Warning: Creating default object from empty value in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/functions/wpzoom-functions.php on line 17 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/single.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/single.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/single.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/header.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/header.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/header.php on line 4 NeTiesa.lt — Rusijos patriotiniai judėjimai – kas tai: senojo tikėjimo rekonstrukcija ar idealoginio protapisio dalis?
Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/sidebar.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/sidebar.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/sidebar.php on line 4

Rusijos patriotiniai judėjimai – kas tai: senojo tikėjimo rekonstrukcija ar idealoginio protapisio dalis?

January 4, 2011 4:43 pm Komentavo - 13 Skaitė: 126

Labai įdomus video apie apipjaustabybių slaptosios tarnybos „Mossad“ idealoginius šaltojo karo projektus šiuo metu veikiančius Rusijoje ir darančius įtaką taip pat ir mūsų patriotrydiniams judėjimams.

Deja, bet rusiškai:

Kaip sakoma – norite tikėkit, norite – ne. Tačiau protingi žmonės supranta, kad net ir pačiose šūdiniausiose organizacijose yra sąžiningų žmonių. O jeigu jie dar gauna KOBos smegenų klizmą ir jeigu ta klizma nenueina perniek, tada tokie žmonės patys stoja į informacinio karo frontą.

Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/comments.php on line 3 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/comments.php on line 3 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/comments.php on line 3

Komentavo 13

  • O kas apskritai yra Tiesa?

   Netgi jeigu žmogus pats įsitikinęs, kad jis kalba Tiesą -- tai dar toli gražu nereiškia, kad tokia Tiesa ir yra iš tiesų, ar ne?

   O dėl teiginio apie provokaciją, įsivaizduokit situaciją:

   Jūs esate savo Tėvynės patriotas, ir štai „atsiranda“ organizacija teigianti, kad ji turi išsaugojusi „slavų-arijų Vedas“ (arba „baltų-arijų“ -- jokio skirtumo) ir ta organizacija dabar užsiima protėvių tikėjimo rekonstrukcija. Jūs kaip tikras patriotas pradedate domėtis, įsitraukiate į veiklą, skaitote tos organizacijos knygutes, persimate jos vadų skleidžiamomis idėjomis -- žodžiu jūsų sąmonę užpildo nauja idealogija, pagal kurią -- slavai (o pas mus baltai) tai yra tikrieji arijai, nusileidę iš žvaigždžių ir sukultūrinę šią laukinę planetą, davę civilizaciją aborigenams ir taip toliau ir panašiai…

   Jūs apie tai girdite iš skirtingų žmonių (Levašovas, Trechliobovas ir krūva kitų) ir štai pradeda atrodyti -- kad toks dalykas iš tiesų visiškai realus -- juk tiek daug skirtingų žmonių apie tai kalba, maža to -- jie ginčijasi tarpusavyje, vadinasi tikrai yra dėl ko… O čia dar jums papasakoja apie geležinius vežimus paruoštus skrydžiui ir laukiančius jūsų požeminiuose garažuose… Na kaip nepatikėsi tokiu nuostabiu dalyku (panašiai juk ir žydai jau 3000 metų tiki kad jie yra „Išrinktoji tauta“ kuriai skirta valdyti pasaulį).

   Ir štai tokioj situacijoj atsiranda dėdė Anonimusas, kuris pisa jums bybiu į tarpuakį -- išvadina visus jūsų autoritetus ir pasakorius Mossado agentais… Žinoma, kad tuomet jūs pašoksite ir sušuksite: „Atas -- efesbė provokacija! Arijai, nepasiduokime -- mus bando apgauti!“

   O iš tiesų tame Anonimuso pareiškime daugiau argumentų, negu visose Trechliobovo ir Levašovo pasakose kartu sudėjus (kiek man teko jų peržiūrėti). Žiūrėjau Levašovo tinklapį, kuriame dėdulė pisa protą apie savo super duper energetinius įrenginius auginančius nerealaus dydžio daržoves bei gydančius visas ligas -- o pats nutukęs kaip kiaulė -- akivaizdus ligonis ir žarnyno vergas.

   O šitų slavų-arijų pareiškimai apie „Auksines Vedų lenteles, kuriose surašyta visa tiesa“? Be jų pačių niekas tų lentelių nematė. Internete taip pat nerasite nė vienos kokybiškos nuotraukos.

   Kobistai kiek kartų prašė parodyti tuos protėvių „reliktus“ -- taip ir nepamatė, kiek kartų kobistai prašė suvesti su atseit išlikusiais „slavų-arijų žyniais“ -- taip  ir nesuvedė.

   Vienintelis dalykas ką siūlo šitie slavai-arijai -- tai pirkite mūsų knygutes, skaitykite jas ir šventai TIKĖKITE jomis. Štai ir visi jų argumentai.

   Visada reikia žiūrėti kam vienas ar kitas dalykas yra naudingas. Anonimusas labai aiškiai ir paprastai paaiškino kokie rezultatai bus nuo tokio „slaviškai-arijinio“ smegenų praplovimo, jeigu jis padarytų realią įtaką -- Rusija iš savo atominės dabarties grįš atgal prie žagrės ir natūrinio ūkio… Su ja dabar ir taip yra elgiamasi kaip su trečiojo pasaulio valstybe, kurios visi resursai priklauso užsieino korporacijoms  o tuomet išvis galima bus nesiskaityti.

   Tiesa, o koks mums skirtumas? O toks, kad kažkada mes buvome viena civilizacija -- ir nors sulaiku tapome skirtingomis Tautomis, tačiau vistiek mes esame viena visuma ir kai apipjaustabybiai skandina Rusija, kartu skęstame ir mes.

   • Kad tie slavicų-aricų guru yra šarlatanai -- abejonių nekyla, dėl salai babos irgi. Bet dėl Laitmano kabalos žmogus apsiriko.

    • Kažkada aš įdėmiau žiūrėjau į Laitmano projektą -- Kabalos akademiją. Gerai dėdulė kapsto, tol kol nuo teorijos neprieinama prie realybės.

     Vienas mažas momentėlis:  Laitmanas turi savo propagandinę laidą vienoje rusakalbėje Izraelio televizijoje. Ten jis atseit diskutuoja su savo akedemijos veikėjais. Diskutuoja apie daug ką. Ir štai vieną kartą jiems užplaukė padiskutuoti apie rūkymą…

     Žodžiu, šitas neplonas ir neblogai įmitęs dėdė man (kaip vienam iš žiūrovų) paaiškino, kad rūkymas -- tai čia nieko tokio -- maža to, kažkoks begalinis kabalistų autoritetas pats rūkė po du pakelius pačių šūdiniausių cigarečių per dieną ir apskritai jų aplinkoje pilna nikotininių narkomanų -- bet tai, pasak Laitmano, NETURI NIEKO BENDRO SU ŽMOGAUS DVASINIU TOBULĖJIMU…

     Jeigu apibendrinus Laitmano bandymus suvartyti, išvada tokia: jeigu tu užsiiminėji kabala, tuomet „gali“ nuodytis kiek tinkamas (o taip pat ir nuodyti kitus -- juk rūkymas žaloja visus esančius aplinkui). Vadinasi, toliau sekant Laitmano logika -- žmogus gali vartoti bet kokius narkotikus, bet kaip save žaloti, jeigu tik jis pakankamai kabalistinasi… Tarytum tai, ką žmogus daro savo fiziniam kūnui, savo smegenims, neturi jokios įtakos jo dvasinei sveikatai. Cha cha cha.

     Štai čia kuo akivaizdžiausiai pasireiškė žydiška Laitmano pasaulėžiūra ir jo priklausomybė apipjaustabybių mafijai (tarkim, kad mentalinė, nes tiesioginių įrodymų, kad jis Mossado agentas -- aš dar nemačiau). Beveik visa pasaulinė tabako pramonė priklauso internacionalinei žydaujai, todėl joks „tikras“ žydas neišdrįs šikti į ranką, kuri jį saugo ir maitina.

     Beje, pažinojau cielus du kabalistus -- abu kažkiek studijavo Laitmano kabalos akademijoje. Tai tokie dvasingai pakylėti šūdo valgytojai -- gerimas bei rūkymas ir kita abejotino moralumo veikla jų akimis tai normos ribose, nes juk svarbiausia -- „mylėti žmonija ir dvasiškai tobulėti“…

     • Jis pats rūkė, daug kartų yra metęs, dabar nerūko dėl įvaizdžio. Jo mokytojas irgi rūkė, nevengė alkoholio.

      Jis turi visą kanalą Izraelyje, jo išlaikymas atsieina apie milijoną dolerių į metus.

      Aš visą tai pastudijavęs, tad rasčiau prie ko prikibt kad nemylėt šio mielo žydo, o tau matau argumentų trūksta, tad duosiu nuorodą kur gali pasisemti išminties: http://toldot.ru/audio/lessons/lessons_11773.html?template=83

      O dėl kūno ir sielos sąryšio tai ne tokiems kaip mes spręsti. Tie žmonės (pasak jų) yra dvasiniame pasiekime, jei gerai išsireiškiau, todėl žino normą kiek jiems leistina.

 • o kodel deja, kad rusiskai?  rusiskai yra  zajabys !

  • Deja todėl, kad Lietuvoje daug jaunimo, studentijos ir netgi dalis trisdešimtmečių jau nebesupranta rusiškai, todėl šita informacija nepasieks jų smegenėlių -- o ji mano nuomone, yra pakankamai svarbi.

   Ypač tiems Tėvynės mylėtojams, kurie aklai tiki bet kuo, kas tik paglosto jiems savimeilę bei papisa protą apie nemamatuojama mūsų praeities galybę, protėvius iš žvaigždžių ir arijų sukurtą rojų Žemėje… Nors visas vedistinis arijų palikimas -- tai FAŠISTINĖ KASTŲ SISTEMA, kurioje žmonės yra taip zombifikuoti, kad nė vienam sistemos dalyviui -- nuo šūdros mintančio turistų atlikomis iki brahmano šikančio tam šūdrai ant galvos -- net nekyla mintis, kad išnaudoti kitus žmones yra neteisinga ir kad galima pakeisti šią FAŠISTINĘ sistemą.

   Kai išgirstų ką nors iš mūsų patriotų pezant apie arijų Vedas ir apie mūsų nuostabią praeities civilizaciją kiekvienąkart kyla klausimas: O šitas matyt jau įsirašė save į naujuosius brahmanus, dabar jam belieka susirasti šūdrų ir rojus žemėje bus atkurtas…

   • Dėl Vedų

    Mano giliu įsitikinimu, Vedos yra tobula žinių sistema. Bet su sąlyga, kad jos priimamos kaip yra, be iškraipymų.

    Deja, šiais laikais pilna žmogeliukų, kurie siekdami nelabai tyrų asmeninių tikslų (šlovės, valdžios, pinigų), ima Vedas, kai ką išmeta, kai ką prideda nuo savęs, apsiskelbia mokytojais ir imasi skelbti "gerąją naujieną", kitaip tariant apgaudinėti ir išnaudoti paikus žmones.

    Akivaizdus pavyzdys -- dabartinė kastų sistema. Vedose tikrai nėra tokio dalyko. Vedinės Varnašrama-Dharmos socialinės sistemos tikslas -- ne sukurti hierarchinę išnaudojimo piramidę. Tokia "fašistinė" interpretacija atsirado su laiku, degraduojant brahmanų luomui.

    Kitas pavyzdys -- Blavatskaja su savo teosofija. Nežinau, ar ji pati viską sugalvojo, ar jai tikrai diktavo 'mokytojai' iš astralo. Rezultatas -- dalis žinių copy-paste būdu paimta iš Vedų, kai kas praleista, kai kas prifantazuota ir taip iškraipyta visa esmė.

    Galų gale Triochlebovas… Pradžioje buvo įdomu klausytis nes jo kalbose yra dalis tiesos. Bet pasigilinus paaiškėjo, kad jo versijoje irgi daug "nuo savęs", o jo tikrieji motyvai nelabai aiškūs.

    Taip kad nereikia spręsti apie Vedas pagal tokius 'mokytojus'. Negerkit iš užteršto šaltinio, ieškokit tyro ir tada viskas bus ok, sumažės sumaišties galvoje :)

 • Kai išgirstų ką nors iš mūsų patriot

 • nestumkit,iskarto girdisi,kad kalba asilas.kam ta kojine uzsidejo,bijo kad per snuki gaus?ar ner zydu rusiskai kalbanciu?

 • as asmeniskai chineviciu gerbiu

 • Plauna smegenis juodagalvis, Vedos yra teisingos, o jų aiškinimas visai kas kita, na, ir visos tiesos kaip patys inglingai sako dar nelaikas skelbti. O kobistai nori visko iš karto, deja kai negauna, tai varo šūdą ant išmintingų žmonių. va ir viskas, čia aiškiai kobistai nori mažinti perbėgėlių į Vedų pasaulėžiūrą kiekį todėl meluoja net žydijos vardu. Apgailėtinas patriotų skaldymas per tokius šūdžius vykdomas. Petrovo adeptai pamastykite, ir palaukite kas neužilgo bus, paskui malkite šūdą jei patinka. Paprasčiausiai pasitikrinkite kas pas jus per medžiaga kas pas inglingus.

  Gerų studijų

 • Gyvename turim savo, savo tėvų, senelių gyvenimišką patirtį. Ta informacija yra pati vertingiausia. Tėvai man papasakojo pavyzdžiui apie karą ir pokarį. Viskas kas dabar yra teigiama oficialiai yra melas. Vyko paprasčiausias plėšikavimas. Vieni viską atiminėjo diena kiti naktį. Žmonės turėjo ginklus ir žudė vienas kitą ne už kažkokius įdeologinius įsitikinimus o už kažkada ne taip pasakytą žodį ar netaip nuartą vagą. Suprantama vėliau tiek viena tiek kita pusė "apiformino" įdeologiškai. Jei tik įvyktų kažkokia katastrofa vieni kitus dėl duonos kasnio išžudysim. Įvertinant dabartinę padėtį ir praeitį yra katastrofinis skirtumas. Praktiškai kaime žmonių nėra arba jie taip pat nieko neaugina. Atimt tiesiog nebus iš ko. Per kokį pora mėnesių miestai paprasčiausiai išmirs. 

  Dabar apie davasinius dalykus. Nepriklausomai nuo visokių "mokytojų" "už" ar oficialaus mokslo "ne" turiu labai praktiškus artimų žmonių patyrimus kad po mirties kažkas iš žmogaus dar lieka. Kaip ten anapusiniam pasaulyje viskas organizuota informacija suprantama ateis kaip numirsiu. Bet, kad mirtis tik būvio pakeitimas nekyla abejonių. Dėl to nesiruošiu pult į glėbį jokiai religijai. Stebiu atydžiai tiek savo tiek kitų gyvenimą ir matau kurią linkme turiu gyventi. Pagrindinis principas -- mano laisvė negali būti prievarta kitam. Jei aš sukuriu kitam kažkokį blogį neišvengiamai pats būsiu pastatytas į aukos vietą. Aukos ir maldos dievui čia nieko nepadės. Tai krikščionybės bizniukas. Vadinamieji karminiai dalykai taip pat jaučias  kad egzistuoja. Teko įdomiai savotiškai "perženginėt" save.

  Kas liečia informaciją iš išorės. Esu peržiųrėjęs čia minimą Triochlebovą, Deividą Aiką, George Kavassilą ir kitus. Tai kitokia nuomonė nei oficiali. Ko ji verta. Tiesiog pagyvensim pamatysi. Laikas geriausias teisėjas. Žinant tą kitą nuomonę paprasčiausiai turi didesnę pasirinkimo laisvę nustatyti "tikresnę" tiesą.


Tavo nuomonė


Trackbacks

Dar naujienų

Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/footer.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/footer.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/footer.php on line 4
%d bloggers like this: