Warning: Creating default object from empty value in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/functions/wpzoom-functions.php on line 17 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/single.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/single.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/single.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/header.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/header.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/header.php on line 4 NeTiesa.lt — Rusija oficialiai uždraudė pederastijos propagandą
Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/sidebar.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/sidebar.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/sidebar.php on line 4

Rusija oficialiai uždraudė pederastijos propagandą

January 25, 2013 10:20 pm Komentavo - 14 Skaitė: 625

Ką tik Rusijos dūma pirmu svarstymu priėmė įstatymą draudžiantį pederastijos propagandą nepilnamečių tarpe. Iš kelių šimtų deputatų tik vienas balsavo prieš (matyt, visiškas pederastas) ir vienas susilaikė (matyt, biseksualas).

Įstatymas numato, kad už homoseksualizmo propagandą asmenys bus baudžiami nuo 4.000 iki 5.000 rublių (~450 Lt.), pareigūnai – nuo 40.000 iki 50.000 rublių (~4.500 Lt.), o juridiniai asmenys – nuo 400.000 iki 500.000 rublių (~45.000 Lt.) baudomis., praneša Telegrafist.org.

Reikia priminti, kad paskutiniu metu jau keliuose Rusijos kraštuose buvo priimti atitinkami vietiniai įstatymai, draudžiantys pederastų ir kitų išsigimėlių reklamą. Ir nors progresyvioji visuomenės dalis seniai reikalavo tokio paties įstatymo valstybiniu lygmeniu, persilaužimas įvyko tuomet, kai antipederastinį įstatymą daugmaž prieš pusę metų priėmė naujoji Rusijos kultūrinės sostinės – Sankt-Peterburgo valdžia.

Po tokio peterburgiečių poelgio galima buvo numanyti, kad tai tik laiko klausimas, kada jų pavyzdžiu paseks Maskva, o tai reiškia – visa Rusija.

Žinoma, Rusijos padėtis šiuo atžvilgiu yra nepalyginamai geresnė, negu mūsų. Lietuva, būdama Vakarų Europos ir visų pirma – JAV, klapčiuku yra priversta kęsti nuolatines homolobistų atakas ir provokacijas. Maža to, pederastų ir kitų išsigimėlių organizacijos susilaukė paramos pačiu aukščiausiu lygiu – ką tik naujai paskirtas JAV p-rezidentas savo inauguracinėje kalboje pederastus ir kitus išsigimėlius įvardijo kaip “pasaulinės demokratijos laimėjimą, kurį Amerika gins visame pasaulyje”…

Maždaug dabar visi mes turėtume suprasti, kad demokratijos standartas nuo šiol yra pederastų ir kitų išsigimėlių kiekis valstybėje, bei jų įtaka… Ir ten, kur pederastai negali viešai dulkintis centrinėje miesto aikštėje, būtina pravesti “demokratizavimo procedūras”.

Makakas Obana - pedo-homo-fanas
Jungtinių Amerikos Valstijų pederastai ir kiti išsigimėliai džiūgauja turėdami savo p-rezidentą

Nors iš tiesų nėra taip viskas beviltiška – mūsų brolių rusų pavyzdys, kuriuo beje jie užkrėtė ir mūsų brolius ukrainiečius, rodo, kad baigiasi JAV ir Vakarų iki šiol diktuotos pasaulėžiūros hegemonija. Kad ne vien tik arabai ir kiniečiai, priešinasi fašistinei Naujajai Pasaulio Tvarkai, bet ir mūsų civilizacija imasi atsikovoti informaciniame kare prarastas pozicijas.

Su kuo mus visus ir sveikinu.

Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/comments.php on line 3 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/comments.php on line 3 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/comments.php on line 3

Komentavo 14

 • Įdomu, ar mūsų šūdasklaida apie tai užsimins? Yra du variantai -- nutylėti arba eilinį kartą apvemti Rusiją.

  • Vokietijos pirmas TV kanalas tą pačią dieną per vakaro žinias pranešė apie tai, kaip apie svarbiausią žinią iš Rusijos.

   Kitą dieną, pederastinių valstijų Valstybės departamentas (užsienio ministerijos atitikmuo) apsiputojo kaltindamas Rusiją “žmogaus teisių”, “žodžio laisvės” ir “tarptautinės teisės” pažeidinėjimais…

   Delfinariumo pedohomoaskaridės tyli, o štai 15min.lt paskelbė jiems atsiųstą šitą straipsniuką, tiks su truputį švelnesnėmis formuluotėmis…

 • DZIAUGIUOSI, SVEIKINU RUSIJA, jos zmones ir labiausiai jos vyriausybe,
  priemus viena is svarbiausu istatymu ginancius NATURALIA SEIMA!
  MUSU TAUTOS DAUGUMA lygiai tos pacios nuomones. Taciau musu
  vyriausybe skystablauzde -- “parduoda/isduoda” mus GLOBALISTAMS.

  Nejau sunku suvokti, kad KARAI, Financines krizes, ir taipogi sie “geju judejimai”
  paprastam zmogui visiskai nereikalingi! Finansuojami jie ir reikalingi
  TIK SAUJELEI PASAULIO GLOBALISTU
  (apie 350 turtingiausiu pasaulio seimu valdo ~90% pasaulio finansu)
  kuriu pagrindinis tikslas IVERGINTI/VALDYTI VISUS PASAULIO ZMONES.
  Patinka jums TAI ar ne, TAI jau is esmes ir padaryta! Apsizvalgyk.
  Girtavimas, neistikimybe, doroves nuvertinimas, melas,
  DABAR JAU IR GEJAI/PEDERASTAI…- VISUOMENES (daugiausia vakaru) NORMA!!!

  Beliko sugriauti DVASINGOS SEIMOS pamatus (dar ir rusija) ir mankurtai, iskrypeliai,
  biorobotai uzpildys “elito” sahtas, gamyklas…

  Asmeniskai man -- visi yra “ZMONES”, ar geltonas, ar juodas…
  Netgi “gejus/piderastas” man ZMOGUS, pakol nepradeda aiskinti per
  kuri gala jis “darosi” miegamajame. Ir KATEGORISKAI PRIES, kai jie
  rekdami mosikuoja gatvese savo paklodemis ir lenda i akis mazameciams,
  mokiniams, dorovingiems tevams, garbingiems pagyvenusiems zmonems…

  Per visus amzius ju buvo ir bus. Buvusioje sajungoje juos “sodindavo”.
  Nereiktu to daryti. Bet uz propaganda, prievartavima, gundyma
  -- BAUSME TURI BUTI DIDELE IR NEISVENGIAMA!

  P.S.
  Jie ir laikomi ZMONEMIS kol patys nepasako “as gejus/piderastas”!
  O jei tu sakai kad tu “g/p” tai tu ir esi ne ZMOGUS -- o “g/p”.
  Tai ir buk juom tik nereikalauk privilegiju ir nerodyk “savo galo” gaveje.
  Tai, “ZMOGAU”, na, paprasciausiai NEKULTURINGA!

 • Niekas ir nepaaiškina, kodėl jie “išsigimėliai”. Pagal priešininkų argumentus, tokie patys “išsigimėliai” būtų ir nevaisingos, bevaikės poros. Dviejų suaugusių žmonių tarpusavio jausmai yra tik jų reikalas, ne jų močiutės, ne Seimo nario, muftijaus, rabino ar kunigėlio, taip pat ir ne “aktyvistų”.

 • Niekas ir nepaaiškina, kodėl jie “išsigimėliai”. Pagal priešininkų argumentus, tokie patys “išsigimėliai” būtų ir nevaisingos, bevaikės poros. Dviejų suaugusių žmonių tarpusavio jausmai yra tik jų reikalas, ne jų močiutės, ne Seimo nario, muftijaus, rabino ar kunigėlio, taip pat ir ne “aktyvistų”. Eisenos, mano manymu, jiems daugiau žalos nei naudos duoda, bet jei jie jų nori, tai turi tokią pačią teisę, kaip visi kiti.

  • Kodėl nepaaiškina? Aiškina, kiekvienas iš savo požiūrio taško -- tik kad išsigimėlis, todėl ir yra ligonis, kad nesugeba ne tik adekvačiai suvokti savo padėties, bet ir kategoriškai atmeta visų aplinkinių nuomonę.

   Lygiai taip pat elgiasi alkoholikai, narkomanai,įvairaus pobūdio maniakai, fanatikai. Nors pasak psichologijos profesorių, realybėje nėra nė vieno visiškai normalaus žmogaus, psichikos atžvilgiu -- visi kažkiek trinkteleti ė vieną ar į kitą pusę, tačiau yra tam tikros ribos, už kurių “žmogaus individualumas” jau tampa “patologija”.

   Kodėl pederastija yra blogai -- galėčiau pateikti tris paaiškinimus iš trijų skirtingų pasaulėžiūrų pusių:
   - iš dogmatinio religinio fanatiko pozicijos;
   - iš nefanatiko, nekonfesinio tikinčiojo pozicijos;
   - iš ateisto, išpažįstančio materialistinį racionalizmą, pozicijos.

   Tačiau tai jau nebesutilps į komentarą ir teks rašyti straipsnį.
   Todėl dabar tik viena pastaba tamstai -- tai ką daro du žmonės tarpusavyje, kokie yra jų jausmai, kokios yra jų mintys -- tai toli gražu ne tik jų asmeninis reikalas.

   Kadangi žmogus yra visuomeninis padaras, gyvenantis sociume, mintys ir idėjos, kurios dominuoja jo psichikoje, nori ar nenori yra perduodamos ir visiems kitiems aplinkiniams -- tiesiog kai individas vienokia ar kitokia forma sąveikauja su sociumu.

   Todėl labai svarbu yra ne tik tai, kaip žmogus elgiasi viešumoje, bet gal net dar svarbia, koks jis yra iš tikrųjų. Tą gerai išryškino Dostojevskis, rašęs, kad negalima tautos (kas ir yra sociumas vienos nacijos ribose) vertinti pagal tai, kokia ji yra -- ją reikia vertinti pagal jos idealus ir jos siekius.

 • Sveikinu Rusų tautą,priėmus racionalų ir proting sprendim įkvepianti kobvai prieš išsigimim ir kitas BROLIŠKAS tautas

 • zinokit, as sivakar, ko gero, su vyru mylesiuosi kokiu nors netradiciniu budu -- pazadu. Ir kadangi esu visuomenes dalis, todel privalau jus visus del to informuoti ir, ko gero, eisiu LT vyriausybes reikalauti,kad man ir mano bendraminciams leistu surengti iskilminga eisena su dziundziu ir falu, kasutros pozu plakatais bei metodine,parodomaja medziaga -- visuomenes svietimui. Raginus visus prisijungti. P.S. ponios Povilionienes paprasysiu 1 mln litu remimo.

 • Aš šiaip esu neutrali apie gėjų/lesbiečių egzistavimą, tačiau homoseksualumas mano manymu yra nenatūralu ir antžmogiška… Man tai šlykštu…. Sveikinu Rusiją…

 • Sakykit ka norit, mielieji, taciau homoseksualizmas yra stiprus (is)nukrypimas nuo normos. Svelniai tariant… Ir objektyviai pasiziurejus i pastaruosius 20 metu, isvada persasi pati. Vakarai propaguoja “fasistini tiptopa” homoseksualizmo atzvilgiu. Tai yra mazais zingsnelais persa zmonems minti, kad tai yra normalu! Bando tikrinti ribas, ziuri kada zmones prades piktintis. Leidzia eitynes miestu centrinese gatvese. Raso apie tai spaudoje. Rodo per televizoriu. Tuomet legalizuoja santuokas… Taip zmones net nepastebi, kai pradeda galvoti, jog homoseksualumas yra kazkas tokio… Normalaus! Juk jie vienas kita myli! O meile yra grazu! Deja tokia meile yra mazu maziausiai ligota… Nepasiduokit Vakaru provokacijoms…

 • Varliaėdijoje įteisintos homikų santuokos…

 • vargšė Rusija po komunistinio laikotarpio nes pijokai ir vagys like jei dar piderstai tai visai šalis pragaran nueitu

 • Greitai sugrius tas pedofilinis Eurosajuzas ir bus kaput iskrypeliams.Laimute Stankunaite taip pat neteks savo apsaugos ir bus uzspringusi bevalgant duona,patys pedofilai ja sudoras kaip potencialia liudininke.

Tavo nuomonė


Trackbacks

Dar naujienų

Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/footer.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/footer.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/footer.php on line 4
%d bloggers like this: