Dalia Grybauskaitė klonavosi Gitano Nausėdos asmeny?

Autorius: Kristina Sulikienė Šaltinis: https://visuomenedotcom.wordpr... 2019-08-15 20:37:30, skaitė 625, komentavo 10

Dalia Grybauskaitė klonavosi Gitano Nausėdos asmeny?

Iš Vokietijos vizito pas Merkel matome, jog Gitanas Nausėda galutinai pavirto Dalia Grybauskaite, taigi, kai į antrą turą buvo išėjusi Šimonytė, ir priešiška rusiška žiniasklaida rašė, jog “Dalia Grybauskaitė laimėjo 3 kartą”, tenka pritarti rusams.

Tik šį kartą jau Dalia Grybauskaitė laimėjo Gitano Nausėdos vaidmenyje. Šiek tiek paaiškinsiu, kas vyksta su išrinktais Seimo nariais ar Prezidentais.

VSD ir AOTD pas juos apsilanko, ir padeda ant stalo “labai rimtą medžiagą”. Ten “su įrodymais” pateikiama Rusijos planas okupuoti Lietuvą. Aišku, šį planą rengė NATO fantastai iš propagandos skyriaus.

NATO fantastai žino mūsų nacionalinį charakterį, “nervą”, ir moka pataikyti į skaudžiausią vietą.

Neseniai Gitanas Nausėda pareiškė, jog jis “neturintis moralinės teisės bendrauti su Putinu”, o vakar Vokietijoje pareiškė, jog Rusijai sankcijos turi būti pratęstos, Vokietijos armija Lietuvoje gali likti, na o dėl Putino jau nesikartosime – autonominė, niekada faktiškai in corpore Ukrainai nepriklausiusi Krymo Respublika, kurios autonominis statusas ir teisė atsijungti nuo Ukrainos ir jungtis į kokius nori valstybinius darinius buvo garantuota ikiMaidaninėje šalies Konstitucijoje – turi, atseit, kažkokiu būdu būti pakeista. Prieš žmonių, ten gyvenančių, valią, taip išeina.

Taip išeina, nykštukinė Lietuva, dar 1918 metais pasinaudojusi niekur tuo metu įstatymuose nebuvusia “Tautų apsisprendimo prigimtine teise” (ji buvo įtvirtinta tik 1949 metais tarptautinėse konvencijose) – nepripažįsta šios teisės Krymo tautai, jos kaip atskira tauta, turinčia apsisprendimo teisę – o būtent, gyventi TAIKOJE (koks skirtumas, kas ramų miegą saugo – NATO ar Rusijos lėktuvai: Krymo žmonės turi teisę vystyti turizmo verslą, eiti į darbą, mylėti, tuoktis, o ne gyventi bombų apsupty, kaip jau 5 metus gyvena Donbaso, Luhansko žmonės…)

Baltarusijos AE – dar vienas suklupimo akmuo Nausėdai, kuris visiškai apspigintas to slapto “RUsijos okupacijos plano”, patikėjo kliedesiais, jog pigi elektra sužlugdys Lietuvą ir “pajungs į Rusijos įtakos sferą”. Ir kaip nustebo naujasis ir jau Grybauskaitės klonu bevirstantis Prezidentas, jog latviai spjovė į NATO “pysulką” apie kažkokią ten okupaciją, ir pirks pigią Baltarusių elektrą – taigi, latviai kels ekonomiką (nes pigia elektra galima netgi apsišildyti namus, ką jau kalbėti apie fabrikus, troleibusus, cechus, fermas…).

Jeigu Lietuvoje bus tęsiama sankcijų politika – o senokai jau užsienio laisva ir ne visai laisva spauda tiesiog rėkia, kad Lietuvos ekonomika miršta nuo tų sankcijų – Lietuvoje nebeliks dar vieno milijono žmonių. Gal net ir likusių dviejų, galės likti tie 2000 “partizanų respublikos” “patriotų”, tik”, įdomu, ką jie valgys ir gers ištuštėjusioje Lietuvoje su…Dalios Grybauskaitės klonu. Taip išeina, trečioje jos prezidentinėja kadencijoje.

Priminsiu, jog 1926 valstybės perversmas buvo įvykdyta analogiškai: Lietuvos kariuomenės vadui buvo parodyta “pysulka”, jog Tarybų Sąjunga tuoj tuoj okupuos Lietuvą, ir buvo vidury nakties išvesta kariuomenė į gatves, o ką tik išrinktas šalies Prezidentas Grinius – nuverstas, į jo vietą antikonstituciškai pasodintas Antanas Smetona, kurio įkonstitucinimas įvyko gerokai prieš SSRS įžengimą į Lietuvą: nebuvo šaukiamas net Parlamentas metų metais, negaliojo žmogaus teisės.

Ką Gitanas Nausėda seniai pasakė apie Antaną Smetoną?

Kad jis “geras vaikinas”, nieko tokio, maždaug, jeigu jis įvedė autokratinį režimą, prikūrė konclagerių, ir t.t.

Paties prezidento tėvas, vertėtų jam priminti, kalėjo vergu – tarnu turtingos vokietės ūkyje, ir iš ten bėgdamas pateko į nacių konclagerį, iš kur stebuklo dėka išėjo gyvas, bet kaip skeletas. Labai trumpa jau Nausėdos atmintis.

O gal jau Grybauskaitės tamsus šešėlis praslinko atgal į Rūmus ir užėmė “sostą”.

Gal iš viso ji rytais atvažiuoja “į darbą” – kabinetą Daukanto dvare, ir toliau vadovauja valstybei? Kas žino.

Kad NATO visus – tuo pačiu ir savo aukštuosius karininkus – baugina “Rusijos grėsme”, ir nuo ryto iki vakaro aukšti žvalgybos pareigūnai turi kartoti mantrą “nieko gero nėra iš Rusijos, Rusija turi kristi, Rusiją reikia sunaikinti” – jau yra žinoma.

Klausimas – ar Nausėda nesuvokia, jog už Atlanto ar Briusely ta Lietuva jiems yra toli, o mes juk gyvename čia?

Kur maisto kainos viršija Paryžiaus kainas, o kas trečias šalies gyventojas gyvena jeigu ne prie konteinerio, tai be penkių minučių – ir tai skelbia ne priešiška užsienio spauda, o mūsų šalies Statistikos departamentas.

Jeigu žmonės jau miršta nuo gripo, ar seniai išnykusių ligų – apie kokią okupaciją kliedi fantastai iš ideologinio skyriaus? Juk tuoj nebebus ką okupuoti.