Warning: Creating default object from empty value in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/functions/wpzoom-functions.php on line 17 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/single.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/single.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/single.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/header.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/header.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/header.php on line 4 NeTiesa.lt — Pederastų kronikos: danų iškrypėlių ataka prieš mūsų darželinukus
Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/sidebar.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/sidebar.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/sidebar.php on line 4

Pederastų kronikos: danų iškrypėlių ataka prieš mūsų darželinukus

July 4, 2012 12:17 am Komentavo - 8 Skaitė: 56

Pederastofilų žygis į Lietuvą tęsiasi – šį kartą vėl bandoma savo išsigimėlišką idealogiją prastumti darželiuose.

Bo Haraldas Tillbergas (t. nr.: (8 5) 212 22 11)
“Šiaurės šalių ministrų tarybos”
biuro Lietuvoje direktorius, pasiryžęs užpederastinti dar vieną aborigenų šalį

Du skirtingi straipsniais apie tai:
Vienas “Respublikoje” – Darželinukų tvirkinimas prasidės rudenį
Kitas “Balse” – Lytiškumo pamokos darželiuose: nauja istorija apie du princus?
Ir dar vienas “Definariume” – Tėvai vėl gąsdinami skandinavais: berniukai bus verčiami žaisti lėlėmis

Kaip sakoma – pajuskite skirtumą…

Mano komentaras:
================

Užtenka knygučių pavadinimo: “Diena, kai Jonukas buvo Onutė” – ir normaliam žmogui viskas aišku: iškrypėliškas vaidmenų sukeitimas.

Kodėl? Todėl, kad Jonas nei fiziologiškai, nei psichologiškai ir netgi, dvasiškai nėra, nebuvo ir nebus Ona.

Tai nereiškia, kad kuris nors iš jų blogesnis ar geresnis – jie abu skirtingi, su savo pliusais ir minusais. Tačiau svarbiausia tai – kad būdami skirtingi jie papildo vienas kitą ir sukuria tai, kas vadinama SANTUOKA.

Nė vienas vyras negali realizuoti savęs iki galo be moters, ir nė viena moteris nenugyvens pilnaverčio gyvenimo, jeigu šalia jos nebus ją mylinčio vyro. O šitie “eksperimentatoriai” siūlo Vyrui ir Moteriai susikeisti vietomis… deja, bet tai įmanoma tik dviem atvejais: sutrikus psichikai arba užsiėmus seksualinėmis perversijomis (kas irgi yra psichinių sutrikimų požymis).

Kodėl tokias metodikas bandoma panaudoti vaikų “auklėjimui”?

Todėl, kad vaikų psichika dar tik formuojasi ir į ją galima “užprogramuoti” absoliučiai bet ką: pvz, kad galima kakoti vidury gatvės, kad ped*rastija – tai normalu, kad kanibalizmas – tai taip pat priimtina, kaip ir vegetarizmas ir taip toliau. Vaikai neskiria kas yra “blogai” ir kas yra “gerai”, kas “leistina” ir kas “draudžiama”. Auklėjimas ir yra tokių ženklų sudėliojimas.

Teisingo auklėjimo tikslas – sudėlioti ženklus taip, kad žmogus galėtų per gyvenimą realizuoti visą savo turimą genetinį ir intelektualinį potencialą.

Tendencingo auklėjimo tikslas – suformuoti žmogų-biorobotą, atitinkantį “užsakovo” poreikius. Pvz, išauklėti religiniais fanatikais, šaltakraujais žudikais, bevaliais vartotojais, nusižeminusiais baudžiauninkais, palaidais hedonistais ir taip toliau.

Vakarų visuomenėms jų “elitas” šiuo metu yra davęs “užsakymą” auginti asmenis be lyties, be stuburo, be vaizduotės, be moralinių principų, be tikėjimo, profesionalius vartotojus ir bukus svetimos valios vykdytojus.

Lyties suvokimas šiuo socialinio užsakymo atveju vaidina ypatingai svarbų vaidmenį. Nuo klausimo “kas aš esu?” ir aiškaus, VIENAREIKŠMIO atsakymo: “aš esu VYRAS-tėvas-gynėjas-statytojas-jėga” arba “aš esu MOTERIS-žmona-motina-globėja-saugotoja-švelnumas-šiluma”, prasideda individualus pasaulio suvokimas ir savo vietos šiame pasaulyje paieškos. Jeigu išmuši žmogui iš po kojų šį pamatą – viskas, jis visam gyvenimui liks “aplinkybių auka” ir įrankis manipuliatorių rankose.

Štai tokia negailestinga, tačiau objektyvi, ta lyčių skirtybė.

Ne Tiesa.lt

Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/comments.php on line 3 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/comments.php on line 3 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/comments.php on line 3

Komentavo 8

 • Kanibalizmas. Ką reiškia tokie straipsniai delfyje, pateikiami “nekaltai” mokslo skiltyje?
  Ar kanibalizmas išgelbėtų nuo visuotinio bado?
   

 • “aš esu VYRAS-tėvas-gynėjas-statytojas-jėga” arba “aš esu MOTERIS-žmona-motina-globėja-saugotoja-švelnumas-šiluma”, prasideda individualus pasaulio suvokimas ir savo vietos šiame pasaulyje paieškos. Jeigu išmuši žmogui iš po kojų šį pamatą – viskas, jis visam gyvenimui liks “aplinkybių auka” ir įrankis manipuliatorių rankose.
   
  Žmogau, nepamiršk, kad LT Prezidento, Seimo Pirmininko ir Gynybos Ministro pareigas eina moterys. Tai apie kokius tu čia susiskirstymus tarp vyrų ir moterų kalbi? Jau ne devynioliktas amžiyus, kai moterys užpečky sėdėdavo, o vyrai ūkį laikydavo. Prabusk ir apsidairyk -- dabar jau ir vyrai ne ką prasčiau savo vaikais rūpinasi, ir moterys ne ką mažesnes karjeros aukštumas pasiekia.

 • nesuprataim minties..apie darbą, karjerą išvis straipsnyje nebuvo užsiminta.. pačiam normalu atrodo, kad berniukai verčiami žasiti su lėlėmis, mokomi verkti, rengiami suknytėmis?čia normalu? o mergaitės per prievartą mokomos agresyvumo? tai kas gausis kai jie užaugs?toks vyras pavojaus akivaizdoje(užpuolimas, ar kokia nelaimė) vietoj to kad gintų savo šeimą, atsistojęs verks arba aimanuos kad išsipurvino savo purpurinius drabužius. o tokia moteris užuot paglosčius ir paguodus savo užsigavusį vaikelį, nusisuks ir nueis nuo jo. trai čia normalu?
  beje, prezidentė ir finansų ministrės nesiskaito kaip moterys, nes nei viena iš jų nebuvo motina, todėl jos yra identiškos vyrams. karjeristės paprastai sulaukė visurio amžiaus ima dėvėti akinius nuos saulės(kad nesimatytų akių-sielos ir busenos veidrodžio) ir kad pateisintų savo ejimą prieš gamtą ima kliedėti, kad nėra ikrų vyrų, todėl jos liko vienišos..o tos žvaigždės, kurios yra labai populiarios, ypač dainininkės, kurių nenori joks vyras, paprastai savo gyvenimą baigią vonioje ar prie lovos perdozavę.. tai tiek ir tos lygybės ir ėjimo prieš gamtą

 • Sveiki kolegos,
  štai mane pagūglino ir pas mane pakomentavo Moterų lygybės centro direktorė p. Jūratė: http://johnsonas.wordpress.com/2012/07/03/nwo-lietuvoje-nekonspiracija-o-realybe/

  Geras būdas pradėti ketvirtadienį su šypsena :D Vieni į kitus rodo pirštais, lyg siekdami perkelti atsakomybę nuo savęs, ale mes blogeriai nesužinosim kas atsakingas ir kas iš tiesų atsakingas(žinom, haha).
  Skandinavijos zionistų lyderės video pačioje įrašo pradžioje pažėkit, toliau visą kitą. 

 • Sveiki patriotai!!! Valstybiniame lygmenyje galim būti padaryti ir mes ir mūsų vaikai su ta švietimo programa. Paimkim praktine puse ir sustyguokime situacija praktiniame lymenyje?!! Telikas pas mane namuose neziurimas, vaikai neskiepinami. Mergaitė ( bus 3 metai) buvo į darželį porai mėn. ištremta…  na tikiuosi, kad man ir neprireiks tų darželių…  na ateis laikas mokyklai, ka  reiks daryti? Patarkit!!! kokį ten žydiską-pederastišką  šūdą stums? negi su vaikais reiks vienam suole sėdėt? Vaikų auklėjimo problemos tik didėja!!!  Kuo daugiau pisa, tuo mažiau ir skauda :) Laikykimės tautiečiai!!!

 • Olandijos teismas uždraudė tarybinių filmų vaikams “Timūras ir jo komanda” bei “Viešnia iš ateities” rodymą bei platinimą Olandijoje, nes jie… kursto diskriminaciją dėl seksualinės orientacijos…
  http://ru.delfi.lt/misc/tvcinema/v-gollandii-zapretili-pokazyvat-gostyu-iz-buduschego.d?id=59129273

Tavo nuomonė


Trackbacks

Dar naujienų

Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/footer.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/footer.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/footer.php on line 4
%d bloggers like this: