Warning: Creating default object from empty value in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/functions/wpzoom-functions.php on line 17 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/single.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/single.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/single.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/header.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/header.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/header.php on line 4 NeTiesa.lt — Savaitgalio žinios
Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/sidebar.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/sidebar.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/sidebar.php on line 4

Savaitgalio žinios

June 7, 2014 6:39 am Komentavo - 6 Skaitė: 370

Šį vasaros savaitgalį tokios trumpos žinios:

1 – net didžiausiems ukrofilams ir debilams turėtų būti akivaizdu, kad ukrofašistų p-rezidentas iki savo inauguracijos nesugebės užlenkti mažarusių, kariaujančių prieš amerikososinius savo šalies okupantus.

Donecko Liaudies Respublika – dar viena valstybė pasaulio žemėlapyje

Kaip to akivaizdus patvirtinimas – sėkmingai numuštas jau trečias ukrobanditų lėktuvas ir dar sėkmingesnis desperatiškos tankų atakos stabdymas – per tris paskutines dienas iš 80-ies tankų, kuriuos su savo šeimininkų palaiminimu į Slavianską pasiuntė Kijevo pučistai, 20 tankų jau palaidoti.

Belieka tik palinkėti tvirtybės mūsų broliams mažarusiams gesinant šį pilietinio karo gaisrą ir varant lauk iš savo Tėvynės “demokratiškųjų vakarų” vietininkus Kijevo Rusios žemėje.

RUSIA
Rusai nepasiduoda!

2 – Atsiprašant vakarų, atsiprašant sankcijos prieš Rusiją davė labai ilgai lauktų rezultatų – dolerio išvedimą iš pasaulinės prekių mainų sistemos. Bet kuriam neangažuotam ir neužpudrintomis smegenimis turėtų būti aišku, jog SVETIMOS valiutos naudojimas atsiskaitimams tarp dviejų šalių yra naudingas TIK tos SVETIMOS VALIUTOS SPAUSDINTOJAMS.

Po Tarybų Socialistinių Respublikų Sąjungos sunaikinimo vienintelė valiuta, kuria naudojosi valstybės ir įmonės tarptautiniuose atsiskaitimuose už prekes ir žaliavas buvo Jungtinėse Amerikos Valstybėse privačių bankų konsorciumo, pasivadinusio FRS, spausdinamos Federalinio Rezervo Pažymos (FEDERAL RESERVE NOTE). Tik dėl žmonių bukumo ir nesugebėjimo skaityti tai, kas juodu ant balto spausdinama ant šių pažymų, FRS pažymos tiek mūsuose, tiek pačiose JAV klaidingai tapatinamos su “JAV doleriu”:

ATSARGIAI – tai ne doleris, o pinigų klastotės!
Privačios kompanijos, t.y. bankų konsorciumo “Federalinė Rezervų Sistema” spausdinamos ir platinamos pažymos

Deja, su JAV doleriu, kursavusiu toje šalyje iki 1914-ųjų metų, FRS pažymas sieja tik panašaus stiliaus dizainas. Štai kaip atrodo tikrasis Jungtinių Amerikos Valstybių piniginis vienetas – “Sidabro sertifikatas”, kurio turėtojui JAV valstybės iždas įsipareigoja pateikiant sertifikatą išmokėti vieną sidabrinį dolerį:

Arba štai, dar – 5-ių dolerių vertės “Jungtinių Valstybių Pažyma”:

Daugiau pavyzdžių manau nebereikia – kiekvienas pats gali pasigūglinti “old dollar” ir savarankiškai įsitikinti, jog paskutinius 23 metus praktiškai visas pasaulis buvo priverstas naudotis privačios kompanijos spausdintomis “legaliomis” klastotėmis.

Bet net ir saldžiausiam sapnui ateina pabaiga. Parodomųjų “sankcijų” “priverstas” “kruvinas Putino režimas” iš savo tarptautinės prekybos šalina privačios JAV kompanijos spausdinamus netikrus pinigus ir OFICIALIAI pereina prie atsiskaitymo rubliais bei savo partnerių valiutomis.

Tokie susitarimai OFICIALIAI pasirašyti su Kinija, Japonija, o šiomis dienomis pasirašinėjami su Evrosojūzo šalimis ir koncernais. Pasibaigus dabar galiojantiems ir patvirtintiems atsiskaitymams, doleris Rusijoje bus reikalingas tik tiesioginei prekybai su JAV, o tokia prekyba sudaro labai nedidelį procentą bendrame mūsų kaimynės prekių sraute.

Turint omenyje, kad ir kitos didžiosios pasaulio ekonomikos tarpusavio atsiskaitymuose OFICIALIAI eliminuoja FRS pažymas (ką tik tai padarė Kinija ir Japonija), protingas žmogus turėtų suprasti – raukiasi esminis pasaulinio hegemono, o paprastai sakant bandito – JAV, pajamų ir gerbūvio šaltinis, leidęs vienos valstybėlės klanams engti ir išnaudoti praktiškai visą pasaulį.

3 – Ir pabaigai, viena ideologinė naujiena: masinės evrožopinės ir amerikososinės isterijos bei propagandos fone, kruvinas diktatorius Putinas parodė kruviną kukišą globalistams, derьmokratizatoriams ir liberastams – viešėdamas Normandijoje paskelbė, jog “liaudies prašymu, reikia suteikti buvusio Stalingrado gyventojams galimybę referendumu nuspręsti, kaip turi vadintis jų miestas.”

Tai yra, netrukus į mūsų žemėlapius oficialiai grįš Stalino vardas.

Drebėkit Stalinofobai, viskas tik prasideda!

Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/comments.php on line 3 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/comments.php on line 3 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/comments.php on line 3

Komentavo 6

  • Sekmes broliams rusams kovojantiems su Amerikos ir Eurosajuzo iskrypeliais,pedofilais,zmogzudziais ir visokiais vaikapiseis.

  • Na, Prancūzijoje yra ne viena Stalingrado gatvė, o Paryžiuje net viena metro stotis vadinasi Stalindrado vardu.

    • Tai Prancūzijoje yra -- Prancūzija toli ir nieko nekąso.

      O štai Lietuvoj už Stalino portretą, atsineštą į Pergalės dienos minėjimą, Lietuvos respublikos pilietis Valerijus Ivanovas gavo realią baudą…

  • Veliau ar anksciau vistiek bus kaput pedofilu paradu gerbejams,bus jiems sugrustos bonkes i ju isanges ir prakeikta Amerika jiems nepades.

  • Ukraina tai Ukraina, tačiau ką darys Putinas? Pastarųjų 10 metų amerikosai nuolat artėjo link Rusijos sienų o šalis paliko chaose. Net arkliui aišku, kad po to, kai amerikosai atnešė chaosą į Ukrainą sekantis žingsins bus Rusija. Tad ar Putinas kaip ir anksčiau vis lauks ir lauks ar visgi imsis veiksmų ir pereis į ataką spausdamas amerikosus jų pačių priemonėmis? Va kur klausimas!

  • Dreba ir Lietuvos klanai,bijo kad neateitu jiems atpildo valanda dar bunant zemeje.Tiek Ukraina tiek Lietuva yra okupuotos Amerikos setelitu ir kas butu buve Lietuvai jeigu Lietuva butu neistojusi i pedofilini Eurosajuza? ta mes matome Ukrainoje.Turbut lenkai Vilniuje butu degine zmones kaip tai padare ukru bandytine valdzia.

Tavo nuomonė


Trackbacks

Dar naujienų

Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/footer.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/footer.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/footer.php on line 4
%d bloggers like this: