Warning: Creating default object from empty value in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/functions/wpzoom-functions.php on line 17 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/single.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/single.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/single.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/header.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/header.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/header.php on line 4 NeTiesa.lt — Tai, ko tikriausiai dar nežinojai apie pedofilus
Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/sidebar.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/sidebar.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/sidebar.php on line 4

Tai, ko tikriausiai dar nežinojai apie pedofilus

March 26, 2012 12:27 am Komentavo - 37 Skaitė: 1356

Ta proga, kad mūsų teisėšika ir pedofilosauga sėkmingai viešai apsišiko, nesugebėjusi fiziškai įveikti dviejų senelių, vienos dažytos blondinės ir aštuonerių metų mergaitės, šiek tiek detalesnės informacijos apie pedofilų “veiklą”.

Rusijos radijo “Vesti.fm” pokalbių laidoje apie iškrypėlių pasaulį pasakoja kovotojas prieš pedofiliją, didžiausio Rusijos domenų registratoriaus Reg.ru įkūrėjas Filipas Grosas-Dneprovas. Kadangi pašnekovas puikiai išmano interneto technologijas ir ne vienerius metus dubasina išsigimėlius, jo pateikiama informacija turėtų gana plačiai atverti akims tiems liberastiniams debilams, kurie iki šiol dar mekena apie neapibrėžtumą tarp iškrypimo ir “seksualinio pasirinkimo laisvės”.

Be to taps daug aiškiau, ant ko užsirovė Kedys, kokia jėga baloje paskandino iškrypėlį Ūsą bei kokio velnio kurvai ir išsigimėlei Laimai Stankūnaitei taip maga susigrąžinti į savo letenas prievartautą ir kankintą vaiką.

Laida trunka beveik 40 minučių, jautrios psichikos žmonėms klausytis nepatariama.

http://www.radiovesti.ru/articles/2012-03-21/fm/38726

Kai kurie svarbūs momentai:

 • pedofilų aukos – 80% tai vaikai iki 9-nių metų ir kūdikiai;
 • internetas leido pedofilams globalizuotis į tinklinę struktūrą, kurioje jie ne tik keičiasi savo “lobiais”, bet ir organizuoja idealoginę kovą prieš visuomenę;
 • daugumai pederastų pedofilija tai tik dar vienas žingsnis link jų išsigimėliškos “asmenybės savirealizacijos”;
 • pedofilai, tikrąją to žodžio prasme, organizuoja vaikų medžioklę (ypatingai beglobių ir iš probleminių šeimų – kurvos L. Stankūnaitės atvejis);
 • vaiko prievartavimas, patenkina tik dalį išsigimėlių, kitiems būtinas finalas – aukos nužudymas.
Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/comments.php on line 3 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/comments.php on line 3 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/comments.php on line 3

Komentavo 37

 • eikit jus debilai, su savo kedziu ;D asilu pasinaudojo systra, kad uzlenkt nepalankius zmones, zinodama, kad visa lietuva pries pedofilus ir kad tikrai ras tarp teisininku pedofilu istorija atrodys tikroviska, o dabar kai mergaita pas venksiene niekas nesidomi tikraja istorija, o tik kaip vaika kankint da labiau. pats pradzioj rekiau jei kedys pavare susaude pedikus kol nepamaciau venskienes veidmainisko snukio. mastantys savo galva pamatys, kad jumis buvo pasinaudota, jusu jausmais vaikui ir neapykanta pedofilams. kur irodymai, kad usas pedofilas taip ir nemaciau nei vieno, apart to, kad kales venskienes primokinta mergaite palemeno kazka. bl vaikas gali tokiu dalyku papasakot, atrodo lyg niekas lietuvoj vaiku neturi, tam kedziui wapsie ta mergaite nerupejo 4 metus px buvo, po to paslaptingai parupo, hm kodel???? nes motina internete pasiskelbe, kad draugo iesko??? jus bl debilai atsimerkit, surinkit irodymus pirma, tada sikit ant galvu zmonem kurie ne tik kad nukentejo bet ju ir nebera. pazekit jus urodai kaip mergaite ta kencia bl. nx tai motinai ta merga kita pasigimdyt gali. supistos avys jus nemastancios, venskiene pasaka sukure ir visi tiki, varijotai. sugadino ir mergaitei gyvenima ir motinai, apie uso vaikus net nekalbu, o visa lietuva pusprociai pritaria. geda bl cia lietuvoj gyvent tarp debilu.

  • Ishika tu ishika,kokiu reikia but ishika kad save taip pasivadint???Pabandysiu tau paaiskint ishikai,nors abejoju kiek tu suprast gali kaip ishika,bet tau ishikai laiko nepagailesiu,visgi esi ishika.Nenoriu taves izeisti ishika bet esi tikras ishika,greiciau protu bokstas visoms ishikoms,ir nors tavo tevai ishikos kaip ir  busimi vaikai bus ishikoms,tau niekas nedave teises galvoti paciam kaip ishikai,jums ishikoms jau viskas yra sugalvoti,tad tavo ishikinimas apie kazkoki mastyma tai tik tavo ishikos ishika.Bet noriu tave nuvilt nes tokiu ishiku labaaai daug tad nesi kazkoks ishskirtinis ishika.Nori yrodimo ishiki?Tau jie panosej,kas ir kiek sioje istorijoje melavo?Kam Kedziui reikejo ypainioti antra mergaite?Beje pastaroji galetu patvirtinti pedofilijos fakta kaip ir paneigti ja,bet atspek kodel neigiancioji pedofijos fakta puse nesinaudoja sia galimybe?Istikro ishikoms nereikia tiesos,jiems uztenka ishiku teismo sprendimo,ir tebunie jis toks kad reikia mergaite ismest i suliny ir jie juo visur vadovausis nes jie yra ISHIKOS!!!

  • nu blet, iskur tokiu silpnaprociu atsiranda, tai man niekaip nedaeina… tu dumblas ne motinos pagimdytas, o pedofilo issiktas, uztai nihuja nesigaudai kas Lietvoj vyksta

 • na Ishiki cia biski dejo :)

  Bet brangieji tautieciai jei jus tikrai tikite tuo sudu kuri rodo per telika tai jus debilai, nes ta istorija tai elementarus klanu pjudymasis. O tai ka rodo tik spektaklis. Tas pats nabegelis kedys as per visa laika neisgirdau o kokia jo profesija, ka jis dirbo, o gal bedarbis buvo. Siaip ar taip jis greiciausiai buvo elementarus pkaunes banditelis kuriuo pasinaudojo o po to jis netycia nuskendo. Jei anksciau mafijuke sprogdindavo vieni kitus dabar mocinasi kitomis priemonemis.

   

   

  • Klausyk tautieti nuo havaju, blyn ir cia tu ilindes, va dabar labai aisku ko taip draskaisi uz biolpgine net is uz atlanto.

 • Dėjot jus čia abudu ir abudu smarkiai pro šalį.

  Taip, tai kas vyksta dabar debildėžėse -- tai cirkas avinų bandai. Be abejo, už to cirko vaikšto savi klanai ir jų tarpusavio pjautynės. Tačiau teigti, kad Kedžiu pasinaudojo jo sesuo, sujaukusi Kedytei protą… jo, diagnozė.

  Jei pamiršote, priminsiu, kaip šitas šūdas išplaukė į viešumą:

  D. Kedys nufilmavo berods keturis video klipus, kuriuose jo duktė pasakoja apie tai, ką su ja darė pedofilai. Jis tuos klipus išsiunčia visais įmanomais info kanalais.

  Visuomenėje kyla furoras, prasideda košė makalošė.

  Kokio velnio Kedžiui reikėjo viso šito, jeigu jis nebuvo įsitikinęs, kad jo duktė jam nemeluoja?

  Kokio velnio Venskienė dabar neatiduoda mergaitės pedofilams, jeigu ji buvo reikalinga tik tam, kad išprovokuoti jos brolį žmogžudystėms? Ishaku šitoj vietoj tiesiog demonstruoja kaip dezinformacija yra užpilamos žmonių smegenys ir atimami sveiko proto likučiai.

  Klausėte, kas toks buvo Kedys? Šūdasklaida rašė, kad verslininkas. Kadangi Šūdrytis, kuris nuo pat pirmo straipsnio įnirtingai puolė ginti pedofilų neradojokio kompromato apie Kedžio verslą, vadinasi jis nebuvo nei banditas, nei kontrabandistas, nei otkatų meistras.

  Ir visa istorija visiškai neypatinga: 30-metis verslinykas (gal targašas) kur nors Kauno diskane pasikabina ant 17-metės čiulpikės, kuri gerai ir nesilaužydama jam nučiulpė. Kadangi čiulpikė iš ubagų šeimos ir pati dvasios ir proto invalidė, tai jai toks laimikis buvo aukso vertės. 17-metė čiulpikė pasistengė ir 30-metis krušlys padarė jai vaiką.

  Babkių yra, šeima padori, giminės privertė krušlių vesti čiulpikę. O gal ir neprivertė, gal pats pagalvojo, kad jau laikas turėti šeimą. Gimsta vaikas, čiulpikė atsigavusi nuo nėštumo nori tūso, o krušlys-verslinykas, pradeda jausti diskomfortą, kad jis dabar turi rūpintis ne tik kūdikiu, bet dar ir kavianska kurva, ant kurios kadaise girtas užlipo.

  Kadangi kurvos beveik niekada nepersiauklėja, o krušliai net nebando jų perauklėti, po poros metų jis savo čiulpikę sėkmingai pasiunčia nachui. Ji atsisako motinystės teisių, kad nereikėtų rūpintis vaiku ir visi apsišikę, bet laimingi gyvena.

  Toliau.

  Kūdikis auga ir 3-jų metų mergaitei jau psichologiškai kyla klausimai kas jos motina ir kur ji. Humaniški giminės humaniškai nusprendžia, nors motina ir kurva, bet tegu vaikas su ja susitinka bent kartą į savaitę, kad daugiau mažiau normaliai augtų.

  O kurva tuo metu kaip visada sėdinti be babkių ir ieškodama kompensacijų už šildymą, savivaldybėje susitinka gerąjį dėdę Ūsą.

  Gerasis dėdė iš pirmo žvilgsnio mato, kad priešais jį sėdi kurva, telefonu ieškanti klientų, ir už 50 litų galinti nučiulpti jį čia pat prie stalo. Bet svarbiausia, pasirodo, kad toji kurva turi mažametę dukrą, kurią kas savaitę pas ją atvežą kažkoks garliavinis debilas. Zajabysь, gerasis dėdė supranta, kad reikia naudotis proga -- kol vaikas mažas ir nesupranta, kol kurvai reikia babkių, galima sėkmingai prasisukti.

  Kedžiui, net mintis negalėjo toptelėti, kad jo vaikui kažkas gręsia -- jis juk krūtas, verslinykas, su babkėm, sesuo teisėja, giminė tvirtai stovi -- viskas šokolade.

  Kurvai čiulpikei bet kokią racionalią mintį užgožė babkės.

  Gerojo Ūso savisaugos instinktą ir konspiracijos įprotį nugalėjo instinktas -- prieš akis tokia puiki proga imti ir tuojau pat atsiduoti savo išsigimimui.

  Maža to, šalia juk sukosi dar viena kurva -- čiulpikės sesuo, kuri labai tikėtina, jeigu ir neaptarnavo “ypatingų poreikių” klientui, tai neabejotinai savo kurviškoje aplinkoje gaudėsi, ką ir kam galima pasiūlyti.

  Kas konkrečiai pasinaudojo šia situacija ir prisidengdamas Kedžiu nužudė Furmanavičių -- visiškai kitas klausimas. Matyt, išsigimėlių parankinis, turėjęs net 15-ką telefonų, buvo labai giliai sulindęs ten kur rimtiems dėdėms nesueina galai.

  Tačiau dabar kalba eina apie paprastą užterorizuotą vaiką.

  Taip kad prasiblaivykite, ir nepamirškite, kad Lietuvoje pedofilai gauna juokingas bausmes, po kurių jie vėl grįžta nė kiek nepasikeitę. Ir kad vienintelis vaistas nuo pedofilijos yra abortas, atliekamas bet kokiame pedofilo amžiuje.

 • anonimas

  pirma kedys taip sakant pats pedofilas, pazekim i stankunaites ir jo metu skirtuma. kitas dalykas zmones labai gerai galima itikint, kad jo dukra dulkina. jei paziurejus i filmus, vaikai labai gerai vaidina. be to ner jokiu irodymu, kad venskiene neatidave pedofilam mergaites ir mergaitei nepasake kad to pedofilo vardas usas ar dar ten kox. zaidimas cia kolkas be irodymu, o mergaites neduoda del paprasciausios priezasties zino, kad papasakos tiesa, apibudins usa ir matys visi kad cia melas buvo…

  • O aš Kedžio ir neteisinu: užlipo debilas 30-metis ant septyniolikinės kurvos, štai ir parėjo “atlygis už savo darbus”. Valdytų vyras savo pimpalą, būtų iki šiol gyvas sveikas ir gal dar normalią žmoną turėtų.

   Dabar toks socialinis laikas, kad atlyginimas už darbus labai greitai pareina -- nebereikia laukti 2-3-jų kartų, kadvaikūnai atsrėbtų už savo tėvų nuodėmes.

  • tikrai tu ne pimpalu darytas

 • tuo paciu venskiene debile prasitare, anstolei, kad jei da lysi baigsis kaip usui. jei ir po sito visi toliau tikes tai dejau as ant lietuviu, brutalus debilai

 • del pedofilu bausmiu, taip jie gauna juokingas baudas, bet del to nereiskia, kad visa sita pasake yra tiesa. cia ant to ir suzaista

 • ishiki, dėl benskienės veido, tai ir man  rimtų abejonių kilo, nenatūralumas jaučiasi.bet kad jau toks seklys, tai kaip tu galėjai nepastebėti, stankūnaitės metamorfozių?pamenam, kai tik prasidėjo p0sėdžiai dėl mergytės globos(teisėjas, jos sesuo jau buvo nužudyti), žurnalistai priėjo jos pakalbinti.I(na, aš asmeniškai žinau kaip jausčiausi būdamas nekaltas, jeigu teisme turėčiau kovoti dėl savo vaiko, ir ką tik būtų nužudyta mano sesuo ir aš šmeižiamas kad pardavinėju savo vaiką-bučiau piktas, susiraukčs, susierzinęs).o kokia buvo pirma stankūnaitės reakcija, nepameni?ji išsišiepė nelygu zvonkė-kaip didžiausia žvaigždė.tada iškart supratau, kad šita vargšė yra bukesnė už 10 metų vaiką.. ir po toi karto jai kategoriškai buvo uždrausta bendrauti su žiniasklaida.ji tik duodavo interviu abipus sienos laidai ir tai sulipdytai iš daugybės dublių.dabar gi, prieš kalėdas mačiau jos naują laidą-skirtumas akivaizdus, ją ruosė pusantrų metų specilaistai-iš visiškai bukos nesiorientuojančios ji staiga patapo oratore gausiai gestikuliuojančia rankomis, palaikančia akių kontaktą, veido, galvos judesiai(jei aks nežino, taip yra ruošiami politikai bendravimui ir įtikinėjimui rinkėjų).jeigu manot, kad aš išsigalvoju, tai susiraskit stankūnaitės video prieš pusantrų metų ir dabartinius-pamatysit totalų skirtumą. beje, yra youtubėj jos video, ten ji kalba kaip publicistinių laidų vedėja http://www.youtube.com/watch?v=Upf4ZHaoR00  .atkreipkit dėmesį į jos apatinį žandikaulį, nesu aš daktaras laitmanas, bet arba pas ją protezai ir bijo kad neiškristų arba kas labiau tikėtina ji surakinus tą žandikaulį, nes kalba nenatūraliai(tiksliau skaito prieš ją esantį tekstą) ir bando tramdyti naturalias mimikas. beje, kaip manot kodėl stankūnaitė bijo dalyvauti tiesioginėse laidose, kad ir jos globojamos LNK yelevizijos?ogi todėl, kad ten turi tik viena dublį(ne taip, kaip abipus sienos kur 10 minučių pokalbį filmuoja 5 valoandas) ir gavus gerą klausimą nesugebėsi natūuraliai sumeluot

 • nu nezinau, as asmeniskai manau, kad tokioj situacijoj i psychuske isvaziuociau, mes nei vieno ju nepazystam, kad zinotume, kaip zmogus tokiose situacijose reaguoja. man toks jausmas, kad del to ir neleidzia jai kalbet per eteri, nes afdruk pasakys ka nors ne to. visi zinom kokia siandien ziniasklaida, manau stankunaite gyva tik del to, kad tyli. mano manymu cia buvo labai graziai suzaista lietuvos zmoniu jausmais, liko abdurninti. tik idomu kodel zmones cekanaviciaus neuzmusa kai kaune/slabotkei gatvem vaiksto ir vaikus tvirkina, rupi tik mergaite. parodo zmoniu bukuma, paziuri telika ir bega.

 • Nu jo Išaki -- išmaeli. keistas vardas (wardas pagal tave) kaip lenkui. Bet nepergyvenk -- mačiau ir vieną (wieną -- vert. past.) protingą lenką. Bet ne tavo amžiaus -- tas jau buvo beveik iš paauglių išaugęs…

  tad Išaki -- tu skaityk ir kol kas neprotauk. Tu tik skaityk ir tylėk. Kai daug paskaitysi, tai turėsi daug minčių, o paaugęs jau įgausi ir galimybę analizuot. tada tas mintis sudėsi į krūvutes ir galėsi pabandyt lygint, svert, rūšiuot. Va tada ir išsikristalizuos pirmosios išvados….

  Na o kol kas su išvadom neskubėk -- tik skaityk ir skaityk…. Siūlau spec kursą pradėti nuo naujienų apie brolių latvių parlamentarų pedofilines vingrybes -- daug ten buvo -- mažai kas žinoma beliko -- užglaistė, bet tau pasiskaitymui užtekt turėtų… tada ir iki Lietuvos po truputį ateisi…

 • gojus. pirma apie nika isvis nepataikei, antra man 22. rasau belekaip, nes ir straipsniai cia belekaip parasyti, be to nera laiko rasinius rasyt. pats isvis nieko doro neparasei, jei moki ant klaviaturos lt raides susirast dar nereiskia kad rasyt moki. ne tau lankytis sitam forume, sistemos auka esi.

 • ishiki, matai čekanavičių ir visus kitus iškart į kalėjimą sodina, galk todėl žmonės ir nenori jo užmušt.beje, čekanavičius labiau pederastija užsiima, o ne pedofilija(pederastija, tai kai vyras užsiiminėja seksu su paaugliu vyriškosios lyties). atomazga tai čia aiški šitos istorijos, mergaitė bus atiduota motinai ir neilgai trukus jos emigruos(kaip ir stankūnaitės sesers dukra su 5 kart teistu tėvu emigravo) ir po kelių mėnesių viskas bus baigta.dar papils karts nuo karto pozityvios informacijos ir viskas aprims.o galiausiai bus naujas žiniasklaidos išpūstas skandalas ir vsio, žmonės klaus, aks tas kedys? panašiai kaip su libija buvo, žmonės visam pasauly protestavo, 8 mėnesiu libija bombardavo kaip dresdeną, sunaikino dešimtis tūkstančių žmonių, visą ekonomiką negrižtamai sugriovė, žodžių valstybė sunaikino ir kol buvo gyvas ;;tironas”, tai žurnalistai viską nušviesdavo, buvo daugiau negu daug žmonių pasipiktinusių.bet kadafi užlenkė, žurnalistus išvijo(nes tapo nebesaugu tarp ALQAIDOS ir kitų radikalų būti) , bet kadangi viskas labai staiga nerimo, tai staiga išpūtė sirijos burbulą ir irano ”pavojų” ir žmonės pamiršo libiją, kaip kad pamiršo iraką, kosovą. ir į menesį kartą numeta kokios informacijos apie libiją, kaiop ten šaunu.ir viskas. su visom istorijom taip būna, svarbiausia yra įvykdyti bet kokiom priemonės savo tikslus, nesvarbu žmonės pyksta ar ne, o paskui viskas užsiglaistys.baltašikniai krikščionys juk ilgai pykčio nelaiko ir greitai viską pamiršta.

 • O kaip jums tokia versija:

  Stulpinas, 2012-03-20 11:20

  Prie R. Šalaševčiutės straipsnio “Delfyje” aš buvau parašęs sekančio turinio komentarą:

  ”Ponia R. Šalaševičiute, baikite pagaliau meluoti.

  Mergaitės ištisus du metus buvo seksualiai prievartaujama L.Stankūnaitės, o, tiksliai A. Ūso nuomojamama bute. Jeigu dar tiksliau- tai spec. tarnybų konspiraciniame bute, kuriame susitikdavo spec. tarnybų agentai, bei spec, tarnybas dominantys asmenys.

  Šį butą savo seksualinams iškrypimams ( pedofilijai) tenkinti taip pat naudojo ir spec, tarnybų (VSD) agentai turintys tam polinkius.
  Kad mergaitė du metus L. Stankūnaitei matant ir žinant buvo seksualiai prievartaujama yra patvirtinta visa baudžiamosios bylos medžiaga.

  Pradėjus aiškėti visoms pedofilijos aplinkybėms, bei bijantis, kad gali išaiškėti ir kitos aplinkybės, kurios nedarys garbės VSD, BEI IŠKILUS REALIAI GRĖSMEI, KAD GALI BŪTI TEIIAMI IR KAI KURIE VSD ir Generalinės prokuratūros pareigūnai, buvo nuspresta visus pedofilijos bylos liudytojus pašalinti. Tai ir buvo padaryta.

  Galimam VSD agentui A. Ūsui nenurimstant ir grąsinant pradėti kalbėti, buvo pašalintas ir jis.

  Kol kas tokiu pat pagrindu, ”kad neišplepėtų” ko nereikia iki šiol saugojama ir L. Stankūnaitė.( ji galimai taip pat buvo apiforminta VSD agente. Manau, kad kitaip negalėjo ir būti, nes ji viską matė ir žynojo, kas tame bute vyksta).

  Už tylėjimą jai yra pažadėta sugražinti prievartautą dukrą ir dar keletą metų remti finansiškai bei galimai sudaryti sąlygas ,pakeitus tapatybę, gyventi užsienyje. Aš manyčiau, kad atetyje jos abi galimai taip pat bus pašalintos, nes mergaitė viską iki šiol atsimena, kas su ja buvo.

  Būten todėl yra pajungtos visos spec. tarnybų ir Generalinės prokuratūros jėgos, kad mergaitė būtų bet kokia kaina sugražinta. Grubiai šnekant -- tiesiog “yra išsukinėjamos teisėjų ir jų vadovų rankos”.

  Ponia R. Šalaševičiute, Jūs tikriausiai puikiai atsimenate, kaip “Paskutinės instancijos” laidos metu, per pertrauka, man kalbėjote : ” VSD PAREIGŪNAI MAN DARĖ SPAUDIMĄ, KAD NIEKO NEDARYČIAU DĖL KEDŽIO SKUNDŲ, KAD NEGINČIAU MERGAITĖS.MAN BUVO GRASINTA, KAD PRIEŠINGU ATVEJU, BUS LIKVIDUOTA PATI TARNYBA”.

  Atrodo, kad tuomet kalbėjote nuoširdžiai, nes ir laidos tema buvo apie VSD po mano straipsnių apie tai, kad A. Ūsas buvo VSD “KURMIS”.
  Ar Jums negraužia sąžinė dėl Jūsų dabartinio melo ir ar dėl to nebus gėda senatvėje?”

  Šis mano komentaras po R. Šalaševičiutės straipsniu išbuvo dvi paras ir jį “Delfio” skaitytojai geriausiai vertino. Staiga jis iš komentarų buvo visai pašalintas. Mėginau ji keletą kartų dar įkelti, bet jis buvo šalinamas nedelsiant.

  Ar Jums neatrodo, kad net šis komentaras kai kam iš spec. tarnybų sukėlė didžiulį pavojų?

 • Pedofilo A. Ūso ir išsigimėlės L. Stankūnaitės apklausos melo detektoriumi rezultatai 2010 metais:

  Dar jums kyla klausimų?

 • Anonimas kuris idejo video. tu su kokiu tixlu tai ikelei? kad parodyt, kad kiekvienas gali taip sumontuot, ar parodyt, kad cia “tipo” “tiesa”?

 • :D ne nu negaliu :D negi jus tikit visais tokiais video? ????? prasau pasakykit, kad ne. :D

  • Ishiki, tas kas filmavo laidą turėjo savo tikslų, taip pat, kaip ir tie, kas per LNK varo Stankūnaitės piarą.

   Klipuke tiesiog yra rodomas konkretus faktas -- apklausa melo detektoriumi ir poligrafo specialisto komentaras apie rezultatus.

   Nesuprantu, kokie paranojiniai klausimai dabar tavekankina:

   Tu esi įsitikinęs, kad apklausos apskritai nebuvo?

   Tu, manai, kad toks klipe kalbantis dėdė su ūsais apskritai neegzistuoja, arba kad tai aktorius, pasamdytas laidos prodiuserių?

   Gal truputį atsipeikėk ir iš viso dezinformacijos šiukšlyno pabandyk išrinkti bent jau tuos faktus, kurie tarpusavyje neprieštarauja ir logiškai gulasi į įvykių grandinę.

   Nors gal tu esi koks nors žalias žmogeliukas iš Kauno VPK arba darbščiosios rankelės iš Kėdainių teismo, todėl ir tavo pasaulis toks keistas bei transformuotas…

 • Kur vardas pavarde to “komentatoriaus”? pasidomesiu kas jis toks, gal kartais televizijoj dirba :D

 • Išaki, tai tu ieškok ir tenkinkis savo išvadomis tyliai -- nelieks ekstazės viešai. Pasiekęs išsvAajotus 22 metus dar to nesuprasi, bet kai būsi kokių 35, tada galėsi jau vertint. O dabar tik skaityk ir tylėk…

  • Gojau, sulaukęs savo 30-kelerių, galėtum jau suprasti, kad ir 20-mečio entuziasmas yra ne ką mažiau vertingas, negu subrendusio vyro patirtis…

   Todėl manau tikrai nevertėtų kitų tildyti, nes nežinai, kuriuo metu koks nors už tave rimtesnis dėdė pabandys nutildyti tave patį.

   Bent jau NeTiesoje kekvienas (netgi pats šūdiniausias apipjaustabybis liberastas) gali sakyti ką jis galvoja -- kitaip nėra jokios prasmės šitiems komentarams ir šitam anonimusų tinklapiui egzistuoti.

 • Anonimas vienam savo komentare nuosekliai išdėstė galimą įvykių grandinę iki viso šito briedo pradžios. Šiaip manau, kad jis teisus. Bet…

  Visa šita istorija yra tik eilinė istorija, išpūsta iki begalybės ir supainiota taip, kad niekas galų nerastų. Galėjo ji prieš kokius du metus ramiai baigtis, bet dėja, sulaukė didelio atgarsio visuomenėje. Dideli dėdės, kurių niekas nemato, suprato, kad čia tai, ko reikia -- graži pasaka apie prievartautas mergaites, pedofilus, “paspringusius” karžygius, paslaptingus klanus ir kitus veikėjus abejingų nepaliks. Ko pasekoje turim ką turim -- visa Lietuva stebi realybės show, kai tuo tarpu pati realybė eina gilion šiknon. Tą puikiai parodo kad ir kokio delfio komentarų po straipsnais skaičiai -- po tais, kur rašoma apie pakilusias kainas, sugalvotus absurdiškus mokesčius ar kosmines šildymo kainas, per dieną prikapsi vos šimtas -- kitas, o užtenka vien paminėt Venckienės, Stankūnaitės ar Kedžio pavardę ir per pusvalandį pasireiškia keli tūkstančiai “teisingumo gynėjų”ar šiaip stovėtojų prie tvoros. Negi visi jau tokie altruistai, kad vardan gyvenime nematytos mergaitės padeda skersą ant savo dabarties ir ateities, darbų ir reikalų -- mol px tie mokesčiai, pabrangęs benzas, duona, nedarbas ir emigracija, svarbu mergaitės kažkam ten neatiduot. Nebūna taip. Vadinasi tai dirbtina, sukurta.

  Taip kad mano nuomone, čia dar vienas eilinis mazgenų pudrinimas, siekiant atitraukt dėmesį nuo esminių dalykų. Tik labai sėkmingai pavykęs, todėl taip ir užsitęsęs.

  O taip manau, nes, kaip žinoma, visi procesai yra valdomi. Tai ir šitas teatras turi turėt savo lėlininką. O teatro paskirtis -- toli gražu ne teisingumo paieškos.

  Aišku, čia tik mano asmeniniai pasąpaliojimai, kai nėra ką veikt. Gyvenime yra svarbesnių dalykų už teliko žiūrėjimą ir rėkavimą, tipo, kaip viskas bogai.

  • Ar pastebėjai,kad kaip tik prieš tau parašant savo komentarą, šitas NeTiesos įrašas (kuriame vos vienu sakiniu buvo paminėta pedofiliena) tapo labiausiai komentuojamu įrašu apskritai?…

   Išvada: arba NeTiesąskaito tokio paties tipo žmonės, kaip ir delfinariumą, arba pati tema paliečia tas sielos stygas žmogaus viduje, kad netgi tie, kas paprastai sugeba protingai patylėti nebegali susilaikyti.

   O dėl šito cirko panaudojimo minios dėmesio nukreipimui nuo realios politikos -- visiškai sutinku.

   • Pastebėjau:) Ir ne tik čia, taip yra bet kokiam saite. Aplamai man keista, kaip čia taip yra, kad kažkokia visai atrodytų neaktuali ir paprastam žmogui “iki lemputės” tema taip prilipo.

    Yra toks va straipsnis: http://zebra.15min.lt/lt/naujienos/lietuva/psichologinis-portretas-garliavos-minia-mastyti-nemegstantys-zmones-261535.html

    Daug pasako apie stovėtojų prie tvoros mąstymą.

    Man pačiam visas šitas furoras ilgai buvo neįdomus, bet kada visur ir visi pradėjo apie tai šnekėt, pasidomėjau daugiau. Ir supratau, kad čia dar viena mazgajobinė akcija. Vien kiek ne ką mažiau mazgajobinės žydkrikščionybės šamanai vaikų pritvirkinę, tačiau “vierniems katolikams” į tai nusišvilpt. O čia matot kaip…

    Vienžo, geriausia į visa tai nekreipt dėmesio, nes kuo daugiau lunatikų rėkaus po Garliavos langais, tuo ilgiau šita fignia tęsis.

 • Deviantai > nepamenu kada, bet jau senokai, Anglijoje buvo priimtas įstatymas paviešinti pedofilų pavardes ir adresus. Kitą rytą prasidėjo fignia, kaip tu vadini -- pedofilų namai buvo apgulti lazdomis ginkluotų žmonių grupėmis. Policija metė visas pajėgas ir susistumdymai tęsėsi kelias savaites…. Visi televizoriai tada reikalą rodė… Garliava čia yra gėlelės.

  Gali aišku užklijuot etiketes, pakilt virš “nemąstančių garliavinių” lygio, gėrėtis savimi ir guostis, kad kažkur vyksta svarbesni procesai. Bet dar visai neseniai rodos čia Netiesoj, ar tai Versijose.kom buvo straipsniukas apie “išdaužytų langų teoriją”. Pasirodo, kad kiekviena smulkmė, kaip kad kiekvieno grafičio, šiukšlės naikinimas, išdaužto lango, durų remontas yra tiesioginis veiksnys stambaus masto nusikaltimui naikinti! Tačiau pas mus visi “intelektualūs” pasakotojai, pakilę per 12 MGL nuo garlaivinių lygio, galvom linguoja dėl stambių reikalų, o šiukšlės iš po savo nosies nepasikelia. Tad ir turim, šiukšlinus kiemus, prišiktas laiptines, numyžtus kampus, o to pasekoje ir visiems bendrai vienas ant kito nusimyžt…. Valdžiai nusišikt ant liaudies, liaudžiai nusišikt ant Lietuvos, aplinkos, Lietuvai nusišikt ant nepriklausomybės ir t.t.

  Dabar apie Kedį -- pasinaudosiu tokiu standartiniu klausimu apie Jėzų -- jei jis buvo nužudytas tai arba sakė tiesą arba melavo. Jei visgi melavo tai arba buvo silpnaprotis arba melavo tyčia. Jei tad melavo tyčia tai kuo reikia būt kad už melus mirti?

  Perkeliam tai ant Kedžio -- “intelektualų” teigimu sintetinio spektaklio herojaus. Kas jį paskatino užkurti sintetinį skandalą, skirtą tautai išdūrinėti ir slėpti “svarbesnius” įvykius, ir už tą melą atsiskirti nuo savo šeimos, draugų, gyvenimo ir už tai numirti? Tas pats liečia ir Ūsą ir….

  • Gojau, menu tą atvejį. Tada dar mokyklon ėjau ir tas man mažai rūpėjo, bet pamenu. Skirtumas tas, kad tada buvo paviešintos konkrečių pedofilų pavardės. Garliavos atveju, nėra jokių pavardžių ir aplamai geras klausimas, kas ten ką tvirkino/prievartavo. Aišku, masei tai neįdomu, nes precendentas parodyt savo “patriotizmą” (nežinau kaip čia tiksliau išsireiškus) yra, tai ir pirmyn visi prie tvoros! Čia buvo pirma.

   Antra: nei gėrėtis, nei guostis vykstančiais procesais nereikia. Procesus reikia analizuoti ir suprasti. Aš galiu gėrėtis veikiančiu vidaus degimo varikliu bei guostis, kaip gerai, kad jis veikia, bet man daug įdomiau suprast principus ir procesus, kurių dėkas tas variklis daro tai, kam ir sukurtas.

   Šiukšlini kiemai, apmyžti kampai ir prišiktos laiptinės yra pasekmė. Pasekmė mūsų visuomenės, kur visiems ant visų nusišikt. Niekam neįdomu, kodėl yra taip, o ne kitaip, kovojama su pasekmėmis, bet pamirštamos priežastys. Kedys savo veiksmais, siekiant apgint savo dukrą nesukūrė sintetinio skandalo. Jis davė priežastį sintetiniam skandalui, o jį sukūrė ir išplėtojo reikalingi žmonės ant pedofilijos, aktualios ir traukiančios visuomenės dėmesį temos, pamato. O numirė Drąsius, kaip, beje ir Ūsas, todėl, kad buvo neparankus tolesnei proceso eigai. Dabar esantys scenoje personažai bus joje tol, kol bus reikalingi, o atėjus laikui nenustebčiau, jei juos ištiktų jų pirmtakų likimas.

   Iš esmės, nėra vienos tiesos. Nėra ir vieno teisingumo. Visas šitas reikalas yra labai daugialypis, dagiamatis. Visa bėda, kad didžioji dauguma, matanti tik vieną aspektą, nepastebi, kad yra krušama iš kito galo.

 • deviant kažkaip keistai mąsto..juk tie ”garliaviniai” arba kaip LNK juos nešališkai ir nenorėdami jų paniekinti vadina ”patvorio šutve”, (nors ten susirinkę paprasti žmonės už tai negaunantys jokios materialinės naudos, o tik pamazgų pylimą ant jų iš visų pusių) yra patys pilietiškai aktyviausi žmonės lietuvoje šiuo metu.nevertinant to ar jie yra teisiųjų pusėje ar ne.bet jie yra aktyvūs ir nebijo pastovėti už savo įsitikinimus(klaidingus ar teisingus). ir jie yra pavyzdys visuomenei, kad už save ir savo įsitikinimus reikia nebijot pastovėt, nesvarbu ką visokio plauko veikėjai per šūdasklaidos priemones ant tavęs pila. būtent čia ir yra pradžia rodanti mūsų įbaugintai visuomei kad turi eit ir nebijot reikalaut iš valdžios atitinkamų veiksmų ir ataskaitų dėl tų pačių ”benzino, šildymo, maisto kainų, emigracijos ir pan”. asmeniškai aš tiems žmonėms jaučiu pagarba, nesvarbu jie teisūs ar ne, begt jie nebijo savo poziciją atstpvėt, nors ir yra niekinami

  • idomi diagnoze “už save ir savo įsitikinimus reikia nebijot pastovėt” bet va butent tie stovetojai ir stovi neissiaiskine kas yra kas; o zinant valdymo teorija turetu buti aisku, kad “isitikinimai”yra pilnai valdomas ir formuojamas dalykas; nestrukturiniu budu pasake jiem kad reik kaska nuo kasko gint, va ir dalyvauja visi tie aktyvistai tokiame cirke. Bet kalba juk apie tai kad jie stovi ten garliavoj prie tvoros, o ne prie savyvaldybes del sildymo, todel  ”patvorio šutve” jiem siaip ar taip limpa, jei jie stovetu ir prie savyvaldybes del sildymo tai tada vaizdas butu kiek kitoks. Galu gale galima prisiminti visu tu stovetoju prie tv bosto geranoriskuma ir pilietiskuma kur jis mus visus nuvede (buvo visoje toje maseje ir tu kurie zinojo konkrecia nauda siandiena -- tu kurie buvo autosinchronizacijos paleidejai, jie dabar turtingi). Todel nereikia aiskinti kokie pilietiski elementai yra visnu siuo konkreciu atveju, budami elementaria info-patranku mesa (nenustebciau jei dalis alga gauna). O gal primint Roma Kalanta kur visa sita istorija labai kvepia labai gerai surezisuota ir ivykdyta spec operacija, kai vargselis pusprotis vietoj to kad kurtu seima augintu vaikus eme ir susidegino palikes savo gyvenimo drauge kuri taip ir liko viena po siai dienai. Va ten tai stovetoju labai daug buvo ir inese daug negatyvo i bendra infoerdve. Tas negatyvas paskui ir materializavosi i sekancius ivykius kuriuos mes dabar stebime.

 • beje siaip niekas nepakomentavo sio iraso komentaro:

  “Sveikinam Valstybės saugumo departamentą su profesionalia ir sėkminga operacija!”

  http://netiesa.lt/2010-06-14/190-sveikinimas-vsd-rysium-su-a-uso-likvidavimu/

  be to niekas dar nepadekojo uz sveikinimus…

 • lietuvi, o tavo įsitikinimai pas tave iš dangaus nukrito?ar šviečiantis, mokantis, domintis ir renkatis informaciją įvairią ir paskui galiausiai viską savo galvoj apdirbant?man atrodo, kad negimei su dabartinėmis nuostatomis?ar gimei? juk ir tavo nusistatymas prieš patvorio šutvę ar kalanta nėra objektyvesnis ar savarankiškesnis už tų, kurie pasirenka juos palaikyti.nes nei tu matei nei tyrei tą pedofilijos byla, juo labiau kalantos nepažinojai, o gal net gimęs tada nebuvai.tai kas tave verčia taip kategoriškai apie kalantą manyti?(beje, pritariu šiuo atveju)kas verčia?na aišku, kad ne paties tyrimas, o rėmimasis kažkokia informacija, arba savo nuomone susidaryta analizuojant kažkokią informaciją ir faktus dėliojant.o tie faktai ir informacija taip pat nėra objektyvi, nes neaišku kas ir kodėl kažka kuria rašo ir tiria.

  todėl nei tu, nei aš nesam teisesni už patvorio šutvę ir kiitus, tai tėra mūsų absoliučiai subjektyvios nuomonės.daugiau nieko

  • kiekvieno zmogaus isitikinimai yra suformuoti aplinkos veiksniu, o jei tiksliau jei as kaska isgirdau pirmoje klaseje tai sita info man bus sventa tiesa nebent labai svarus argumentai ir tai kelis sykius is eiles mano ta pirmaji ispudi pakeis (ir nera pilnos garantijos, nes suzombejimo lygis gali buti labai gilus). kaip sakoma gyveni ir mokaisi. o jei pasigilnti i valdymo teorija tai turint atitinkamus resursus galima manipuliuoti masemis ivedant vienokia ar kitokia info i mus supancia informacine redve. manau reikia sugebeti atskirti tokius momentus kai vykdomi kaskieno projektai. bet jei atsitiko taip kad negali likti nuosalyje tai savo energija reiketu sugebeti nukreipti taip kad nebutum kaskieno patranku mesa. kas liecia patvores sutve is paziuros jie teigia pilietiska pozicija kovoja pries iskrypelius. o va kas uz viso to slypi tai jau kitas reikalas. nes yra tame ir suinteresuotu asmenu kurie siekia asmenines naudos prisidengdami ta minia kuri sioj vietoj atlieka tarano funkcija. taip kad as labai abejoju ar bent vienas is cia esanciu komentatoriu kada nors buvo nuvazeves i garliava pastoveti kartu su visais savo (o gal ir is salies primestu) isitikinimu-interesu gynejais. nes jei jau ta tema tokia skaudi ir visgi norisi nuvaziuot pastovet i garliava tai paskaiciavus gaunasi tos kelios valandos sugaisina visa diena o tai isireiskia per tuos pacius litus (neskaiciuojant tiesioginiu islaidu kelionei). todel reikia buti jau labai dideliu aktyvistu ir vien tuo gyventi, arba tame matyti konkrecia asmenine nauda. apie ta istorija visi mes turime tik nuotrupas o bendra vaizda zino tik nedaugelis jie ir bando situacija oakreipti sau naudinga linkme.

 • o smagiai padiskutavus apie surežisuotą skandalą, apie durniukus iš patvorio šutvės, apie apgautus durnelius nežinia dėl ko stovinčius ir konorinčius, apie kitus svarbesnius dalykus Lietuvoje, persikelkim trumpam už Atlanto: http://www.youtube.com/watch?v=XVkGQ8WBvEc

 • http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=MVXO3FV5CL4

  Paziurekit sita netrumpa video ir pamastykit,jei visas tas sudas yra ten,tai kodel negali but ir lietuvelej?

 • Manau tas su finalu bružaitės atvejis

Tavo nuomonė


Trackbacks

Dar naujienų

Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/footer.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/footer.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/footer.php on line 4
%d bloggers like this: