Warning: Creating default object from empty value in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/functions/wpzoom-functions.php on line 17 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/single.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/single.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/single.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/header.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/header.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/header.php on line 4 NeTiesa.lt — Kunigų klika – prieš lietuvių tauta
Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/sidebar.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/sidebar.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/sidebar.php on line 4

Kunigų klika – prieš lietuvių tauta

March 22, 2014 1:23 am Komentavo - 3 Skaitė: 338

Kauno Arkivyskupijos kunigų konferencija kovo 18 d.

Kauno Arkivyskupijos kunigų konferencija kovo 18 d.

Šiandien, kovo 18 dieną, vyko Kauno arkivyskupijos kunigų konferencija. Joje buvo aptarinėjami įvairūs klausimai, liečiantys religinius, socialinius bei kitus klausimus, tame tarpe – o dėl šios priežasties ir rašome šia tema pranešimą – ir referendumo dėl žemės pardavimo užsieniečiams bei euro įvedimo klausimus.

Renginį bažnyčios hierarchas, Sigitas Tamkevičius, apibūdino šitaip:

Korumpuota bažnyčia - konservatorių kišenėje: S. Tamkevičius (viduryje) su A. J. Bačkiu (kairėje) ir TS LKD pirmininku, A. Kubiliumi.

Korumpuota bažnyčia – konservatorių kišenėje: S. Tamkevičius (viduryje) su A. J. Bačkiu (kairėje) ir TS LKD pirmininku, A. Kubiliumi.

„Šiandien, kovo 18 d. vyko Kauno arkivyskupijos kunigų konferencija. Savo įžvalgomis apie psichinę higieną, stresus ir depresijas su kunigais pasidalino gydytojas psichiatras A.Starkauskas. Kunigai taip pat aptarė kitas aktualijas: būsimą referendumą, euro įvedimą, euroskepticizmą ir artėjančius Europos Parlamento rinkimus. Kunigai vienareikšmiškai pasisakė už būsimo referendumo boikotavimą, nes jis Lietuvai žalingas. Taip pat vieningai pritarė euro įvedimui.

Taigi:

  • Bažnyčios hierarchai pasmerkė žemės referendumą;
  • Bažnyčios hierarchai vieningai pritarė Lietuvos nacionalinės valiutos panaikinimui ir visiškam Lietuvos integravimui į Žydrąją Europą.

Šie faktai neturėtų stebinti, nebent esame naivūs ir suklaidinti – bei vis klaidinami – tiek valdančiosios klasės žiniasklaidos priemonių propagandos, tiek ir klastingos korumpuotų bei tikrąsias žmogiškąsias ir tautines vertybes kompromituojančių klerikalinių veikėjų įtaigos.

Šiaip ar taip, kai kuriems padoriems lietuviams, vis dar tikintiems bažnytinės institucijos gerumu, ar net aklai sekantiems vadinamųjų žmonijos ganytojų priesakais, gali pasirodyti ne tik, kad šie žmonės nieko blogo nedaro, bet dar ir, kad, girdi, jų pozicija iš tiesų teisinga ir daranti gerą Lietuvai – juk Europos Sąjunga esą labai krikščioniška, humaniška ir tt. ir pan.

Bet visa tai – melas.

Perdaug nesiplėsime ir pasakysime Jums, mieli tautiečiai ir skaitytojai, elementarią tiesą į akis:

  1. Europos Sąjunga, su savo liberastine, homogenderistine politika ir prieštaravimu elementariausioms prigimtinėms žmogiškosioms vertybėms, nusipelno visuotinio moralinio pasmerkimo – o bažnyčia, kuri tariamai turėtų būti atsakinga už moralės tausojimą – ne tik nieko nedaro, bet dar ir palaiko jos stiprėjantį diktatą;
  2. Be dabartinės paramos euro įvedimui, savo laiku Lietuvos klerikaliniai veikėjai oficialiai palaikė (Bažnyčios žinios, Nr. 9, 2004 m. gegužės 18, 21 psl.) Lietuvos stojimą į Europos Sąjungą, taigi, tiek faktinį suvereniteto praradimą, tiek ir įsijungimą į liberaltolerastine ideologija besivadovaujantį darinį;
  3. Visa tai prieštarauja ne tik lietuvių tautos gerovei bei elementariam žmogiškumui, o ir bažnyčios skelbiamiems „krikščioniškos moralės“ lozungams – nes, mieli skaitytojai, su jokia „morale“ ES neturi nieko bendro, nebent „morale“ įvardysime kapitalistinį žmonių išnaudojimą ir homoseksualizmo paskelbimą ne tik socialine norma, o ir pageidautina, populiaria mada. Tad Vatikano funkcionieriai prieštarauja patys savo abstrakčiai keliamiems principams, kad rodo, kad absoliučiai jų daugumai visa tai – tik žodžiai, o ne darbai.
  4. Korumpuotai klerikalinei hierarchijai rūpi ne lietuvių tauta – ir tikriausiai netgi ne kažkokios abstrakčiai suvokiamos žmonijos dvasinis gelbėjimas – o savo socialinio statuso ir interesų užtikrinimas, kuris praktiškai neįmanomas nepataikaujant valdančiosios plutokratų klasės valiai, kuri ir reiškia kenkimą tautos gyvybiniams interesams.
  5. Atitinkamai klerikalai pareiškė ir paramą Lietuvos žemės išpardavimui užsieniečiams, taip dar kartą parodydami, kad yra ne lietuvių tautos dvasiniai vedliai, o veikiau – migdytojai – kolaboruojantys su okupaciniu Žydrosios imperijos režimu.
  6. Visa tai rodo esminį ir nepataisomą šios institucijos supuvimą ir priešiškumą lietuvių tautai, jos laisvės, nepriklausomybės ir savigarbos aspiracijoms – net nekalbant apie masiškai klestinčią kunigų pedofiliją – ir todėl, mieli skaitytojai, supraskime, kad su šitokiais elementais doram ir protaujančiam lietuviui paprasčiausiai negali būti pakeliui.

Suprasdami tai, nebūkime kvailiais ir nepasiduokime begėdiškam netikrų pranašų ir ganytojų šarlatanizmui.

Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/comments.php on line 3 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/comments.php on line 3 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/comments.php on line 3

Komentavo 3

  • As visada zinojau kad baznycia yra pedofilu kalve,jeigu jie tokie nebutu tai skambintu visais varpais tiesiogine ta zodzio prasme,jie nere Jezaus Kritaus pasekejai,jie parsiduoda valdziai kuri siuo metu yra.Daugelis senu zmoniu nesupranta kam dirba baznycia? seni zmones neitu i baznycia jeigu zinotu kas tu kunigu iskrypeliu galvose.Lietuvos jaunime paaiskinkite savo mociutems ir diedukams kad Lietuvos baznycios hierarkai pripazista pedofilu iskrypimus.

  • Seniai zinoma,kad jie valdomi is uzsienio.Vatikanas visada buvo ir bus musu priesas.Uztenka uzeit i baznycia ir paklausyt koki mesla jie zmonems kemsa i galva.Manau ateis laikas kai sitos “kontoreles” bus uzdarytos.Kvailint zmones-nusikaltimas.

Tavo nuomonė


Trackbacks

Dar naujienų

Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/footer.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/footer.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/footer.php on line 4
%d bloggers like this: