Warning: Creating default object from empty value in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/functions/wpzoom-functions.php on line 17 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/page.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/page.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/page.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/header.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/header.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/header.php on line 4 NeTiesa.lt — Džonas Kolemanas. “300-ų komitetas”
Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/sidebar.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/sidebar.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/sidebar.php on line 4

Džonas Kolemanas. “300-ų komitetas”

Skaitė: 961

Džonas Kolemanas [John Coleman, Джон Колеман] Oficialus tinklapis – http://coleman300.net/

“300-ų komitetas”

“The Committee of 300″

Vienintelis būdas priešintis – demaskuoti sąmokslininkus ir gausybę organizacijų, kuriomis jie dangstosi. Mums reikia patyrusių žmonių, kurie sugebės suformuoti mūsų neįkainuojamo paveldo gynimo strategiją. Jį praradę, mes jo jau nebeatstatysime. Mums reikia išnagrinėti sąmokslininkų metodus ir imtis kontrpriemonių. Tik pasipriešinimo programa sustabdys puvimą, kuris graužia mūsų šalį.

Daug kas sunkiai suvokia globalinio sąmokslo idėją, kadangi iš to darosi pinigus daugybė rašytojų. Kiti abejoja, kad įmanoma sėkmingai įgyvendinti tokius dalykus globaliu mastu. Jie mato siaubingą mūsų vyriausybės biurokratiją ir sako: „Kodėl mes turime tikėti, kad pavienis žmogus gali padaryti daugiau negu vyriausybė?” Čionai neatsižvelgiama į faktą, kad vyriausybė yra sąmokslo dalis. Žmonės nori akivaizdžių įkalčių, o juos gauti labai sunku.

Atsiranda ir tokių, kurie sako: „Na ir kas? Kodėl man turi rūpėti sąmokslas, aš net balsuoti nevaikštau”. Būtent tokios reakcijos ir siekiama iš didžiosios amerikiečių dalies. Mūsų tauta užkrėsta apatija ir abejingumu – tai 45 metų trukmės karo prieš mus rezultatas. Kurto Levino knygoje aiškiai parodyta, kaip tai daroma, bet ar daug atsiras žmonių, kurie pasirinks skaityti mokslinę knygą, užuot pasičiupę detektyvą? Mes reaguojame būtent taip, kaip mus programuoja. Demoralizuoti ir apatiški žmonės visada pasirengę sveikinti pasirodymą didžio žmogaus, kuris žada išspręsti visas problemas ir garantuoja patikimą tvarką visuomenėje, kai žmonės bus visiškai aprūpinti darbu, o vidiniai prieštaravimai bus sumažinti iki minimumo. Tokį diktatorių – o tai bus būtent diktatorius – visi priims išskėstomis rankomis.

Žinoti, kas yra mūsų priešas – gyvybiškai svarbu. Neįmanoma kovoti prieš nežinomą priešą. Šią knygą galima panaudoti kaip karo lauko statutą. Išnagrinėkite ją ir įsiminkite visus vardus.

Lietuviškas knygos vertimas imamas iš tinklapio Versijos.com  ir sutikrinamas su rusišku leidimu.

Dar naujienų

Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/footer.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/footer.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/footer.php on line 4
%d bloggers like this: