Warning: Creating default object from empty value in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/functions/wpzoom-functions.php on line 17 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/single.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/single.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/single.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/header.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/header.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/header.php on line 4 NeTiesa.lt — Lukašenka stato klizmą pindosės smegeninei
Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/sidebar.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/sidebar.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/sidebar.php on line 4

Lukašenka stato klizmą pindosės smegeninei

March 6, 2011 1:57 am Komentavo - 6 Skaitė: 118

A. Lukašenka taršo "Vašingtono pašto" žurnalistę kaip tuzikas grelką – paliečia daugybę temų nuo rinkimų, amerikietiškos derьmokratijos iki bananinių revoliucijų Šiaurės Afrikoje:

O štai, kaip delfinariumas bandydamas apšikti baltarusius pasakė tiesą – "ES valdininkai užsiima debilizmu".

Linksmiausi komentarai iš po to straipsnio:

Buvau TEN

Įsivaizdavau, kad pateksiu į sovietmetį – regėsiu tuščias lentynas, dvokiančias maitinimo įstaigas ir piktas padavėjas. Šie mitai žlugo su kaupu.

Minske – sterili švara – gatvėse sunku rasti šiukšlę, nėra sniego – jis išvežtas. Vakare akino Minsko šviesos ir platūs prospektai.

Gatvėmis rieda naujutėlaičiai autobusai, tramvajai ir troleibusai, eismą reguliuoja modernūs nauji šviesoforai. O kai dar matai, kad visuomeninio transporto kainos – juokingai mažos, o benzinas maždaug 2,40 Lt…

Minske nustebino sporto objektų gausa – Lietuva turėtų „slėptis“. Stadionai kyla vienas po kito. Yra kur organizuoti tarptautines varžybas, treniruotis savo sportininkams. Į akis krito sausakimšos ledo arenos, kurių Minske ne viena. Išbandžiau valstybei priklausantį slidinėjimo centrą – pigiai papramogauti ant sniego nereikia Austrijos!

Buvau Baltarusijos nacionalinėje bibliotekoje – baltarusiai mus čia tikrai lenkia.

Restoranuose, kavinėse – puikus maistas, ne prastesnis, negu Vilniuje, aptarnavimas. Didžiuliame prekybos centre – pasirinkimas kur kas didesnis negu mūsų „Maximoje“. Garsiuosiuose Minsko univermaguose – nebuvo sovietmečio dvasios – pilna prekių, žmonės neatrodė nuskurdę.

Prieš porą metų buvau ir Baltarusijos kaimuose. Nedaug jie skyrėsi (į gerąją pusę) nuo lietuviškų.
Tai pamatęs supranti, kodėl Lietuvos gyventojai idealizuoja kaimynus. Krizės iškamuoti žmonės žino – vien demokratija sotus nebūsi, – kai nesugebame išspręsti paprasčiausių problemų, viską užgožusios partinės intrigėlės, daugybė valdininkų ir politikų korupcijos bylų numarinama, o kaltininkai išlipa sausi.

Baltarusiai tokių dalykų net nesupranta.

Lietuvoje susidaro įspūdis, kad blogai tik Baltarusijoje. Kažkodėl užsimerkiame prieš žmogaus teisių pažeidimus Rusijoje, Gruzijoje, Moldovoje – su demonstrantais ten elgiamasi ne švelniau, negu Baltarusijoje. Štai, komunistinė Kinija cenzūruoja Google. Baltarusijoje Google laisvas, čia niekas nedraudžia žiūrėti, pavyzdžiui, BBC ar CNN, naudotis internetu.

Turime išdrįsti pripažinti, kad Baltarusija nušuoliavo toliau už mus ir ne viskas ten taip juoda, kaip pateikiama Lietuvoje.

Laukinė „demokratija“

Kai siautėjančius ir langus daužančius demonstrantus išvaiko Rusijoj, Baltarusijoj ar Kinijoj – tai baisus nusikaltimas DEMOKRATIJAI ir ŽMOGAUS TEISĖMS – nesavais balsais žviegia "žmogaus teisių gynėjai".
Jeigu demonstrantai – net ir langų nedaužantys – vandens patrankomis, guminėmis kulkomis, ašarinėmis dujomis ir, talžant lazdomis, išvaikomi JAV, Prancūzijoje, Belgijoje, Turkijoje, Gruzijoje, „draugiškose“ arabų valstybėse ar Lietuvoje – tai NEREGĖTOS LAISVĖS IR DEMOKRATIJOS VIRŠŪNĖ – necyptelėja nė vienas „demokratas“. Jeigu DRAUGIŠKAME Kosove, neseniai atplėštame nuo Serbijos, žudomi žmonės, kad taptų organų donorais, jeigu Kosovo prezidentas – mafijos draugas, – nieko tokio…

Jie visa gerkle baubia, kai Rusijoje teisiamas koks amžiaus vagis, per keletą metų prisivogęs milijardus, bet tyli, kai į kalėjimą uždaromas JAV karo nusikaltimų Afganistane ir Irake „paslaptis“ paviešinęs seržantas…

„Demokratai“ tyli, lyg apsi-šikę, kai iš žmonių tyčiojamasi Uzbekijoje ar Tadžikijoje, kai Saakašvilis Gruzijoje susidoroja su oponentais, nes ten valdo JAV draugai… „Demokratai“ nė kiek nepergyvena, kai Izraelis apšaudo ar fosforinėmis bombomis, deginančiomis gyvus žmones, bombarduoja Libaną ir Palestiną, kai JAV „vaduotojai“, lyg viduramžiais kankina, kaip dažnai paaiškėja, niekuo nekaltus belaisvius, kai svetimšaliai samdyti galvažudžiai "valo" Afganistano ir Irako kaimus…

Kai DRAUGIŠKŲ valstybių (Arabų pasaulyje, Kazachstane, Kirgizijoje ir kt.) diktatoriai prezidentais pasiskelbia iki GYVOS GALVOS – tyla. Va, jeigu NEKLUSNUSIS A. Lukašenka PERRENKAMAS 3-čią kartą – TAI JAU PASAULINĖ TRAGEDIJA… Jeigu BY rinkimuose vyras su žmona kartu įeina į kabiną biuletenių pildyti – PASAULINIO MASTO KOŠMARAS – RINKIMAI NEDEMOKRATIŠKI IR NETEISĖTI. Kai „demokratinėje“ Lietuvoje fiksuojami šimtai pažeidimų (balsų pirkimų, klastojimų…), RINKIMAI TEISĖTI IR DEMOKRATIŠKI…

Zoologinės buržujų neapykantos A. Lukašenkai priežastis – labiau negu aiški – Baltarusijoje XXI a. kolonialistai ir eksploatatoriai negali šeimininkauti, kaip savam kieme. JAV ir ES nori sukišti ten savo „demokratus“ prichvatizatorius, išvogti šalį (o ten tikrai yra ką vogti), todėl visokios "opozicijos" gausiai finansuojamos, Baltarusija patiria ekonominė bei politinį terorą.

Dėka A. Lukašenkos Vakarų buržujai negali beatodairiškai vogti, grobti, prichvatizuoti, niokoti valstybės turtų ir gamtos išteklių, negali, lyg vergų, už grašius engti vietinių gyventojų ir pompuoti milijardinius pelnus į savo kapšus, negali išsivežti iš Baltarusijos kokybiškus maisto produktus, o ten eksportuoti apgedusius, arba brangų chemijos prifarširuotą šlamštą.

Todėl ir siunta, drabstydamiesi dvokiančiomis putomis, lyg peralkusios hienos, negalėdamos pasiekti grobio, grasina įvairiomis sankcijomis…

Ir tai vadinama demokratija? Sankcijos yra ne kas kita, kaip teroras. Teroras prieš valstybę – t.y. žmones. Kokią teisę turi JAV ir ES terorizuoti kitą šalį sankcijomis??? Ar JAV ir ES klausė baltarusių, ar jie nori sankcijų???

Ar žmonės bėga iš Baltarusijos, kaip lietuviai iš šitos skylės, dar vadinamos Lietuva, kur ES viešpatauja?
Tikiuosi, kad Lukašenka atsilaikys mafijos spaudimui.

Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/comments.php on line 3 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/comments.php on line 3 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/comments.php on line 3

Komentavo 6

 • Nu vyras pasakojo gerai, bet tai beviltiška. Pindozai taip įsitikinę savo tiesa ir savo nekaltumu, kad jiems bet ką rodyk ir sakyk, bet niekada net nepagalvos, kad Pindostanas nėra vien gražios gėlės ir taika bei brolybė visama pasaulyje. Jie kitaip neįsivaizduoja.

  • Lukašenka stengiasi ne dėl pindosų -- ne jo darbas juos keisti, jo reikalas, kad baltarusiai suprastų, kas vyksta ir palaikytų jo politiką.

   Jeigu Lukašenka nevarytų pastovaus piaro ir viešai nedemaskuotų kapitaliūginių derьmokratų -- tai toks valstybės perversmas, kurį pindosai, fliukai ir pšechai bandė suorganizuoti po prezidento rinkimų labai galimas daiktas, kad būtų įvykęs.

   O dabar absoliuti dauguma baltarusių žino, kad pindosai yra parazitai ir bet kokie jų triedesiai apie "laisvę ir demokratiją" tėra dar viena makaronų porcija ant ausų.

 • ы славно гуляли в республике вашей,
  Мы доллары черпали полною чашей.
  Пока вы тут пили, мы вас разорили,
  Заводы продали, богатыми стали.

  И вам всем «здоровья», «живите богато»,
  А мы отправляем ресурсы на запад.
  И чтобы ни крошки у вас не осталось,
  И чтобы здоровых детей не рождалось.

  За ваши ресурсы дадим мы вам шприцев,
  И спирта цистерны, до смерти упиться.
  Наркотики в вены вливайте «богато»,
  Валяйтесь, как свиньи, вблизи вашей хаты.

  Для нас вы все быдло: дерьмо, папуасы,
  Зачем папуасам земные запасы?
  Вы слышите, свиньи, мы стали богаты,
  Мы скоро отнимем у вас ваши хаты.

  Дадим казино, сигареты, секс-фильмы.
  Курите и пейте, рожайте дебильных.
  Больные, уроды для нас не опасны –
  Мы их уничтожим поддельным лекарством.

  Вы все постепенно умрете бомжами,
  И долю такую вы выбрали сами.
  И ваша земля, нам нужна без народа.
  Мы вас похороним в любую погоду.

  Так будьте «здоровы», «живите богато»,
  Насколько позволит вам ваша зарплата.
  А если зарплата вам жить не дозволит –
  Так вешайся, быдло, – никто не неволи

  P.S tai parasyta Rusijoje, bet labai tinka ir Lietuvai

 • Na va, jau interviu paskelbtas JAV. Gerokai kastruotas ir pateiktas taip, kaip reikia pindosams.

  Apie tai kaimynų TV jau informavo:

  http://www.youtube.com/watch?v=yTMZR9JqwpI&feature=player_embedded#at=16

 • Vien suidorojimas su opozicija pardodo lad ten negerai kazkas…

  Lygiai taip paciai kaip Rusai zudo checenus apsuke juos teroristais, patys susprogdine pastauts, kaip amerikieciai patys susprogdine dvynius zudo iraka, dabar afganizstana…

  Ir tai ir tai negerai, bet kaip gyventi, ka daryti…SIulykit santvarka kurioje butu laisvas gyvenimas ir niekas nereguliuotu, kaip pas lukosenka komunistai, amerijoje masonai…?

   

   

  • Jeigu kalbant apie čečėnus -- gal pasižiūrėk, kokius jie video filmavo po pirmojo Čečėnijos karo, kai “nugalėjo laisvė ir demokratija”. Ten aiškiai arabų ir rusų kalbomis buvo pasakyta, kad Rusijai yra paskelbtas Džichadas ir kad tai tik pradžia ir karas nesibaigs tol, kol iš baltašiknio okupanto vergijos nebus išlaisvintos visi musulmonai. Jau atvirai buvo paskelbtas “Nepriklausomas Dagestanas” ir naikinami vietiniai valdžios organai, įvedant viduramžišką Šarijato tarybą, kapojančią galvas suabejojusiems arabiškomis “laisvės ir demokratijos” vertybėmis.

   O kiek rusų iš aplinkinių kraštų buvo pagrobta įkaitais ir nužudyta? Dešimtys tūkstančių. Tai buvo normalus banditų darbas -- nuvaryti į kokį Rusijos kaimą ar miestelį, susirasti geriau atrodantį namą, įsiveržti į jį, susirinkti visus, ką ten ras, parsivežti į savo laisvus ir demokratiškus aulus, atidubasinti ir pasilikus vaikus įkaitais, pasiųsti jų tėvus rinkti išpirkos.

   Jeigu taip elgtųsi kokie meksikaškės JAV pasienyje, tai pindosai seniai net nesvarstydami ant jų būtų numetę atominę bombą. O Putinas, būdamas tikru KGBistu -- valstybės saugumo darbuotoju, per kelis metus taip išmėžė visą tą banditišką šūdą, kad iš 40-50 tūkstančių “laisvės kovotojų” ten beliko 1.2-1.5 tūkstančiai kalnuose besismaukančių šakalų, kuriuos maitina CŽV ir Saudo Arabija.

Tavo nuomonė


Trackbacks

Dar naujienų

Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/footer.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/footer.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/footer.php on line 4
%d bloggers like this: