Warning: Creating default object from empty value in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/functions/wpzoom-functions.php on line 17 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/single.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/single.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/single.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/header.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/header.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/header.php on line 4 NeTiesa.lt — Komentaras > nikotininiams narkomanams
Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/sidebar.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/sidebar.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/sidebar.php on line 4

Komentaras > nikotininiams narkomanams

April 20, 2012 1:13 am Komentavo - 20 Skaitė: 82

Kaip žiauru matyti savižudžius besimėgaujančius savęs žudymu bei skaityti jų komentarus, kuriuose jie demonstruoja kokius puikius rezultatus protapisio mene pasiekė nuodų gamintojai irpardavėjai.

Universalus komentaras šūdo ant pagaliuko čiulpikams, tai yra, rūkantiesiems:

====================================================

1.
Lietuvoje parduodamose cigaretėse nėra tabako, tik tabako atliekos, likusios nuo “civilizuotų šalių” rinkoms skirtų rūkalų.

2.
Kad ta šūdas apskritai degtų ir jį būtų įmanoma rūkyti, tabako atliekos apdirbamos chemikalais. Taip pat specialiais cheminiais preparatais yra sukuriamas “tabako skonis ir kvapas”.

3.
Iš viso cigaretėse yra apie 2000 cheminių junginių, iš kurių 190 – ypatingai nuodingi, o 14 – turi narkotinį poveikį.

Keista, kodėl niekam nekyla noro užkrimsti smalos, užsigeriant ją nafta ar žibalu? O juk rūkorius būtent tą ir daro – pumpuoja į save gryną chemiją pagamintą pagrinde iš naftos ir dar už tai susimoka…

4.
Cheminės medžiagos tiesiogiai žaloja smegenų centrus atsakingus už informacijos apdorojimą, todėl patys rūkoriai neadekvačiai suvokia aplinka ir net nesupranta, kad iš tikrųjų yra narkomanai, nebegalintys gyventi be dozės.

5.
Rūkančių tėvų šeimoje beveik šimtaprocentinė tikimybė, kad vaikas užaugs rūkantis, netgi, jei tėvai bandys jam griežtai drausti rūkyti ir patys rūkys ne namuose. Nes auklėja ne žodžiai, o asmeninis pavyzdys.

6.
Bet koks šūdniekis mažinantis produkto patrauklumą, prieinamumą, matomumą automatiškai mažina jo vartojimą ir ypač, naujų vartotojų įtraukimą. Todėl net ir toks pakelio tiuningas turės tam tikrą efektą.

7.
Žmonės, jūs gi ne idiotai – kokio b*bio save nuodijate? Kodėl leidžiate, kad legalūs narkodileriai gyventų iš jūsų pinigų? Negi nesuprantate, kad jus išdūrė kaip paskutinius lochus?

Nors jeigu nesuprantate, tai matyt vis tik esate idiotai…

NeTiesa.lt

Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/comments.php on line 3 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/comments.php on line 3 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/comments.php on line 3

Komentavo 20

 • Sauniai pasakyta, pritariu ir nerukau +1

 • per daug jau emocingai straipsnis rašytas, matyt sėdint tualete ir karščiuojantis dėl ūmios trydos draskančios šiknaskylę. matai, emocijų kiekį reikia riboti, nes didelis kiekis emocijų, ypač žviegimo, žmones tik pastato į gynybinę padėtį užuot privertus susimąstyt. rūkymas, kaip ir alkoholizmas, narkomanija, darboholizmas,nėra priežastis savaime.tai tėra pasekmė kitų įvykių.žmogus nerūko ir negeria vien dėl paties gėrimo ir rūkymo.tą aiškiai įrodo faktas, kad žmonės meta ir rūkyti ir visiški alkoholikai meta gerti be jokių kodavimų ar būrėjų užkalbėjimų.visos šitos ydos tėra pasekmė psichologinės būsenos. kada žmogus psichologiškai susitvarko(pvz randa savo tikslą gyvenimo, pagaliau išsiskiria ar suranda savo žmogų, baigiasi depresija dėl netekto žmogaus ar verslo), tada jis atsisako ir priklausomybių nuo alkoholio ir tabako, kurias skirtingai nei autorius teigia, rūkantys puikiai suvokia savo priklausomybę ir jos keliamą žalą. ir jokie draudimai ir bauginimai nepadės dėl to kokios kenksmingos cigaretės. reikia naikinti priežastis, o ne pasėkmes.

   

  • Leisk spėti: tu rūkantis?

   O dabar visus tavo žodžius apie rūkymą, kaip pasekmę perkelkim ant nusikaltėlių ir kokių nors pederastų. Gausis, kad nusikaltimai ir pederastija tai tra pasekmė, kad žmonės meta ir vogti, ir žudyti, ir šūdą stumdyti, kai išsprendžia savo problemas…

   Visiškaii klasikinis liberastinis argumentas, kodėl negalima bausti nusikaltėlių, o reikia juos uždaryti į druskininkų sanatorijas ir girdyti mineraliniu vandeniu purvo voniose, kol bus išspręstos jų “vidinės” problemos.

   Žinoma, tokia išsigimusi aplinka, kokia egzistuoja vakarų “civilizacijoje”, ugdo žmones ir užaugina juos daugiau ar mažiau sužalotos psichikos.

   Tačiau griežti doroviniai rėmai, elgesio standartai ir nepakantumas išsigimimams, ydoms bei savęs (ir kitų) žalojimui -- tai ir yra vienos iš priemonių kaip tą pažeistą psichiką atstatyti.

   Todėl kuo mažiau galimybių bus žmogui dergtis iš savęs kaip Žmogaus, tuo didesnė tikimybė jam vėl atgauti LAISVO ŽMOGAUS pavidalą.

 • ne, nerūkau.rūkiau apie metus, paskui mečiau,ir aš visiškai nesu liberalus.

  .taip, pederastija ir nusikaltimai tėra pasekmės.pederastijos pradžia, plačiai aprašyta, vyko senovės graikijoje.pederastijos tikroji reikšmė yra ”kai suaugęs vyras dulkina paauglį arba jauną vaikiną”.pamąstyk dėl ko kilo pederastija, kurios iki tol nebuvo. pederastija užsiiminėjo graikijos aukštuomenės vyrai, kurie absoliučiai nieko neveikė, tik šnekėjosi ir dulkinosi.o kada dulkinisi labai dažnai(ko žmogui tikrai nereikia kasdien ar kas antrą dieną), tada tai atsibosta ir imi ieškot įvairovės, graikai kėlė orgijas, o vėliau dulkino jaunus vaikinus, o dar vėliau vieni kitus, lygiai kaip normalūs nuo dažno dulkinimosi užsimano paįvairinimo trise, su botagais, dildo ir pan šūdu.pederastija nėra priežastis savaime.tai tėra paekmė.pederastija šiek tiek skiriasi nuo homoseksualizmo, bet matyt dauguma to neskiria ir pederastus tapatina su homikais.homikais tampama augant kai dėl vienokių ar kitokių priežasčių sutrinka žmogaus lytinis suvokimas(freudo versija pati realiausia).todėl taip, ir pederastija ir homoseksualizmas tėra pasekmės, o ne priežastys savaime.

  lygiai kaipo ir žmogzudystės ir vagystės tėra pasekmės.ar žudo kas nors tik dėl to, kad žudyti?nu ne, žudo, nes arba nekenčia, arba už kažką keršija arba gauna už tai atlygį.niekas nežudo tik dėl žudymo.net psichopatai turi savo priežastį žudyti.lygiai taip pat vagia, ne dėl to kad vogti, o dėl to, kad tą nori turėti kažkam kitam priklausantį daiktą.

  ir šiaip turėtum skirti psichologinę priklausomybę rūkymui nuo homoseksualizmo.homoseksualo neatversi į normalų, lygiai kaip pats netapsi homiku vien valios pastangomis ar draudimais bei skatinimais.o priklausomybė nuo rūkymo įveikiama.bet tik savanoriškai, o en grasinimais ir gąsdinimais.lygini du skirtingus dalykus.

  doroviniai rėmai, elgesio standartai bei tam tikra prasme nepakantumas ydoms yra gerai, tačiau visi šie dalykai gali viso labo suformuoti asmenį ir jo psichikos būklę.bet tikrai visi šie dalykai niekaip neatstatys pažeistos psichikos.nebent tu kalbi apie bendrą visos visuomenės psichikos būklę, o ne apie individų.

  labai įdomu, ką reiškia paties sąvoka ”LAISVAS ŽMOGUS”.plačiau truputį paaiškink tai, nes čia tas pat kas pasakyčiau tas geras o tas blogas bepaaiškinęs kodėl..”laisvas žmogus”, tai tas kuris nerūko, negeria, nesikeikia, dulkinasi tik susituokęs, augina vaikus, nežudo?kas konkrečiai?

Tavo nuomonė


Trackbacks

Dar naujienų

Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/footer.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/footer.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/footer.php on line 4
%d bloggers like this: