Netikėtai mirė D. GRYBAUSKAITĖS telefoninį valdymą patyręs atšauktas diplomatas Renatas Juška: kas jo klausėsi, niekada nebepaaiškės?

Autorius: Kristina Sulikienė Šaltinis: https://visuomenedotcom.wordpr... 2019-09-06 05:02:00, skaitė 380, komentavo 2

Netikėtai mirė D. GRYBAUSKAITĖS telefoninį valdymą patyręs atšauktas diplomatas Renatas Juška: kas jo klausėsi, niekada nebepaaiškės?

2013 metais Lietuvoje buvo diplomatinis skandalas: Vengrijoje reziduojantis diplomatas Renatas Juška atvirai su kitu diplomatu kalbėjosi telefonu!

Kas jo klausėsi, Šiaurės Korėjoje – EU niekam nebuvo įdomu.

Telefoninės teisės skyrių prie prezidentūros turėjusi Dalia Grybauskaitė tiesiog pagal youtube “leak” atšaukė ambasadorių, pagal youtube praradusi pasitikėjimą.

Joks normalus parlamentinis tyrimas atliktas nebuvo. Normalioje valstybėje prezidentas, atšaukęs diplomatą pagal nutekintus telefoninius pokalbius, o dekretą grįsdamas youtube “roliku”, pats būtų pašalintas iš pareigų.

Tik ne Grybauskaite.

Klausimas, ar ir dabar ji nelikusi faktine Lietuvos jūrų ir marių valdove?

Juk jos patronas Tata Didysis iki šiol save vadina visos Lietuvos de facto jūrų ir marių, bei kosminės erdvės Vadovu.

A.a. apšmeižtam ir negalėjusiam pasiteisinti, kodėl būdamas neliečiamas, jis buvo kiaurai sekamas demokratinės valstybes prezidento, bei storo storo komsomolco, o jo nutekintus pokalbius galėjo pasiklausyti bet kuri Valia ir Zosia iš URM valytojų ir tvarkytojų departamento.