Netikiu, kad S.S. vėžys – tik “pradinė stadija”: esant pirmai stadijai agresyvūs gydymo būdai netaikomi

Autorius: Kristina Sulikienė Šaltinis: https://visuomenedotcom.wordpr... 2019-08-31 13:03:00, skaitė 611, komentavo 6

Netikiu, kad S.S. vėžys – tik “pradinė stadija”: esant pirmai stadijai agresyvūs gydymo būdai netaikomi

Kiti ligoniai paramos ieškosi patys. S.S. kažkodėl kompensuota ar finansuota labai brangi imunoterapija, kuri folikulinės limfomos atveju nėra kompensuojama.

Netikiu, kad S.S. serga “pradinės stadijos vėžiu”, ir galiu nurodyti, kodėl taip manau.

Visų pirma, pirmoje stadijoje nors ir būna darinių organuose, tačiau tai ir būna tos ar kitos kūno lokacijos vėžys. Čiagi buvo atlikta skubi inkstų operacija, visuomenei primeluojant, jog “atlikta planinė operacija”. Po tariamos planinės operacijos iš karto atsirado Prezidento dekretas dėl 1,5 mėnesio nedarbingumo, ir visi suprato, jog nutiko kažkas rimta.

Tada matyt kažkur nutekėjo informacija, ir teko suktis iš padėties, ir meluoti, jog Limfomos negalima nustatyti be…inkstų operacijos? Kas čia per naujas vėžio nustatymo būdas? Limfoma yra limfinės sistemos vėžys, limfinę sistemą sudaro limfmazgiai, blužnis, kraujas, kraujo plazma, limfinis skystis. bet ne inkstai.

Paslaptis glūdi tame, jog folikulinės limfomos atveju 3-4 stadijos atveju būna pažeidžiami kepenys ir inkstai. Prie 3-4 stadijos būtent taikomi agresyvūs gydymo būdai, siekiant išgelbėti pacientui gyvybę arba šiek tiek pratęsti gyvenimą: tai chemoterapija ir imunoterapija. Pažymėtina, jog remiantis Lietuvos teisės aktais, limfomos atveju imunoterapija nėra kompensuojama.

Folikulinės limfomos 1 stadija gydoma radioterapija: atliekamos procedūros 30 dienų, ir asmuo pilnai pasveiksta.

Vien S.S. gydymo būdas rodo, jog kalba eina apie invazinę ir pažengusią 3 ar net 4 stadiją, ir matyt, norėdamas iki pat galo būti įsikabinęs valdžios lovio, bei pasinaudodamas teise darbovietei neteikti informacijos apie savo sveikatą, nes tokią teisę garantuoja demokratija – (kuria naudojasi “pirmoji Lietuva”) su patarėjų korpusu geriau sukūrė pasaką, kaip serga 1 stadijos vėžiu ir kaip tuojaus pat išgis.

3 stadija yra pagydoma, bet retu atveju. 4 stadija eksperimentiškai kol kas bandoma sustabdyti imunoterapija, tačiau kadangi Lietuvoje ne visi pacientai lygūs, ir ji kainuoja apie 100 000 eurų, duomenų apie imunoterapiją Lietuvos vėžio mokslininkai neturi, todėl taip drąsiai teigti, jog šios priemonės padės ir nuo lapkričio S.S. jau bus sveikas, yra naivu, ir tai yra visuomenės apgaudinėjimas.

Visuomenės. kuri 2016 metais balsuodama kiek kitaip, norėjo geresnės Lietuvos. o gavo LTSR -3 projektą, su vaikų atiminėjimais, stabilia nekintančia 380 eurų alga, ir stabiliu 25 procentų skurdu.

Bei stabiliu nekovojimu su įsisiautėjusiu tarptautiniu narkotikų karteliu. Šiuo metu Lietuvos narkomafijos bylą intensyviai tiria suvienytos Airijos, Anglijos ir Vokietijos teisėsaugos pajėgos, nustačius, jog Lietuvos teisėsauga absoliučiai neįgali. Priminsiu, jog minėtas nepakeičiamas politikas iki 2014 metų buvo Policijos generaliniu vadovu, o nuo 2014 metų VRM ministru (taigi, atsakingu už kovą su mafija), nuo 2016metų premjeru, irgi atsakingu už geresnį gyvenimą, taigi, ir už kovą su mafija.

Tarptautinė gerai organizuota mafija pasveikino savo draugą S.S. “fejerverku” pačią antrą jo premjeravimo savaitę – labai ramiame rajone po VSD langais sušaudė jėgos sporto atstovą Remigijų Morkevičių. Jį galėjo sušaudyti vien dėl to, jog Lietuvos neįgali teisėsauga jau buvo parengusi jam nekrologą – “agresyvus, buvo susijęs su mafija, vykdė nusikaltimus”.

Toks “valdymo stilius” ir privedė garsųjį S.S. prie tokios būklės, kokioje jis yra. Dar priminsiu garsiąją I.S. bylą, kur jis niekam nežinomos merginos tėvus atjautė, ir parodė, jog mafija jam yra svarbiausia pasaulyje, Nepraėjo nė 13 mėnesių, Europolas įkūrė biurą ir susėmė “Kamuolinius”, dėl kurių buvo kilusi tokia isterija – gink Dieve, tik niekas neminėkite “Kamuolinių” O šią savaitę atsirado ir I.S. dingęs krovinys, kurio policija ieškojo su dronais ir su išminavimo komandomis – nušvilpti narkobiznio pinigai buvo investuoti į socialinį būstą ir užsiūti pagalvėse.

Na o pasveikti nelinkėsiu, nes piktadariams ir Biblijoje parašyta, koks galas laukia. Vis tik minėtas S.S. atsakingas už Romualdo Apanavičiaus jaunesniojo dingimą, ir jo dingimo bylos neištyrimą, nes tos bylos suklastojimo metu, kai su tarptautinės, konkrečiai, Italijos mafijos Spados klano pagalba buvo pakištas kitas, nepanašus ir 30 cm trumpesnis lavonas, S.S. buvo generaliniu policijos komisaru.

https://lt.wikipedia.org/wiki/Folikulinė_limfoma

Išplitusi liga

Esant III ir IV ligos stadijai šiuo metu žinomais metodais folikulinės limfomos išgydyti neįmanoma. Išimtis yra III stadija be rizikos faktorių (mažiau nei 6 pažeisti limfinių mazgų regionai, <5 cm ligos masė, nėra išreikšto tarpuplaučio pažeidimo), šiuo atveju gydymui galima skirti radioterapiją.

Kitais atvejais skiriamas sisteminis gydymas chemoterapija ir imunoterapija. Nesant ligos simptomų galima strategija „stebėti ir laukti“, kadangi anksti pradėtas gydymas nepagerina pacientų išgyvenamumo.