Warning: Creating default object from empty value in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/functions/wpzoom-functions.php on line 17 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/page.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/page.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/page.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/header.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/header.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/header.php on line 4 NeTiesa.lt — Kas čia per svetainė?
Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/sidebar.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/sidebar.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/sidebar.php on line 4

Kas čia per svetainė?

Skaitė: 1196

Žiūriu ir nelabai suprantu.Iš pirmo žvilgsnio kaip ir blogas, ok su tuo viskas normaliai.Paskui pažiūriu, kad rašo kas nori, hm keista.

Kitas reikalas įdomus, kad jei jau skaitau ir randu kažkokį įdomų įrašą jis būtinai bus pilnas keiksmažodžių pirmoje eilėje, o turinys toks kreivokas – kaltų ieškojimas, „varymas“ ant ko nors, toliau seka fantazijos apie žmonių naikinimą, kokie mes vargštai, kaip elitas mus gręžia t.t

Atrodo būtų ką paskaityti ir dėl ko padiskutuoti, bet rašymo stilius ir autorių gausa tikrai trikdo.Gal tamsta savininke, kad ir kas bebūtumėt, apsitvarkykit svetainę, pasidarykit kad tik jūs vienas galėtumėte rašyti, išmokite rašyti be keiksmažodžiu, kalbėti į temą ir išreikšti kažkokią tai mintį ir greičiausiai atrasime apie ką padiskutuoti :)

======================

Anonimo atsakymas gerbiamam Anonimusui:

1 – dėl žiūrėjimo ir nesupratimo.
Įdomu, kodėl keista, kad gali rašyti tie, kas nori? Man kaip tik atrodo, visiškai normalu, kad žmonės, kuriems knieti ką nors pasakyti gali tą laisvai ir pagal savo sąžinę padaryti. Daug keisčiau atrodo blogai, kurių AUTORIUS (taip taip, būtent iš visų didžiųjų) įsivaizduoja besąs savo smėliadėžės Dievas ir pisa kiekvienam skaitytojui ar komentuotojui protą savo egcentriškumu… Klasikinis pavyzdys – Račo blogas.

2 – dėl įrašų įdomumo, keiksmažodyno ir turinio kreivumo.
Gerbiamasai, apsispręskite – ar tie įrašai kreivi, pagal jus, ar jie įdomūs? Nes sąvoką „kreivi“, kaip supratau, jūs naudojate kaip broko ženklą. Apie keiksmažodžius nekomentuosiu – koks gyvenimas, tokios ir išraiškos priemonės: nesugebu rašyti apie šūdą, šlykštybes, iškrypimus bei kitą bjaurastį ir viso to šleikštulio aprašymui naudoti „kultūringus“ žodžius.
Beje, tikroji „inteligentų“ neapykantos keiksmažodžiams priežastis yra ta, kad jie bijo vadinti daiktus ir reiškinius tikraisiais vardais. Tai yra pati elementariausia minčių cenzūra. Kai pederastas vadinamas ne šūdabybiu (kas tiksliai ir vienareikšmiškai apibūdina jo laisvalaikio leidimo būdą), o „gėjumi“ – tai juk paprasčiausiai slepiamos nuo žmonių akių pederastijos neigiamos pusės. Lygiai taip pat ir kurva, kalė, tarka, bliadė, besidaranti abortus turi būti vadinama supista ir perpista (nes būtent tokia ji ir yra, toks jos gyveinmo būdas) vaikžude, o ne kokia nors „laisvo elgesio moterimi“. Ji juk nebe moteris, o gyvulio (kalės) funkcijas atliekantis sociumo elementas.
O kalbant apie varymą ant ko nors, žmonių naikinimą, elito pisamus vargšus bei kitką, ką jūs įvardijate kaip fantazijas – atsakykite į šiuos paprastus klausimus:

  • ar visuomenėse vykstantys procesai vyksta „savaime“ ar yra priemonės juos įtakoti?
  • ar taikos metu valstybėje gali „savaime“ mažėti žmonių greičiau negu žūdavo BET KURIO karo metais? Atsakydami, turėkit omeny, kad Lietuvoje gyventojų tankumas 5 kartus mažesnis negu Vokietijoje, o gamtinės sąlygos panašios.
  • kaip įvardinti tą situaciją, kai daugmaž 6 tūkstančiai žmonių valdo tiek pat turto, kiek likę 7 milijardai pasaulio gyventojų? O jeigu pažvelgti tik į Lietuvą – kai 5 procentai Lietuvos gyventojų valdo 90 procentų jos turto?

Taip kad mąstančiam žmogui nederėtų save apgaudinėti, kad viskas pasaulyje gražu, pūkuota ir spalvota, o taip yra tik todėl, kad taip yra ir nuo nieko tai nepriklauso.

3 – Dėl sutrikimo ir palinkėjimų.
O jūs nesitrikdykite – diskutuokite prie tos temos, kuri jums yra įdomi. Jeigu man rūpėtų pokalbiai tet a tet – aš savo nuomonę reikščiau skaipe arba toje išsigimėliškoje Snukiaknygėje – Fuckbuke. Jau sakiau, kad ant Lietuvėlės ir vieno Račo yra perdaug, o jūs siūlote man tapti Raču numeris 2. Visiškai beprasmiškas užsiėmimas.

Informacija turi būti ne tik prieinama kiekvienam – bet ir kiekvienas turi galėti pats ją kurti ir skleisti bet kurioje vietoje, kur mano esant reikalinga.

Ir pabaigai – baikit vaidinti kultūringą ir „inteligentą“ – tame nėra nieko ypatingo.  Kaip karts nuo karto išsprūsta vienam iš kobistų analitikų, Dmitrijui Slavoliubovui: „Интелигентия это не мозг нации, а говно.“ [Inteligentija - ne Tautos smegenys, o šūdas]. Ir beje, kuo giliau ir artimiau bendrauju su laaabai „inteligentiškais“ žmonėmis, tuo labiau turiu sutikti su šituo teiginiu. Inteligentija, kaip sluoksnis pasidaręs visišku vantos lapu prilipusiu prie valdžios šiknaskylės ir už galimybę parazituoti pasiryžę nučiulpti bet kuriai struktūrai.

Maža to, nors parazitų yra pakankamai, tačiau inteligentija ypatingai šlykšti tuo, kad elgdamiesi kaip elementarios kurvos jie visa savo povyza demonstruoja besą Tautos Žiedas… Bliat kokia šleikštuma… Maža to, jie neįtikėtinai bailūs – tryzčioja prieš bet kokią jėgos apraišką, tačiau vėlgi, savo ratelyje ir savo virtuvėse – jie mušasi į krūtines ir skelbia revoliucijas.

Na ko norėti šūdas yra šūdas.

Dar naujienų

Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/footer.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/footer.php on line 4 Warning: Illegal string offset 'id' in /home/netiesa/public_html/wp-content/themes/tribune/footer.php on line 4
%d bloggers like this: