Warning: Creating default object from empty value in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/functions/wpzoom-functions.php on line 17 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/single.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/single.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/single.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/header.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/header.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/header.php on line 4 NeTiesa.lt — TELEGONIJA 2 – kuo žmonės skiriasi nuo laukinių gyvūnų?
Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/sidebar.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/sidebar.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/sidebar.php on line 4

TELEGONIJA 2 – kuo žmonės skiriasi nuo laukinių gyvūnų?

September 27, 2010 3:38 pm Komentavo - 4 Skaitė: 116

Užvedžiau diskusiją delfinariumo straipsnyje, kuriame akivaizdžiai suinteresuota gydytoja-tvirkintoja-ginekologė Regina Giliasevičienė (pasiskaitykite pacientų atsliepimus apie ją – labai įdomu) reklamuoja nepilnamečių pisimasį, kontraceptikus ir ankstyvą seksualinį tvirkinimą užmaskuotą „švietimu“ – Ginekologai: šiandieninė 15-metė subrendusi lytiniam gyvenimui ir gimdymui

Komentaruose leptelėjau apie telegoniją ir kaip priklauso, atsirado užsipisusių krušliukų, šokusių savo krūtinėmis ginti  moralinės teisės pisti bet ką, bet kaip, bet kur ir bet kada.

Ten viskas gana juokinga, tipiškas kapojimasis apie tai, kad „telegonija – tai pseudomokslas, paneigtas oficialaus mokslo ir t.t.“, tačiau dabar aš noriu užfiksuoti vieną klausimą, kuris manau, tikrai kyla ir ne tokiems isteriškiems savo bybio laisvės šalininkams.

Vieno komentatoriaus klausimas buvo toks:

O kazkaip tai gyvunai neisnyksta o partnerius keicia kasmet. Nei susitersia ju genetikia, gyvena kaip gyvene tukstancius metu. Paaiskink.

Pasiaiškinkim.

1 – Sueities dažnis.
Gyvūnai pi.sa.si priklausomai nuo rūšies – 1-4 kartus per metus. O kiek kartų žmonės?

2 – Partnerių kiekis ir kaita.
Didelė dalis gyvūnų gyvena monogamiškai (pvz., dauguma laukinių paukščių). Monogamija būna įvairi – visam gyvenimui, keliems sezonams, vienam sezonui. Tačiau poliganiškose populiacijose yra papildomas saugiklis -  paprastai teisę pis.ti pateles ir gaminti naują kartą turi geriausias (visais aspektais kokybiškiausias) patinas (4 punktas).

3 – Gyvenimo trukmė
Daugumos gyvūnų gyvenimo trukmė – žymiai trumpesnė nei žmogaus, o reproduktyvinis amžius – dar trumpesnis (pvz, vilkų 6-7 metai). Dauguma rūšių dauginimuisi skiria vos kelis savo gyvenimo metus. (pridėkim dar monogamijos faktorių – pasirodys, kad gyvuliai lyginant su žmonėmis, beveik šventieji)

4 – Partnerio atranka.
Prasidėjus poravimuisi, „teisę“ pis.tis gauna tik patys geriausi (o tai reiškia, sveikiausi, stipriausi, gudriausi) patinai. Tokių būdu garantuojama populiacijos genofondo kokybė.

5 – Genofondo broko pašalinimas.
Laukinėje gamtoje paprastai išgyvena vos trečdalis – ketvirtadalis naujos vados. Silpnesnis, kvailesnis, apsigimęs gyvulėlis savaime ir negailestingai žūsta. Tokiu būdu populiacijoje nutraukiamas bet kokios neigiamos, brokuotos genetinės informacijos perdavimas.
Išgyvena tik sveiki tiek fiziškai, tiek psichologiškai individai, iš kurių poruotis ir pratęsti giminę teisę gauna tik patys geriausi (4 punktas).

Gal užteks apie gyvulius, dabar tuos pačius punktus perkelkim žmogui:

1 – Sueities dažnis.
Žmonės pisasi kiek kartų per „sezoną“, a? Galit suskaičiuoti? Telegonija grindžiama biolaukų sąveika – kuo ilgiau ir dažniau du asmenys susikonektinę, tuo didesnis poveikis vienas kitam.

Jokia kita gyvūnų rūšis nepraleidžia tiek savo gyvenimo laiko, sukišusi lyties organus į kitą savo rūšies atstovą.

2 – Partnerių kiekis ir kaita.
Priklausomai nuo pasileidimo lygio, europoidai per savo klyną praleidžia daugmaž 7-8 skirtingus individus. Bet tai – penkiolikos metų senumo duomenys. Dabar skirtingose socialinėse grupėse persi.pi.si.mo lygis labai skiriasi – įvertinkit pagal savo aplinką.

3 – Gyvenimo trukmė.
Suapvalinus, žmogus nuolatos pi.sa.si apie 35 metus. Reprodukcinis laikotarpis apie 15 metų (nuo 25-erių iki 40-ies). Farmacija prailgina tiek pislumo tiek reprodukcinį laikotarpį. Vėlgi rezultatas – nepalyginamai didesnis kontaktas nei tarp gyvulių.

4 – Partnerio atranka.
Dieve mano, kaip žmonės renkasi su  kuo pasi.pis.ti? Baisu net prisiminti… Pirmiausia persi.pi.sa su bile kuo, kad tipo „įgautų patirties“, o paskui pisa.si ir „ieško geriausio“ arba „geriausios“. Dauguma atveju, partnerio pasirinkimas tarp žmonių – absoliutus atsitiktinumas.
Arba šaltas materialus apskaičiavimas, kuriame genetinė partnerio kokybė tikrai nerūpi.

5 – Genofondo broko pašalinimas.
Praktiškai nebeliko.
Iš tūkstančio naujagimių miršta vos 5-6. Ir ačiū Dievui.
Tačiau dėl to, kad medicina ištraukia iš mirties beveik visus apsigimėlius – visuomenė gauna nepataisomą defektuotą genetinę medžiagą.
Tai nedarytų įtakos, jeigu ne 4-tas punktas. Nelaimingai gimę žmonės tiesiog nugyventų savo gyvenimus ir mirtų neplatindami savo nelaimių ateities kartos, tačiau gi mes visi norime pis.tis – štai ir prasideda: dabartinėje išsigimėliškoje vakarų civilizacijoje praktiškai kiekvienas turi galimybę pis.tis, jeigu ne „iš meilės“ (nors kokia meilė gali būti tarp priedurnių), tai už pinigus.

Štai visas genetinis šlakas ir pasilieka toliau žmonių populiacijoje ir toliau ją nuodija ir vis labiau ir labiau plinta.

Tai nereiškia, kad aš kviečiu naikinti ar sterilizuoti visų, kas „neatitinka standarto“. Tiesiog kiekvienas sveikas, sąmoningas žmogus turi saugoti tiek save, tiek savo vaikus nuo BET KOKIŲ PAŠALINIŲ LYTINIŲ SANTYKIŲ.

Užaugai, subrendai, išsiaiškinai, ko tau reikia iš šito gyvenimo, susiradai pagal save antrąją pusę, ir gyvenate ilgai bei laimingai maksimaliai realizuodami savo genetinį (tiek fizinį, tiek intelektualųjį) potencialą.

Ir svarbiausia – užauginate sveikus ir protingus SAVO vaikus, o ne genetinius kokteilius.

Norite šokinėti prieš gamtą (Dievą, kosminį protą, absoliutą – vadinkit kaip norit) – šokinėkit, tačiau dauginimosi mechanizmas skirtas ne pi.si.mui.si su bet kuo, kas juda, o SAVO giminės pratęsimui – t.y. savo genetinės bei visos kitos patirties perdavimui.

NeTiesa.lt

Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/comments.php on line 3 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/comments.php on line 3 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/comments.php on line 3

Komentavo 4

Tavo nuomonė


Trackbacks

Dar naujienų

Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/footer.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/footer.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/footer.php on line 4
%d bloggers like this: