Warning: Creating default object from empty value in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/functions/wpzoom-functions.php on line 17 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/single.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/single.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/single.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/header.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/header.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/header.php on line 4 NeTiesa.lt — Komentaras > Apie Pindostano žvalgybos veiklą Lietuvoje
Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/sidebar.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/sidebar.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/sidebar.php on line 4

Komentaras > Apie Pindostano žvalgybos veiklą Lietuvoje

May 20, 2012 8:25 am Komentavo - 23 Skaitė: 118

Įdomi naujiena: Privatumo sergėtojai veja „Google Maps Street View“ iš Lietuvos

Ir labai įdomūs komentarai – absoliuti dauguma pasipiktinusių “barbarišku” Valstybinės duomenų inspekcijos draudimu šiai tyrai ir nekaltai kompanijai rinkti duomenis Lietuvoje.

NeTiesa.lt komentaras:
=================================

O ar jūs gerbiamieji gūgliofilai žinote, kad Gūglės valdyboje dirba JAV saugumo departamento atstovas (lygiai taip pat, kaip ir Feisbuko valdyboje)?

Kad Gūglės techninio modernizavimo padaliniui, atsakingam už jo tobulėjimą ir vystymasį šiuo metu vadovauja žmogus prieš tai vadovavęs Pentagono IT modernizavimo skyriui (o juk kaip žinia,buvusių saugumiečių nebūna)?

Kad Gūglė, kaip ir bet kuris kitas JAV jurisdikcijoje veikiantis juridinis asmuo, privalo BE teismo sprendimo teikti BET KOKIĄ informaciją valstybės (JAV) saugumo institucijoms pirmu jų pareikalavimu?

Kad Gūglės naudojamas serverių skaičius, IT specialistų paskaičiavimais, keliasdešimt kartų viršija poreikius tiekti oficialiai Gūglio deklaruojamams paslaugoms?

Kad šiuolaikinės karinės technologijos yra neatsiejamos nuo INFORMACIJOS valdymo, kontrolės ir analizavimo?

Prieš Didįjį Tėvynės karą vokiečių žvalgybiniai lėktuvai intensyviai skraidė po visą europinę Tarybų Sąjungos dalį fotografuodami ir sudarinėdami karinius žemėlapius, kurie vėliau buvo sėkmingai panaudoti puolimo metu.

Dabar viena valstybė – JAV – nori savo rankose turėti kiek įmanoma detalesnį VISO PASAULIO 3D vaizdą: tik tam jai nereikia siųsti savo užmaskuotų šnipų – ji tiesiog naudojasi savo kontroliuojamų organizacijų kaupiamais duomenimis.

Po Jugoslavijos bombardavimo, po Irako ir Afganistano sunaikinimo, po Libijos skerdynių jūs vis dar tikite, kad JAV yra ta valstybė, kuria galima pasitikėti? Kad jos kontroliuojama organizacija turi teisę pasidaryti KIEKVIENO MIESTO IR MIESTELIO kompiuterinį modelį?

Jūs ką, iš tikrųjų manote, kad visas šitas cirkas ir resursai skiriami tam, kad į Balbieriškį galėtų atvažiuoti “daugiau” turistų?

Kapitalizmas niekada neskiria pinigų tai sričiai, kuri jam neatneš pelno. Vienintelis įmanomas pelnas, atperkantis tokio mąsto darbą – tai gobali kiekvieno pasaulio miesto kontrolė iš vieno karinio štabo.

Pabaigai: spėkit iš trijų kartų, kodėl Kinija savo teritorijoje yra taip drastiškai apribojusi Gūglės veiklą, tačiau niekaip nevaržo pavaldžių sau?

Sveiki atvykę į globalizuotą pasaulį!

Ne Tiesa.lt

Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/comments.php on line 3 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/comments.php on line 3 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/comments.php on line 3

Komentavo 23

 • Sužinosi ko dar nežinojai :)
  http://youtu.be/mV_0yiBjzSA

 • kaip pridera šio tinklalapio vartotojui, pasakysiu,jog iš tiesų šitas draudimas labai panašus į dabartinės krikščioniškos merginos moralės suvokimą.ji teigia, kad išsaugos nekaltybė iki vestuvių, todėl užsiiminėja tik analiniu ir oraliniu seksu..
  tai taip ir su šituo draudimu.aš visiškai sutinku su šiuo draudimu, tik man daugiau negu keistai atrodo uždraudusiųjų teiginys, kad jiems esą rūpi asmens privatumas. bl, o tai kaip tada su sušiktomis biometrinėmis tapatybės kortelėmis?ten bl nuima pirštų anspaudus(nors nesi teistas) ir dar nufotografuoja snukį vietoj, kad turėtų biometrinius duomenis.žodžiu sistemoj yra tavo pirštų anspaudai ir tavo snukio biometrinė nuotrauka. visur diegiamos vaizdo stebėjimo kameros. žydai jau sukūrė ir platina snukiu atpažinimo programas. iš to seka, kad kiekvienas žmogaus žingsnis bus sekamas, saugumas žinos kur tu kada ėjai, kur šikai ir su kuo valgei, nes tavo snukį atpažins daugybė kamerų visur.tai čia ne asmens pribatumo pažeidimas?mano tapatybės kortelė pasibaigia kitamet, bet aš naujos nesidarysiu.dar turiu žalios spalvos pasą(senamadišką) iki 2016 galios.o paskui ką daryt nežinau.aš asmeniškai nenoriu pateikti savo duomenų, nes nesu nusižengęs.manęs neįtikina teiginiai, kad taip bus saugiau.tikriausiai mokėsiu baudas, bet naujo paso nesidarysiu.čia ne diktarūra?
  todėl man ir atoro debiliški teiginiai, kodėl google uždraudė fotografuot.juolab, kad iš google map beveik viską gali matyt..
   

 • Jonas Kiselis

  Jeigu JAV specialiosios tarnybos norėtų surinkti specialius vaizdus iš Lietuvos, tikriausiai tai labai lengvai padarytų be jokių institucijų leidimų, kaip tai buvo su CŽV kalėjimais, taip pat tikriausiai tokia medžiaga nebūtų laivai prieinama kiekvienam interneto vartotojui.

  Kas draudžia tiesiog filmuoti iš važiuojančio automobilio apie tai niekam nepranešant?
  Ir apskritai, kokie tie didieji JAV interesai mažoje šalyje Lietuvoje? Ar čia labai daug naftos, ar dar kažko? Be to, kiek žinau, nė vienos šalies vaizdai, su kuria JAV teko kariauti ar kitaip nesutarti kaip tik nėra prieinami. (Irakas, Afganistanas, Vietnamas, Libija, Šiaurės Korėja, Iranas, Sirija ir t.t.)

 • Neina nesutikt su Audriaus komentaru, bet faktas tas, kad nekaltybė jau prarasta. Nieko tas žalias pasas per daug nepagelbės. Tu esi jau pririštas per banką, sodras, registrų centrus ir pan. Tarkim mano vaikui nepilnamečiui, kuris bijojo pasakyt, kad nespėjo pasipildyt kortelės troleibuso ir gavo baudą, iš antstolių atėjo reikalavimas su visais pričendalais. Vaikui! Kuris dar net banko bijo. Anstolis viską atlikęs -- užklausos į visas institucijas, net sodrą dėl darbo vietos… Anstolis jau yra veikianti ir patikima valstybės represinė struktūra. Tas ir buvo beje pademonstruota visai tautai su Kedyte.
  Tad net paso nereikia, kad būtum parištas. O bijoti pasų su čipais dar nelaikas -- nėra jie tobuli. Gal Europos mastu ir veikia gerai, tačiau tarkim Honkonge mano čipo niekaip nepriėmė -- teko rankiniu būdu…
  Bijoti reikės kai atsiras unifikuotos sistemos čipai. Mūsų kartai leista pagaliau suprasti kas bus tas žvėries ženklas 666 iš Apreiškimo Jonui…
  Na o šitas Lietuvos valdžios (ne Lietuvos) pasispardymas prieš JAV, nes manau kad gūglas atstovauja ne save o pindostaną, yra panašus į užgaidžios kekšės įnorius. Visi žino kad galima paimti ir daryti kaip nori, ale matai kekšė dar po to nori ir teisėta žmona patapti, šantažuodama pastojimu ar pan. Juk Lietuvos valdžia labai nori, kad gūglas gautų viską ko jiems reikia, bet nori kad gautų būtent iš jų rankų ir per juos. Kad mat esant reikalui galėtų su gūglu dar pasiginčyt…. Nabagai….

 • tikrai taip!  ….o Bardakas Obama yra is marso ir tuoj prasides invazija…

  p.s. nebukit juokyngi -- mazvaikiai 

 • jonai kisieliau

  šiaip sirijos, irano, šiaurės korėjos,  vaizdai ne iš palydovo neprieinami todėl, kad ten niekas neįsileidžia amerikonų ir google. o libijos ir irako neffotografuoja, nes po bombardavimų ten nelabai ką yra fotografuoti, libijoje dar dar.bet irakas tai juk sunaikintas.vien per pirmus 2 menėsius ant irako ištėške daugiau bombų negu buvo ištėkšta per visą antrą pasaulinį karą.irakas sugriautas, tai nejau amerikiečiai leis visam pasauliui pamatyt ką jie ten padarė?
   

 • klausiate, kokie interesai mažoje šalyje? Ta maža šalis bus karo laukas prieš Rusiją. Todėl ir reikia papildomos vaizdinės medžiagos, nes palydovinės nuotraukos dar ne viskas ir ne pakankama.

 • Esmė ne ta, kad CŽV gali ar negali pati nusifilmuoti -- esmė ta kokiu būdu jie tai daro.
  Įsivaizduokit ar labai patiktų vakarų europiečiams, jei jų miestų gatvėse stovėtų kameros su CŽV logotipu? O štai su Googlės logu stovi, filmuoja 24 valandas per parą ir visi debiloidai apsipatenkinę -- jokių pretenzijų…
  Kitas momentas -- kam to reikia. Pvz, tam, kad neišeidamas iš karinės bazės galėtum sumodeliuoti kokios nors operacijos veiksmą ir pasiruošti kovai realioje aplinkoje -- pvz, su virtualiu tanku prasinešti per Maskvos Raudonąją Aikštę arba Gedimino prospektu…
  Trečia -- technologijos tobulėja, dabartinį 3D vaizdelį vėliau galima bus panaudoti informaciniame kare, kai internetas iš kompiuterių ekranų persikels į kokius nors pribumbasus integruotus su biozombių smegenimis… Pvz, čipizuosis 90% debilų -- o tu jiems per čipą rodai jau pakoreguotą pasaulio vaizdą: ko nereikia, to nemato…
  Ir dar daugybė kitų smagumynų galima išmelžti iš savo turimo 3D pasaulėlio -- kad ir raketų taikinius tiksliau koordinuoti -- nes kaip parodė Libija -- visgi labai prastas pataikymo procentas -- baisia neekonomiška derьmokratizacija gaunasi…

 • Paskutiniu laiku goole aktyviai prašo telefono numerio. Klausimas kodėl. Teoriškai jūsų saugumui, kad atsiųsti slaptažodį, o praktiškai kad įrašinėti pokalbius ir kaupti juos cžv duomenų bazėje. Be to reikalui esant labai lengva sunaikinti “neteisingai galvojantį” pagal telefoną nutaikant NATO “taikos balandį” raketą į jus. Čia plačiau http://sokol-ff.livejournal.com/222307.html

 • Hamburgo duomenų apsaugos komisaras Johannesas Casparas atkreipė dėmesį, kad „Google”, siekdama leidimo fotografuoti šalies miestuose, nepaminėjo „Wi-Fi” tinklų.
  Ir netrukus buvo pareikalauta leidimo ištirti „Street View” automobilį. „Google” iš pradžių spyriojosi – esą bendrovė nežino, kur yra mašinos.
  Kai vėliau vis dėlto buvo įsileistas J.Casparo tarnyboje dirbantis techninis ekspertas, iš automobilio kompiuterio buvo išimtas kietasis diskas, kuriame laikomi visi „Google” surinkti duomenys.
  Kilus dar vienai pasipiktinimo bangai, „Google” buvo priversta atskleisti, kokius duomenis iš tiesų rinko.
  Paaiškėjo, kad ši interneto milžinė iš „Wi-Fi” tinklų siurbė elektroninius laiškus, nuotraukas, slaptažodžius, susirašinėjimo pokalbių svetainėse turinį ir kitą asmeninę informaciją.
  Hamburgo valdžia iškart pradėjo baudžiamąjį tyrimą. Nors „Google” garsėja sugebėjimu išvengti atsakomybės, Vokietijoje tikimasi, kad bendrovė bus nubausta. („The New York Times”, LR)

Tavo nuomonė


Trackbacks

Dar naujienų

Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/footer.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/footer.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/footer.php on line 4
%d bloggers like this: