Warning: Creating default object from empty value in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/functions/wpzoom-functions.php on line 17 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/single.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/single.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/single.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/header.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/header.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/header.php on line 4 NeTiesa.lt — Uždraustoji archeologija
Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/sidebar.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/sidebar.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/sidebar.php on line 4

Uždraustoji archeologija

February 13, 2011 4:22 am Komentavo - 19 Skaitė: 383

Mums nuo Darvino laikų pisa protą, kad žmonės evoliucionavo iš primityvių padarų į vis tobulesnius ir tobulesnius… Bėda tik ta, kad per 200 metų šitie protapisiai taip ir nesugebėjo atkapstyti “trūkstamos grandies” tarp žmogbeždžionių ir žmogaus.

Nors, per paskutinius 2 metus aš kokius penkis kartus įvairiose oficiozo šūdasklaidose priemonėse girdėjau, kad “štai mokslininkai atkapstė tokį retą ir ypatingą padarą, kuris pagaliau užpildys tarpą tarp primatų ir homosapiensų!”

Ir kiekvieną kartą tokiu pranešimu viskas ir baigdavosi. Kokius penkis kartus vienas ir tas pats piarinis durninimas – tiesiog, kad idiotai nepamirštų, kad yra tokia “evoliucijos teorija” ir kad mes visi esame iš esmės paprasčiausi gyvuliai, niekuo iš esmės nesiskiriantys nuo žvėrių ir galvijų.

Bėda tik, kad nėra nė vieno įrodymo, kad gyvūnai iš vienos rūšies evoliucionuotų į kitą rūšį. Per keliolika metų galima išvesti visiškai naują šunų veislę. Per keliasdešimt metų iš tos veislės padaryti dar dvi ant tiek skirtingas, kad jie jau nebesugebėtų kryžmintis tarpusavyje dėl fiziologinių skirtumų. Tačiau dar niekam nepavyko iš šunų atrankos būdu išvesti kačių.

Taip pat kaip ir nepavyksta rasti nė vieno šunkačio graiučių – “kaip tarpinės grandies” tarp “bendro šunų ir kačių protėvio”.

Žinoma, sunku rasti tai ko nėra ir nebuvo.

Lygiai taip pat, kaip nėra ir “bendro žmonių ir makakų” protėvio. Tačiau visame pasaulyje yra randama tai, kas vien savo vaizdu neigia bet kokius Darvino evoliucijos teorijos išvedžiojimus:

 

Galbūt jūs paklausite:

- Jeigu tokie milžinų griaučiai iš tiesų egzistuoja, negi įmanoma taip slėpti įrodymus?

Anksčiau tai buvo lengviau, tačiau dabar, kai kiekvienas aborigenas archelogų juodadarbis nešiojasi mobilką su fotiku – suanikinti visus įrodymus pasidarė beviltiška.

- Na gerai, – sakysite jūs.- Jeigu nebeįmanoma visko nuslėpti, kodėl tada oficialus mokslas to nepripažįsta kaip fakto? Juk kiekvienas mokslininkas nori sukelti sensaciją, įsiamžinti ir panašiai? Juk ne visi dirba tik dėl pinigų…

Žinoma, mokslininkai, kaip ir kiti normalūs žmonės dirba ne tik dėl pinigų. Tačiau visi oficialaus mokslo atstovai yra globalios mokslo sistemos nariai. Šita sistema nėra tokia sena, kaip galima būtų pagalvoti. Nors pirmosios akademijos buvo jau Senovės Graikijoje, o mokslinės struktūros atsirado praktiškai su pirmosiomis valstybėmis (nes mokslas palaikantis technologijas – buvo būtinas jų egzistavimui), tačiau pradžia tos mokslinės struktūros, kuri veikia iki šiol – tai Bizantijos imperijos klestėjimo laikai.

Būtent Bizantijos imperija sukūrė tokią “akademinės bendruomenės” principais paremtą žinių kūrimo-saugojimo-kontrolės sistemą, kuri evoliucionuodama ir prisitaikydama prie naujos realybės išgyveno iki dabar.

Prisiminkime, kas tai tokio Bizantija. Galite pasikaityti žydopedijos versiją arba tiesiog mano santrauką, kur kalbėsiu tik apie esmę:

Kai Romos imperijoje 4-ame amžiuje krikščionybė tapo iš pradžių oficialiai leidžiama religija, o vėliau vienintele leidžiama religija, Romos imperija veikiama šizofreniškos žydkrikrikščioniškos pasaulėžiūros sėkmingai skilo į dvi dalis: Vakarų (Roma) ir Rytų (Konstantinopolis).

Mūsų protėviai sėkmingai sunaikino degradavusią Romą, tačiau Konstantinopolis pasiliko praktiškai nenukentėjęs ir netgi kuriam laikui kontroliavo dalį buvusios vakarinės imperijos pusės.

Tačiau Romos griuvėsiuose įsimetęs žydkrikščioniškas puvinys labai sėkmingai išbujojo – nebelikus realiai valstybei, bažnyčia lengvai savo struktūrai pajungė degradavusią visuomenę ir misionierių pavidalu pradėjo ėsti pagoniškąją Europą.

Kai Europoje nebeliko vietos – Rytuose katalikososai atsirėmė į kietai pasipriešinusią Gardarikę, – jie nusprendė nukreipti savo ekspansiją į Artimuosius rytus – prasidėjo kryžiaus žygiai.

Romos katalikų bažnyčia tuo metu sukūrė savo “specpajėgas” – ypatingus vienuolių ordinus su savo specializacija – tam, kad būtų galima efektyviau valdyti tokį sudėtingą darinį kaip “Šventąją” Romos imperiją.

Tuo tarpu Bizantija pasiekusi savo klestėjimo viršūnę, sukūrusi žinių hermetizavimo struktūrą, pradėjo stagnuoti. Jai kaip ir katalikosams reikėjo plėstis, o plėstis nebebuvo kur.

Maža to, į “Šventąją Žemę” atėjo musulmonai ir pradėjo krauti visiems malkų. Katalikososai nebegalėdami išlaikyti Izraelio savo rankose – susirado sau naują žertvą – Bizantiją. Ir 1203 metais vietoj suplanuoto kryžiaus žygio į Egiptą, suorganizavo žygį į Konstantinopolį.

Dėl kokių priežasčių Bizantijos darmojedai buvo nepasirengę tokiai padjobkei iš katalikososų pusės – nepamenu – esmė pats faktas: katalikososai sudubasino tuo metu turtingiausią ir vieną pažasngiausių mokslo atžvilgiu pasaulio valstybę – Bizantiją.

Bizantijos grobį įsisavino katalikososų ordinai. Keliasdešimt metų iš Bizantijos į katalikišką Europą nesustodami plaukė laivai, prikrauti visokiausių gėrybių. Tame tarpe ir mokslo žinių.

Pirmąjį savo universitetą Europoje katalikososai įkūrė 1088 metais, tuo tarpu Bizantijoje pirmoij univera atsirado 849 metais – 250 metų fora. Ir štai, sunaikinusi Bizantijos imperija katalikų bažnyčia į savo rankas perėmė mokslinės informacijos monopolį Europoje.

Vėliau specialiai kontroliuoti ir vystyti mokslui 1540 metais buvo sukurtas naujas katalikiškas Jėzuitų ordinas.

Būtent jėzuitai ir kūrė šiuolaikinę europinę mokslo sistemą, egzistuojančią ir veikiančią pagal ordino principus bei subordinaciją. Visas europinių universitetų tinklas – tai tiesioginis ordino darbo rezultatas.

Mokslininkai jame yra skirstomi ne tiek pagal savo žinias, kiek pagal savo “pasišventimą” ir “atsidavimą” organizacijai – neveltui universitetai vadinami “Alma Mater” – “Maitinanti motina”… Žindantis bažnyčios papas, iš kurio pašvestieji turi teisę čiulpti saldų pienelį…

O kas gi pakels ranką prieš savo motiną? Kas atsisakys dykai duodamo papo? Koks idiotas norės pakeisti sistemą, kuri suteikė jam ne tik socialinį statusą, bet ir suformavo jo pasaulėžiūrą?

Taigi, o prie ko čia tas nelaimingas Darvinas?

Ogi prie to, kad savo laiku (18-19 amžius) Alma Materiai (MATERialistai) gavo užsakymą pradėti socialinį visuomenės pertvarkymą – vietoj visuomeniškumo į pirmą vietą iškelti induvidualybę – todėl, kad vakarų visuomenės susidedančios iš egocentriškų, tik savimi besirūpinančių individų, taptų lengviau valdomos.

Mat po viduramžių paleistas technikos ir mokslo progresas pademonstravo, kad organizuota visuomenė, jei tik ji bus vieninga, gali prablaivėti ir išsilavinti iki tokio lygio, kad anksčiau ar vėliau sugebės sutraiškyti ir išnaikinti visus jos krauju mintančius parazitus, pradedant visomis bažnyčiomis, palūkininkais, nakininkais, kapitalistais, feodalais, baigiant Globaliuoju Prediktoriumi iš kulisų tampančio globalių procesų virvelėmis.

Todėl, nors katalikososams ir nepatiko pati teorija, teigianti, kad “žmogų sukūrė anaiptol ne Dievas, o natūrali atranka ir kova tarp rasių”, tačiau jėzuitiškai mokslo struktūrai teko užsiimti Darvino piarinimu.

Kuris tęsiasi iki šiol, nors pats Darvinas teigė, kad tai tik teoriją, kurią reikia patvirtinti, jeigu bus surinkti faktai, arba atmesti, jeigu faktais ją paneiks.

Ir faktų neigiančių Darvino evoliucijos teoriją yra daxuja ir dar truputis, o su patvirtinančiais – didelės problemos.

Išvada: štai kaip viskas pas mumis susipliončiję į vieną krūvą – mokslas, idealogija, istorija, ekonomika ir apskritai valdymas.

Malonu tai, kad nebeįmanoma sustabdyti informacijos, ir kad pildosi žodžiai: “Kas turi akis – lai pamato.”

Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/comments.php on line 3 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/comments.php on line 3 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/comments.php on line 3

Komentavo 19

 • Galiu atsakyti. Todėl, kad mūsu visas pasaulio pažinimas, ivikiai pasaulyje yra 90% žinomi iš vieno pagrindinio šaltinio televizoriaus. Dokumentikos visokios, Žinios(kur vien laidos pavadinimas asocijuojasi su žiniomis) visokie travel chanel ir tt… žmonės nustoja keliauti dažniausiai dėl to kad negali nes pinigelių nėra, bet ir tokiu kuriem giliai pochui viska tėvė parodys. Parodytų penktadinio vakara gi koki, kad ir zeitgeista, tai cia achujelitn visi pradėtu.

 • tas video vaizdelis gadina visa posta, nes neva milzinu sensacines fotkes jame yra is “photoshopininku” konkurso kuris vyo pries keleta metu ir chebra ten varzesi temoje “archeologiniai artefaktai”

  del viso kito pilnai pritariu posto autoriui

  p.s.

  http://rutor.org/search/Запретные+темы+истории

  • Gal galima nuorodą į tą fotožoperių konkursą? Ar bent jau nuorodą į ten, iš kur pats sužinojai apie tai, nes dabar tai skamba kaip bandymas “išjuokti tai, ko negali paneigti”.

   Internetas aišku klastingas informacijos šaltinis ir jame esančia informacija lengva manipuliuoti -- geriausias to pavyzdys Vikilykso padjobkės, kurios, jau  paviešinus po kurio laiko pradedamos keisti ir koreguoti, nes kompromatas neiššaukė reikalingos reakcijos.

   Taip ir su šitom nuotraukom -- jeigu turi realią info, kad tai buvo konkursas -- prašom, pasidalink, nes kitu atveju tai skamba kaip paprasčiausias gandas ir informacinis kilinimas.

   P.s.: o nuoroda labai naudinga -- kas nematėte tų filmų, labai rekomenduoju laisvalaikiu pasižiūrėti -- bus žymiai įdomiau negu kokio Diskaverio ar History čianelio pseudodokumentinės mazgajobkės.

 • Geras įrašas! Šiaip reikėtų dapildyti tą vietą, kur rašoma, kodėl neiškeliami į viešumą prieštaraujantys faktai. Ogi todėl, kad mokslas laikosi principų, “jas teigta anksčiau tiesa ir naujai atrandami faktai turi būti tikrinami senesnių teorijų rėmuose”. Taigi, jei atrasi kitokį faktą, tu negalėsi jo parodyti, nes jis neatitinka bendros nuostatos iš anksčiau. Tyrimas vyksta tokiu principu -- “iš pradžių nutariame kad sukūrimo nebuvo, buvo evoliucija. Na o dabar ieškome faktų”.

  Linkomanijoje 5 skyriuj yra pora torentų rusiškai -- tainy proischoždienija čielovieka ir sotvarienije ili evoliucija. ten pasisako mokslininkų, anksčiau dirbusių savo darbą, bet nutarus paviešinti prieštaraujančius faktus pašalintų iš mokslinės visuomenės, izoliuotų.

  O šiaip visiems šio blogo skaitytojams būtina pasižiūrėti Kento Hovindo, ( nors ir pindosas :) ) seminarus apie melus vadovėliuose, sukūrimą, evoliuciją ir dinozaurus. Kalba beje ir apie milžinus kažkurioje dalyje. Vienas seminarų su lietuviškais subtitrais yra linkomanijoje 5 skyriuje. Berods biblija ir dinozaurai vadinasi. O šiaip visi prieinami freehovind.com. Angliškai. man rodos hovind.ru yra rusiškai. bet tiksliai neatsimenu. paieškokit jei reikia, bet pažiūrėti būtina! Beje jį pindosų valdžia, už atvirą kovą prieš globalų prediktorių, Nju World Order ir melus mokyklose vadovėliuose pasodino į kalėjimą -- kaip įprastaa kai neturi ką daryti tai “už mokesčių nemokėjimą” nors seminarai buvo platinami nemokamai. Po to kai pasodino, manau dėl to, dabar jo puslapyje seminarai jau mokami, bet kitur ne. Netikintiems Biblija visvien vertėtų pamatyti bent dalį melai vadovėliuose. Įspūdiūnga kaip smegenėlės mūsų apdirbinėjamos nuo mažumės.

  Vakar kaip tik žiūrėjau vieną apie evoliucijos pavojus ir išgirdau tokią įžvalgą. Sako: “krizės specialiai daromos tam, kad jas sutvarkant būtų įvedama sava tvarka” Ir sako, “va dar bus krizė greitai, tiesa pasakius nustebčiau jei užtruktų ilgiau nei 5 metus!”. Kalbėjo 2004-ais :) Amerikoje iš namų žmones vijo ir bankus perimt pradėjo 2008-ais… geras.

  • Dėl papildymo -- taip, egzistuoja tokia “korparatyvinė-akademinė” etika ir postulatų sistema -- kai naujos žinios jokiu būdu net “neturi teisės” neigti “visuotinai priimtų” faktų ir postulatų.

   Tiesa sakant tokia sistema žaloja ne tik istorijos ir kitus humanitarinius mokslus, bet netgi matematikoje buvo prieita iki absurdo, kai siekiant patvirtinti fizikos teorijų (paremtų Einšteino postulatais) formules, mokslininkams teko apsimesti idiotais ir paneigus logiką įvedinėti neegzistuojančias matematikoje konstantas, bi tik tos formulės išsispręstų…

   Nes kitaip sąžiningai tektų pripažinti, kad Einšteino suformuluoti postulatai, kurių rėmuose vystosi šiuolaikinis fizikos mokslas yra klaidingi ir fizikai užsiima ne mokslu, o teorine savipisa.

   Tačiau juk oficioziniai matematikainegali šikti ant sistemos, kuriai priklauso ir jie patys, dalies -- fizikų, todėl paprasčiau yra apgauti save, apsimetus, kad viskas gerai.

   Kentas Hovindas, neskaitant visų minusų ir biblijinio fanatizmo yra gerai, nes jo seminaruose dėstoma faktologija -- o faktai, kaip žinia вещь упрямая [užsispyręs dalykas], todėl jokie oficioziniai mokslininkai nedrįsta su juo veltis į diskusijas, o visus studentus, bandančius moksliniais argumentais apginti “evoliucijos teoriją” Hovindas suvarto taip, kad net mielą žiūrėti.

 • Lietuvių liaudies padavimuose galima rasti daug pasakojimų apie milžinus.

  http://www.skaityta.lt/entry/get/lietuviu-liaudies-padavimai-ezeras-ant-milzino-delno-

  • Taip, ir man kirbėjo mintis apie pasakų ir padavimų milžinus leptelėti tik pasimiršo berašant.

   O šiaip -- kiekvienos Tautos padavimuose ir mitologijoje yra užkoduota jos istorinė patirtis -- tik kad labai dažnai ji prieštarauja “istorinei realybei”, todėl mokslas ją vertina vien tik kaip bobučių pezalus vaikams prieš miegelį.

   Šiaip yra vienas labai įdomus momentas pasakoje apie katinėlį, kuris bėga ir pasakoja visiems, kad Dangus griūva ir jam pačiam ant uodegėlės užkrito… Tai va, labai įdomu sugretinti su tuo, kad pagal mūsų protėvių tikėjimą po žmogaus mirties lietuvių vėlės keliauja į Katinėlio žvaigždyną, o apie griūvantį dangų labai įdomi yra aukščiau komentaruose minėto Kento Hovindo hipotezė, kurioje kalbama apie kadaise egzistavusį dar vieną atmosferos sluoksnį, kuriam sugriuvus ir prasidėjo pats tvanas.

   • Man prieš gerus metus pas uošvius valant palėpes pasitaikė tarybinė knygutė “Apie tvaną ir Atlantidą”. Autoriaus nepamenu. Nors bandoma siekti priešingų rezultatų, visgi labai jau daug klausimų kyla ar iš tikro tvano nebuvo, kaip bando evoliucionistai teigt. Reikalas tas, kad per visą pasaulį per visas tautas eina legendos apie buvusį tvaną kur išsigelbėjo viena šeima. Aišku varijacijų begalė, bet pagrindiniai faktai, kaip kad vanduo, didelis laivas, viena šeima, visi gyvūnai yra bendra. Negana to, Amerikoje ir kai kur tolimuosiuose rytuose pasakojama apie prieš tvaną kritusią žvaigždę, mėnulį ir pan. -- skirtingose tautose skirtingas kūnas, bet faktas, kad iš tos busės žemės žmonės matė kažką krentant. 

    Tad galima tik spėlioti ar legendos atsirado nes kažkas sugalvojo melą ar visgi tai, kad jos panašios apilnk visą žemę rodo įvykių tikrumą praeityje.

    Beje nepatingėjau legendas sureziumuoti kuo trumpiau ir įmečiau į Vikipediją prie skurdaus Tvano aprašymo. Atspėkit :) Gi dingo per pora valandų. dar įdėjau ir dar dingo ir dar ir dar dingo. Galų gaale paliko sakinį, kad “yra daug legendų”. O juk pateikiau informaciją uoliai surinktą tarybinio tyrinėtojo ir atspausdintą tarybiniai auditorijai.

 • Del photoshoperiu konkurso.

  pats konkursas jau pasibaiges, bet paieskojus siek tiek infos apie tai galima rast

  linkas is alternatyvios istorijos forumo (anskl tai Andrejus Skliarovas -- autorius filmu ciklo “Uzdraustos istorijos temos”, kas nemate siulau perziuret)

  http://forum.lah.ru/forum/75-2353-1

  apie gigantus dar galima pasiskaityt cia http://lah.ru/fotoarh/oskolki/hom.htm

  bet tai jau kita info nesusijusi su video.

  taigi mano tikslas nebuvo cia kazka paneigt kaip tai galejo pasirodyt, o liete butent tik tas kelias foto kurios “majacinosi” tame video klipe

 • Žemaitis nuo Plungės

  Sveiki.Kartais paskaitinėju NeTiesą,geras puslapiuks,pagarba jo autoriui.Buvau maloniai nustebintas kai,atradau NeTiesos mintis apie uždraustą archeologiją. Mažai kas apie ją užsimena.

  …atradau vieno komentatoriaus nurodytą filmą -- taini proischoždenia čeloveką http://dokkino.ru/467-zapretnaja-arkheologija.-tajjny-proiskhozhdenija.html  galit pažiūrėti.Šiaip,suprantantiems rusiškai,yra toks rusų puslapis http://www.fast-torrent.ru kuriame yra sudėti visi Andrėjaus Skliarovo filmai iš serijos 'Zapretnije temi istorii'.Juos,iš ten,galima parsisiūsti laisvai,be jokių registracijų ir kitokių nesamonių.Aplamai,fast-torentas yra geras dalykas-galima parsisiūsti daugybę filmų be jokių registracijų,ratio ir panašiai.Ir,pabaigai.'Uždraustos istorijos' man patinka nes,prapučia smegeninę,leidžia pažvelgti į istoriją iš nežydkrikščioniškos pusės.

 • Matau straipsnį rašė visiškai nieko apie evoliucijos teoriją nenusimanantis žmogus. Visų pirma, fosilijos yra vienas iš galimų evoliucijos įrodymų. Šunų veislės nėra ir nebuvo evoliucija. Veislės ir rūšys yra visiškai skirtingi dalykai. Kas tu toks -- Ray Comfort su visa kreatizionistų idijotų šutve, kurie bande įrodyti Dievą, naudodami bananą, skardinę ir teiginį, kad Dievas davė žmogui žinias, kurias jis pritaikytų išveisti mažesnius šunis, kad šie tilptų į automobilį?

  Milžiniški žmogaus griaučiai? Oi nepradėk, galvoji žmonės nesugeba tokių dalykų sufalsifikuoti? Ir pagalvojus kas čia kam "piso" protą: mokslininkai, inteligentai, dėl kurių gyvenam tokį pilnavertį gyvenimą, ar krikščionių "lordai" ir vyskupas, kurie iš Vatikano viską valdė naudodami baimę ir inkvizicijas nuo pat viduramžių? Atsimerk, vyruti, ir baik kliedėti. Jeigu dar tiki tokiais dalykais, kaip Nibiru ir 2012 apokalipsę, tai aš tave galiu vadinti tiktai kvailiu. Nesileisk taip lengvai apgaunamas.

  Biologinę evoliucijos teoriją patvirtina daugelis eksperimentų: genai, DNR, geologiniai, archeologiniai atradimai,  medicinoje evoliucija turi praktinės naudos. Nebandyk įžvelgti visur tų "sąmokslo teorijų". Jos kvailos.

  Kvailas pavyzdys su katėm ir šunim. Pasakyk, kuo remiantis gali teigti, kad šunys ir katės yra panašus?

  Nori pasakyti individualistai, materialistai yra lengviau valdomi? Oi, ta ironija… O kaip Vatikano valdomos masės? Gal pamiršti Kryžiaus karus? Žmogau, paistai niekus. Bizantiją sužlugdė ne musulmonai, bet patys krikščionys, per Kryžiaus karus.

  Juokingas teiginys, kad ateity žmonių civilizacija bus tokia galinga, kad sutraiškys bažnyčią. Jeigu buvo sukurta teorija prieš Dievo sukūrimą, kaip po velniais, ji padėtų religijai plėtotis? Šiaurės Europa dabar beveik vien ateistai ir visi pripažįsta Evoliucijos teoriją.

  Juokingiausia šiame straipsnyje yra tavo teiginys, kad evoliuciją neigiančių "faktų" yra "dachuja", tik kurgi tie faktai? Galvoji visi įlindę į šį straipsnį ims tavo paistalus už gryną pinigą?

  Jeigu ne mokslas ir jo pažanga, nežinia kiek laiko dar būtume likę viduramžių eroj. Pasižiūrėk į musulmonus. Jų šalys laikomos "Trečiosiomis". Vienintelis dalykas, kas juos palaiko, tai -- naftos išteklai. Be to jie neturi nieko, be savo kultūros/religijos. Negi tau tokio akivaizdaus pavyzdžio neuštenka?

  Matau, turi blogą supratimą kas yra teorija. Teorija, nėra "tik" teorija. Teorija yra geriausias galimas mokslinis paaiškinimas. pagal straipsnį teorija yra lygi hipotezei. O šie du terminai gerokai skiriasi. Hipotezė tai tėra iškelta idėja, kuriai patvirtinti ar atmesti reikia ĮRODYMŲ. Hipotezė patvirtinta įrodymais ir eksperimentais tampa teorija. Evoliucija, kaip jau minėjau, yra įrodyta begalės tyrimų ir eksperimentų. Ir prašau neklausk, ji taip pat buvo stebėta.

  Tai kas geriau straipsnio autoriui: toliau tikėti milžinais ir kitom antgamtinėm būtybėm, bei sąmokslo teorijom, ar vis dėl to pagaliau atsimerkti ir į viską žiūrėti, kaip pridera, su tinkamu skepticizmu ir remtis logika, bei patikima informacija?

  • Chm, kai žmogus savo kalba pradeda žodžiai "matau, kad apie tą ar aną dalyką rašė jame visiškai nenusimanantis žmogus…" automatiškai kyla mintis, kad toliau bus paaiškintas ir išdėstytas tas dalykas, bei kažkokiais argumentais remiantis bus paneigti klaidingi teiginiai -- žodžiu, kažkaip tikiesi gauti informacijos.

   Tačiau šį kartą, atleiskite, bet jūsų komentaruose informacijos itin mažai -- vien emocingi "oi tik nereikia man aiškinti" šūkčiojimai.

   Vienintelė tema į kurią norisi replikuoti -- tai apie musulmonus ir gąsdinimus, kad arba būsim moksliškai pasikaustę ateistai, arba gyvensim kaip "trečiosiose" šalyse.

   Turiu jus nudžiuginti -- mes jau 20 metų gyvename tipiškoje trečiųjų šalių valstybėje: pramonė niekinė, žemės ūkis -- pusiau natūrinis, valstybė prasiskolinusi, finansinė sistema priklauso užsienio bankams, socialinį ir politinį šalies veikimo mechanizmą kuria gimininė-klaninė verslo-politikų mafija. Tiesa,  tik vietoj naudingųjų iškasenų, kurių mes neturime esame priversti eksportuoti savo gyvąją jėgą -- vergus -- savo tikriesiems šeimininkams.

   O dabar apie musulmonus -- turbūt tamstai ne naujiena, kad šiuolaikinė "civilizuotųjų" Vakarų medicina, matematika, fizika, chemija, astronomija -- pastatyta ant arabiško mokslo pagrindų. Netgi tamstos kompiuteris, su kuriuo jums tenka skaityti šias kvailystes veikia naudodamasis algoritmais -- arabų matematiko Al Chorezmio išmąstytais teoriniais matematiniais principais, kuriuos daugelį amžių ktiti matematikai laikė tiesiog kažkokiu nesusipratimu…

   Taip kad gerbiamasis, spjaudamas ant arabų tamsta spjaunate į gelmes to šulinio, iš kurio dabar semiatės savo materialistinį gerbūvį.

   O musulmonai čia dėti tuo, kad moksla arabų pasaulyje suklestėjo būtent tada, kai pranašas Mahometas atliko savo misiją ir pasauliui perdavė dar vieną Dievo apreiškimą.

   Jeigun pamiršotre, priminsiu -- su islamo idealogija "laukinių" klajoklių gentys ne tik išpiso krikščioniškąsias Romos ir Bizantijos valstybes, bet ir sukūrė didžiausią kada nors buvusią imperiją (aišku, neskaitant Gardarikės ir TSRS). Kuri pradėjo degraduoti tik tuomet, kai Mahometo perduota žinia buvo sėkmingai adaptuota ir pritaikyta minios-šūdeličio sistemai.

   Beje, musulmonų ekspansija privertė Globalųjį Prediktorių stabdyti stagnuojantį žydokrikščionybės projektą ir paleidus palūkininkavimo machiną užtrubinti Europoje techninį progresą -- ko pasekoje mums dabar gręsia gyvenimas su šešiakojais šunimis ir dvigalviais katinais.

 • Ačiū, kad atsakei į komentarą, tik dėja pritrūkau atsakymų į mano užduotus klausymus, tamsta. Ar teskaitei tik ketvirtadalį mano komentaro? Bizantiją sužlugdė po nesėkmingų kryžiaus žygių, turkų sėdžiukų ir Venecijos pirklių paskatinti kryžiuočiai. Mano komentare taip pat nebuvo užsiminta apie musulmonų pasiekimus. Tai iš tikrųjų nelabai komentare turi reikšmės. Taip arabai viduramžiais buvo labai išsivystę, turėjo sudėtingą drėkinimo ir kanalizacijos sistemą, daug mokslo pasiekimų buvo pasiekta būtent ten. Tik dėl arabų bibliotekų europiečiai atrado graikų kultūra ir jos pasiekimus (Renesansas).

  Replikuot replikavai ir netgi labai išsamiai, bet, kaip minėjau, nėra atsakymų į mano užduotus klausymus.

 • Nepasakok taip piktai,atsumi zmones nuo tikroves.turi faktus pateikti svelnia forma.O be to Vedos senai sita dalyka apraso.Tik niekas netiki

   

 • Idomu, vis delto, kad Vedas vakaru mokslas laiko prasimanymais, nors jos daug itikinamiau paaiskina ir zmogaus sandara su visais nematerialiais reiskiniais ir ten yra aibes pavyzdziu, kad tai ka musu mokslas vis "atranda" jau seniai yra aprasyta. Kiek dar reikes atrasti, kad pagaliau "mokslas" pripazintu, kad gal geriau neisradineti dviracio, o pasiziurejus i brezinius, ji sukontruoti ir dar patobulinti. Tada gal tai bus galima vadinti mokslo progresu, o ne vis "atradus" amerika nustebti, kad apie ja seniai jau viskas aprasyta.

 • Rekomenduoju pasiziureti dokumentikos apie “Otrok Viaceslav” you tubej ar kitur,apie slapta pasaulio uzvaldyma,cipavima,antikrista,masonus ir ko reiktu saugotis ir teisingai gyventi.Apie 20 valandu yra,bet tikrai verta. Dekoju autoriui. Kovokim.

Tavo nuomonė


Trackbacks

Dar naujienų

Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/footer.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/footer.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/footer.php on line 4
%d bloggers like this: