Warning: Creating default object from empty value in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/functions/wpzoom-functions.php on line 17 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/single.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/single.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/single.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/header.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/header.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/header.php on line 4 NeTiesa.lt — A. Lukašenka apie projektą “Didelė šeima”: už pirmąjį vaiką – 10.000 dolerių valstybinė parama, už antrąjį – 20.000, už trečiąjį – dvigubai”
Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/sidebar.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/sidebar.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/sidebar.php on line 4

A. Lukašenka apie projektą “Didelė šeima”: už pirmąjį vaiką – 10.000 dolerių valstybinė parama, už antrąjį – 20.000, už trečiąjį – dvigubai”

October 9, 2013 10:58 am 1 komentaras Skaitė: 264

Baltarusijoje rengiamas planas, siekiant padėti daugiavaikėms šeimoms “Didelė šeima”. Tai buvo paskelbta Baltarusijos valstybės vadovo Aliaksandro Lukašenkos spalio 8d., aplankant bendrovę “BelAZ” .

Pasak Aliaksandro Lukašenkos, yra svarstomos kelios tokios paramos galimybės. Viena iš jų – atidaro sąskaitą į kurią lėšos bus pervedamos gimus vaikui. Be to, planuojama, kad ši suma bus gerokai padidinta su kiekvieno sekančio vaiko gimimu šeimoje.

Aliaksandras Lukašenka :

“Mūsų pagrindinė problema – tai vaikai.  Kaip Jūs norite, bet trys vaikai šeimoje turi būti. Mes galvojame , kaip padėti moterims ir šeimoms. Vienas iš variantų “Didelė šeima”: už pirmąjį vaiką , 10.000 dolerių valstybinė parama už antrą vaiką, 20.000 , už trečią dvigubiname santaupas.

Plius būstai daugiavaikėms šeimoms . Yra svarstomos įvairios versijos, nes būstai yra pagrindinis klausimas. Pinigų mes rasime . Automobilių nerasime – nupirksime, visa tai yra smulkmena . Bet jei mes neturime pakankamai žmonių, tada nėra reikalo kalbėti apie nepriklausomybę. Laimė, kitais metais su gyventojų gimstamumu, emigracija išeisime į nulį, galime sakyti, kad tai – pergalė.”

Detaliau žiūrėkite:

Išvertė BūkimeVieningi

======================
Anonimuso komentaras

Gali kilti klausimas: “O iš kur baltarusiai ims pinigų, savo naujagimiams apmokėti? Juk pinigai iš niekur neatsiranda”.

Atsakau: Teiginys “Pinigai iš niekur neatsiranda” – yra Globaliojo Prediktoriaus apipjaustabybių klapčiukų sukurtas smegenopisinis kalambūras. Realybėje viskas atvirkščiai – pinigai atsiranda “iš niekur” – tai yra spausdinami Centriniuose bankuose, kurie praktiškai visose valstybėse priklauso privačių bankų konglomeratams ir TEISIŠKAI yra atskirti nuo valstybės, kuriai tuos pinigus gamina. Maža to, dabar gali atsieiti netgi be spausdinimo – užtenka elektroninėse sąskaitose prirašyti nuliukų ir vienetukų.

Šiandieniniame pasaulyje yra tik dvi valstybės, kur Centrinis bankas – VALSTYBĖS dalis ir valdomas tiesiogiai iš vyriausybės: tai Baltarusija ir Šiaurės Korėja. Buvo dar Libija, bet jos kaip žinia nebeliko. Dabar Vengrija bando susigrąžinti savo Centrinio banko kontrolę į Valstybės rankas, dėl ko baisiausiai siunta ir putomis iš savo nasrų taškosi Evrogavnojūziniai bonzos.

Ir apskritai – pinigai, tai viso labo teorinis susitarimas, fiksuojantis santykį tarp skirtingų ūkinės veiklos dalyvių atliekamo darbo vertės. Jeigu mes visi susitarsime, kad pagimdyti vaiką – tai tas pats, kas pastatyti namą – vadinasi, atsiranda dar vienas ūkinės veiklos subjektas – šeima gimdanti vaikus, kurio sukurtas “produktas”-vaikas ir padengia valstybės spausdinamus pinigus.

Taip kad, Baltarusija gali ir be mokesčių pakėlimo perskirstyti savo finansų judėjimą savo respublikos viduje.

Nekalbant apie tai, kad dauguma (virš 75%) įmonių – valstybinės ir pagal įstatymą privalo užtikrinti savo darbuotojams SOCIALINĮ APRŪPINIMĄ ir GARANTIJAS.

Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/comments.php on line 3 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/comments.php on line 3 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/comments.php on line 3

1 komentaras

  • reiktu pasitikslinti bet jei neklystu tai yra daugiau tu valstybiu su savo bankais,meksika,kinija,siais metais berods serbija nacionalizavo ?!

Tavo nuomonė


Trackbacks

Dar naujienų

Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/footer.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/footer.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/footer.php on line 4
%d bloggers like this: