Warning: Creating default object from empty value in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/functions/wpzoom-functions.php on line 17 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/single.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/single.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/single.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/header.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/header.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/header.php on line 4 NeTiesa.lt — Sergejus Lavrovas apie padėtį Sirijoje – blaiviai ir pirštu į akį
Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/sidebar.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/sidebar.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/sidebar.php on line 4

Sergejus Lavrovas apie padėtį Sirijoje – blaiviai ir pirštu į akį

June 10, 2012 12:53 pm Komentavo - 13 Skaitė: 248

Štai kokio Užsienio reikalų ministro reikia Lietuvai:

 

Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/comments.php on line 3 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/comments.php on line 3 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/comments.php on line 3

Komentavo 13

 • Įdomūs dalykai. Jeigu visgi po tokio Rusijos pasipriešinimo bus nusiųsti NATO į Siriją, tai akivaizdžiai parodys, kad su Rusija pasaulyje visiškai nesikaitoma. Libija, priešraketinė gynyba Europoje jau kaip ir yra pirmieji ženklai. O va po tokio pasipriešinimo dėl Sirijos, NATO vykimas ten parodytų, kad Rusija kaip balsas nebeegzistuoja.

 • Dėl Libijos -- žydas Meškiukas tai ne Putinas. Meškiukas išdavė Libiją. Be to, formaliai, Libijos okupacija tai ne NATO, o JAV ir kelių jos sąjungininkų iš Europos darbas. Taip ir dėl Sirijos, NATO gali būti formaliai ne prie ko, o pačios JAV vienašališkai su keliais partneriai iš Europos bei Izraeliu, galbūt netgi kai kuriais marionetiniais arabų rėžimais imsis įvedinėti “tvarką”. 
  Beje, jau pranešama, kad vakar pačiame Damaske vyko mūšiai tarp kariuomenės ir “sukilėlių”.

 • NATO be pindostano neegzistuoja. NATO yra jų kiemas ir tvarkosi jie kaip nori. Tad nesuklysi tarp NATO ir pindostano parašydamas lygybės ženklą. Kokia šalis prisijungs prie pindostano tai tik klausimas, bet svarbiausia, kad NATO eina, t.y. pindostanas ir … prijaučiantys. ir štai šiame kontekste nesvarbu ar meškiukas -- kas yra lygu Puktinas -- ar pats dziudo/jojimo meistras, bet svarbu kad nusileidžia. Dėl Sirijos pasipriešinimas vyksta jau pusmetį. Ir labai aktyvus pasipriešinimas, bandant įtraukti ir Kiniją. Ir štai jei po tokio aktyvaus pasipriešinimo NATO visgi žengs Sirijon, manau tai ženklas, kad Rusijos balsas visiškai nieko nereiškia.
  Yra daug besiskundžiančių, kad Rusiją visada vakarai išdūrinėjo -- pakišo revoliuciją, pakišo karą, suorganizavo Tarybų Sąjungos žlugimą ir šiuo metu organizuoja rusų tautos girdymą, krušimąsi, narkomaniją ir kitas bėdas, o Rusija aktyviai priešinasi. Bet štai Sirijos klausimas svarbus tuo, kad Rusijos pasipriešinimas gigantiškas. Ir jeigu jis bus pralaužtas, reikš, kad Rusijos balsas yra niekinis. Visi žinom, kad po Sirijos yra Iranas, o tada pačios Rusijos vidurinė Azija. bet tai jau tik detalės…. Sirija manau paskutinė barikada….

  • NATO ir pindostanas nėra vienas ir tas pats. Nors ten pagrindiniu smuiku smauko JAV. Libijos atveju ėjo ne NATO, o būtent pindostanas su kai kuriais savo partneriais iš NATO, neskaitant Izraelio netiesiogiai ir marionetinių arabų valstybių. Kas dėl Sirijos, tai aš manau, kad vėlgi JAV pasiliks sau teisę vienašališkai nesilaikyti tarptautinės teisės ir “darys” Siriją be oficialios NATO pagalbos tik su kai kurių NATO šalių palaikymu bei padedant arabų marionetėms.
   Formaliai ne NATO dėda ar dės ant Rusijos, o JAV.

 • Kodėl Rusija ir Kinija atidavė Libiją sudraskyti šakalams -- labai didelis ir neaiškus klausimas. Galimi keli variantai:
  1. Nesitikėjo, kad NATO taip naglai okupuos dar vieną šalį. Bet tai vargu bau -- globalioje politikoje durniai ir naivuoliai nesiveisia.
  2. Kadafis -- buvęs MI6 agentas, kuris per JAV organizuotą perversmą buvo pastatytas valdyti šalies ir iki pat Libijos okupacijos palaikė ekonominius ryšius su Vakarais, todėl Rusija bei Kinija leido Vakarams susidoroti su savo pačių darbo vaisiais -- tipo tai ne jos įtakos zona ir ji negali į ją kištis pagal neoficialius susitarimus.
  3. Rusija ir Kinija paaukojo Libiją tam, kad Vakarai galutinai susikompromituotų ir net paskutiniams debilui būtų aišku, kad nei Sirija, nei Iranas nėra agresoriai, o būsimos globalizatorių aukos. Pažiūrėkit, kaip kardinaliai pasikeitė Lietuvos visuomenės nuomonė -- jeigu žudant Kadafį dar buvo idiotų šventai tikėjusių JAV propaganda, dabar praktiškai tokių beliko vienetai, o absoliuti dauguma kuo puikiausiai supranta okupantų kėslus. Lygiai tas pats vysta ir Rusijoje ir visoje Rytų Europoje -- kur žmonės prisimena tarybinę propagandą ir puikiai mato kaip jų smegenis formatuoja globalizaoriai. Su “civilizuotųjų” šalių gyventojais blogiau -- ten dauguma kaip zombiai ir kol jų pačių neišdulkins, tol jie šventai tikės savo vadovybių propagandos teisumu.
  4. Galų gale dabar Rusija turi geležinį argumentą blokuoti bet kokias JTO sankcijas prieš Siriją: “štai pažiūrėkit, kas nutiko su Libija, po JTO sankcijų įvedimo, todėl šitoks sprendimo būdas netinka”. O be karinės intervencijos sukelti pilietinį karą Sirijoje yra beviltiška.

  • Dėl trečio punkto.
   Tai kad ne. Debilų Vakaruose daug ir jei kas praregėjo, tai tokių nėra tiek ir daug. Na, Rusija -- tai kas kita. O pas mus Lietuvoje smegenėlės daugeliui išplautos arba jų niekada ir nebuvo. Ir tokiems nerūpi kažkokia tai Libija arba jie absoliučiai pritaria pindostano veiksmams.

 • anonimas iš dalies teisus, viena iš priežasčių kodėl libiją atidavė rusija su kinija šakalams, tai kad NATO susikompromituotų.ir susikompromitavo.bet ne amerikoje, ne birtanijoje ir ne prancūzijoje-ten jie didvyriai.kas dėl ekonominių priežasčių, tai mažai logikos, nes kadafis kaip tik labiau bendradarbiavo su kinija(paskaičiavo, kad kinai libijoj ne teko ne vienos dešimties milijardų invetsicijų). pirmiausia, tai nereikia įsivaizuoti, kad rusija ar kinija kažkuo teisingesnės ar geresnės nei JAV. kadafis nebuvo nei provakarietiškas, nei pro rusiškas ar prokininškas.jis buvo savo šalies patriotas. be to, jis nebuvo kapitalizmo šalininkas, o tai jau savaime trukdo ir rusijai ir kinijai ir JAV. be to, 2009 metais jis atsisakė pusdykiui parduoti rusijai dalį išteklių kuriuos rastų išžvalgę. reikėtu susirasti 2009 metų kadafio kalba jungtinėse tautose. tada susidarytumet vaizdą, kad vistik ir JAV ir kinija ir rusija troško kadafio ir libijos sunaikinimo..joks čia ne atsitiktinumas ir atseit nežinojimas buvo, o buvo gerai apgalvotas žingsnis.kinija ir rusija gudriai sužaidė ne balsuodami UŽ ar PRIEŠ rezoliuciją, bet susilaikydami.atseit atmaskė dabar, kad nežinojom kas bus.. kinija yra absoliučiai kapitalistinė, putinas apskritai yra liberalas prigimdęs naujų oligarchų ir dabar stumiantis naują privatizacijų bangą rusijoje. o kadafio libija buvo pernelyg geras socializmo pavyzdys, kitaip tariant pavojus kapitalizmui.
   

 • beje, susidaro toks įspūdis, kad čia visi nemėgsta JAV(kaip ir aš asmeniškai), bet absoliučiai aklai tiki ir myli rusiją.kaip kad lansberginiai neklausinėja ir gera laiko JAV, o blogiu rusiją, tai čia susirinkusieji   gera laiko rusiją, o blogiu-JAV. jausmas toks, kad lansberginių siaubo atveju(rusija okupuoja lietuvą), daugelis iš čia susirinkusiųjų pataptų koloborantais, ir rašinėtų jau kirilicos rašmenimis.. neįsižeiskit, bet toks įspūdis susidaro
   

  • ne visi, oj ne visi. O beje gal komentarai rusijos atžvilgiu išsakomi garsesne forma, kad būtų daugiau atsvaros per šūdasklaidą pilamai proamerikoniškai propogandai.

  • Esmė ne tame, kad “JAV bloga, o Rusija gera”, o tame, kad JAV -- okupantai, globalizatorių įrankis, o Lietuva, Rusija ir kitos buvusios TSRS respublikos bei “socialistinio bloko” šalys yra okupuotos ir tapusios “civilizuotųjų” agresorių kolonijomis.
   Patinka mums ar ne, tačiau rusai-baltarusai-ukrainiečiai mums lietuviams yra artimiausios tautos. Artimesnės tiek už sugermanintus latviešus, tiek už sukurvėjusius pšechus. Mūsų protėviai yra bendri ir mūsų istorinė praeitis irgi bendra. Tiesiog dėl žiaurių istorijos vingių nutiko taip, kad ne mes apjungėme visas Sarmatijos žemes į vieną valstybę, o mūsų broliai Maskvėnai.
   Tam buvo daug priežasčių -- kol mes kapojomės su “civilizatoriais” kryžiuočiais, Maskva stiprėjo ir pajunginėjo aplinkines žemes. O vėliau mūsų šūdelitis visiškai susikurvino, pavertė LAISVUS ŽMONES, valstybės šeimininkus ir gynėjus, šūdbajorių kumečiais ir baudžiauninkais ir sėkmingai prašiko visą LDKą.
   O šiandien tiek rusai, tiek mes turim vieną ir tą patį priešą, esame pamauti ant vieno ir to pačio apipjaustyto bybio, todėl ir savo brolius vertinam kaip bendros nelaimės ištiktus brolius.
   Žinoma, kad tokioj milžiniškoj valstybėj šūdo dar daugiau negu pas mus, tačiau ir galimybių atstatyti savarankiškumą jie turi daug daugiau negu mes.
   Jeigu dabar staiga nutiktų toks stebuklas ir į Vilniaus gatves įriedėtų rusiški tankai, o visi nespėję iš Lietuvos šūdeličio atstovai būtų šaudomi vietoje,  garantuoju, kad pusė Lietuvos išeitų į gatves švęsti išvadavimo, nuo saviškių parazitų išvadavimo. Žinoma, kiti pusei būtų giliai pochui, ir be abejo atsirastų koks 10 procentų nevispročių, tikinčių, kad patriotizmas -- tai saviškių, turinčių kitokią nuomonę, žudymas ir susinaikinimas.
   O rašyti kirilica niekas nepultų -- dabartinėm sąlygom greičiau jau būtų atkurtas runraštis, kuris pakeistų tiek žydeuropoidų latinicą, tiek žydslavių kirilicą.

 • kad sudaryt atsvarą proamerikietiškai propagandai, tai reikia naudoti logiškus ir daugiau mažiau objektyvius argumentus.nes kodėl žmonės vis dažniau ima netikėt vakarietiška propaganda?nes viskas pas juos į vienus vartus ir tada neretas žmogus(jei tik nėra užimtas krušimosi ir pinigų kaupimo kultūra) ima kelt klausimus ”kodėl”?ir kada jis pradeda kelt klausimus(o ne tik aklai priimt informaciją) jis neranda logiškų paaiškinimų toje vakarų propagandoje ir ima ja nebetikėt, ir ieško informacijos kitur. žodžiu suvokia kad jo žiniasklaida yra visiškas mėšlas. tai lygiai tas pat ilgainiui atsitiks ir su prorusiška propaganda-žmogus ims kelt klausimus, kodėl vakarai yra blogi, o rusija tik teisinga pasak prorusiškos žiniasklaidos. juk taip gyvenime nebūna.todėl ir reikalingas daugiau mažiau objektyvus mąstymas, o ne skirstymas į juoda ir balta
   

  • Ką reiškia “juk taip gyvenime nebūna”?  Klausyk, jeigu tave apkaltina tuo, ko tu nedarei (kitaip tariant tave “pakišo”), tai kaip tau jaustis? Realybė tokia, kad pastaruoju metu antirusiškos propagandos pilna “nepriklausomoje” žiniasklaidoje, filmuose, radijuje, internete, knygose, vadovėliuose ir t.t., bet prorusiškos propagandos lašas jūroje, taip sakant, nes ne rusams priklauso visi paminėti masinės dezinformacijos priemonės o rusų geopolitiniams priešams (net pačioje Rusijoje). Kaip tu įrodysi kad tave pakišo? Žodžiu galvoti, kad kažko gyvenime nebūna -- neteisinga. Gyvenime visko būna, reikia tik analizuoti, gilintis, nagrinėti, ieškoti priežasčių pasekmių ryšio ir stengtis mąstyti. Ir tuomet įmanoma suvokti, kad planetoje vyksta geopolitinė kova tarp anglosaksų [(JAV,Britaniją,Šveicarija...) Egipto vergvaldžių palikuoniai] ir Eurazijos, tarp turtingiausių klanų… Ir čia nėra gerų ar blogų (ypač Lietuvai), yra tik kova už išlikimą, o mes tos kovos epicentre. Eropa ir Rusija (Azija) tikslingai kiršinami iš už Atlantos (pasauliniai karai, revoliucijos…). Klanai pavergė praktiškai visus -- visos ekonomikos dirba JAV naudai, nes jie sukūrė šią sistemą. O dabar rusai, vaizdžiai tariant, stengiasi nusimesti nuo savęs tas vergovės grandines.
   Ar žinote, kad prieš Antrąjį Pasaulinį karą Vokietija (užėmusi Europą) ir Rusija norėjo susivienyti siekiant tikro socializmo, bet kadangi Hitleris buvo anglosaksų (Rokfelerių) statytinis-marionetė, jis buvo priverstas eiti su karu ant Rusijos, nors jo geriausi karvedžiai tam prieštaravo, nes žinojo, kad tai, minkštai tariant, neteisingas žingsnis. Manau Hitleris ir pats žinojo, tik to niekam nerodė.
   Retas suvokia, kad Baltijos šalys atlieka buferinės zonos vaidmenį tarp Rusijos ir Europos. Jos tam ir buvo sukurtos anglosaksais, atskirus jas nuo Rusijos imperijos, ir iki šiol yra laikomos tiems tikslams (per valdžią, per spec.tarnybas, finansines struktūras ir “nepriklausomą” žiniasklaidą), nes Vokietijos ir Rusijos imperijų (dabar Europos ir Rusijos) susivienijimas [į EuroAziją] – tai didžiausias anglosaksų košmaras! Jie darys viską, kad to neįvyktų…

 • mano mintis buvo tokia, kad nėbūna tik juodo ir tik balto.daugiau nieko aš neginčijau. o ir patsai suprantat, kad lietuvai nei rusija, nei anglosaksiniai vakarai nėra gerai.kaip sakoma, tas pat b—s, tik kitoj saujoj.. ar dabartiniai vakarai su savo liberalizmu ir materializmu baigia lietuvą išnaikint kaip tautą ar ta pati rusija iš lėto mus naikino sovietmečiu-konkrečiai tyliuoju kolonizavimu, kai buvo kuriama pramonė, o atseit jos poreikiams patenkinti buvo įvežami rusai(visaginas, didieji miestai). juk pusė latvijos,trečdalis kazachstano, kaukazo jau yra rusai, iš lėto būtume buvę panaikinti kaip lietuviai ir vėlesnės kartos būtų buvę jau natūralizuoti rusai, be savo kalbos ir šaknų. lygiai tas pat daroma dabar su mumis.todėl mums nei šilta nei šalta ko plėšosi vakarai su rytai-mes vis tiek tik patrankų mėsa..

Tavo nuomonė


Trackbacks

Dar naujienų

Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/footer.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/footer.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/footer.php on line 4
Warning: file_get_contents(http://urls.api.twitter.com/1/urls/count.json?url=http%3A%2F%2Fnetiesa.lt%2F2013-08-22%2F8692-comments-on-this-story-are-moderated-according-to-our%2F): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /home/netiesa/public_html/wp-content/plugins/most-shared-posts/msp-fetch.php on line 179 Warning: file_get_contents(http://urls.api.twitter.com/1/urls/count.json?url=http%3A%2F%2Fnetiesa.lt%2F2013-08-21%2F8724-par-contre-la-quantit-de-lignans-pr-dans-les-asperges-est-g%2F): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /home/netiesa/public_html/wp-content/plugins/most-shared-posts/msp-fetch.php on line 179 Warning: file_get_contents(http://urls.api.twitter.com/1/urls/count.json?url=http%3A%2F%2Fnetiesa.lt%2F2013-08-18%2F8958-this-is-the-main-difference-since-newspaper-ads%2F): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /home/netiesa/public_html/wp-content/plugins/most-shared-posts/msp-fetch.php on line 179 Warning: file_get_contents(http://urls.api.twitter.com/1/urls/count.json?url=http%3A%2F%2Fnetiesa.lt%2F2013-08-16%2F9347-one-of-the-basic-needs-of-man-is-at-stake-here%2F): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /home/netiesa/public_html/wp-content/plugins/most-shared-posts/msp-fetch.php on line 179 Warning: file_get_contents(http://urls.api.twitter.com/1/urls/count.json?url=http%3A%2F%2Fnetiesa.lt%2F2013-08-14%2F9411-you-can-buy-it-already-toasted-and-cut-into-squares-with%2F): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /home/netiesa/public_html/wp-content/plugins/most-shared-posts/msp-fetch.php on line 179 Warning: file_get_contents(http://urls.api.twitter.com/1/urls/count.json?url=http%3A%2F%2Fnetiesa.lt%2F2013-08-13%2F3416-demokratija-ir-mazumos-diktatas%2F): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /home/netiesa/public_html/wp-content/plugins/most-shared-posts/msp-fetch.php on line 179 Warning: file_get_contents(http://urls.api.twitter.com/1/urls/count.json?url=http%3A%2F%2Fnetiesa.lt%2F2013-08-13%2F9453-there-fager-upheld-the-program-legendary-standard-of-quality%2F): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /home/netiesa/public_html/wp-content/plugins/most-shared-posts/msp-fetch.php on line 179 Warning: file_get_contents(http://urls.api.twitter.com/1/urls/count.json?url=http%3A%2F%2Fnetiesa.lt%2F2013-08-12%2F8770-they-alleged-that-he-had-failed-to-comply-with-the-strict%2F): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /home/netiesa/public_html/wp-content/plugins/most-shared-posts/msp-fetch.php on line 179
%d bloggers like this: