Warning: Creating default object from empty value in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/functions/wpzoom-functions.php on line 17 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/single.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/single.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/single.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/header.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/header.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/header.php on line 4 NeTiesa.lt — Manipuliatoriaus mentalitetas
Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/sidebar.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/sidebar.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/sidebar.php on line 4

Manipuliatoriaus mentalitetas

January 14, 2012 6:25 pm Komentavo - 21 Skaitė: 291

Kaip pavyzdį paimkime vieną politikoje aktyvią būtybę. Bet jei ji čia kartais užklystų, tegul perdaug nesusireikšmina, nes tai straipsnis ne apie ją, o apie žmones manipuliatorius.

Analizė:

Paveikslėlyje matyti žodžiai "In an open relationship" – ką tai reiškia? – liaudiškai tai reiškia "esu kurva". Definiciją galite pasiskaityti čia arba wikipedijoje čia.

Dažniausiai tipinis biurokratas-šūdmalys vengia konkretumo, nes tai jį automatiškai išduotų esant šūdmaliu. Todėl biurokratas pilsto kaip sakant "iš tuščio į kiaurą" – užsiima visokiausiomis abstraktybėmis. Kaikurie jų minioms manipuliuoti naudojasi poezija, kaikurie emocijomis, kaikurie mokslo laispsniu ar muzikiniais sugebėjimais. Visa tai leidžia užmaskuoti savo piktus egoistinius kėslus, tarytum užsimesti kaukę, o slapta vykdyti savo politiką arba tiesiog vogti. Tam tikslui naudojami tokie simboliai kaip širdelė, vėjo malūnėliai, žvakutės, kreidelės ir t. t. Leksikonas pratutinamas žodžiais demokatija ir pan. Visu tuo sumaniai manipuliuojant galima imtis protapisio rolės.

Šio pavyzdžio subjektė po kiekvieno savo kelių žodžių sakinuko parašo šypsenėlę. Ji tai daro nuolatos. Tai yra dar viena manipuliacijos priemonė. Taip žmogui perduodama žinia – aš esu pozityvus tavo atžvilgiu, aš nekeliu pavojaus. Realiai tai yra stokos pasitikėjimo savimi pasąmoninga išraiška arba tiesiog manipuliacija žmonėmis. Tai nėra nei pozityvu nei gražu. Nes tai naudojama savo politikai prastumti.

Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/comments.php on line 3 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/comments.php on line 3 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/comments.php on line 3

Komentavo 21

 • sio straipsnio autoriu galima drasiai vadinti Debilu. pats papilste is tuscio i kiaura. kokiu tikslu sukurei si "sedevra"? asmenine neapykanta visiems parodyt norejai? jei kalbant apie ozelyte tai maladiec moteris. tokiu daugiau galetu buti. nors nebijo tiesos pasakyti. o bl, berasydamas zodi tiesa atsiminiau sio puslapio adresa. cia juk ne apie tiesa rasoma. galejote si saita vaizdingiau pavadinti. pvz demagogija.lt

  • štai jos paskutinis komentaras, toks žmogus tai matyt "ne debilas", "tiesos sakytojas":

   Galvoti,kad jei lietuviai būtų neokupuoti,tai būtų vargšesni-tamsiau už tamsą,tai tiesiog visiška kvailystė,jaunas žmogus pats tokių niekų neprisigalvotų-nei gyveno tuomet,nei atsimena.Pažiūrėkite į Daniją,Olandija,kurias Lietuva lenkė prieš kąrą išsivystymu,ir tada jau savo protu naudodamasis,pasisakykite,kokia ji būtų buvusi po ilgo laisvės laikotarpio.Rusai buvo primityvai,kai mus užgrobė,tokie jie ir dabar ,pslyginus su mumis,nors viską sugriovę ,žmonių sąmonę išniekinę,tik dvidešimt metų ,kaip išsinešdino.

    
    
   po šiuo postu (jei kam įdomu) (2012.01.14):
   Kas galėjo pagalvoti,kad teks kurti naują Sąjūdį ir naikinti jau lietuviškas ūtėles,kurių įkandimas žymiai skaudesnis,nes…nesitikėtas.

   Laukiama naudingos mirties (video)

   ekspertai.eu

    

 • Manipuliatoriai negali pakęsti kitokios nuomonės, todėl jie skuba blokuoti, baninti, trinti, išmesti, cenzūruoti kitokią nuomonę turinčius asmenis. O, kad tai būtų dar "efektyviau", jie pažeria atgal kelis demagoginius "informacijos" atsakus. Taip tarytumei pateisindami save. Ištikrųjų tai yra fanatizmas.

  Būtent Nijolė banina savo facebuke visus žmones, kurie neatitinka jos pasaulėžiūros.

  • tas tiesa…nijole istikruju nepakencia nei kitos nuomones nei juolabaiu kritikos teisingos jos atzvilgiu. mane pacia ji kelis kartus mesdavo lauk jei tik isakydavau savo nuomone kuri nesutapdavo su jos. 

    

   jos fb yra ne kas kita kaip virtualus fanklubas ir nedaugiau…

   esu jai ta pati sakiusi ne viena karta. 

   tik mes niekuo nepakeisim jos tuo labaiu nepapykanta…blogis nugalimas gerumu o blogumu, kaip ir kiekvienas zmogus ji turi ir geru savybiu- sugebejima sakyti tiesa ir tt. 

    

    

 • as manau, kad kiekvienas turi teise i savo nuomone (i savo tiesa). gal bandei nijoles feisbuke pasireiksti, kad tokios nuoskaudos?? :) as pvz neizvelgiu kurioje vietoje ir kuo ozelyte manipuliuoja. siai dienai manipuliatoriais gali pavadinti pirmoje eileje ziniasklaida, nes tai kolkas stambiausias smegenu plovimo irankis. prisipisai prie ozelytes ne i tema ir dar bandai save pateisinti

 • FB bendravime Ozelyte palyginus su Maldeikiene yra baltas, mielas ir pukuotas meskutis, tad ne ten savo streles nukreipete kaltinant apie netolerancija kitai nuomonei ir manipuliacijomis viesaja opinija. 

 • Straipsnio autorius tikru tikriausias piemuo.. ir dar vadina tai analize.. kokia cia tau analize? tai yra asmeninis nepasitenkinimas konkreciu zmogumi.. tu neissakei nei vieno pastebejimo, kuris leistu galvoti jog tu esi objektyvus..
  noredamas ir as galiu prisvaicioti apie bet kuri zmogu, juolab kad tavo rasybos lygmuo kaip 5toko(atsiprasau jei 5tokai isizeis)..
  tai yra tavo gedos karuna..no

 • taigi autorius Jums parašė -- oželyte te neįsižeidžia -- čia tik pavyzdys, tokių yra daugybė.
  deja, bet autorius niekiek neklysta. realiai pamastykit -- kas ji tokia? ką ji dar be savo tuščio bazarinimo liaudžiai padarė? pasižiūrėkit kokie žodžiai viename sakinyje jos ldera -- "Sąjūdis" ir "Ūtelės".. pasižiūrėkit kur jos komentarai -- presskonfe apie garliavą, apie prezidentės nuomonę, apie "ekspertai.eu", nors jie panašesni į "Garliava.eu".. kaip vien tokie pasivadina -- tipo nebepolitikai, dbar jie "Visuomenininkai".. o tai jei visuomenė dėjus ant tokių ir nenori, kad jie prisidenginėtų visuomenės balsu? man tai vapšė lol, perskaitykit iš naujo, jei nervai nelaiko..

  • Mane tai žeidžia jos veikla: žodžiai "naikinti lietuviškas ūtėles" parašyti šalia mūsų prezitentės nuotraukos. Ir tie komentarai apie rusus taip pat žeidžiantys.

   • prezidente taip pat marionete, kaip buvo adamkus. tik deka ziniasklaidos bandoma parodyti kiek ji "daug daro". ji tokia pat marionete kaip buvo adamkus. nesakau, kad ji blogas zmogus ir neteisiu, bet laikas suvokti, kad jai leidziama labai ribota laisve realiems veiksmams.

  • o ka tu savo liaudziai padarei? ozelyte kaip speju labiau uz tave suvokia kokia padetis siuo metu lietuvoje, kas tampo marioneciu ("valdzios") virvutes, ir kokie sansai tas virvutes nukirpti. viskam savas laikas. dideli darbai daromi step-by-step

   • Tech. personalas

    Aš savo liaudiai padariau tinklapį NeTiesa.lt, kur ji gali išsakyti viską, ką galvoja apie “neliečiamuosius” ir “išrinktuosius”.

 • Čia kaškos debiliskas straipsnis tendensingai nukreiptas prieš oželyte. Klausimas ar čia kaškieno asmeninė antipatija, ar gautas toks užsakymas informaciškai nugalabyti asmeni. Man kaškodel maneša i 2 var.

Tavo nuomonė


Trackbacks

Dar naujienų

Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/footer.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/footer.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/footer.php on line 4
%d bloggers like this: