumą.

   Istorijos pamokos, kurios buvo vedamos nacistinėje Vokietijoje tikrai skatino jaunuosius vokietukus stoti į Hitlerjugendą, eiti savanoriais į frontą ir naikinti žydus.

   Lygiai taip pat dabar pindostane vedamos istorijos pamokos skatina jaunuosius amerikoniukus baigus mokyklą stoti į pindostano kariuomenę ir nešti taiką bei demokratiją visam pasauliui…

   Informacija yra pati galingiausia jėga, nes ji veikia žmogaus sąmonę ir verčia jį vienaip arba kitaip elgtis.

   Geriausias pavyzdys -- jūsų komentaras: į jūsų smegenėles instaliuota operacinė sistema, gavusi mano pateiktą informaciją, taip audringai sureagavo, kad jums davė komandą ir jūs puolėte rašyti komentarą, nors kai parašėte nusprendėte, kad užsiimate beprasmiška veikla… Tai ne beprasmiška -- tai informacijos integruotos į jūsų sąmonę ir pasąmonę sąveika su ją neigiančia informacija -- grubiai tariant, skirtingų pasaulėžiūrų kova už išlikimą ir už vietą jūsų smegenėlese.

   4. Jeigu vis dar neaišku skaitykit 1, 2 ir 3 punktus.

   Vaikus reikia auginti ir auklėti taip, kad jiems nereiktų nei gandono, nei pirmalaikių kūdikių, o šeimyninį gyvenimą pradėtų tik suaugę.

   5. Pavargote argumentuoti, išseko pradinis stimulas (pasąmonės duota komanda -- fas! ant pavojingos jūsų pasaulėžiūrai info)… Nieko, tuomet aš jums tik vieną statistinį faktą:

   JAV po seksualinės revoliucijos pradėjus pistis ne tik hipiams, bet ir paaugliams, natūraliai pradėjo daugėti nepilnamečių atliekamų abortų. Tai buvo pagrindinis argumentas, kad JAV mokyklose būtinas „ankstyvas lytinis švietimas“ -- vaikams pradėjo aiškinti apie seksą, apie gandonus, apie kontraceptikus, ėmė mokytis kuria ranka masturbuotis ir buvo naudojami visi kiti progresyvūs informacijos įsisavinimo būdai…

   Rezultatas -- po 10 metų, abortų skaičius išaugo keletą kartų. Nekalbant apie venerines ligas ir t.t.

   Su tuo aš jus ir palieku.

   Beje, aš negeriu, nerūkau ir nevartoju kitų narkotikų. Sektoms nepriklausau, joga, psichotreningu bei neurolingvistiniu programavimu neužsiiminėju.

   Valykit savo sąmonę, gerbiamas Tomai.

   • Labai vertinu tavo sugebėjimą visiems atsakinėti. Jei dar kartais pats suabejoji, tai aš patvirtinu, kad tikrai verta stengtis. smiley

    Manau, kad nežinai, tai parašysiu. Tekstą galimą formatuoti naudojantis klavišų kombinacijomis Ctrl + B; Ctrl + U ir Ctrl + I .wink

    Beje, ką turi prieš jogą?

 • 1.

  Pagrindinis žmogaus instinkas gynybinis(išlikimo).Tiesa, dauginimasis tiesiai už jo, tačiau nebesame laukiniai, kad vadovautis tik instinktais.Turime gerai išsivysčiųsį protą, kuris ima viršų (pas tuos, kurie jo turi).

  Aiškinai visą pastraipą kuo mokslas susijęs su seksu, tačiau vis tiek nelabai ką paaiškinai.Visų pirma paauglys norėdamas gali turėti abu ir pagirtinai mokytis.Kodėl ir sakau, kad tai nesusiję su mokslu, kadangi nereikia aukoti vieno, kad gauti kitą, gali turėti abu iš karto.

  Nepalaikau ankstyvo sekso, tačiau ir žalos ar naudos klausimu nesu toks tikras kaip tamsta.Kaip manote, kada labiau dėmesys krypsta ir sunkiau susikaupti: kai svajoji apie seksą ilgą laiką, ar kai neseniai mylėjaisi.

  Tiesa, tenka atsiprašyti, nesiteisinsiu čia, bet manau, kad suklydau sakydamas, kad lytinis gyvenimas neturi įtakos akademiniams pasiekimams.Klausimas KIEK įtakos tai turi.Ir čia jau vėlgi manau(reikia ieškoti statistikos norint teigti, kadangi jūs norite įrodyti teiginį, jog tai turi labai stiprią neigiamą įtaką, jums ir šaltinius reikėtų pateikti), kad ne tiek ir daug.Tam ir yra lytinis švietimas, kad padėti paaugliams suvaldyti tas hormonų audras, šviesti apie moralę bei šeimos vertybes.

  Pats sakei, kad dauginimasis yra instinktas, taigi, ir be pasakymo(lytinio švietimo) žmogus ras, kur reikia kišti.Tik jam pačiam randant didėja nepagaidaujamo nėštumo, lytinių ligų ir kito brūdo tikimybės.Taigi, pagalvok, paskaityk ir sudėliok prieš ir už lytinį švietimą, turėtum pamatyti, kas nusveria.

  Nėra jokių gąsdinimų.Lytinis švietimas pirmoje vietoje iškelia susilaikymą, tačiau jei jau neišeina geriau gumytę naudoja.Žvilgtelėjus į garbiuosius dvasininkus neblogai matosi “birkos užrakinimo” pasėkmės…

  Nei gaunu naudos, nei pislys esu.Lieka degradas.

  2.Dėl sąvokos paskaityk apačioje tam vikipedijos puslapyje.Sąvoka irgi slidoka.Asmeniškai malonumas man = laimė.O laimė nebūtinai dėl savanaudiškų tikslų.Tuo labiau, kad asmeniškai supratau, kad laimė yra pačios laimės siekimas t.y. šiandiena.Laimė, malonumas- subjektyvūs dalykai, tad į rėmus nelabai ir įsprausi.

  Kad ir kaip būtų, žmonės gyvena kaip jiems patinka.Ir kol jie nedaro blogo kitiems, ne tau ir ne man aiškinti, kaip jiems gyventi.

   

  Vėl apie tuos pisimosi nuo mažens idealogus, parodyk tu man kur juos matai.Lytinis švietimas ? -- jau rašiau apie absurdišką jo lyginimą su sekso skatinimu, jei matai daugiau bakstelk pirštu.

  Su malonumu imi pavyzdžius kurie tau patinka.Kaip sakiau malonumas nebūtinai turi reikšti vartojimą.Visgi dažnai reiškia.Ar tai gerai vėlgi manau nuspresti neišeis, prieiname iki moralės, kuri nėra objektyvi.

  Vienintelis minusas, kurį užmačiau tavo įraše apie vartojimo neigiamumą t.y kad žmonės sunaudoja brangius resursus savo pramogai, ko pasekoje kiti negali išgyventi.Čia vėlgi klausimas kur riba tarp pramogos ir būtinybės.Ar tau būtina turėti nuosavą namą, butą ? ar būti turėti asmeninį tualetą,lovą, daug rūbų ? Tai gyvybiškai nesvarbūs dalykai, bet žmonės pasiryžę dėl jų žudyti ir blogiau.Tikrai neatsakysiu ar vartojimas yra blogai ar gerai, galiausiai nueiname prie subjektyvios moralės, iš kur išėjimo nėra.

  Jei imsime ir dėliosime pliusus minusus ir ieškosime geresnio blogio gal ir įmanoma kažką išspausti, tačiau tikrai ne mėtytis beargumenčiais teiginias, kaip tamsta darote.

   

  3.

  Kreivas anekdotas su rozetę.Turėtų būti:

  “Vaikeli, aš išeinu iš namų trumpam, ir nekišk nagų prie rozetės.Jei jau nuspręsi kišti, bent elektrą išjunk”

  Manau geriau vaikelis pakiš nagus prie išjungtos elektros, nei nukentės nukrėstas elektros.

   

  Iš pradžių sakai, jog tai instinktas, dabar jau teigi jog nerūpėtų jei nebūtų apie tai kalbama, apsispręsk.Tvirtai manau, kad rūpėtų ir be pasakymo, juk tai instinktas! Kaip sakoma pamatė Tarzanas Džeinę ir suprato, kad bibys skirtas ne žemei arti.Šiuolaikiniame pilname pasaulyje pilna Džeinių, ir tikrai netruktų jaunimas greit sužinoti.Gali tik įsivaizduoti pasaulį be lytinio švietimo ir apsaugos.

  Nematau problemos suagusių žmonių intymiuose santykiuose.Žinoma jei tavo minėtas suaugimas 14-kos ar kas panašaus -- kita kalba.Visgi, galime pažiūrėti į statistiką ir nuspresime nuteisti ar išteisinti.Pažiūrėjus į mažai išsivysčiusias valstybes neturinčias prezervatyvų ir lytinio švietimo siaučiant lytiniu keliu plintančioms ligoms kažkaip nesimato daug pliusų.

  Melais ar dezinformacija nelabai ką apsaugosi..

  Lytinis švietimas ir propaguoja susilaikymą, šeimos kūrimą suaugus.Tačiau jeigu jau mauniesi kelnes ir tau nesvarbu, tai geriau jau gumytę užsidėk, bent merginai gyvenimo nesugadinsi.

  Apie telegonizmo teoriją http://lt.wikipedia.org/wiki/Telegonija_%28teorija%29

  Ką galima pasakyti..pseudomokslas, manau daug aiškinti nereikia.Ir teorijos, net nedaug išmanančiam žmogui toje srityje, kaip aš, atrodo nesveikos ir nesueinančios su biologijos ir kitų mokslų turimomis žiniomis…Kaip žinia tai ne tik mano nuomonė, tiesiog ponuliai teorijos šalininkai nesugeba įrodyti savo kliedesių, kas ir nepakelia telegonizmo statuso aukščiau kliedesių.

   

  Kaip reikia auklėti vaikus? Šis klausimas vėlgi grabalioja moralę, kas reiškia, kad greičiausiai nėra teisingo atsakymo.Dėl sekso -- tai vienas iš niekam nekenkenčių malonumų kitaip nei minėtieji batai.Žinoma tai savaip veikia minėtąją smegeninę, nereikėtų per anksti pradėti lytinio gyvenimo.Tačiau tikrai nemanau, kad seksas tik vaikams pradėti…

   

  Dėl statistikos, vėlgi reikia šaltinio ir analizės daryti išvadoms.Ieškoti tų negerovių (abortų, ankstyvo sekso) priežasčių ir dėliotis pliusiukus minusiukus ar situacija būtų geresnė šiuolaikiniame pasaulyje be lytinio švietimo ir apsaugų.

   

  Žodžiu, per stipriai tu čia užkomentavai, visą vakarą sugaišau kol viską perskaičiau, atsakiau.Ir tikrai neatsakiau tobulai, kai ko nekomentavau vien dėl laiko trūkumo.

  Ką supratau iš tavo komentaro, kad turi neblogų idėjų, kurioms ir pats pritariu pvz ankstyvas seksas.Bet tai nėra toks blogis kaip tu aprašai.Tiesa, aprašai iškraipydamas faktus ir dezinformuodamas kartais ne tokius protingus skaitytojus, kurie pasiduoda pačio minėtai propagandai ir proto pisimui.

   

  Visgi, visai malonu buvo permesti žodį, išgirsti tavo idėjas.Tačiau tokios diskusijos tikrai ne tekstiniam formatui.Gal ir taip įmanoma, bet reiktų siauromis temomis varyti, o ne apie viską ir apie nieką

  P.s. Nežinau kodėl tavo tekstai paremti spėlionėmis.Dar nebaigiau vidurinės, manau iš to puikiai gali suprasti ir amžių ir socialinį statusą ir visą kitą.Kad ir koks būtų mano amžius, ar statusas nuo to teiginiai teisingesni ar klaidingesni nepasidaro.

  • Galvojau, kad nebereikės dar kartą rašyti, bet kadangi jauti moralinę pareigą padiskutuoti, tai įtempęs visą savo valią atidžiai perskaičiau tavo komentarą iki galo ir tikiuosi atsakysiu taip pat išsamiai, kaip tu.

   Pradėsiu nuo pabaigos.

   Apie tavo amžių aš spėjau iš tokių dalykų:
   - noras pabrėžti svetimas klaidas, žinant, kad tai ne klaida o atsitiktinumas arba apsirikimas yra būdinga vyresnio amžiaus žmonėms, įpratusiems visus mokyti ir statyti į vietą;
   - kategoriški teiginiai, kurių argumentacija -- „taip yra, nes taip yra, o taip nėra, nes to negali būti“ -- irgi būdinga žmonėms su galutinai užtvirtinta ir sukonfigūruota programa sąmonėje;
   - įmantrių kalbos formų naudojimas ten, kur tai neduoda jokios papildomos informacijos, o tik parodo diskusijos dalyvio „išprusimą“;
   - teksto kiekis -- paprastai tiek prirašo tik įpratęs ilgai ir išsamiai rašinėti žmogus, be to dar ir turintis pakankamai kantrybės.

   Chm, tikrai nemaniau, kad tai rašo jaunas žmogus.

   O ar tai, kad tu dar nebaigęs mokyklos ką nors keičia vertinant tavo teiginius? Tavo teiginiams tai įtakos neturi, nes juos turiu suprasti aš, tačiau kaip tu supranti mano teiginius ir rašliavą, tai keičia gana smarkiai -- dėl vieno paprasto dalyko, tu paprasčiausiai neturi gyvenimiškos patirties, kuri daugeliui pagyvenusių žmonių atstoja ir intelektą ir išsilavinimą. Tai nėra kažkas, dėl ko tu būtum blogesnis ar geresnis, tiesiog daugelio dalykų tu tiesiog nežinai arba nesi patikrinęs praktikoje, todėl tavo žinios apie juos yra tik teorinės.

   Pavyzdžiui, labai tikėtina, kad tu net neįsivaizduoji, ką reiškia auginti vaikus. Ką reiškia būti visiškai atsakingam ne tik už savo, bet ir už dar kelis kitų žmonių gyvenimus. Kas tai yra darbiniai santykiai. Ir dar daugybė kitų dalykų. Pagrinde beveik visos tavo žinios -- tai tėvų ir mokytojų tau suinstaliuotos programos, kurių tik labai maža dalis pratęstuota mūšio sąlygomis, nes kol kas tu gyveni daugiau ar mažiau šiltnamyje, pro saugų polietileninį langelį žvelgdamas į aplinkinį pasaulį.

   Gražiai aš čia, a ne? Deja, bet taip yra, kad ir koks protingas tu bebūtum. Bet po dešimties -- penkiolikos metų, jeigu neužstrigsi „amžinoje paauglystėje“ nuoširdžiai sau sakysi -- Jėzau, Jėzau, koks aš vaikas tada buvau… Dar kartą -- tai neturi nieko bendro su tavo protiniais sugebėjimais -- paprastai vaikai būna protingesni už savo tėvus (jeigu viskas normaliai) -- tiesiog yra tokie žmogaus psichikos brendimo etapai. Kažkur po trisdešimties, jeigu viskas bus gerai, tavo smegenėlės persikonfigūruos ir vienas savo dabartines vertybes tu atmesi, kitas labiau įvertinsi ir be abejo, įsirašysi dar kelias nematytas.

   Pasikartosiu gal jau trečią kartą -- kažkada kai buvau jaunas ir ne kvailas, tačiau be gyvenimo patirties, perskaičius apie telegoniją mane suėmė juokas -- juk tai visiškas briedas, kas per nesąmonės, biologijos mokslas ir genetika tokių nesąmonių neprįpažįsta…

   O čia dar toks nuostabus įrašas žydopedijoje, kuriame aiškiai parašyta, kad telegonija tai pseudomokslas…

   O pastebėjai, ką dar lietuviškas žydopedijos įrašas priskiria prie pseudomokslų? Akupunktūrą. Kuri pavyzdžiui, mūsų, tiksliau mano, buvusioje Tėvynėje -- Tarybų Sąjungoje oficialaus medicinos mokslo pripažįstama nuo 1957 metų. O štai vat lietuviškoji žydopedijos dalis -- teigia, kad tai dar vienas pseudomokslas…

   Visi kiti argumentai apie „oficialųjį mokslą“ ir pasitikėjimą juo, surašyti pirmame komentare -  Chm, pasitikėjimas kitų nuomone -- labai slidus reikalas

    

   3.

   Taigi, pagal tavo analogiją, pisimasis su prezervatyvu -- tai kišimas į rozetę su išjungta elektra, o pisimaisis be gandono -- tai kišimas į rozetę su įjungta…

   Chmmm, originalu… Kai kam labai patiktų toks sulyginimas, kaip ir teiginys, kad dulkintis su prezervatyvu -- tai tas pats, kas uostyti gėles per dujokaukę. Tačiau realybėje yra truputį kitaip -- seksualinio instinkto dominavimas virš sąmonės -- tai yra gyvenimas įsikišus du pirštus į tą nelaimingą veikiančią rozetę. Ir visiškai nesvarbu su gandonu tu ar be jo -- krato taip, kad Dieve duok.

   Jeigu tau tas sunkiai suvokiama, nieko tokio, reiškia viskas tvarkoj -- tavo pasvarstymai yra teoriniam lygmeny, prie praktikos dar neperėjai, ačiū Dievui.

   Ir pasistenk, atidžiau sek mintį -- nes sunku daug kartų kartoti tą patį. Cituoju tave:

   Iš pradžių sakai, jog tai instinktas, dabar jau teigi jog nerūpėtų jei nebūtų apie tai kalbama, apsispręsk.Tvirtai manau, kad rūpėtų ir be pasakymo, juk tai instinktas!

   Aš suprantu, kad per biologijos pamokas visas dėmesys yra skiriamas fiziologijai bei instinktams ir nieko nekalbama apie SĄMONĘ. Apskritai mokyklinėje programoje nėra dalyko, kuris nagrinėtų tokias gyvybiškai svarbias temas, kaip SOCIOLOGIJA. Tiksliau, jeigu ir yra šiek tiek užkabinančio -- tai tik pezalų lygio etikos pamokėlėse, kurios visiškai beprasmės ir skirtos tiems, kas nenori sėdėti dar beprasmiškesnėse žydkrikščionių protapisio užsiėmimuose.

   Nori būti laaabai protingas berniukas ir suprasti „ne pagal metus“ daug -- prašau, vienintelė knyga, kurią galiu tau rekomenduoti -- http://dotu.ru/2010/04/10/20100410-bases-of-sociology_full/

   Deja, bet tik rusiškai. Tikiuosi rinkdamasis antrąją užsienio kalbą pasirinkai išmintingai ir sugebėsi pasinaudoti geru dėdės (t.y. mano) patarimu.

   Sorry, darausi irzlus ir pradedu kabinėtis, tačiau pamiršk tu vieną kartą, kad tai kas parašyta vadovėlyje yra šventos ir nepajudinamos tiesos. Taip yra nebent tik matematikos vadovėlyje. Žmogus -- ne gyvulys ir jo sąmonė ne tik GALI, bet ir PRIVALO kontroliuoti visus instinktus, tame tarpe ir esminį. Jeigu žmogaus psichiką valdo instinktai (valgyti, gerti, pistis ir t.t.) -- tai toks žmogus turi gyvulišką psichikos sandarą. Dabar reiktų pravesti paskaitėlę apie kitus psichikos sandaros tipus…

   Štai, radau lietuviškai -- http://visuomenessaugumas.eu/index.php?option=com_content&view=article&id=46&Itemid=73&lang=LT -- žiūrėk straipsnelio viduryje -- labai naudinga informacija, jokiam sušiktam biologijos vadovėlyje to nerasi.

    

   2. Apie malonumus

   Cituoju:

   Laimė, malonumas- subjektyvūs dalykai, tad į rėmus nelabai ir įsprausi.

   Cha cha, nuliūdinsiu. Visų pirma, tavo „laimės“ suvokimas su laiku pasikeis. Dėl jau rašytų priežasčių -- kartu su visom vertybėm. Antra, sąvokos „laimė ir malonumas“ -- nors lyg ir subjektyvūs dalykai, tačiau iš daugybės atskirų žmonių subjektyvių supratimų susidaro vienas bendras objektyvus supratimas egzistuojantis visuomenėje. Todėl žvelgiant į kiekvieną žmogų atskirai -- kiekvieno laimė yra individuali, o žvelgiant į žmonių visumą -- jos „laimė“ yra labai konkrečiai apibrėžta ir įvardinta.

   O žmogus, nori to ar nenori, supranta tai ar nesupranta, yra visuomeninė būtybė ir gyvena jis VISUOMENĖJE, o ne kiekvienas atskirai.

   Be visuomenės žmogus tiesiog negali gimti (beje todėl šeima ir yra įvardijama kaip „visuomenės ląstelė“, nes būtent ji atgamina naujas visuomenės organizmo daleles).
   Žmogus be visuomenės negali užaugti. O jeigu jis ir užaugs kaip koks Maugiis, tarp žvėrių (irgi gyvų padarų struktūra) -- tuomet jis užaugs žvėrimi žmogaus kūne. Yra realių pavyzdžių apie žvėrių užaugintus vaikus, kuriuos buvo bandyta „grąžinti į civilizaciją“. Geriausiu atveju jie tapdavo prijaukintais žvėreliais. Tačiau sąmonė, pas juos nepasikeisdavo -- nes sąmonė formuojasi panašiai kaip ir kūnas -- jai reikia tinkamos aplinkos, tinkamo „maisto“ informacijos ir tinkamos priežiūros. Yra puikus rusiškas priežodis: „Ko Ivanuška neišmoko, to Ivanas Ivanovyčius nebeišmoks“.
   Ir gyventi ne visuomenėje žmogus gali tik labai ribotą laiką ( jeigu jis apskritai fiziškai pajėgus) -- jeigu jam nepakriks psichika nuo vienatvės, tai vos prasidėjus pirmiesiems senatvės požymiams ar kokios nelaimės atveju, pareis kirdyk.

   Dar kartelį -- tu gali ir suvoki savo laimę ir malonumą kaip nori, tačiau tavo suvokimas yra įpaišytas į bendrus rėmus, kurie yra visiškai objektyvūs. Jeigu visuomenėje yra du -- vienas kitam prieštaraujantys požiūriai -- ir jie abu vienodai išreikšti, tuomet visuomenėje prasideda šizofrenija, nuo kurios ji kankinasi (beje, kaip mūsų visumenė dabar) tol. kol kažkuri pusė nusveria ir tampa dominuojančia.

   Kokia išvada? Galima ne tik įvardinti, kas yra „laimė“ ir kas yra „malonumas“ visuomenės masteliu, bet ir įvertinti gerai tai ar blogai -- t.y., ar nuo to visuomenei yra geriau ar blogiau.

   Nuo dabartinio „malonumo“ ir „laimės“ supratimo mūsų visuomenei pareidinėja stabilus pizdakas -- turėtų būti akivaizdu, netgi žiūrint iš šiltnamio. Bet, nieko, tuoj išlįsi laukan, pajusi ant savo kailio.

   Gerai, aš per daug detalizuojuosi, pasistengsiu toliau trumpiau.

   Pažiūrėjus į mažai išsivysčiusias valstybes neturinčias prezervatyvų ir lytinio švietimo siaučiant lytiniu keliu plintančioms ligoms kažkaip nesimato daug pliusų.

   Atsiprašau, apie kokias tu šalis kalbi? Įvardink prašom, ką vadini mažai išsivysčiusiomis, o ką išsivysčiusiomis? Išsivysčiusios tai matyt tos, kur dvylikamečiai grupiniuose užsiėmimuose mokomi masturbacijos praktikos? Ir tos, kuriose darželinukus rengia priešingos lyties drabužėliais, ugdydami jų „tolerantiškumą“? Ir tos, kuriose iš tėvų atsisakančių leisti į „lytinio švietimo“ pamokas SAVO vaikus, šie yra atimami? Oi, ne palauk, jau žinau -- išsivysčiusios tai yra tos šalys, kuriose jaunuoliai baigę mokyklą savanoriškai sterilizuojasi, kad būtų dar labiau išsivystę… O labiausiai išsivysčiusios šalys pisa protą kitoms šalims ir reikalauja gyventi taip kaip liepia „civilizuotas“ pasaulis.

   Terminai „išsivysčiusios“ ir „besivystančios“ šalys atsirado tuomet, kai „civilizuotos šalys“ savo kolonijose faktinę, represinę okupaciją pakeitė į modernesnę okupacijos formą  -- ekonominę-finansine. Ta proga okupantai pasivadino „išsivysčiusiais“, o savo kolonijas pakrikštyjo „besivystančiomis“ -- maždaug, kad durneliai taip ir suprastų -- jie dabar taip šūdinai gyvena ne todėl, kad juos pisa per visus galus, o todėl kad jie yra tokie vat defektuoti, „nedasivystę“… O štai, jeigu jie gerai elgsis, t.y., klausys patarimų, tuomet kada nors ateityje taps tokiais pat laimigais, kaip ir jiems gero linkintys bei jais besirūpinantys „išsivysčiusieji“…

   Išmesk nachui savo pasaulio istorijos vadovėlį -- jis tinka tik datoms pasitikrinti, o visos tenai pateikiamos išvados bei interpretacijos tai elementarus nieko nesuprantančių dundukų minios dresiravimas, kad jie gerai atliktų jiems duodamas užduotis.

   Tu dar pasakyk, kad kokia nors Sirija, kurioje po Antrojo pasaulinio karo buvo tiek pat gyventojų kiek ir Lietuvoje, ir kurioje dabar gyvena beveik 19 milijonų žmonių yra vargšė, lytiškai neapšviesta besivystanti valstybėlė be prezervatyvų ir siaučiama lytiškai plintančių ligų…

   Jeigu dar nepastebėjai, informuoju -- tai ką tu nežinia kokiu pagrindu vadini „išsivysčiusios šalimis“ -- elementariai dvesia. Tai kas jose iš tikrųjų yra išsivystę -- tai iškrypimai, moralinė degradacija, ligos, visuotinis pochuistinis debilizmas ir HEDONIZMAS. < Čia taip, truputį sutirštinus.

   Negi valstybes, kurias sukūrę piliečiai atsisako jose gyventi, atsisako palaikyti savo visuomenių egzistavimą, auginant naują kartą -- galima vadinti „išsivysčiusiomis“? Man tai panašiau į kloaką, žudančią, visus, kas į ją pakliūna bei siurbiančia į save viską kas yra aplink ją.

   Apie „lytinį švietimą“.

   Nusibodo kartotis -- gal išgirsi kultūringesnių žmonių už mane žodžius -- http://www.bernardinai.lt/straipsnis/2008-02-20-svetlana-adler-lytinis-svietimas-be-ugdymo-prevencija-ar-skatinimas/3989

   Tiesiog nepamiršk, kad tai ką tau siūlo kiti žmonės sakydami „mes linkime tau tik gero“ labai galimas daiktas atneš gerą ne tau, o jiems.

   Jeigu tau koks dalbajobas pasiūlys narkotikų, tu juk supranti, kad jis nori tave išpisti -- pasodinti ant adatos ir tada melžti kaip paskutinį lochą kol padvėsi? Akivaizdu, ar ne? Tai yra ir kitokių „adatų“, ant kurių bando pasodinti tiek tave, tiek mane -- pradedant „greitaisiais kreditais“, baigiant „teise į paauglių seksualinę saviraišką“. Tiesiog tai ne taip akivaizdu kaip su narkotikais, nes pasekmės nėra tokios akivaizdžios ir matomos tik iš tolesnės perspektyvos, po ilgesnio laiko ir turint gilesnį suvokimą.

   Tiesa, tu dar nori apie „ankstyvosios pisliavos“ ideologus sužinoti -- štai prašom, viena jų:  Esmeralda Kuliešytė, jos korešai -- Juozas Oleka, Valentinas Sadauskas, Birutė Vėsaitė. Pažindinkis.

   Apie moralinius dalykus.

   Tikrai neatsakysiu ar vartojimas yra blogai ar gerai, galiausiai nueiname prie subjektyvios moralės, iš kur išėjimo nėra.

   O tu imk ir pasistenk atsakyti -- pamąstyk, įvertink protu, po to įvertink širdimi, intuityviai -- žiūrėk, netyčia dar imsi ir pamatysi labai aiškų ir konkretų atsakymą. O apie subjektyvumus -- „moralei“ galioja tie patys individo ir visuomenės tarpusavio ryšio dėsniai, kaip ir „laimės“ bei „malonumo“ sąvokom.

    

   1. Instinktai

   Pagrindinis žmogaus instinkas gynybinis(išlikimo).Tiesa, dauginimasis tiesiai už jo, tačiau nebesame laukiniai, kad vadovautis tik instinktais.Turime gerai išsivysčiųsį protą, kuris ima viršų (pas tuos, kurie jo turi).

   O tau biologijos mokytoja nepasakojo, kas būna gyvuliukams, kai rujos metu įsijungia esminis (seksualinis) instinktas? Tuo metu jiems išlikimas pasidaro pochui -- vilkai dėl patelės gali užgraužti ir užgraužia vienas kitą, nors kitais atvejais -- jų tarpusavio pjautynės beveik visada baigiasi be kraujo (natūralūs gamtos įdėti stabdžiai, kad apsaugoti populiaciją, tačiau tie stabdžiai nebeveikia kai kyla noras pistis).

   O kiek žmogaus pavidalo urodų prievartauja moteris, net žinodami, jog kitą dieną, juos už tai suims ir pasodins? O žmogiškų patinų pjautynės dėl patelių? Išlikimo instinktas yra pagrindinis tik tol, kol ilsisi ESMINIS. Nes šiaip jau tikrasis išlikimas tai yra SAVĘS padauginimas -- tu anksčiau ar vėliau padvėsi, tai faktas, tačiau privalai palikti savo genetinę informaciją, o būtent INFORMACIJA -- ir yra tai yra tai, kas tu esi.

   Visų pirma paauglys norėdamas gali turėti abu ir pagirtinai mokytis.Kodėl ir sakau, kad tai nesusiję su mokslu, kadangi nereikia aukoti vieno, kad gauti kitą, gali turėti abu iš karto.

   Tauta per tūkstančius metų sukaupė patirtį užkoduotą tautosakoje. Patarlės: „Visų kampų neapšiksi“ arba „Dviem ponams netarnausi“ arba „Ant dviejų kėdžių neatsisėsi“. Vienu metu tau nepavyks žaisti ir krepšinio, ir futbolo -- turėsi rinktis: šiandien žaidžiu futbolą, o rytoj žaisiu kašę. Teks laiką dalinti idviems dalykams ir tavo sugebėjimai, lavinsis silpniau negu tu juos skirtum vienam dalykui.

   Lygiai taip pat -- šiandien eisiu pistis su Oksana, o rytoj rašysiu rašinėlį apie Vingių Joną. Jeigu tu rašinėliui skirtum abu vakarus -- jis būtų žymiai kokybiškesnes. Gal parašytumei net ne rašinėlį, o visą analitinį-kritinį straipsnį „Lietuvos kaimo socialinis pjūvis Žemaitės kūryboje“, nes tavęs nekamuos Oksanos ir jos teikimų malonumų ilgesys ir bybis netrukdys tavo sąmonei siūlydamas: „Ką tuči asėdi kaip koks durnius, rašai nesąmones, geriau varom, dar kartą išpisim Oksanočką… aaaa nu davai… davai… nu bent jau pasmaukyk mane, jeigu niekur neisim…“

   Kaip manote, kada labiau dėmesys krypsta ir sunkiau susikaupti: kai svajoji apie seksą ilgą laiką, ar kai neseniai mylėjaisi.

   Aš manau, kad paauglio dėmesys geriausiai sukaupiamas ir jo protas geriausia išnaudojamas tuomet, kai jo valia sąmoningomis pastangomis pastato instinktus ten, kur šiems ir priklauso būti -- į antrą planą, apie ką dainuojama vienoje dainoje: „Первым делом, первым делом самолёты / Ну а девушки, а девушки -- потом.“ [Visų pirma, visų pirma - lėktuvėliai / O mergaitės, o mergaitės bus po to].

   Jeigu vargšelis kankinasi arba smaukosi galvodamas apie mergas -- tai IŠ ESMĖS niekuo nesiskiria nuo pisimosi -- tik vienu atveju veiksmas vyksta realybėje, kitu mintyse. Tačiau abiem atvejais -- to žmogaus gyvenimą valdo jo antrasis Aš.

   Tai nereiškia, kad „neduok Dieve -- net nebedrauk su tom mergom, fu kaka.“. Tai tiesiog reiškia, kad santykiuose tarp paauglių, tarp jaunų žmonių neturėtų būti sekso tokia prasme: kad tu bedrautum su žmogum ne tam, kad „štai -- pasitaikys proga ir aš ją išpisiu“, arba „davai aš jai padarysiu, ką nors gero, o ji man už tai nučiulps“. Žodžiu, jeigu tu bendrauji su kokia nors mergina todėl, kad tikiesi, jog ji tau duos, reiškia tavo bybis užglušinęs smegenėles tempia tave prie jos kaip kokį sabaką prie rujojančios kalės.

   Beje, ar žinai kas yra „seksas“? Pati gryniausia sekso forma -- tai du besipisantys šunys. Tai yra 100 procentinis seksas.

   Lytinis švietimas pirmoje vietoje iškelia susilaikymą, tačiau jei jau neišeina geriau gumytę naudoja.Žvilgtelėjus į garbiuosius dvasininkus neblogai matosi “birkos užrakinimo” pasėkmės…

   Apie „lytinį švietimą“ parašyta toje nuorodoje, kur įdėjau -- rasi ten ir kuo „švietimas“ skiriasi nuo „ugdymo“. Galiu tik dar vieną palyginimą -- „lytinis švietimas“ tai panašus būdas „šviesti“ vaikučius apie alkoholizmą duodant jiems paragauti alkoholio. Kai kam praeina be pasekmių, o kai kam tai stimulas „pasiaiškinti giliau“.

   O apie kunigėlius nieko sudėtingo nėra -- argumentas iš kitos operos, bet pasiaiškinkim.

   Kai nuo pisimosi susilaiko paauglys arba jaunuolis, tai reiškia, kad jis savo brendimo laikotarpiu neleidžia bybiui kištis į savo psichikos formavimosi procesus (psichika bręsta kartu su kūnu -- pats matai kaip skiriasi skirtingo amžiaus žmonių mąstymas, elgesys ir emocijos). Fiziškai žmogaus augimas baigiasi 24-25 metais ir mediciniškai nuo tada prasideda senatvė -- organizmas vietoj augimo ima fiziškai dėvėtis. Jeigu viskas tvarkoj -- panašiu laiku baigia formuotis ir žmogaus asmenybė (jo psichika, nuo jos priklausanti pasaulėjauta ir pasaulėžiūra, dvasinės sąvybės). Štai prieš mūsų akis stovi ką tik iki galo iškeptas Homo Sapiensas. Dabar jis turi eiti ir gyventi savo gyvenimą, vykdydamas jame instaliuotą programą -- tai yra siekdamas savo gyvenimo tikslų (kas juos formuoja -- kitas klausimas).

   Pirmas punktas -- esminis instinktas -- išlikimas perduodant savo genetinę informaciją ateities kartoms. Jeigu su žmogumi viskas tvarkoj, jis eina daugintis.
   Antras punktas -- savo genetinio potencialo realizavimas. Jeigu su žmogumi viskas tvarkoj jis realizuoja savo intelektualinius bei dvasinius gabumus, talentus, žodžiu palieka savo veiklos pėdsaką.

   Tai štai, nabagams kunigėliams, yra atimta galimybė realizuoti pirmą punktą, kuris yra esminis ir be kurio gyvenimas yra ne gyvenimas, o didesnis arba mažesnis šūdo gabalas. Nuo to jiems ir važiuoja stogai -- psichika neatlaiko disonanso tarp to „ką privalai padaryti“ ir „to ką tau liepia bažnytiniai kanonai“. Žmonės tuomet pradeda arba glušinti savo psichiką nuodidamiesi alkoholiu arba laužo celibatą. Bet kadangi retas dėl to meta kunigystę -- jų pisimasis yra bevaisis -- vaikų turėti negalima, todėl pirmas punktas lieka amžinai neįvykdomas, dėl to dar labiau spaudžia smegenis, kol prasideda iškreipti potraukiai tam, ko tu negali turėti… Šlykštu.

   Tiek pravoslavų, tiek žydų šventikai tokios problemos neturi -- jie veda ir laimingi gimdosi sau vaikus. Todėl ir ištvirkėlių tarp jų nepalyginamai mažiau, negu tarp vargšų katalikų.

   Beje celibatas, neturi nieko bendro su tikėjimu -- tikroji katalikiško priežastis ta, kad ankstyvaisiais viduramžiais perdavus formalią valdžią Europoje katalikų bažnyčiai kilo pavojus, jog kunigai dali uzurpuoti valdžią savo rankose perduodami iš kartos į kartą savo šeimose -- tokiu būdu kunigija taptų viršvalstybine hierarchija. Kad to neįvyktų, bažnyčios šeimininkai ir nusprendė atimti iš kunigėlių galimybę turėti palikuonis, kuriems perduotų savo valdžią. Štai ir padarė iš žmonių psichiškai neįgalius biorobotukus.

   Nei gaunu naudos, nei pislys esu.Lieka degradas.

   Ne, ten dar vienas variantas buvo -- dundukas nesugebantis suskaičiuoti daugiau dviejų… Dundukai turi vieną didelį pliusą lyginant su kitais -- jie gali protingėti ir protingėja gaudami papildomos informacijos.

 • Apie tavo amžių aš spėjau(...)

  O spėlioti nereikia.Jokio tikslo, tik apsikvailini smarkiai suklydęs.

  (...)daugelio dalykų tu tiesiog nežinai arba nesi patikrinęs praktikoje, todėl(...)

  Abstrakcijos nedomina.Nemalam šūdo.Tu irgi daugelio nežinai ir nesi patikrinęs, jei kuriuos ir esi, remtis savo subjektyvia patirtimi bandant teigti dėsningumus, ypač kalbant apie sociologiją yra neadekvatu ir tokie spėliojimai ne ką teisingesni už visiškai nenutuokiančio žmogaus spėliones.

  Gražiai aš čia, a ne?
  

  Gal ir gražiai neskaitant, kad nuo batų prie ratų nuėjai.

  O pastebėjai, ką dar lietuviškas žydopedijos įrašas priskiria prie pseudomokslų? Akupunktūrą.

  Skamba lyg sakytum, kad nėra.Ar lygtai vieni lietuviai tokie kvaili ir neskiria teorijų nuo mokslo…

  http://i52.tinypic.com/1y2v7l.png ; http://ru.wikipedia.org/wiki/Телегония_(теория)

  Visi kiti argumentai apie „oficialųjį mokslą“ ir pasitikėjimą juo

  Ką siūlai, tikėti tavo pasirinktu briedu be priežasties, vien todėl, kad gražiai skamba ?

  Nesu prieš mokslo naujoves.Prašau, studijuok genetiką, atlikinėk eksperimentus.Savo atradimais padarysi revoliuciją moksle, būsi istorijos vadovėlyje šalia Enšteino, Edisono ir kitų garbių dėdžių.

  (...)kas labiau vertas pasitikėjimo: „oficialusis mokslas“ - teigiantis, kad telegonijos efekto nepavyko įrodyti   
  mokslinis bandymais ar jo oponentai, teigiantys, kad viskas ne tik įrodyta, bet ir pagrįsta bei žinoma
  tūkstančius metų?

  Nebesigąsdink čia. http://lt.wikipedia.org/wiki/Šiaudinė_baidyklė Koranas, Biblija ir kiti gudruoliai irgi viską žinojo dar prieš tai kai tai buvo atrasta…

  Nepamirškite, kad „oficialusis mokslas“ nė pro kur nenori „moksliniais faktais“ pagrįsti GMO kenkmingumo ir
   pavojaus sveikatai, nors atskiri mokslininkai savo bandymais - tą įrodė ne kartą (I. Ermakova - apie GMO).

  Nei offtopic’as nei argumentacijos klaidos nedomina.Mokslas nėra religinės dogmos.Net jei būtų atrasta,kad GMO turi neigiamą poveikį sveikatai, tai nebūtinai reiškia, kad kiti moksliniai faktai klaidingi.Tai ir yra priežastis kodėl neaukosiu kelių dienų ir neskaitysiu mokslinių straipsnių apie GMO, kadangi šiandien mažai apie tai žinau.

  „Oficialusis mokslas“ nė pro kur negali pripažinti, kad ikikrikščioniškoje Europoje buvo aukšto lygio kultūra.

  Gerai, kad turi laiko mašiną ir įsitikinai nuskridęs.Nežinau, kas tave verčia manyti, kad buvo ta aukšta kultūra europoje, ir ką turi galvoje sakydamas „aukšta“, bet vėl mėtaisi savo non-sequitur ir bandai pasakyti,kad jei istorikai suklydo, vadinasi genetikos mokslininkai taip pat suklydo ir tuos šlapius sapnus apie telegoniją galima šlieti prie realybės.

  Kitas dalykas istorija dingo ir nebėra.O savo telegonijas gali ir dabar testuoti, eik briedį išpisk, žiūrėk gal vaikai su ragais gims :D

  O kaip jums „oficialūs mokslininkai“ nacistinėje Vokietijoje „oficialiai“ patvirtinę, kad biologiškai baltųjų
   žmonių rasė yra pranašesnė ir tobulesnė už visas kitas, o vokiečiai apskritai - patys balčiausi tarp baltų?

  Visų pirma prašysiu atleisti, už neišprusimą, labai tingiu ieškoti ar tikrai tai buvo oficialiai patvirtinta, bet kadangi tai nekeičia esmės pasitikėsiu tavo teiginiu.

  Propaganda buvo ir pas sovietus, ir pas nacius, greičiausiai ir pas mus yra kažkiek tai jos, apie kurią sužinos tik provaikaičiai istorijos knygose.Visgi, žiūrint į propagandos bruožus telegonija nelabai ir atitinka juos.Laisva Lietuva, kaip minėjau studijuok genetiką, įrodyk telegoniją, padarysi perversmą moksle, kadangi teorija pakankamai kvaila…

  Nori būti laaabai protingas berniukas ir suprasti „ne pagal metus“ daug - prašau, vienintelė knyga, kurią galiu
   tau rekomenduoti - http://dotu.ru/2010/04/10/20100410-bases-of-sociology_full/

  Rusų kalbos žinios mano dažniausiai apsiriboja buitinėje kalboje, bet reikės gal pabandyti pagraužti, visgi straipsniukas ne knyga.

  Štai, radau lietuviškai - http://visuomenessaugumas.eu/index.php?option=com_content&view=article&i... - žiūrėk 
  straipsnelio viduryje - labai naudinga informacija, jokiam sušiktam biologijos vadovėlyje to nerasi.

  Dėkui, dėkui, reikės ir tą paskaityti prie progos.Ką tau galiu rekomenduoti tai straipniuką apie argumentacijos klaidas http://lt.wikipedia.org/wiki/Argumentacijos_klaida

  Visų pirma, tavo „laimės“ suvokimas su laiku pasikeis.

  Ar keisis, ar nesikeis -- vis tiek liks subjektyviu būdingu ne visiems.

  (...)„laimė ir malonumas“ - nors lyg ir subjektyvūs dalykai, tačiau iš daugybės atskirų žmonių subjektyvių 
   supratimų susidaro vienas bendras objektyvus supratimas(...)

  Kaip pats minėjai žmonių supratimas kinta, taigi tam objektyviam supratimui susidaryti dar sunkiau.Gal ir gali rasti kelis bruožus dėl kurių sutiks visi, tačiau visumoje tai subjektyvus dalykas.

  Nuo dabartinio „malonumo“ ir „laimės“ supratimo mūsų visuomenei pareidinėja stabilus pizdakas - turėtų būti
   akivaizdu, netgi žiūrint iš šiltnamio. Bet, nieko, tuoj išlįsi laukan, pajusi ant savo kailio.

  Priklausomai ką turi galvoje sakydamas pizdakas.Imant mano subjektyvią nuomonę visuomenė tikrai galėtų gyventi geriau, tačiau tas geriau vėlgi tik mano nuomonė.Imant konkrečias šalis pvz gimtąją Lietuvėlę, mums sekasi gan gerai.Dauguma turime stogus virš galvos, tie kas neturi -- turi visas galimybes gauti.Turim daug laisvių ir galimybes dideles kaip dramblio šikna.Tikrai neapsiverstų liežuvis gyvenimą Lietuvoje vadinti blogu bent šiek tiek nutuokiant kas yra blogas gyvenimas.

  Atsiprašau, apie kokias tu šalis kalbi? Įvardink prašom, ką vadini mažai išsivysčiusiomis, o ką išsivysčiusiomis?

  http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/1/15/Imf-advanced-un-least-developed-2008.svg

  Mažai išsivysčiusios(neišsivysčiusios) Rusvai, Išsivysčiusios mėlynai, vidurys -- geltonai.

  Išsivysčiusios tai matyt tos, kur dvylikamečiai grupiniuose užsiėmimuose mokomi masturbacijos praktikos? Ir tos,
   kuriose darželinukus rengia priešingos lyties drabužėliais, ugdydami jų „tolerantiškumą“? Ir tos, kuriose iš
   tėvų atsisakančių leisti į „lytinio švietimo“ pamokas SAVO vaikus, šie yra atimami? Oi, ne palauk, jau žinau - 
  išsivysčiusios tai yra tos šalys, kuriose jaunuoliai baigę mokyklą savanoriškai sterilizuojasi, kad būtų dar
   labiau išsivystę...

  Vėl gąsdiniesi savo šiaudinėmis baidyklėmis.Kuo blogai masturbacija(juk fiziologija veikia, o jei nenori, kad jaunimas pistųsi nelabai kas daugiau ir lieka) ? Kuo blogai kitokius rūbus apsivilkti, gi nėra parašyta kad mėlyni šalikai tik berniukams raudoni tik mergaitėms.Tas apvilkinėjimas skirtingais rūbais sutinku, kad kvaila mintis, tačiau nuo to niekas nemiršta.Nesu psichologas, tačiau moralinės traumos tikimybę gal ir galima įžvelgti.

  Vaikus atimti taip pat nėra gera idėja, kaip ir atsisakyti leisti juos į lytinio švietimo pamokas.(tiesa, netikiu, kad kam atimė, bet negaišiu ieškodamas, kadangi nėra labai reikšmingas faktas)

  Sterilizacijoje nieko labai blogo nematau taip pat.Šiandien vaikų nenoriu, bet gal rytoj norėsiu.Kol vairuoju bybį, o ne jis mane, man to neprireiks.

  Išmesk nachui savo pasaulio istorijos vadovėlį - jis tinka tik datoms pasitikrinti, o visos tenai pateikiamos
   išvados bei interpretacijos tai elementarus nieko nesuprantančių dundukų minios dresiravimas, kad jie gerai 
  atliktų jiems duodamas užduotis.

  Savo neturiu, mokyklos išmesti nelabai galiu, o egzaminas bus -- išmesiu ar ne.Beje dabar egzamine datos vis mažiau reiškia. Drąsiai tu čia nušvilpi visą istoriją.Greičiausiai pats būsi ypatingai šviesi asmenybė, genetikos bei istorijos mokslų daktaras, bei seksologas kas be ko, žinantis kam ir kada pistis galima, kada ne.

  Tu dar pasakyk, kad kokia nors Sirija, kurioje po Antrojo pasaulinio karo buvo tiek pat gyventojų kiek ir 
  Lietuvoje, ir kurioje dabar gyvena beveik 19 milijonų žmonių yra vargšė, lytiškai neapšviesta besivystanti 
  valstybėlė be prezervatyvų ir siaučiama lytiškai plintančių ligų...

  Tai ir išsivysčiusi taip pat vidutiniškai kaip Lietuva.Kiek spėjau pagooglinti pas juos su valdžia nekaip, draudžiamos oponuonančios partijos, parlamentas beveik neturi galios.Nežinau ką pasakytų eilinis Sirijos gyventojas apie savo gyvenimo lygį bei galimybes, bet kažkodėl manau, kad Lietuvoje turime geresnes perspektyvas.

  Negi valstybes, kurias sukūrę piliečiai atsisako jose gyventi, atsisako palaikyti savo visuomenių egzistavimą,
   auginant naują kartą - galima vadinti „išsivysčiusiomis“? Man tai panašiau į kloaką, žudančią, visus, kas į ją 
  pakliūna bei siurbiančia į save viską kas yra aplink ją.

  Čia palaikysiu hipiškas mintis.Peace and love.Man visiškai pochui dėl valstybių, dėl manęs tegu jų ir išvis nebūna -- svarbu žmonės gerai gyvena.Sakydamas gerai gyvena turiu galvoje turi stogą virš galvos, duonos ant stalo, galimybę mokytis bei turėti daugiau(kilti karjeros laiptais).Manau pagal šį apibūdinimą Lietuvoje gyvename gerai, tik mano point’as yra, kad gyventume gerai pasaulyje.Man visiškai nesvarbu kokios spalvos žmogus ar kaip šneka -- nuo to nepasidaro mažiau žmogus.

  Dėl ateinančių kartų visiškai nesirūpinų, jei jau neturi kaip išlaikyti atžalų tai nesipisk gal, nebijok atsiras pasaulyje, kas už tave pasipis ir neišnyks žmonija.Kad ir išnyks, koks skirtumas -- šiandien, rytoj -- tu vis tiek jau būsi 5 metrai po žeme ir tau bus visiškai pochui.

  Nusibodo kartotis - gal išgirsi kultūringesnių žmonių už mane žodžius - 
  http://www.bernardinai.lt/straipsnis/2008-02-20-svetlana-adler-lytinis-s...

  Na nieko įdomaus čia neperskaičiau.Žinoma reikėjo tą kalę pasodinti, kuri su prezervatyvų gamintojais kooperavo, bet ten “nedidelės sumos” kaip ji sakė.Nedaug vagi tai galima vadinasi…

  O dėl prezervatyvų tai pagalvojau žinok visgi visai reikia rodyti kaip juos užsimauti.Susilaikymas susilaikymui, bet žmonės iš tos meilės protą pameta ir kai labai nori jau nebe prezervatyvai galvoje.

  Pastojimo tikimybė teisingai naudojant prezervatyvą 2%.Pastojimo tikimybė pagal tai kaip žmonės naudoja prezervatyvą -- 10% -- yra kur tobulėti.

  Taip pat pritariu, kad reikia protinti žmones atidėti lytinius santykius ( kas ir buvo daroma prieš pora metų per lytinio švietimo pamokas, kuriose teko garbė pačiam dalyvauti).

  Jeigu tau koks dalbajobas pasiūlys narkotikų, tu juk supranti, kad jis nori tave išpisti - pasodinti ant adatos
   ir tada melžti kaip paskutinį lochą kol padvėsi? Akivaizdu, ar ne?

  Sakei aš moku tik iki dviejų skaičiuoti, tau gal geriau seksis.Paskaičiuok kiek Lietuvėlėje yra tokių dalbajobų pasodintų ant narkotikų ir melžiamų, įskaitant populiariausius žinoma -- tabaką ir alkoholį.

  Tai yra ir kitokių „adatų“, ant kurių bando pasodinti tiek tave, tiek mane - pradedant „greitaisiais kreditais“,
   baigiant „teise į paauglių seksualinę saviraišką“.

  Narkotikai, greitieji kreditai, prezervatyvai -- žmogaus pasirinkimo laisvė.Gal tai jam atneš žalos, gal ne, tačiau tai jo gyvenimas ir ne tau ar man aiškinti kaip kas turi gyventi.

  Tiesa, tu dar nori apie „ankstyvosios pisliavos“ ideologus sužinoti - štai prašom, viena jų: 
   Esmeralda Kuliešytė, jos korešai - Juozas Oleka, Valentinas Sadauskas, Birutė Vėsaitė. Pažindinkis.

  Vieną straipsnį tik radau pas delfinus apie Kuliešytės pasisakymus už lytinį švietimą ir “saulučių” pasėkmes lenkijoje.Dar mačiau turi ji kažkokią šeimos planavimo kliniką ar pan. Nesimato, kad būtų didžiulė kaip tu sakai „Ankstyvosios pisliavos“ propaguotoja.

  Tie kiti vyrukai išvis po šluota, google nesugaudė tai ką jie ten gali propaguoti.

   

  Beje, ką pats apie lytinį švietimą galvoji, kokių veiksmų reikia imtis ? Nebemokyti vaikų kaip prezervatyvais naudotis, išimti iš biologijos knygų fiziologiją ? uždrausti prekybą prezervatyvais ?

  Tai nereiškia, kad „neduok Dieve - net nebedrauk su tom mergom, fu kaka.“. Tai tiesiog reiškia, kad santykiuose
   tarp paauglių, tarp jaunų žmonių neturėtų būti sekso tokia prasme: kad tu bedrautum su žmogum ne tam, kad „štai
   - pasitaikys proga ir aš ją išpisiu“(...)

  Yra merginos, yra bendravimas.Yra bendravimas -- yra flirtas, draugystė, meilė.Žinok nelabai ir sekso reikia, kad mokslai pakentėtų šiek tiek.Ir taip buvo ir bus.Ir Vasaris seminarijoje apie dziundzes svajojo…

  Taigi, mano kuklia nuomone ar meilė, ar sekso troškimas vis tiek pamaišys mokslams, kad ir kaip bandysi to išvengti.Nuo lytinio brendimo nepabėgsi.Tokiu atveju nelabai seksas pasidaro kenksmingesnis už meilę ar simpatiją, nuo kurios prezervatyvų nebūna.O jei vaikų neprisidarys tai kokios problemos, kad pasimyli tie jauni žmonės.Jei nori, kad neprisidarytų reikia padoraus lytinio švietimo.

  Beje, ar žinai kas yra „seksas“? Pati gryniausia sekso forma - tai du besipisantys šunys. Tai yra 100 procentinis 
  seksas.

  O kokio kitokio būna, katės tai 80% ? :D

  „lytinis švietimas“ tai panašus būdas „šviesti“ vaikučius apie alkoholizmą duodant jiems paragauti alkoholio

  Netinkamas palyginimas.Kaip kalbėjome reprodukcija instinktas.Lytinis brendimas ateis ir noras pakils.O be alkoholio ramiai sau galime gyventi ir žvelgti, nėra fiziologinio poreikio.

   

  Tiek šiam kartui

  • Jo sunku. Daug nerašysiu, kad paskui nekiltų noro atsakinėti -- tu juk irgi turi kur prasmingiau leisti savo laiką, nei čia anoniniškai komentuojantis, o tokie išsamūs pasibaksnojimai darosi nebeproduktyvūs -- tu man baksnoji į argumentavimo klaidas, nesuprasdamas elementarių analogijų.

   Tik porą dalykų:

   1 -- pas mus propagandos ne tik kad ne mažiau negu nacistinėje Vokietijoje -- jos yra žymiai daugiau, nes informacijos srautas į žmogaus sąmonę padidėjęs keliolika kartų.
   2 -- žmogus šventai tikintis žydopedijos autoritetu ginčytinu klausimu, švelniai tariant, ilgai klaidžios patamsiuose.
   3 -- jeigu tu nežinai, ar bent jau negirdėjai, kas yra „Tie kiti vyrukai išvis po šluota…“ -- reiškia tu (dar kol kas) nesupranti kaip politika gali įtakoti  ir įtakoja gyvenimą.
   4 -- leptelėti ką nors apie Koraną, jo net nelaikius savo rankose -- bliat, gal geriau jau būtum suradęs kitą argumentą… O ypač dar pastatyti jį greta Biblijos, ochujebibetь… (tai nereiškia, kad Koranas yra „siųstas Dievo“ ir „šventa Tiesa“ -- tiesiog, tai geriausias dalykas iš to, ką per tūkstančius metų žmonijai sugebėjo palikti religijos).

   O apskritai, tai nieko baisaus -- tiesiog tavo tokia tipiška „AŠ-centristinė“ pasaulėvoka, kai tu pasistatai pasaulio centre, o tada iš šitos pozicijos žvalgaisi aplinkui ir vertini pagal save, bei savo poreikius: kas tau tinka, tą pasiimi, kas trukdo ar neįtinka -- tą atmeti.

   Dauguma „civilizuotų vakariečių“ yra žymiai egocentriškesni zombiai, kurie nesugeba net klausimų išsikelti, ne tik kad paieškoti argumentų. Nors tavo argumentacija irgi vietomis tokia -- bum-bum kakta į sieną. Nors gyvam pokalbyje, turbūt susišnekėtume. Chm, nors nebūtinai. Turiu draugą -- protingas, bet užsiintelektualino iki visiško elitarizmo plius dar kompleksai įvairūs -- štai kai kuriom temom ir nebegali net paabejoti…

   Ir beje, man visiškai ne pochui, kas dėsis šiame pasaulyje, kai aš būsiu penki metrai po žeme. Mano tikslas, kad tuomet Žemėje būtų kur kas geriau gyventi žmonėms, tame tarpe ir mano artimiesiems, negu yra dabar. Tik todėl aš ir deginu savo energiją tokiose diskusijose.

 • Kad ne anonimiškai komentuoju, ir vardą pasirašau, ir el.paštą palieku, svetainės admin gali peržvelgti.Beje jei norėtum aš nieko prieš ir gyvai padiskutuoti prie bokalo ar arbatos puodelio.

  1.Paieškok statistikos „Kiek Lietuvoje propagandos“ :D dažniausiai statistika būna tik istorijos vadovėliuose, kadangi dažnu atveju neatskiriam jos.

   

  2.Minėjau netikiu dogmomis.O dalykų apie kuriuos stipriai neišmanau, verčiau tikėsiu enciklopedija nei klounais, kurie argumentuoja tikėjimu…

   

  3.Pirmos dalies nesupratau, bet ir durnam aišku, kad politika įtakoja žmonių gyvenimus.

   

  4.Vėl remi savo teiginius spėlionėmis.Na šįsyk atspėjai, nelaikiau Korano popierinio rankose, bet elektroninėje versijoje žodžiai tie patys.O koranas ne mažesnė šūdmalystė nei biblija.Apie tai ką religija duoda ar neduoda nešnekėsiu, nes tarkim aš tikių į dantukų fėja ir ji man sako nežudyti žmonių.Dantukų fėja davė taiką, kadangi aš nežudau žmonių, be jos būčiau žudęs….

  Ir beje, man visiškai ne pochui, kas dėsis šiame pasaulyje, kai aš būsiu penki metrai po žeme. Mano tikslas, 
  kad tuomet Žemėje būtų kur kas geriau gyventi žmonėms, tame tarpe ir mano artimiesiems, negu yra dabar. Tik 
  todėl aš ir deginu savo energiją tokiose diskusijose.

  Kažką turim bendro visgi ;D Šiaip tikrai manau būtų visai nieko gyvai pakalbėti, kas tikrai nelabai sunku jei gyveni Lietuvoje.Gali palikti laiškuti jei domina rate4d(gmail)

 • Наука о девственности -- Телегония

   

    Люди, вступающие в брак, в большинстве своем хотят иметь детей. Но не все знают, как влияет на здоровье потомства ДЕВСТВЕННАЯ ЧИСТОТА, что именно от нее зависит -- какими будут ваши дети… Наши предки знали об этом: они умели подметить, что от гулящей девушки не бывает хорошего потомства. Поэтому нравственно падшую девушку считали испорченной, недостойной замужества.

   В наше время связь девственности с качеством потомства смогли объяснить генетики, открывшие в прошлом веке явление телегонии.

   А началось открытие с того, что примерно 150 лет назад коннозаводчики, выводившие новые породы лошадей, для повышения выносливости решили скрестить лошадь с зеброй. Опыты не удались: не произошло ни единого зачатия -- ни у лошадей от мужских особей-зебр, ни у зебр-кобыл. Опыты прекратили и о них постарались забыть, полагая, что дело закончено. Однако через несколько лет у кобыл, побывавших в опытах, стали рождаться полосатые жеребята. От породистых жеребцов!..

  Ошеломленный научный мир назвал это явление телегонией. Опыты современников -- Ч.Дарвина, профессора Флинта, Феликса Ладантека и иных ученых -- с другими животными -- подтвердили данный феномен. Ф.Ладантек написал книгу “Индивид, эволюция, наследственность и неодарвинисты” (М. 1889 г.). где в главе “Телегония, или Влияние первого самца” описал проводимые опыты. Только практики-собаководы давным-давно знали: если хотя бы раз породистая сука повяжется кобелем-дворнягой и даже, если в результате этого, у нее от него щенят не будет, то в будущем все равно породистого потомств от нее ждать нечего.

   Голубятники также об этом хорошо знают. Если непородный голубь “потоптал” породистую голубку, eё сразу убивают, потому что, даже при самом “элитном” супруге у нее будут только нечистопородные дети; то перышки в хвосте не те, то цвет клюва, то еще что-нибудь.

   Должны ли современные девушки, принимающие решение до брака начать интимную жизнь, знать это? Бесспорно. Однако, об этом никто не знает.

   И к нашему времени сложилась парадоксальная ситуация: знают об этом явлении, имеющем прямое отношение к рождению полноценного потомства, преимущественно лишь животноводы. Иначе бы в России не было лучших пород животных -- ни породистых скакунов, ни молочных коров, ни отменных соболей…
   К слову сказать, отечественные меха завоевали третью часть мирового пушного рынка!

   Открытие телегонии в 19 веке сразу же было спрятано от людей, так как приоткрывало таинственные завесы судеб множества людей -- простых и великих. Но главное, оно накрепко закрывало дорогу для всякого рода сексуальных революций, а это не входило в планы врага рода человеческого.

   Для засекречивания была найдена и даже внесена в энциклопедию удобная фраза: якобы явление телегонии не подтвердилось… Но, как говорится, нет ничего тайного, что не сделалось бы явным. Особенно когда начали проводиться на территории Советского Союза международные фестивали, стали нередкими факты, когда наши русские девушки стали рожать от белых генетически здоровых СВОИХ мужей -- детей “ни в мать, ни в отца, а в черного и дебильного молодца”.

  Причиной появления этих детей была генетическая мутация хромосомной цепочки; много лет назад происшедшая внебрачная связь стала виной семейных трагедий. Что тут скрывать, “девушки -- добрачные женщины”, особенно из числа многочисленных проституток, “диких” или организованных “эскорт -- услугами”, сегодня часто дарят своим “законным любимым” скрытые плоды добрачных половых связей -- наркоманов, токсикоманов, гомосексуалистов или психически неполноценных, бесноватых придурков-детей.

   Итак, телегония (от “теле” -- далеко и “гони” -- рождение) -- наука, которая утверждает, что на потомство женской особи влияют все ее предыдущие половые партнеры. И особенно -- первый мужчина. Именно он, а не будущий отец ребенка, закладывает ГЕНОФОНД потомства каждой женщины, вне зависимости от того, когда и от кого она будет рожать своих детей. Он, нарушивший девственность, становится как бы генным отцом всех будущих детей женщины.

   Естественно, что и в настоящее время у теории “телегонии” бесчисленное множество противников, которые приводят “результаты исследований и опытов”, доказывая, что телегония -- это бред, что считаться с ней -- это не уважать себя и свои желания. Большинство этих теоретиков -- люди заинтересованные, ибо индустрия порнографии потерпит существенные убытки, если явление телегонии будет изучаться детьми со школьной скамьи. Поэтому для них прибыльнее, если наши дети начнут изучать в школе программу “Планирование семьи”, способствующую растлению бу-дущего поколения, а, следовательно, -- пополнению их кошелька.

 • Kandonai reikalingi saves nevaldantiem nuopisom su prieslaikine ejakuliacija. kitas dalykas -- kandone esantys spermicidai kenkia kraujotakai ir lyties organui.

 • na ir piktas autorius parašęs šitą “straipsnį” :D

Tavo nuomonė


Trackbacks

Dar naujienų

Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/footer.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/footer.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/footer.php on line 4
%d bloggers like this: