Warning: Creating default object from empty value in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/functions/wpzoom-functions.php on line 17 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/single.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/single.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/single.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/header.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/header.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/header.php on line 4 NeTiesa.lt — Žirinovskis apie Siriją ir JAV. Blaiviai ir be jam įprasto išsidirbinėjimo
Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/sidebar.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/sidebar.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/sidebar.php on line 4

Žirinovskis apie Siriją ir JAV. Blaiviai ir be jam įprasto išsidirbinėjimo

October 8, 2013 1:32 pm Komentavo - 5 Skaitė: 271

Į šį klausimą [apie Siriją ir JAV bandymus pradėti okupaciją] derėtų pažvelgti giliau.

JAV ir jų sąjungininkams, Izraeliui, Saudo Arabijai ir Turkijai reikia priartėti prie Irano sienų. Sirija tam maišo. Plius reikia ,,išlaisvinti” Sirijos teritoriją arabiškiems dujų ir naftos vamzdžių nutiesimui į Europą. Sirija yra kliūtis.

Todėl reikalas ne Asado režime – tai tik pretekstas prisikabinti. Naudojo jie zarino dujas ar nenaudojo. Reikia pašalinti Siriją, kaip tarptautinės teisės subjektą.

Ir tada bus galima pravesti dujų – naftos vamzdį iš Kataro ir kitų arabiškų valstybių į Europą, tuo pačiu susmūgiuojant Rusijai, kadangi Rusija gauna geras pajamas, 30% viso biudžeto pajamų, pardavus dujas Europai.

Bet ir tai ne svarbiausia. Svarbiausia suduoti smūgį Iranui, kitaip tie banditai kurie šiandien šturmuoja Damaską, stovės tiesiogiai prie Irano sienų. O tai Izraelio tikslas, dėl to kad Izraelis bijo puolimo Irano raketomis.

Bet ir tai yra ne svarbiausia. Svarbiausia apjungti visus kovotojus, kurie pasišildė savo rankas svetimu krauju Afganistane, Irake, Libijoje, Egipte ir Sirijoje, kad jie prisiartintų prie pietinių Rusijos sienų, pietinio Kaukazo – ir ten, Azerbaidžane, Armėnijoje ir Gruzijoje sukelti chaosą.

Ir čia neišvengiamai įsitrauks ir Turkija. Čia iškils ir Kurdų klausimas. Tai bus  žaidimas keliems metams į priekį.

Visumoje tai destabilizuos padėtį Kaukaze ir, jeigu Europos atsiplėšimas nuo Rusijos dujų yra ekonominis smūgis, tai Kaukazo destabilizacija yra politinis smūgis.

Bet ir tai ne viskas. Reikia užmesti ir Kinijai. Tada to regiono destabilizacija per Iraną ir Afganistaną juda link vakarinio Turkistano. O ten kašgarai, uigūrai, dunganai (kinų kilmės musulmonai ). Tas žaisliukas – iki 21 amžiaus vidurio.

O kvaršina galvą – Asadas: blogas, geras. Tegu šimtą kartų Asadas bus geras, vistiek jie jį dusins. Šimtą kartų tegu pasikeičia režimas Irane. Jų nedomina režimas. Kaip ir Rusija.

Caras blogas? Nėra caro. Komunistai blogi? Nėra komunistų. Kas blogai? RUSIJA BLOGA!

Reikalinga Rusijos teritorija. Todėl kad jau jie viešpatauja Europoje, Amerikoje. O kaip apgrėbti Aziją, milžinišką Aziją, kurioje pusė žmonijos?

Reikia VIEŠPATAUTI MASKVOJE!

http://www.youtube.com/watch?v=ZKam-toKAkk

Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/comments.php on line 3 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/comments.php on line 3 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/comments.php on line 3

Komentavo 5

 • Manau argumentai skystoki. Jei vienintelis troškimas būtų Rusija, tai pilna kitokių priemonių ir nereikia laiko marinuoti su Iraku, Libija, Egiptu, Sirija -- kam visa tai? Nuo to Rusija tik stiprėja, o laikas tempiasi Rusija geriau pasiruošia. Tad ar čia priežastis? Vargu. Ar neatrodytų, kad Makakas Jobana per pigiai atsitraukė? Kaip darželinukas. Negi taip greitai pasidavė Puktinui palikdamas savo ištikimus sąjungininkus -- įskaitant LIetuvių išgelbėtoją Grybauskaitę, ba per rinkimus gal bent 70% balsų susišlavė? Kažkas nesiriša, kad tiek laiko JAV ėjusi be sentimentų ir taisyklių, viską pasiglemždama vidurio rytuose, staiga sudvejojo prieš Putino pagrąsinimą, nors pretekstas pulti buvo nenuginčijamas. Negi tai dėl kažkokio dujų vamzdžio? Kai reikėjo vamzdžio tai Šrioderiui Putkinas jūra pratempė. I ramybė…. Tad viską suvedus manau kad Makakas Jobana turi kažkokį slaptą šauninką kišenėje užslėpęs. Juk Rusiją Pindostanas gali sutrypti jau rytoj -- per dolerį. Vien truktelėjus naftos kainas žemyn bent 20-30$ Rusija pultų į chaosą po kokių metų. Tas kažkodėl atidėliojama ir naftos kaina palaikoma Rusijai palankiame lygyje, nors visų kitų žaliavų kainos seniausiai nukritę iki nesveikų žemumų, nežiūrint į QE serialų eilę tuoj peršokčiančią Rokio serijų skaičių…..
  Baimintis reikia manau visai ko kito. nepamenu iš kur ir kada, bet galvoj kirba frazė, kad kai atrodo kad tu viską kontroliuoji, tai žinok nieko nekontroliuoji -- kažkas panašaus.
  Per paskutinius metus Putino įsivaizdavimas, kad kontroliuoja viską labai sustiprėjo. Nors visiems aišku, kad Pindfostanas turi visus instrumentus Rusiją suminti finansiškai be jokio karo -- per dolerį ir naftą. Vadinasi artimųjų rytų šeimininkui Sirijos klausimas yra visiškai kito poreikio nei kad kažkoks vamzdis, dujos, įkandimas Rusijai. Manau amerikosai ne be reeikalo leidžia Rusijai pasijusti padėties šeimininkais… Laukia įdomūs laikai.
  Viena aišku, kad viskas ką dabar daro pindostanas, tiek vidaus tiek ir išorės politikoje yra JAV silpninimas ir šanso suteikimas Rusijai stiprėti. Dabar reikia atsakyti į klausimą kodėl pindostano valdžia nori, kad JAV silpnėtų o Rusija stiprėtų? Po keliolikos metų tai baigtūsi JAV kolapsu ir Rusijos iškilimu. Negi Pindostanas pasiduoda Rusijai? štai į kokius klausimus reikėtų bandyti ataskyti mano galva….

  • jie patys to nesuvokdami ivykdo Biblijos pranasystes, nors tai jiems begalo ir nenaudinga, rusija jiems nesunku paveikti, be to ji ir taip demoralizuota, bet matyt kur kas sunkiau paveikti islama, todel ir atakuoja ‘teroristus’.

  • Apie Rusiją ir naftos kainas jau seniai ekonomistai iš visų pusių išnarstė: tai nėra priemonė Rusijai sunaikinti.

   Jeigu Amerika ima numušinėti naftos kainas (per savo valdomus arabus) -- tuomet Rusijai darosi blogiau, bet geriau darosi Kinijai, kuri perkasi naftą praktiškai visame pasaulyje.

   O dar vėliau darosi blogiau ne tik Rusijai, bet ir patiems arabams, kurių visa ekonomika tai VIEN TIK NAFTA, skirtingai nuo Rusijos, kuri turi dar ir dujas, turi medieną, auksą, brangakmenius, varį, cinką ir t.t. ir pan.

   Beje, bandymas tokiu būdu “nubausti Putiną” jau buvo -- jo antros kadencijos pabaigoje. Arabai (OPEK) staigiai numetė naftos kainą -- bet po pusantro mėnesio ją ne tik sugrąžino, bet dar ir pakėlė daugiau, negu prieš tai buvo numetę.

   O kas būtų, jeigu pindosai pabandytų žaisti su savo vieninteliu eksportu -- doleriu, tai manau Putinas, kiniečiai, Indija, visa Lotynų Amerika ir netgi Vokietija be galo apsidžiaugtų -- nes tai duotų startą visam pasauliui išiminėti žalią šikpopierių iš apyvartos ir leistų keisti jį savo pinigais.

   Dabar gi to niekas padaryti negali, nes po pasaulį išmėtytos virš 800 pindosinių okupantų bazės ir dar po visus vandenynus kaip pasiutę šunys blaškosi pindosiniai lėktuvnešiai, šitaip gelbėdami savo šikpopieriaus emisiją ir užtikrindami jo konvertaciją.

 • Na, tai, kad TSRS sugriuvo dėl naftos kainos “kritimo” (t.y. sumažinimo) irgi yra persūdyta. Aišku, naftos kainos sumažinimas turėjo neigiamos įtakos ekonomikai, bet tikrai ne tiek, kad dėl to žlugtų šalis. Galima sakyti, tai tebuvo vienos bitės įgėlimas. Nuo jo nemirštama. Bet jei sugels tūkstančiai bičių…

 • Anonimusai -> nu jei pindosai imtų užraukinėt dolerį, tai tikrai nieks nesidžiaugtų ie savo valiutomis nepakeistų. Visų pirma visi yra susipriešinę ir niekas nesutars ar tai juanis ar rublis ar tiugrikas -- per daug interesų, susipriešinimo ir pasiekti susitarimo negalima. Su euru neįmanoma vienoje, beveik federalinėje valstybėje, tai ką kalbėti apie visą pasaulį?! Čia jau NPT įvedimo metu tik nebent.
  Na o naftos kainos tai ir ne viskas taip paprasta -- jei pindosai numuštų kainas, tai nebūtinai kinai imtų supirkinėt dideliais kiekiais. Kinams žaliavos reikalingos tik gamybai ir reeksportui. Bet kam jie eksportuos jei Pindostanas užlinks? Indusams? Šymet indusai ir taip finansinių bėdų turi ir tas jau atsiliepė Kinijai. O jei išimtum Pindostaną kaipo tokį, tai Kinijai nukentės ne tik tiesioginis eksportas, bet ir eksportas į kitas besivystančias rinkas, kurios savo ruožtu irgi parištos prie dolerio.
  Štai todėl laukia visi besivystantys ir išsivystą eilinės dorelių spausdinimo partijos ir visi pasiruošę praryti eilinę partiją popieros ir dar pačepsės ir girs kad labai skanu, nors ir dirbt teks ilgiau ir parduot už mažiau…

Tavo nuomonė


Trackbacks

Dar naujienų

Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/footer.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/footer.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/footer.php on line 4
%d bloggers like this: