Warning: Creating default object from empty value in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/functions/wpzoom-functions.php on line 17 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/single.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/single.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/single.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/header.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/header.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/header.php on line 4 NeTiesa.lt — Ką manote apie Kęstutį Pūką ir jo Kitokią Lietuvą?
Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/sidebar.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/sidebar.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/sidebar.php on line 4

Ką manote apie Kęstutį Pūką ir jo Kitokią Lietuvą?

January 10, 2011 4:14 pm Komentavo - 20 Skaitė: 1410

Man asmeniškai sunku juo patikėti, ir kvepia šūdu bet įdomi jūsų nuomonė

http://www.kitokialietuva.eu/informacija.html


Atsakau:

1 – Pasinaudojame pirmame komentare brangaus tautiečio pateikta nuoroda – http://www.skundai.lt/darbdaviai/?act=comments&sid=556 (ačiū broliui lietuviui vardu Moskitas)

2 – Susižinome, kad nuo 2006 metų iki šiol apie Pūką yra parašyti 157 komentarai, kuriuose šnekama praktiškai apie vieną ir tą patį dalyką – kad Kęstutis Pūkas yra, atsiprašant, žmogus, kurio visai veiklai vadovauja jo bybis.

3 – Pasigūglinam, kad pamatyti, kaip atrodo šitas dėdė, pasiryžęs perpisti visas kaunietes ieškančias administratorės darbo:

Na ką, tipiškos kiaulės akys ir nuo lašinių išpurtę skruostai – toks tai tikrai pirmiausia pasirūpins kitais, o tik po to savimi…

Ir dar vienas smagus paveiksliukas, kurį duoda gūglas:

Čia gerbiamą kantą užpiso pislys iš Kauno paribių ir nors Pūko vestuvės vyko 2008-ais – kantas nesusilaikė neapšikęs šito Lietuvėlės gelbėtojo ir kovotojo prieš besarmačius.

Ką galima pasakyti apie žmogų, kuris išsiskyrė keturis kartus ir veda penktą kartą, imdamas sau į žmonas 24-iais metais jaunesnę PAVALDINĘ?

Bybiagalvis (t.y., tas katras galvoja bybiu).

Jeigu tokia yra žmogaus dorovė, labai tikėtina, kad jo Lietuvėlės gelbėjimo prožėktas “Kitokia Lietuva” tėra dar vienas būdas patenkinti savo nerealizuojamus seksualinius poreikius – vietoj savo darbuotojų išpisant visą Kauną.

Kaip taikliai pastebėjo vienas iš komentatorių rašęs į skundai.lt – Pūkui šitą “Kitokia Lietuva” reikalinga tik tam, kad patekti į valdžią ir prisirinkus kompromato paskui šantažuoti verluchą bei politkurves ir iš to ramiai bei sočiai gyventi.

Žodžiu, pistukas tiesiog ruošiasi sau “garbingą senatvę”.

Žmones reikia vertinti pagal jų darbus – kol kas Pūko darbai labai akivaizdūs: penkios žmonos, šeši su jomis sugyventi vaikai, nuolatos pisamos darbuotojos, pačios žemiausios prabos muzikos transliavimas – taip prisidedant prie besmegenių populiacijos augimo. O jo “patriotinė vveikla” – tai bandymas užšokti ant žmonių protesto ir pasipriešinimo valdžiai bangos, kuri turėtų jį (ir kitus panašius kiaulėnus) užkelti į šūdelitį.

Lygiai taip pat, kaip kažkada Sąjūdis tarybinės sistemos šūdvalgius ir parazitus pavertė “Tautos vedliais”.

Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/comments.php on line 3 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/comments.php on line 3 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/comments.php on line 3

Komentavo 20

 • http://www.kaunas.lt/index.php?633269935

  matyt, melžiama karvutė ėmė trūkti, todėl p. Pūkas ir nutarė veržtis prie lovio, kad galėtų daryti įtaką  pats …

   

 •  Manau apie Pūką geriausiai gali papasakot jo darbuotojai, tiksliau darbuotojos  : 

  http://www.skundai.lt/darbdaviai/?sid=556&act=comments&nuo=0

   

  Pūkas buvo prisiplakęs ir prie Jungtinio demokratinio judėjimo JDJ, tačiau, judėjimo vadovamas pareiškus, kad judėjimas nevirs partija ir  JDJ neis į rinkimus, Pūkas greit  paliko judėjimą ir dabar jo visa veikla nukreipta tik į vieną dalyką- kaip patekti į Kauno  tarybą … Jei pakaks kvailių, jis ten ir pateks…

  Brangūs kauniečiai,

  visuomeninio judėjimo Sandraugos „Kitokia Lietuva“ http://www.kitokialietuva.eu tikslai – daryti įtaką, kad išrinkta valdžia gerbtų Konstituciją, turėtų sarmatą ir dirbtų tiems žmonėms, kurie paskyrė juos atstovauti jų interesus.
  Yra du būdai: suvienyti šimtus tūkstančių ir mitingais, rezoliucijomis, reikalavimais nurodyti, kaip jie mums privalo dirbti. Kitas variantas: nueiti patiems ir perimti valdžią. Tik čia pavojus, kad nebūtų, kaip su drakonu… mirtis drakonui…. Tegyvuoja drakonas, kaip kiniečių pasakoje.
  Tačiau Lietuvoje gyventojai sunkiai susitaria, susikalba kuria juos vienijančias organizacijas, nes patys nepasitikime net savimi, o judėjimais -- dar labiau. Ir teisingai, nes partijų ir kitų siekiančių bet kokia kaina papulti į valdžią sukurtos organizacijos dar pavojingesnės. Todėl reikia žinoti kas yra kas.
  Aukoju savo laiką, žinau, kiek bus pilama šiukšlių į mano širdį: įžeidinės, žemins, menkins ir kitaip bandys neutralizuoti, kad nebūčiau kitoks, kaip dauguma dabar sėdinčių miesto taryboje, puikiai žinau, kaip bus sunku dirbti vienam tarp klaninių struktūrų, bet negaliu neiti.
  KIEKVIENĄ DIENĄ IR NAKTĮ TĖVYNĖ ŽIŪRI DIDELĖMIS AKIMIS TIESIAI Į SIELOS GELMES IR MALDAUJA AŠARODAMA – APGINK MANE, MANE TRYPIA, BAIGIA SUNAIKINTI. TU GALI…
  Turiu pakankamai patirties kovoje su sistema. 13 metų paaukota kovai su piratavimu. Dabar viskas veikia- Muzikos industrija Lietuvoje išvystyta.
  Parodysiu pavyzdį, kaip turi dirbti gyventojus atstovaujantis tarybos narys.
  Jei jums reikia, kad eičiau kovoti su sistema griaunant ją iš vidaus, prašau palaikymo.
  Reikia surinkti iš Kauno miesto gyventojų apie 700 parašų, kad patvirtintų kandidatu rinkimams į Kauno savivaldybės Tarybą. Galima pasirašyti e- parašu https://www.epaslaugos.lt/egovportal/appmanager/main/receivers?_nfpb=true&_windowLabel=T37800622201235134068898&T37800622201235134068898_actionOverride=%2Fportlets%2FserviceCatalog%2FServiceList%2FCallInitForm&T37800622201235134068898service_id=0901acbe803f4052&_nfls=false&_pageLabel=P3200122201235133506640
  kas pasirašysite, prašau man pranešti e-paštu pukas@pukas.lt
  džiaugiuosi, kad esame kartu.
  Kandidatas į Kauno savivaldybės tarybą,
  UAB „Pūkas“ savininkas, generalinis direktorius
  Lietuvos muzikos industrijos asociacijos prezidentas
  Sandraugos “Kitokia Lietuva” prezidentas
  Kęstutis Pūkas

 • Tas viskas aisku,(bent jau ne pedikas ir ne pyderas) bet apie politine karjera as norejau paklaust nes jo radijo laidos labai aktuolios mums ir netik ir matosi kad žmogus supranta kas vyksta bentjau Lietuvos lygiu.

  • Chm, o kaip tau atrodo, jeigu žmogus turi nesulaikoma polinki ištvirkauti, pisti kiekvieną gražesnę mergą ir neprisiimti jokios atsakomybės už savo veiksmus -- kaip toks žmogus elgsis politikoje?

   Lygai taip pat.

   Esmė yra ne tame, ar žmogus daug išmano, ar supranta procesus, ar yra gudrus ir protingas, o tame, KOKIA YRA JO PSICHIKOS SANDARA, nes nuo to priklauso ir jo moralė ir pasaulėžiūra ir galų gale veiksmai.

   K. Pūkas savo elgesiu demonstruoja, kad yra tipiškas gyvuliškos ir demoniškos psichikos tipo savininkas.

   Politikoje jis irgi elgsis kaip avinų banda manipuliuotis kuilys.

   Ką maža aplinkui degradų -- puikiai išsilavinusių, charizmatiškų, besigaudančių politikoje, valdančių sudėtingas sistemas -- tačiau vistiek degradų.

   Protingas ir išsilavinęs vagis arba išsigimėlis yra daug pavojingesnis už neprotingą ir neišsilavinusį vagį ar išsigimėlį. Neišsilavinęs sugebės viso labo apvogti tik savo kaimyną, o išsilavinęs vagis-intelektualas gali apvogti visą valstybę.

   Pūko vedamos radijo laidos yra TIKSLIAI ORIENTUOTAS PRODUKTAS skirtas patriotiškai nusiteikusiai „vartotojų grupei“. Jau daviau pavyzdį apie Sąjūdį. Pūkas planuoja padaryti lygiai tą patį -- pasinaudoti žmonių nepasitenkinimu, atsistoti minios priekyje, o kai minia išmes dabartinę valdžią arba bent pralaisvins kokią vietą prie lovio -- pačiam užimti tą vietą.

   Visos mažesnės ar didesnės, spalvotos ar kruvinos revoliucijos vyksta LYGIOAI TOKIU PAČIU PRINCIPU:: šūdelitis engia savo valdomus avinus, avinai pradeda protestuoti, avinų bandos priekyje atsistoja protestą koordinuojantys vedliai, avinai eina į mitingus arba rinkimus arba riaušes arba perversmus, o jų vedliai patampa naujuoju šūdeličiu.

   Štai ir visa Pūko veikla.

 • Pukeli kaip jums gerai ne tik bobos pavydi ,kad esat pajegus lovoj,bet labiausiai pavydi vyrai,mat lietuvaiciai jau nuo 40METU impotentai.Kiek su bobom pakalbi,visos tai patvirtina.Man geda uz tas bobas kurios sako kad Pukas jas patvarke,dziaukites ir ziurekit koja pakelusios.Kodel musu niekas netvarko,ogi todel kad mes ne kales.Ovyrai isvis slepkites,kaip jums ne geda komentuoti tokia tema apie Puko B……Aisku,kad pavydas.Cia garantuotai komentuoja vyrai esantys valdzioje,kurie nenori atiduoti bliudo drasiam zmogui.Vistiek tas pats kas vadovaus,tai geriau tegul vadovauja zmogus ispopuliarejes savo “uodega”O seip linkeciau parinkti mandagesnius zodzius,nes gal ir jusu vaikai skaito tuos komentarus.

  • Nežinau kaip tamtai, bet man visai nepatinka ta idėja, kad Lietuvos gyvenimui galėtų vadovauti žmogus, kuriam vadovauja jo bybis. Užtenka, jau buvo toks bybiagalvis valdytojas -- Ambalas.

   Negi taip sunku suprasti, kad jeigu žmogus neturi vidinės moralės, jeigu nesugeba ŽMONIŠKAI gyventi savo asmeninėje erdvėje, tai tuomet ir visuomeniniame gyvenime jis kels tik chaosą, problemas ir tenkins savo amoralius poreikius. Norite tokio? Mažai dar prisižiūrėjote į valdančius alkoholikus, vagis, ištvirkėlius, liberastus ir kitus degradus „eksperimentuojančius“ kitų gyvenimais?

   Tik todėl, kad dauguma lietuvių turi tokius pačius kaip ir kaip tamsta įsitikinimus -- „man pochui, kas mane pisa, svarbu, kad tas krušlys krūtai atrodytų ir gražiai papezėtų…“ -- mes ir plakamės po kolektyvinį šūdą. Kokius kriterijus išsikeliame, tokiais rezultatais ir mėgaujamės.

   O pavydėti krušliui, kad jo gyvenimą valdo ne galva kartu su sąžine, o bybis -- tai žinot, tokia mintis gali kilti tik priešklimakterinio amžiaus moteriškei, kuriai norisi atsidžiaugti, kol dar gali… Atleiskit, jei įžeidžiau.

   Beje, jūsų taip mylymas kuiliukas turės palaukti savo eilės prie lovio -- ką tik jį išspyrė iš rinkiminių sąrašų už nuslėptą teistumą: tarybiniais metais jis buvo baustas už sunkų nusikaltimą -- spekuliaciją. Kas beje parodo, kad bybiagalvis nuo jaunumės buvo suktas žlobiara ir daugiau nieko.

 • Skaitant komentarus jauciu is ju sklindanti tik pykti, neapykanta ir beribe pagieza. Ar niekada ,gerbemieji vyrai ir moterys, nesusimastete, kad tai kas erzina jus paties Puko elgesyje , jumyse to ,,me…o” desimteriopai daugiau? Ar nors vienas pabandete taikyti tas nuostatas, kurias deklaruojate, savo realiame gyvenime? Ne tik deklaruoti ar ,,vaidyti ”, kad pagal jas gyvenate, bet ir GYVENTI? Visada lengviau kito akyje pamatyti sapa, nei savoje rasta. Pati ideja ,,Kitokia Lietuva” yra labai gera. Neziurint i neigiamus motyvu aspektus, kurie uzlepti -- ideja nesa savim gera. Esame zmones ir atsirenkame kas yra kas. Taciau jeigu sugebame tik smeizti ar smerkti, o ne trupuciu neprisidedame prie gerio savimi kurimo, tai deje tampame tik parazituojantys elementai. Siulyciau pradeti nuo SAVES, gerbiamieji.

 • Ne, nu iš tikro, klausantis jo laidų, tai susidaro įspūdis, kad jis dar be visa ko labai runkeliškos mąstysenos žmogelis. Iš laidos į laidą kartoja tas pačias savo tiesas, praktiškai nieko naujo nesugeba pasakyt -- pilsto iš tuščio į kiaurą. Jei tiesiai šviesiai, tai dažnai nesusigaudo elementariuose dalykuose ir nusišneka. Jo svečiai irgi kažkokie keisti, dažnai kažkokie tai labai jau kategoriški, vaidinantys visažinius ir dažnai labai jau su rusišku akcentu kalbantys.  Kažkaip tai nuo pat pradžių man kėlė labai daug įtarimų tas Pūkas, nors šiaip aš jo asmeniškai nepažįstu. Ačiū už informaciją. Jei tai tiesa ką jūs čia rašot, tai yra gerokai šlykščiau nei aš galėjau pamanyt.

 • Gaila! Tikrai gaila! Skaitant tuos komentarus apie Kestuti Puka mane apeme graudulys kad ir su situo zmogum as neradau saziningo ir padoraus Lietuvos patrioto. Esu atvykes i Lietuva is Australijos ir noriu priklausyti kaskokioi veikloi dirbancioi del Lituvos labo. Maniau kad "Kitokia Lietuva"  duotu man sita galimybe. Kur sitam kraste surasti sazyningus zmonis kurie tikrai noretu pakeisti sita banditu krasta? 

 • Ką nedaro juodųjų technologijų specialistai.

  Baimė, pavydas ir  išgamų metodai ieško žmonių sipnybių. Jie išnagrinėję visas priemones, kaip gali paveikti žmogų. Jų metodai veikia tik pilietiškai nesubrendusius, svyruojančius silpnus asmenis.

  Šie žmonės veda ir jau privedė Lietuvą prie išnykimo, išsivaikščiojimo, susinaikinimo ir išsidraskymo. Kai stribai draskė Lietuvą, prievartavo moteris ir žudė, trėmė į Sibirą, traiškė tankų vikšrais, plyšo iš skausmo širdis ne vienam lietuviui. Dabar jų metodai kiti. Ko nusipenė jie  tą ir  gaus, tik reikia laiko. 

  Matydami Sandraugos "Kitokia Lietuva" augančias narių gretas jiems dreba kinkos. Sandraugos pastangomis STT ir Prokuratūros krečiamus vagių ir grobikų klanus drebina baimė. Nežino ko griebtis. Griebiasi bet kokių metodų -- šmeižia, gazdina įžeidinėja, imasi juodžiausių metodų.

  Visada tie šliužai bijojo teisingumo ir tvirtų bebaimių žmonių, kurie stojo prieš organizuotą klaną, kurie stojo prieš  okupantus, prieš prisigrobusius  sistemos žmones, kurie naikina tautiškumą, lietuvius pavertė vergais ir išmaldos prašytojais. Šie gudročiai kvailina visuomenę ir ją skaldo juodžiausiais metodais.  Tik  silpnas žmogus gali pasiduoti  ir parsiduoti

  Tegul nors vienas šlykštus šmeižikas parodo savo nuveiktus  darbus, ką nuveikė Lietuvai. Tegul pasirašo po savo kūriniu savo kontaktus. Ko slepiasi. Baimė ir atsakomybės vengimas. Nustatys teisėsauga  IP, kas rašė ir teks stoti prieš teismą.

  Atsiradusi galimybė  susivienyti žmonėms ir sunaikinti išgamas plėšiančius mūsų tėvynę, jie iš baimės raitosi ir bet kokiais KGB, stribų metodais bando sumenkinti, įžeisti žmogų, kuris suteikė galimybę suvienyti tautą. Ar akli, nematote kas vyksta, kaip naikinama Lietuva. Kaip susidoroja su tais, kurie nepasiduoda jų įtakai?

  Lietuviai visada buvo tvirta tauta. Bet kurie šiandieną valdo mūsų tėvynę rado metodus kaip sumenkinti tautą ją papirkti, paveikti, kad žmonės  prarastų dvasines vertybes ir parsiduoti pinigams, šmeižtui, apkalboms. Pranašystėse yra aprašyta, kaip sunku bus atpažinti blogį, kuris bus apsirengęs tokiais pačiais rūbais ir bus sunku atpažinti blogį nuo  gėrio, tiesą nuo melo.

  Nepraraskite budrumo ir sveiko mąstymo, duokite šmeižikams atkirtį. Supraskite kodėl nužmogėją išgamos bijo teisingumo ir tiesos?

   

 • tai vienintelis taskas lietuvoje kur kalbama daugiausia tiesos.aisku kad jis kitu ziniasklaidos tasku yra ignoruojamas.tie taskai dirba pagal uzsakymus.visi dideli darbai pradedami nuo mazu.saugokim prezidente.tai svyturys musu tevynes padangeje.po kurio kito tokio gali daugiau ir nebut.tad naudokim sansa.nekreipkit kestuti demesio i tai ka kalba drebakinkliai.i kitu televiziju programas paziurejus o radiju paklausius griuk negyvas.viskas rodoma ir kalbama bambaliu lygiui.o bambalistai greit isnyks.jie tarybinis palikimas.dabartiniai jauni zmones jau masto savo galva,o ne propagandistu.tad pirmyn.

  • vygantas: dabartiniai jauni zmones jau masto savo galva,o ne propagandistu

   Vygantai, o tu pats tiki tuo ką rašai? Dabartiniai jauni žmonės yra daug labiau sumaterialėję, daug labiau zombifikuoti masinės antikultūros ir daug labiau ant visko spjovę, negu tas tavo niekinamas “tarybinis palikimas”.

   Negi taip sunku suprasti, kad Pūkutis, tiesiog ieško savo verslui naujos nišos -- todėl ir varo tą seiliotą pseudopatriotrydą per savo radijo tašką. Tuo tarpu jis pats yra tipiškas ciniškos ir viską sau leidžiančios versluchos atstovo pavyzdys.

 • Gaila,kad apie Puka issisako teslagalviu,debiluotu mutantu kartos atstovai.Jie ziuri,bet,deja,nesupranta to,ka mato,kas ir taip akivaizdu kiekvienam.Todel belieka tik necenzuriniai keiksmazodziai,tai,girdi,turi atstoti protelio defektus.O mums PukoTv -vienintele Lietuvoje kuri kelia problemas neuzmaskuota forma,atvirai.Noreciau palinketi,kad laidos butu daug ivairesnes butnai su didesniu dalyviu skaiciumi.Tai padetu pasalinti kazkodel jose tvyrancia itampa,laisvumo trukuma.Labai patinka laidos su p.Trojansku,Goriene.Matosi,kad ji pries tv.kamera ne naujoke elgiasi laisvai ir maloniai.Ar neimanoma didesne laidu ivairove pav.mokslines laidos?

  • O Tu, Liolka, gerai pamastyk.Pries savaite teko paklausyti Puko kalbos per radija.Labai patiko Puko vedamos laidos maniera.Buvo du sveciai,N.Sadunaite,dar keli pasnekovai.Tai ponas Pukas leido sau prapostringauti 80% laidos laiko,o pasnekovu kalbas,ar tie, kurie skambino i laida ir ju nuomone nesutapo su PONO nuomone,be ceremoniju nutraukdavo.PONAS aiskiai troksta demesio ir valdzios.Ir iesko durniu ant kuriu nugaros,galetu ijoti i Olimpa.Nesuprantu,kuriu velniu kviesti zmones i studija ir neleisti kalbeti.Nebent tik noras pasirodyti,-va,kokie mano pasnekovai (atseit).

 • Gvildena ir gvildena tas nesamones apie Kauna ir Lietuvele. Labaiu ziurekit tose savo laidelese i pasaulini kiaulinyka. Butent is ten ateina ta visa kapitalizmo smarve. Kapitalizmas senas kaip velnias jei dar kam neaisku. Tad manau suprantat kas yra tikrasis priesas o ne kazkoks smulkmena kupcinskas su savo savivaldybele jis tik kapitalizmo pasekme, sukasi sitame sudyne kaip ir daugelis visu musu. Naikinkim priezastis o ne pasekmes. Visiskai neidomi ta jusu “Kitokia Lietuva”.

 • TELŠIŲ RAJONO APYLINKĖS TEISMO PIRMININKUI
  Kęstučio g. 13 , Telšiai

  Virgilijus Janušas
  Laukininkų g. 4-11 , Klaipėda

  PRAŠYMAS
  2014 m. liepos 22 d.

  Telšių rajono korumpuotas apylinkės teismas dirbantis „ GRUPUOTĖM “ , 2010 m. gruodžio 13 d. , iš anksto suderėjes teismas nagrinėjo bylą Nr. A2.1-1088-187/2010, pagal Telšių darbo inspekcijos skundą . Kur buvau kaltinamas, kad nė atleidžiu žmogaus iš darbo kurio niekada nė priėmiau į darbą ir jokių komercinių veiklų nė vykdžiau .Telšių rajono apylinkės teismas sąmoningai siekdamas uždangstyti ,,GRUPUOTĖS “ t.y ( Telšių Sodros , Telšių darbo inspekcijos , Telšių savivaldybės , Telšių ligoninės , Telšių PC maksima) kai kurių asmenų nusikalstamas veikas, mane nubaudė 100Lt. Baudą . „ GRUPUOTĖS “ asmenys kiek žinoma nuo 2007 metų iki 2010 m. liepos 12 d., klastojo dokumentus , prekiavo gydytojų pažymomis ,nurašinėjo PC maksima prekes , nė teisėtai naudojosi Sodros išmokomis gautas pajamas dalinosi .
  2011 m. Lietuvos Vyriausiasis Administracinis Teismas , Telšių rajono apylinkės teismo nutarti 2010 m. gruodžio 13 d. , panaikino kaip nė teisėta , tačiau aš sumokėjau Telšių rajono apylinkės teismo paskirtą baudą .
  Šiuo metų Telšių rajono apylinkės teismo pirmininkė mano prašymo gražinti nė pagrįstai sumokėtą baudą nė priima , reiškia nė pasitenkinimą .Nuvykus į Telšių teismą , teismo darbuotojų man grasinama susidoroti , jei bandysiu kreiptis į teismą su pareiškimu kur susįjė „ GRUPUOTĖS “ asmenys .
  Teismas kaip be galėdamas manipuliuoja mano skundų nė priima ,man padarytą didžiulė žala buvo atskaitomi vaikų su negale išmokos .Teismas ir toliau dangsto „ GRUPUOTĖS “ nusikalstamas veikas , fabrikuoja bylas . Teismas sąmoningai surašydamas nė adekvatu tikrovės nė atitinkanti ir nė pagrįstą baudžiamąjį akta bylos Nr. 1-200-671/2013 , siekia man užkirsti kelia kreiptis į teismą , dėl man padarytos didžiulės žalos .

  PRAŠAU : Telšių rajono apylinkės teismo pirmininko , nė delsiant man gražinti , pagal 2013 m. gruodžio 13 d. nutarti nė pagrįstai sumokėtus 100Lt . paskirtą baudą , atlyginti banko išlaidas 2 Lt. , padengti pašto išlaidas 12 Lt. , atlyginti visą patirtą žalą 1000 Lt .
  Iš viso 1114 Lt. , pravesti į mano sąskaitą Nr. LT957300010124420343 ,
  Tuo metu mano sunkios negalios vaikas buvo operuojamas Kauno klinikose , bauda buvo sumokėta vaiko neįgalumo išmokomis , nes aš pajamų nė gaunu .
  Telšių rajono apylinkės teismo tyčiniais veiksmais nukentėjo mano sunkios negalios vaikas , teismui pareikalavus įrodimus prie prašymo atsiusiu papildomai .Galiu būti bet kuria minute nužudytas , norėčiau dar užauginti vaikučius.
  Orginalus prašymas siunčiamas registruotu paštu .
  Virgilijus Janušas .

 • negražu taip juodinti žmogų,bei nereikėtų lysti į jo lovą,pirmiausia,iš šalies reikėtų gerai pažiūrėt į save,tik po to narstyti kitus po kaulelį,na o dėl politikos,daug kur jisai labai teisus,nes męs rinkome tik Prezidente,na o daugiamandatėje išsirnkome “valdžią”,kuri ruošia sau palankius įstatymus,gal ir ne be reikalo A.Kubiliaus šutvė vadina “runkeliais”,nes MES einame rukelių vedami ir nesispyriojame,žodžiu kaip nuolankios avelės,o taip neturėtų būti.
  p.K.Pūkas, mano nuomone, ragina žmones į viską žiūrėti TIKRO lietuvio akimis,bei nesiduoti apgaudinėjamiems

 • Ar jums reikia teikti skubią finansinę kredito paskolą?
  * Labai greitas ir tiesioginis perkėlimas į jūsų banko sąskaitą
  * Grąžinimas prasideda praėjus aštuoniems mėnesiams po gausite pinigus
  banko sąskaitos
  * Žemas palūkanų norma 2%
  * Ilgalaikis grąžinimas (1-30 metų) Ilgis
  * Lankstus paskolų terminai ir mėnesinis mokėjimas
  *. Kiek laiko tai užtruks finansuoti? Pateikę paraišką paskolai gauti
  Galite tikėtis preliminarus atsakymas mažiau nei 24 valandas
  finansavimas 7296 valandas po gavimo jiems reikalingą informaciją
  iš jūsų.

  Susisiekite teisėtas ir licencijuotas pasitikėjimas įmonė, įgaliota
  kad finansinė parama į kitas šalis.
  Daugiau informacijos ir paskolos paraiškos formoje bendrą verslą, per

  pašto adresas: cashfirmarena@gmail.com

  SIR kosmosas DEMETER
  Generalinis direktorius
  CASHFIRM

 • ANA MICHAEL

  Mano vardas yra Ana Michael, GARANTIJŲ TEISINGUMO PASKOLŲ VADOVO. Ar jums reikia skubios paskolos, kad galėtumėte sumokėti savo skolas, ar jums reikia paskolos, kad pagerintumėte savo verslą, ar reikia konsolidavimo paskolos, hipotekos ar kitų paskolų? Ar jus bankai ir kitos finansinės institucijos atmetė? Ieškokite ne daugiau, nes mes esame čia, kad visi jūsų finansiniai sunkumai atitiktų praeitį !!! Mes suteikiame paskolas įmonėms, privatiems subjektams ir patikimiems asmenims už mažą ir įperkamą palūkanų normą nustatytam 1-30 metų laikotarpiui ir šešių mėnesių lengvatiniam laikotarpiui iki mėnesio įmokos pradžios. Galite susisiekti su mumis el. Paštu: (anamichaelguarantytrustloans@gmail.com)
  Ačiū

Tavo nuomonė


Trackbacks

Dar naujienų

Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/footer.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/footer.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/footer.php on line 4
%d bloggers like this: