Warning: Creating default object from empty value in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/functions/wpzoom-functions.php on line 17 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/single.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/single.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/single.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/header.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/header.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/header.php on line 4 NeTiesa.lt — Pietų Osetijos respublika oficialiai pripažino Lugansko Liaudies respubliką
Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/sidebar.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/sidebar.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/sidebar.php on line 4

Pietų Osetijos respublika oficialiai pripažino Lugansko Liaudies respubliką

June 18, 2014 9:41 pm Komentavo - 4 Skaitė: 178

Sveikiname Lugansko Liaudies respubliką ir visus jos piliečius, kovojančius už NEPRIKLAUSOMYBĘ – vakar, birželio 17-ą dieną ją oficialiai pripažino Pietų Osetijos respublika.

Aufwiedersehen, Banderštat!

Primename, kad gegužės 11-ą visuotiniame referendume absoliuti dauguma tuometinės Ukrainos Lugansko apskrities gyventojų pasisakė už atsiskyrimą nuo perversmą patyrusios ir oligarchinių klanų niokojamos valstybės. Po referendumo naujoji Lugansko Liaudies respublikos vadovybė trylikai šalių išsiuntė kreipimąsi su prašymu pripažinti jų valstybę.

Pietų Osetijos respublika tapo pirmąją, kuri išnagrinėjusi šį kreipimąsi nusprendė, jog Lugansko Liaudies respublikos piliečių siekis savarankiškai tvarkytis savo gyvenimą ir būdas, kuriuo jie tą siekį realizuoja atitinka visas tarptautines normas ir pirmoji oficialiai pripažino Lugansko Liaudies respubliką.

Pietų Osetijos respublikos herbas

Tiems, kieno smegenų vingius užpylė užmaršties dulkės, būtina priminti – 1990 metais kovo 11-ą pasklebtą Lietuvos respublikos nepriklausomybės pripažinimo teko laukti net vienuolika mėnesių – iki 1991 metų vasario, kai pirmoji šį žingsnį žengė miniatiūrinė Islandijos valstybėlė.

Pačios Prietų Osetijos respublikos kelias į laisvę taipogi buvo ilgas ir sudėtingas – 1991 metais osetinų tauta referendumu, kaip ir Lietuvoje, priėmusi visaliaudinį sprendimą kurti savo nepriklausomą valstybę, nutruko susilaukti Gruzijos respublikos karinės intervencijos ir bandymų jėga užgniaužti osetinų tautos valią. Nepavykusį bandymą okupuoti Pietų Osetijos respubliką, Gruzija bandė pakartoti 2008 metais.

Būtent po šio agresijos akto Pietų Osetija pagaliau sulaukė oficialaus savo valstybingumo patvirtinimo iš kitų pasaulio valstybių – tik penkios valstybės išdrįso priimti atsakomybę ir palaikyti osetinų tautos teisę pačiai spręsti savo likimą: tai Rusijos federacija, Venesuela, Nikaragva, Tuvalu bei Nauru.

Tikimės ir linkime, kad broliams rusams iš Lugansko Liaudies respublikos, šis politinis pripažinimas padės greičiau nutraukti kruvinosios Kijevo chuntos agresiją ir išgelbės Lugansko žmones nuo dabar vykstančio karo žiaurumo bei žudynių.

Lugansko miesto administracijos pastatas po Ukrainos aviacijos bombardavimo raketomis,
per kurį žuvo 8 taikūs žmonės

NeTiesa.lt primena: niekas niekam jokios laisvės nedavė, neduoda ir neduos – už ją visada reikėjo ir reikės kovoti! Lietuvos kova – dar priešaky.

Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/comments.php on line 3 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/comments.php on line 3 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/comments.php on line 3

Komentavo 4

  • Faktas, kad toks sprendimas niekinis. Ir mano akimis vienintelis kelias pirmiausiai apsijungti, Luhanskui, Doneckui, Charkovui ir Odesai ir tada prašyti pripažinimo. Neapsivienijusius greitai ištaškys.
    O pripažinimo reikia iš Rusijos. Bet Rusija vis dar bando atsitraukusi rast išeitį ir manau tai didžiausia klaida. Faktas tas, kad vakarai reikalauja karo su Rusija, tad atsitraukt jiems niekaip nepavyks. Iš Lavrovo retorikos matosi, kad Rusija tą supranta, bet neaišku kodėl delsia.
    Mano akimis reikia žengti žingsnį pirmiems -- pripažinti minėtų sričių nepriklausomybę nuo Kijevo ir suteikti paramą.

    Laukia žiaurūs laikai, bbet jau po 2008-ųjų kolapso buvo aišku, kad karo sulauksim. Lietuvai su jos retorika matosi kad teks vieni pirmųjų smūgių.

  • Barackas Obama miršta. Po 10 metų jam tampa nuobodu ir jis paprašė Dievo leisti aplankyti Žemę, pažiūrėti kaip gyvena jo šalis. Dievas leido. B. Obama ateina į Niujorko barą, užsisako alaus ir klausia barmeno, kaip šalis gyvuoja, kaip vystosi, kokias problemas sprendžia. Barmenas nustebęs: – Kokios problemos gali būti? Juk mes didžiulė imperija, viskas aplinkui yra mūsų. – Kaip mūsų? Ir Irakas, Afganistanas? – Taip jau viskas mūsų! – O Europa, Afrika, Artimieji Rytai? Barmenas išsitraukia iš po prekystalio gaublį ir išdidžiai suka jį: – Aš tau sakau – mes imperija, visas pasaulis priklauso mums! B. Obama pralinksmėja, didžiuodamasis džiaugsmingai baigia savo alų ir sako: – Na, ačiū, drauge! Kiek už alų? Barmenas: – Vienas rublis, dvidešimt kapeikų …

  • Manau kad Lietuva nukentes stipriai palaikydama ta pedofilini rezima.

  • Lugandono kacapų teroristiniai išpuoliai perspektyvoje yra linkę žlugti.

Tavo nuomonė


Trackbacks

Dar naujienų

Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/footer.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/footer.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/footer.php on line 4
%d bloggers like this: