Warning: Creating default object from empty value in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/functions/wpzoom-functions.php on line 17 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/single.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/single.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/single.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/header.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/header.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/header.php on line 4 NeTiesa.lt — Ką Šiaurės Atlanto Teroristų Organizacija (NATO) pametė prie Rusijos sienų?
Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/sidebar.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/sidebar.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/sidebar.php on line 4

Ką Šiaurės Atlanto Teroristų Organizacija (NATO) pametė prie Rusijos sienų?

October 13, 2013 7:07 am 1 komentaras Skaitė: 483

Artėja NATO pratybos “Tvirtas džiazas 2013″ (Steadfast Jazz), kurios bus sujungtos su karinėmis pratybomis dar gražesniu pavadinimu “Baltijos šeimininkas 2013″ ( Baltic Host 2013 ) ir jose dalyvaus iki 5 tūkst. aljanso karių. NATO analitikai sako, kad neva pratybų sujungimas pagerins ir užtikrins sąveiką su Aljanso pajėgomis.

Kas ištikrųjų apsprendžia NATO politiką, strategiją?

Kad suprasti kas kontroliuoja NATO, reikia pažvelgti į NATO generalinių sekretorių dalyvavimą “Bilderbergo klubo” konferencijose istoriją. FAKTAS YRA TAS, kad visi paskutiniai septyni NATO generaliniai sekretoriai buvo “Bilderbergo klubo” nariai.

Kodėl jie yra ten kviečiami ir apie ką ten kalbama?

Įdomu tai, kad duodamas Belgijos radijui interviu, buvęs aštuntasis NATO generalinis sekretorius Vilis Klasas (Willy Claes) pripažino, kad Bilderbergo konferencijų dalyviams pavedama įgyvendinti nutarimus, kuriuos suformuoja finansinis, pasaulinis ir karinis elitas. Kalbėdamas radijo laidos vedančiajam, Vilis Klasas užtikrino, kad “Bilderbergo klubas” tikrai projektuoja politinius nutarimus ateinantiems metams.

Buvęs Belgijos užsienio reikalų ministras, flamandų socialistas Vilis Klasas dalyvavo Bilderbergo konferencijose 1994 -1995 metais. Tada vienas iš darbotvarkės klausimų buvo “Rusijos vidinės evoliucijos poveikis globaliai arenai” (tuo metu vyko pirmasis Rusijos – Čečėnijos karas). Vėliau, įsivėlęs į didelį karinės ginkluotės pirkimo korupcijos skandalą, turėjo pasitraukti ir net vėliau buvo nuteistas, atimant balsavimo teisę penkeriems metams.

Kažin kodėl tada JAV ir NATO rėmė čečėnų teroristus kare prieš Rusiją, o Rusijos veiksmus laikė žmogaus teisių pažeidimu?

Dokumentais pagrįstas faktas, kad pagrindiniai sukilėlių lyderiai Šamilis Basajevas ir Al Chatabis buvo apmokyti ir indoktrinuoti CŽV finansuojamose stovyklose Afganistane ir Pakistane. Karas Čečėnijoje buvo suplanuotas per slaptą tarptautinį “Hezbola” susitikimą, kuris vyko Somalio sostinėje Mogadiše. Jame dalyvavo rusofobo Zbignievo Bzežinskio (Zbigniew Brzezinski) (kuris vėliau CNN laidoje tai patvirtino http://www.sourcewatch.org/index.php?title=Zbigniew_Brzezinski) “produktas” Osama bin Ladenas ir kiti aukšto rango Irano ir Pakistano žvalgybos pareigūnai. JAV per Pakistano slaptąją žvalgybą ISI užverbavo sunitų modžachedus ir nukreipė juos į Čečėniją, Bosniją, o vėliau ir į Kosovą, o Basajevas buvo paskirtas vadovauti kovai prieš Rusijos federalinę kariuomenę pirmojo Čečėnijos karo metu.

Ne visiems yra žinomi faktai, kad NATO daro viską, jog nebūtų sustabdytas narkotinių medžiagų srautas iš Afganistano, nes pati aktyviai dalyvauja narkobiznyje – teikia logistinę pagalbą aguonų augintojams, pasiimdama didelę pelno dalį. Taip atsiranda pinigai – juodasis biudžetas “spalvotosioms revoliucijoms”. Išplauti per bankus nešvarūs pinigai tarnauja slaptoms karinėms operacijoms ir globalistų interesams (“opozicijų” Libijoje ir Sirijoje organizavimas, ginkluotės tiekimas ir t.t. ). Bet šį kartą ne apie tai…

Geriau supraskime kas yra karų organizatoriai ir kodėl jie vyksta. 1999 metais JAV globalistų-neokonų paskelbtas Naujojo Amerikos Amžiaus projekto manifestas (PNAC – Project for a New American Century http://www.newamericancentury.org/RebuildingAmericasDefenses.pdf ) buvo beveik visiškai nepastebėtas ir neanalizuotas sisteminėje žiniasklaidoje. Tačiau tai nebuvo gynybinis projektas. Tai buvo akivaizdus globalios karinės imperijos statymo planas, atspindintis Amerikos neokonservatorių mentalitetą.

Štai JAV generolas Veslis Klarkas (Wesley Clark) dar 2001 metais, praėjus dešimčiai dienų po rugsėjo 11 dienos, atvirai sakė, kad Pentagonas yra numatęs pradėti karus Irake, Sirijoje, Libane, Afganistane, Somalyje, Sudane ir Irane. Septynias šalis “sutvarkyti” per penkerius metus:

Reikia suprasti, kad karams ir šalių gamtinių resursų užgrobimams ruošiamasi iš anksto.

Niekas nevyksta spontaniškai. Ir NATO plėtimasis į Rytus (įtraukiant jau ir Ukrainą) yra planuojamas ir ruošiamasi tam iš anksto…

Ruošiamasi ir Europos “gynybai”. Jau 2018 metais JAV antibalistinių raketų sistema (PRG), neva apsigynimui nuo Irano raketų, “uždengs” visą Europą. Reikia suprasti techninį dalyką, kad JAV ir NATO priešraketinės gynybos (PRG) sistemos sumontavimas Lenkijoje ne tik apsaugos nuo “priešo” (neva Irano raketų), bet ir sudarys TEORINĘ galimybę neutralizuoti Rusijos branduolinį potencialą. Susidaro teorinė galimybė pradėti branduolines atakas prieš Rusiją.

Dėl šių klausimų Rusijai nebuvo suteiktos garantijos derybose. Teoriškai, dar kartą pabrėžiu – TEORIŠKAI, 2018 metų Amerikos priešraketinė gynybos sistema (PRG) jau realiai gali kelti grėsmę Rusijos saugumui ir rusai tą puikiai supranta.

Drįsčiau teigti, kad NATO atstovauja anglosaksų interesus.

Nepriklausomi analitikai teigia, kad NATO turi trijų pakopų planą, kuris yra nukreiptas prieš Rusiją panaudojant Z. Bžezinskio schemą supjudant Rusiją su Kinija. Pirmoji plano dalis – destabilizacija Artimuosiuose Rytuose (Sirija, Libija, Egiptas ir t.t.). Antroji plano dalis – islamo talibų revoliucijos organizavimas Afganistane ir eksTSRS musulmoniškose respublikose (prie Kinijos sienų). Ir galutinis visų anglosaksų problemų sprendimas – Kinijos su Rusijos karas. Juk kažkaip reikia gelbėti dolerį ir stabdyti Kinijos ir Rusijos galios stiprėjimą.

Kodėl NATO žūtbūt nori įtraukti Ukrainą į NATO? Ar tikrai ji nori ginti Ukrainą nuo neva Irano balistinių raketų?

Prisiminkime istoriją. Vladimiras Putinas, kalbėdamas 2007 metų vasario 10 dieną Miuncheno saugumo konferencijoje, kreipėsi į buvusį NATO generalinį sekretorių, bilderbergerį Chavjierą Solaną (Javier Solana) (NATO generalinis sekretorius 1995-1999), primindamas ir pacituodamas jo pirmtako, NATO Generalinio Sekretoriaus – taip pat bilderbergerio Manfredo Viornerio (Manfred Wörner) ( NATO generalinis sekretorius 1988-1994 ) žodžius. Kalba buvo pasakyta Bremer Tabaks kolegijoje, “Atlanto aljansas ir Europos saugumas 1990″ konferencijoje. Citata: “…Pats faktas, kad mes esame pasiruošę nedislokuoti NATO pajėgų už Vokietijos Federacinės Respublikos teritorijos suteikia TSRS tvirtas saugumo garantijas” (http://www.nato.int/docu/speech/1990/s900517a_e.htm). Iš šio Manfredo Viornerio pareiškimo galima daryti išvadą, kad tuo metu Atlanto aljansas davė rusams TVIRTAS garantijas, kad jie nesiplės už Vokietijos ribų.

Kodėl NATO pakeitė sprendimą ir pradėjo ekspanciją į Rytus, tuo vis labiau artėdama prie Rusijos sienų?

Tada V. Putinas konferencijoje http://www.youtube.com/watch?v=wH0eHekt84g priminė visiems NATO pažadą tuometinei TSRS-ai po Varšuvos Pakto išformuoti ar imtis adekvačių žingsnių Atlanto aljanso politikoje. Niekas šiuo metu šių pareiškimų net neprisimena…

Lietuvos “analitikai” nepastebi NATO generalinių sekretorių, kurie dalyvauja globalistų slaptose konferencijose ir visaip vengia viešumo. Štai 12-asis NATO generalinis sekretorius Andersas Fogas Rasmusenas (Anders Fogh Rasmussen) dalyvavo 2011 metų Bilderbergo klubo susitikime Šveicarijoje. Joje buvo aptarinėjami Libijos karo išplėtimo klausimai, nepaisant to, kad Amerikai ir NATO Libijos bombardavimas kainavo beveik milijardą dolerių.

Ar apie tai ką rašė sisteminė žiniasklaida? Visiškai nieko. Argi būtina suteikti informaciją Lietuvos žmonėms? Svarbu, kad jiems būtų įkalta į galvą – NATO mus apgins nuo RUSIJOS.

Vygantas Kelertas
Paimta iš BūkimeVieningi.webnode.com
Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/comments.php on line 3 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/comments.php on line 3 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/comments.php on line 3

1 komentaras

  • Antarktidoje pindosai surado naftos.

    Kruvinajam pingvinų režimui jau nebeilgai liko kankinti savo liaudį!

Tavo nuomonė


Trackbacks

Dar naujienų

Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/footer.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/footer.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/footer.php on line 4
%d bloggers like this: