Paauglės Gretos šou bandoma maskuoti tikrąjį planetos “įkaitimo” mastą

Autorius: Kristina Sulikienė Šaltinis: https://visuomenedotcom.wordpr... 2019-09-25 19:47:00, skaitė 316, komentavo 2

Paauglės Gretos šou bandoma maskuoti tikrąjį planetos “įkaitimo” mastą

Pamenate šią vasarą, kai už lango rodė 36 laipsnius pavėsyje, viskas degė? Dar turbūt nepamiršote. Daugelis turbūt nepatikėjote, jog Lietuvoje natūraliai gali būti toks klimatas, nors sinoptikai įtikinėjo, kad nieko tokio karšto oro srovės nuo Afrikos. Tiesa, kaip įrodymą sinoptikai minėjo ir afrikinį amarą, kuris tiesiog nusiaubė tuos sodus, kurie atlaikė po ankstyvųjų šalnų šįmet.

Ne kiekvienas žino, ne kiekvienas domisi, jog kardinalius Žemės pokyčius būtent oro srity gali sukelti povandeniniai branduoliniai bandymai, giluminė kalnakasyba, – Žemės “pamato” gręžimas, ką amerikiečiai juk siūlė ir Lietuvoje – pasikasti iki Žemės gelmių lygio, ištraukti skalūnines dujas, o po to ten prileisti vandens. Visi žemaičiai, kurie priešinosi, buvo vadinami vatnykais, Putino, Kremliaus agentais. Dar vaikystėje (tarybinėje, aišku) mokė, jog tokių veiksmų su Žemės gelmėmis atlikinėti negalima, nes gali prasiveržti Žemės gelmėse tvyrantis karštis, ir tai gali sudeginti Žemę.

Štai apie tokį paprastą momentą, kad kažkur padarytos galimai Žemės gelmių “skylės” ir bijoma kalbėtis, todėl surandama paauglė, kuri dar turi krūvą psichikos sutrikimų – taigi, į JTO kreipiamasi ne tik dėl vaikų apsaugos, bet jeigu “nepraeis”, bus pasinaudota Neįgaliųjų apsaugos konvencija – ir baisinis rėkimas, klykimas, “kaip jūs drįstate”, ir būtinai bus kalbama tik “kaip jūs drįstate toliau turėti fabrikų kaminus”, bet nebus kalbama apie esmę – apie giluminius bandymus gręžiant Žemės “nervą”, arba atliekant branduolinius bandymus vandenyno dugne, tokiu būdu išjudinant Žemės skirtingus sluoksnius, ir sukeliant didžiulius cunamius.

Branduoliniai bandymai judina ir Žemės ašį. O keičiantis Žemės ašies padėčiai, natūralu,jog keičiasi klimatas. Tokia pranašystė yra buvusi Lietuvai – jog jeigu Žemės ašis toliau judės, Lietuvoje bus normalus klimatas – subtropikai. Ar jūs atsimenate tokią vasarą, jog pasėjus cukinijas liepos 20 dieną, tu ramiausiai be jokio rūpesčio galėtum jas skinti visą rupgjūčio pabaigą, ir visą rugsėjį? Juk tai tarsi per greita vegetacija ir nokimas, tačiau toks klimatas, kai galima auginti antrą ir netgi trečią derlių – jau čia. Karštis blogai, bet reikės išmokti pasinaudoti juo, ir auginti tam tikras kultūras. Išgyvens tie, kurie susigaudys, jog klimatas negrįžtamai pasikeitė.

O paauglės rėkaujančios į ekranus “kaip jūs drįstate”, yra tik kaip čia Darius Jauniškis yra pasakęs JAV dienraščiui “rūko aplinka”.

Tuo labiau, jog už tos paauglės stovi pasaulio elitas, visokie sorošai, atnešę ir mums nepriklausomybę nuo visko, netgi nuo paties Raudonojo Velnio, tuo pačiu ir nuo pačių savęs. Gal ir teisūs tautiečiai, išvykę laimės ieškoti, kur šalta, kur dienomis būdavo plius 11 (Airija, Norvegija) – juk šylant klimatui, tose šalyse greitai bus buvęs Lietuvos oras.

Makaraitytė palaiko skandalingąją paauglę. Nes Makaraitytė yra buvusio VSD darbuotojo buvusi žmona. O VSD buvusių nei agentų, nei buvusių agentų žmonų – nebūna. Skambutis, SMS – turi turėti tokią, ir ne kitokią nuomonę, nes tai svarbu tikrosios problemos masto maskavimui. “Supratau”. Be to, Makaraitytė metų metais dirbo o gal ir tebedirba švediško kapitalo žiniasklaidoje, o varnas varnui akies nekerta, ir šakos, ant kurios sėdi, nepjauna.