Warning: Creating default object from empty value in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/functions/wpzoom-functions.php on line 17 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/single.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/single.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/single.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/header.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/header.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/header.php on line 4 NeTiesa.lt — Seksualinis “švietimas” labiausiai pažengusioje ES šalyje Vokietijoje. Faktas
Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/sidebar.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/sidebar.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/sidebar.php on line 4

Seksualinis “švietimas” labiausiai pažengusioje ES šalyje Vokietijoje. Faktas

October 6, 2013 7:00 am Komentavo - 12 Skaitė: 6161

Informacija iš 25 metus Vokietijoje gyvenančio emigranto Nikolajaus Vernerio blogo, kuriame jis aprašo netgi jį, “tolerantišką” ir “prisitaikiusį” šokiravusį įvykį.

Veiksmas įvyko birželį, Berlyne. Jo bendradarbė į redakciją (kaip suprantu – jų bendrą darbovietę) atsinešė testą, kurį mokykloje pildė josios sūnus. Sūnui – 12 metų (šeštokėlis). Testą vaikai pildė su “oficialiu tėvų sutikimu”, kadangi tėvams buvo pasakyta, kad tai bus testas skirtas venerinių ligų profilaktikai.

Štai kaip atrodo, tas pedantiškas vokiečių noras išsiaiškinti, ką šeštokėliai žino apie pasileidusių suaugusiųjų ligas:

Seksualumas ir kalba
Šone paveiksliukuose yra pavaizduotos skirtingos seksualinės praktikos. Pabandykite nustatyti, kokia seksualinė praktika yra pavaizduota kiekviename paveiksliuke ir įvardinkite ją.

Maža to, mokykla vesti savaitinį seminarą šia be galo svarbia ir šeštokus ugdančia tema, pasikvietė du lektorius – pederastą ir lesbietę.

Beje, vaikas už šitą “testą” gavo pažymį, atitinkantį mūsų 8-etą.

Sekantis žingsnis Vokietijoje – tai kada bus pereita nuo teorijos dėstymo prie praktinių užduočių, nes užmauti prezervatyvus ant bybio muliažo jie jau seniai yra mokomi ir puikiai tą įsisavino.

———-

Aš asmeniškai žinau vieną – jeigu tik atsiras tokia pederasčių ir išgamų VšĮ, kuri pabandys atlikti bent kažką panašaus Lietuvoje – aš savo rankomis atliksiu jos pogromą. Tai yra oficialus perspėjimas ir grąsinimas suniokoti svetimą turtą, todėl prokurvatūra, jau dabar gali pasižymėti savo pederastų apsaugos programoje.

Aš geriau atsėdėsiu tuos porą metų kartu su Mažitovu, tačiau SMURTINĖMIS PRIEMONĖMIS apsaugosiu SAVO VAIKUS.

Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/comments.php on line 3 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/comments.php on line 3 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/comments.php on line 3

Komentavo 12

 • haha, autoriaus visai skysta galvele.. Visas pasaulis blogas, tik jis vienintelis teisingas. Nematau jokio skirtumo tarp jo ir tu debilu, kur sprogdina pastatus ir skerdzia zmones.
  Autoriau__>> kita karta prasau pasirasyti tikru vardu ir pavarde, nes noriu suzinoti kas jus toks.. Ateisiu spjauti tamstai i veida ir isvadint debilu :)

  • Kažkaip nė kiek nesistebiu, kad šitoks akivaizdus iškrypėlių propagandos tarp vaikų išviešinimas susilaukė pedoliberastinio išgamėlės dėmesio…

   Tu spermą su kakučiais pirma sau nuo snukio nusivalyk, prieš spjaudydamasis.

  • parašyk kur esi,aš atėjęs ,ne tik spjausiu į tavo žydrą “rožą”.

  • Ar tu mazvaikis, ar siaip trumpo proto? Nesupranti, kur link zmonija eina tokiu programu deka? Pavienis smurtavimas palyginus su zmonijos genocidu- sveikintinas dalykas. Tikiuosi, tokiu kaip tu yra nedaug.

 • Jo, pogromas yra dalykas geras ir aš prisidėčiau. Visgi manau 2-iem meteliais tai neapsirobotų. Mūsų valstybėje yra armija paruoštų ir palankiai nuteiktų anstolių -- vaiciekauskienių. Štai čia būtų pagrindinė problema. Po truputį būtų prikabintos baudelės, anstolių atlyginimai ir pan. Čia yra tikrosios represijos priemonės. Pederastorganizacijos prikabintų pažeidumus, įžeidimus, baudas -- tai būtų pasaka be galo. meteliai yra niekis palyginus su nuolatiniu spaudimu ir represinomis dėl kurių negalėtum išlaikyti šeimos. Aš tam rįžtis negalėčiau. Nu nebent slaptai…. :)

 • Palaukit su pogromais, gerbiamieji. Neiššaukit per anksti. Jūsų jėgų prireiks prie seimo ir vyriausybės.

 • pederastai, išgamos, bybiai -- tai tikrai tie žodžiai, kuriuos vartojant reikia auklėti savo vaikus. Sėkmės heiteri

  • Tech. personalas

   Jeigu nepastebėjote -- čia tinklapis skirtas tink nuo 18-os. Viršuje parašyta -- turėjai pamatyti.

   Čia tam, kad kiekviena neilgo proto, bet itin tolerantiška ypata susikištų savo tolerantiškumą į tamsią ir šiltą vietą.

 • tik dabar pamate tolerasttijos-pyderastijos antpludi… Tai prasidejo pries 50metu, kai PSO mokslininkai del politinio pyderu spaudimo, o ne del moksliniu tyrimu, homikus iseme is ligu saraso, nors kaip psichopatalogija sis reiskinys buvo irodytas. Tai darytina isvada, zuvis puva nuo galvos…o valdzia yra is tos liaudies kuria atstovauja. Taigi, mazuma purkstauja, o dauguma ir toliau tvirkinasi ir puva su galva…nebent ja nukirtus.

 • Ne dėl jokio pyderų spaudimo, o dėl globalisų sprendimo mažinti žmonių skaičių pasaulyje.

  • Pyderai tera tik marionetes, viska valdo globalistai. Globalistai seria ir apsaugo pyderus, kad sie plestu visuomeneje iskrypimus ir degradacija. Pyderai net patys nesupranta, kad jais naudojamasi.

Tavo nuomonė


Trackbacks

Dar naujienų

Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/footer.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/footer.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/footer.php on line 4
%d bloggers like this: