Warning: Creating default object from empty value in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/functions/wpzoom-functions.php on line 17 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/page.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/page.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/page.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/header.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/header.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/header.php on line 4 NeTiesa.lt — Atsakomybės apribojimas
Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/sidebar.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/sidebar.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/sidebar.php on line 4

Atsakomybės apribojimas

Skaitė: 58

NeTiesa.lt atsakomybės apribojimas

NeTiesa.lt – tai kiekvieno interneto vartotojo anonimiškai, “WordPress” turinio valdymo sistemos pagalba  kuriama ir pildomas interneto tinklapis.

Teisę įvertinti pateiktos anoniminės ir neanoniminės informacijos patikimumą, tikrumą, teisėtumą, padorumą, atitikimą Lietuvos respublikos įstatymams turi tik Lietuvos respublikos teismai ir kitos institucijos, kurias tai daryti įpareigoja Lietuvos respublikos įstatymai.

Todėl nei NeTiesa.lt serverio naudotojas, nei domeno savininkas, negali savavališkai įvertinti ir neatsako už trečiosios šalies Jums pateiktos informacijos turinį, taip pat už lankytojų komentarų turinį, tačiau pasilieka teisę jį pašalinti, jei informacija pažeidžia NeTiesa.lt nustatytas taisykles, Lietuvos Respublikos įstatymus ar kitus teisės aktus ir jeigu apie tai yra informuojama.

Tais atvejais, kai NeTiesa.lt tinklapyje yra nuorodos į kitų įmonių, įstaigų, organizacijų ar fizinių asmenų tinklalapius, NeTiesa.lt neatsako už ten pateiktos informacijos turinį ar vykdomą veiklą, tokių tinklalapių neprižiūri, nekontroliuoja ir juos kuriantiems asmenims neatstovauja.

NeTiesa.lt neatsako už neigiamus padarinius, atsiradusius dėl to, kad trečiosios šalys pateikė neteisingą, klaidinančią informaciją arba pažeidė Jūsų interesus.

Naudodamiesi NeTiesa.lt, Jūs privalote imtis visų priemonių, reikalingų savo asmeniniam kompiuteriui apsaugoti nuo kompiuterinių virusų, ir pats atsakote už savo kompiuterio apsaugą nuo virusų.

NeTiesa.lt neatsako už Jūsų patirtas išlaidas ir nuostolius, susijusius su tinklapio veikimu, jeigu jie atsirado dėl kitų priežasčių nei tyčiniai NeTiesa.lt veiksmai.

NeTiesa.lt turinį administruoja kiekvienas prie tinklapio prisijungęs interneto vartotojas, kuris įtaręs, apie galimas nusikalstamas veikas vykdomas kitų asmenų, naudojantis NeTiesa.lt tinklapiu, gali vienašališkai priimti sprendimą užkirsti joms kelią ir pranešti apie jas žemiau nurodytu kontaktiniu e-pašto adresu.

NeTiesa.lt tinklapyje draudžiama:

1. Skelbti informaciją, kurioje kurstoma tautinė, rasinė, religinė, socialinė bei lyčių neapykanta.

2. Platinti, propaguoti ar reklamuoti smurtą, pornografiją, seksualines paslaugas, alkoholį, nikotiną, kitas narkotines ar psichotropines medžiagas bei skleisti kitą teisės aktams prieštaraujančią informaciją.

3. Platinti, skleisti informaciją, kuri:

a) šmeižtų, įžeistų žmogų, žemintų jo garbę ir orumą;
b) pažeistų bet kuriuos kitus Lietuvos Respublikos įstatymus;
c) pažeistų autorines teises, prekinius ženklus arba patentus.

4. Pederastintis ir propaguoti seksualinius iškrypimus.

5. Šiukšlinti, t. y. naudoti „SPAM’ą” (Stupid Pointless Annoying Material/Message).

Jei portale pastebėsite draudžiamą informaciją, prašome kuo skubiau apie tai informuoti NeTiesa.lt serverio naudotoją.

Autorinės teisės:

Visos autorinės teisės priklauso konkrečios informacijos autoriams, todėl NeTiesa.lt niekaip nereglamentuoja jos naudojimo.

Autorių pageidavimu NeTiesa.lt gali redaguoti jiems priklausantį turinį.

Visas pretenzijas, pastabas ir pastebėtus pažeidimus prašome siųsti elektroniniu paštu abuse@netiesa.lt

Pranešimas apie pažeidimą

Prašome pranešti apie pastebėtą pažeidimą.
  • Vardas pavardė, organizacija
  • Įrašyk konkretų adresą, kur pamatei pažeidimą.
  • Kuriuo galima būtų pasitikslinti informaciją
  • Prašom konkrečiai aprašyti pažeidimą: kokiu veiksmu ar žodžiu, koks straispnis ar įstatymas buvo pažeistas.

Dar naujienų

Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/footer.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/footer.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/footer.php on line 4
%d bloggers like this: