Warning: Creating default object from empty value in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/functions/wpzoom-functions.php on line 17 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/single.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/single.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/single.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/header.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/header.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/header.php on line 4 NeTiesa.lt — Olegas Novoselovas. Tolerantiška pasakėčia
Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/sidebar.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/sidebar.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/sidebar.php on line 4

Olegas Novoselovas. Tolerantiška pasakėčia

April 29, 2013 12:05 am 1 komentaras Skaitė: 344

 
KSENOMORFAI MUMS NE PRIEŠAI,
jie tik nori gyventi pagal savo papročius

Kartą vieno žmogaus žarnyne susirinko kirmėlės. Ir pradėjo jos aptarinėti savo politinius interesus. Pirmiausia pasisakė askaridė. Ji garbingajam susirinkimui papasakojo apie naujas visuomeninio progreso kryptis. Žinia, praėjo tie tamsūs laikai, kai su kirmėlėmis buvo žiauriai ir nežmoniškai kovojama. Ir būtina be jokių dvejonių galutinai atsisveikinti su kirmėlių diskriminacija organizme, kadangi progreso atgal nepasuksi.

Jos žodžius opistorchai pasitiko džiaugsmingais aplodismentais ir skanduotėmis: “Lygios teisės su kepenų ląstelėmis!”

Po askaridės žodžio paprašė platusis kaspinuotis. Perskaitė pranešimą apie šio klausimo istoriją. Esą, seniau buvo auksiniai laikai, kuomet apie kirmėlės niekas nieko ir nežinojo, ne tai kad su jomis kovotų. Deja, vėliau atslinko niūrūs ir tamsūs laikai, kai kirmėles imta nuodyti ir varyti lauk. Vienok, progresas išties nestovi vietoje. Ir dabar niekas nebedrįsta kelti klausimo apie lygias kirmėlių teises į maitinimasį ir jų apsisprendimo laisvę organizme. Engti kirmėles medicininiais preparatais ir psichologiniu smurtu niekas neturi teisės. Ir kad būtina visais būdais naikinti kirmėliafobiją. Kadangi kirmėlės yra lygios su visais kitais žmogaus organais. Ir todėl, kad nedera priešintis progresui.

Mikroskopinių parazitų blokas pasiūlė paskelbti organizmo imuninę sistemą šovinistine, o žmonių organizmus, neturinčius kirmėlių – atsilikusiais ir neprogresyviais.

Kepeninis siurbikas, susivienijęs į bloką su opistorchais, pasisakė už tai, kad išskirti kirmėlėms aprūpinimo krauju kvotą, atitinkančią jų poreikius. Ir prilyginti jų teises galvos smegenų teisėms.

Žodis perėjo jautiniam kaspinuočiui. Jis kalbėjo apie tai, kad šovinizmas kirmėlių atžvilgiu yra visiškai neleistinas, kadangi griauna sutarimą organizmo viduje ir iššaukia pasekmes. Jis pasiūlė priimti įstatymą, draudžiantį nepolitkorektiškus išsireiškimus. Nuo šiol vietoj žodžio “kirmėlė” reikia naudoti terminą “autonominis žmogaus organas”, o vietoj žodžio “parazitas” dera sakyti “antrojo tipo simbiotikas”. Idėja apie politkorektiškumą buvo sutikta audringais aplodismentais, pereinančiais į ovacijas.

Visi labai džiaugėsi ir buvo patenkinti nustatyta liberalia tvarka ir netgi surengė kirmėlių paradą dvylikapirštėje žarnoje. Tačiau staiga visi susirinkusieji pajuto, kad kažkodėl atvėso. Ir deguonies su maitinimu pasidarė mažoka. Ir nusprendė jie netgi surengti protesto akciją prieš tokią akis rėžiančią diskriminaciją. Deja, nespėjo.

Žmogus mirė. Nesusitvarkė jo organizmas su parazitais. Nepatempė apkrovos. Štai ir nebeliko žarnose nei maisto, nei sąlygų. Kartu su juo išdvėsė ir jo kirmėlės.

Moralas: jeigu žmonijoje užsiveisė parazitinės kirmėlės, tuomet skubiai būtini vaistai, o ne tolerancija ir kova su kirmėliafobija bei šovinizmu.

Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/comments.php on line 3 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/comments.php on line 3 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/comments.php on line 3

1 komentaras

Tavo nuomonė


Trackbacks

Dar naujienų

Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/footer.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/footer.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/footer.php on line 4
%d bloggers like this: