Po kurdų “palikimo ant ledo” seka Ukrainos pametimas?

Autorius: Kristina Sulikienė Šaltinis: https://visuomenedotcom.wordpr... 2019-10-12 16:17:00, skaitė 166, komentavo 2

Po kurdų “palikimo ant ledo” seka Ukrainos pametimas?

Donaldo Trumpo apgynimui, iš karto pasakysiu – ne jis pradėjo karą Sirijoje. Nes jis išsiuntė karius. Bet jis parsiuntė.

Ne jis pradėjo karą Ukrainoje, ir jis prieš savaitę telefonu Zelenskiui prašė išsiaiškinti, ar ne Bidenai pradėjo, ar ne jie kišosi tenais į Ukrainos vidaus reikalus. Amerikoje kilo isterija, Trumpui ėmė “grėsti apkalta”, bet viskas užgęso, nes pats Zelenskis paaiškino, jog niekas jam negrasino (nes Donaldas atseit negerai kalbėjo su juo, skelbė visi, ir reikia apkaltos – taigi, paneigė, gerai su juo kalbėjo Donaldas, ir viskas ok), ir jam pačiam yra įdomu, kas kam darė įtaką, ir jis būtinai pasidomės.

Dabar gi kurdų klausimu. Ne Donaldas Trumpas organizavo revoliuciją NATO šalyje Turkijoje. Tai įvyko dar iki jo išrinkimo. Ne jis ir atsakingas, ir ne jis nori būti atsakingas už organizuotą valstybės perversmą, kuriame dalyvavo labai daug Turkijos šalies pareigūnų ir mokytojų. Todėl jis kalbasi su Turkija, kuri yra NATO šalis, ir prašo pagalbos dėl 3.6 milijono sirų pabėgėlių. Juos norinti išsiųsti į Siriją, jų kilmės ir gyvenimo šalį, nes šalis nepasirengusi išlaikyti jų, tai tuština kas dieną biudžetą.

Donaldas Trumpas nuoširdžiai supranta, nes jis pats prieš daugiau nei mėnesį (o lrytas atspausdino tik neseniai, nes “vėluoja žinios”, arba “vertėjas atostogose”) kreipėsi į Europos šalis prašydamas pasiimti savo ISIS kovotojus kurių jis turi keletą tūkstančių, jis jų nesiruošia išlaikyti, kurti specialių slaptų kalėjimų, ir juos ten maitinti. “Jeigu nepasiimsite savo ISIS karių, aš juos paleisiu prie jūsų sienų”, sakė Donaldas Trumpas.

Štai kodėl jis puikiai užjaučia ir atjaučia Turkijos prezidentą, ir todėl “davė žalią šviesą”, Sirijos Šiaurės Rytų pravalymui nuo kurdų. Apie būsimus oro antskrydžius buvo pranešta pirmadienį. Turkijos ir Amerikos susitarimas, išvesti iš tos teritorijos karius, buvo viešai skelbiamas. Buvo duotos 2 dienos pasitraukti nuo pasienio. Nebuvo smūgiuojama iš karto. Tai, jog 48 valandas kurdai nereagavo, Turkija palaikė sutikimu būti smūgiuojamiems. Tokios metodikos laikomasi visur, kur atsisakoma palikti teroritsų užimtus miestus, nes traktuojama, jog civiliai palaiko teroristus – o teroristai juk mėgsta manipuliuoti “civilių korta”. Civiliai irgi galėjo persikelti kur nors kitur, nes turėjo lygiai 48 valandas apsigalvoti, nes Turkija nejuokavo, Amerika irgi.

Mūsų gi satelitinės teritorijos satelitai “bėgo į Seimą į slaptą pasitarimą”, spėju, Valstybės gynybos tarybos, “siųsti karių į Siriją”, nors “Seimo nutarime neparašyta, į kurią valstybę siunčiami, siunčiant i karinę misiją”. Žodžiu, mūsų satelitinės teritorijos satelitai pasimetę aiškino, jog “Amerika prašo atsiųsti karių”, po paros paaiškėjo, jog tai yra melas, ir ministras Karoblis ėmė ir atsiėmė beveik savo žodžius, kaip visada, apkaltinęs Rusiją. Neva, jeigu Rusija ten dalyvauja, tada jau mes nedalyvausime. Tai iš karto taip reikėjo kalbėti, vaikų darželis, o ne ministras. Juk asilui aišku, jog Erdoganą palaiko Putinas, nes Rusija viena iš nedaugelio valstybių labai principingai kovoja su ISIS, AlQueda ir kitais marazmatikais. Vakarai tik sako, kad kovoja – Paryžiaus centrinio komisariato užpuolimas “iš vidaus”, ‘stabbing in the backs to colequges”, “with a ceramic knife” parodė, jog Al Queda ir ISIS seniausiai įsikūrusi pačioje senosios Europos širdyje -romantiškajame ir legendų apipintame Paryžiuje.

Užpuolikas Michaelis Harponas buvo stebimas savo kolegų, turėjo ryšius su tom teroristinėm grupuotėm, kurių veikla buvo stebima jo kolegų, kurių kompiuterius jis prižiūrėjo. Teroristinės grupės galėjo žinoti “online”, kas dedasi visuose slaptuose Prancūzijos antiterirostinės, antimafijinės policijos skyriuose. Toks neveikimas rodo ir pasyvią tyčią, nors tokio termino nėra teisėje, bet tyčia buvo neveikiama, kad teroristai įsikurtų Prancūzijos policijoje. Niekas netiki šiomis pasakomis, jog Michaelis Harponas tik dabar “atsivertė į Islamą”, ir “suradikalėjo”. Al Queda veikia labai daug metų, ji buvo įkurta kaip Gladio B, kaip naujasis naujųjų laiko “įtampos darymo” padalinys.

Kad Al Queda turi “safehouse in Paris”, man buvo labai seniai aišku, nes mano brolį Romualdą Apanavičių iš Lietuvos pagrobė teroristai- islamistai, ir išvežė į Paryžių. Kur jo pėdsakai dingo. Paskutiniai pėdsakai yra Paryžiuje, ir šitas pats subadytasis komisariatas netyrė mano skundo, pateikto 2014 01 04 dėl brolio ir jo šeimos dingimo, man jau tada buvo aišku, jog Prancūzijos policija, nors apsimeta kad kovoja su islamistais, iš tikrųjų juos palaiko, gal toks susitarimas su karinėmis struktūromis, gal “gero tono taisyklė”, juk postkolonialinė šalis.

Vėlesnius pėdsakus Italijoje liudija toks 16-osios divizijos kariškio sūnus Viktoras Dagilis, aš juo priversta tikėti be sąlygiškai, ir jo laiškais pasirėmusi, kreipiausi dar kartą į Jungtinių Tautų Priverstinių Dingimų KOmitetą, kuris, nors profesorius Stanislovas Tomas reklamavo, “imasi veiksmų per 24 valandas”, nesiima jokių veiksmų, tik lėtai “domisi informacija”, “siuntinėja užklausimus”, o tuo pačiu metu yra”naikinami pėdsakai”, Lietuvoje vienas po kito miršta arba diplomatai, arba jų draugai, arba jų šeimos nariai – nes visa jų drauginga kompanija puikiai žinojo ir žino apie Romualdo jaunesniojo Apanavičiaus pagrobimą, išvežimą į užsienį, ir galimą pardavimą kad ir tiems patiems daešams, alkaidžiams “whatever” – nes vyksta toks kaip sakoma “drebatto”, kad patys nebežino, kokio šešėlio bijo.

Man susidarė įspūdis, jog ir Lietuvoje laikoma jog Al Queda ir/ar ISIS yra “draugai”. Veikiama pagal idiotišką “logiką”, kad jeigu Rusija kovoja prieš juos, vadinasi, jie yra draugai – o geriausias to įrodymas yra Eglės Kusaitės byla. Jauna buvusi įtarta islamiškuoju teroristu, buvusi įtarta džihadistė buvo išteisinta ne tik Lietuvoje, bet ir Jungtinių Tautų komitete, jai suteikta teisė šmeižti ir įžeidinėti prokurorus. Buvo dikredituotas ją užkardęs prokuroras Justas Laucius, kuris paskutiniu metu pagarsėjo kaip ypatingai principingas prokuroras, tiriantis įvairias korupcijos bylas.

Byloje dėl dar vienos veikos, neatsimenu, kokios, jai buvo skirta didelė bauda, ir ją “išteisino” Dalia Grybauskaitė – pritaikė malonę. Vadinasi, Dalia Grybauskaitė mano, jog islamiškasis terorizmas yra nieko tokio – kitaip nebūtų panaikinusi malonės raštu skirtosios baudos.

Eglė Kusaitė bylų vykdymo metu niekur nedirbo, visur vaidino didelę žvaigždę šiuo metu ką ji veikia, jokių žinių nėra.

Dėl jos bylos buvo panaikintas VSD Antiteroristinis skyrius arba 9 valdyba, ir tuo metu, kai tas VSD skyrius panaikintas, mano brolis ir dingo iš Lietuvos.

Jo draugai dar 2014 metų sausį apsimetė, jog nori jį pakviesti į klasės susitikimą, bet tas Vytauto Landsbergio buvęs patarėjas Mindaugas Balčiauskas puikiai, manau, žinojo, jog pakviesti nebėra kaip, ir nebėra ko – brolis dingęs amžiams be žinios, o po poros mėnesių Italijoje buvo suklastota jo mirtis, pametant kažkokį apgedusį 160 cm lavoną, ant jo uždedant lietuviško paso VIRŠELĮ, O lavoną TELEFONU atpažino vėlgi tas pats minėtasis Viktoras Dagilis, dėl ko tą pačią dieną 2014 03 12 (nes Viktoras Dagilis turėjo galią ir įgaliojimus atpažinti telefonu lavonus) jis suformavo raštą ir išsiuntė į Lietuvą, kad rastas Romualdo Apanavičiaus g. 1975 , lavonas.

Į visus klausimus, kaip galėjęs atpažinti telefonu, nepažinojęs, ir nebūdamas šeimos nariu – visas draugingas dabar kažkodėl giltinės pastoviai šienaujamas diplomatijos korpusas atrašinėdavo neįtikėtino stiliaus nusišnekėjimais, kuriuos visus išverčiau ir dar pavasarį išsiunčiau į Jungtinių Tautų priverstinių dingimų komitetą.

Toks sutapimas, jog dėl brolio dingimo bylą turėjo tirti ir Paryžiaus centrinis komisariatas, bet jis nieko nedarė. Kažkas registravo atneštą raštą komisariate – ir tarp nudurtųjų yra “administracijos darbuotoja”. Man susidaro įspūdis, jog buvo “pravalyta liudytojų”, kad “visi kiti bijotų bent žodį ištarti”.

Michaelis Harponas “pasiaukojo dėl aukštesnių tikslų” – tas aukštesnis tikslas yra NATO sukurtos Gladio B ar netgi C organizacijos egzistavimas, kuris užtikrina beprotišką mafijos tinklo plėtrą visoje postsovietinėje erdvėje, garantuoja lavonus, vergus, prostitutes, narkotikų kartelį, ir ta visa “šventoji organizacija” nenori prarasti savo “pajamų šaltinio”. Todėl dėl “brolių šventojo gyvenimo”, nieko tokio pasiaukoti, ir Harpono žmona parašė jam 33 SMS -uose “Vienas Dievas tebūna tau teisėjas”.

Aišku, Prancūzijos antiteroristinė valdyba “nematė” “tik” 33 SMS žinučių, kuriose buvo detaliai išaiškinta, kada, kaip įvyks pasikėsinimas.

Visas šitas apgailėtinas cirkas rodo, jog Prancūzija puikiai žino, jog teroristai gyvena Paryžiuje, gal ne centre, gal 6-ajame rajone, kuriame nuo seno gyveno čečėnai, ir jie tiesiog nežino, nei kaip daryti, nei ką daryti, todėl tiesiog nieko nedaro. Kaip nieko nedaro ir Lietuvos teisėsauga, saugumas, mafija, nes nebežino, kaip kovoti prieš visą Lietuvą apraizgiusią NATO finansuojamą (ir atgal) mafiją, juk “NATO mus gina ir saugo”, o kiekvienas, kas pasakys, kad “NATO teroristinė organizacija” – apmėtys suklastotomis bylomis.

Bet aš nesakau, kad VISA NATO yra bloga, aš sakau – yra nustatyta, ir net disertacijos parašytos, nekalbant jau apie Europos Parlamento vieningą 1990 11 22 jungtinę rezoliuciją,

https://en.wikisource.org/wiki/European_Parliament_resolution_on_Gladio

kad NATO sukūrė slaptą teroristinę armiją, pavadinimu GLADIO, kuri vykdė įvairius teroristinius aktus daugelį metų, ir todėl EP pasmerkė ir teroristinę armiją, ir NATO.

Liepta aiškintis vyriausybių ryšius su teroristais, tačiau rezoliucija niekada nebuvo įgyvendinta. Nes, supraskite, rezoliucijos juk yra tik patariamojo pobūdžio teisės aktai, pasakys Lietuvos Teisingumo ministerijos klerkai, ir URM viceministras Germanas.

Grįžtant prie straipsnio pavadinimo ir pagrindinės minties, Donaldas Trumpas nėra nei kvailas, nei bukas, kad nesuvoktų, jog šitosios organizacijos, kaip jas bepavadinsi, ar Gladio B, ar Gladio C, ar Al Queda, ISIS, ar džihadistais – kovoja ir prieš Ameriką, ir jos žmones.

O pastovus Amerikos žmonių mokesčių čiulpimas įvairiems naujiems karams yra šūvio į batą metodiką, taigi, valstybės išdavimas, todėl Donaldas Trumpas, kuris yra tikras patriotas, ir “užsuka čiulpimo kranus”. Ir tą pradeda nuo Sirijos, ir kartu jis užsuka kraną Ukrainai.

Pažymėtina ir tai, jog Lietuvoje nesuteikus medicininės pagalbos , nors ir mokėję visus mokesčius sąžiningai metų metais, miršta piliečiai, tačiau nuo 2014 metų ukrainiečiai “kariai” gydomi nemokamai ir be eilės. Pavyzdžiui vizito pas okulistą reikia laukti pusę metų, o ukrainietis su skeveldra bus priimtas nemokamai ir be eilės. Nes jis “kovoja už Lietuvą”.

Didesnio idiotizmo turbūt nesugalvosi. Na, o tas Dalios Grybauskaitės pagerbtas Jonas iš Švedijos yra tikrų tikriausia Al Queda, Gladio A, atitransportuotas čia “Daryti revoliucijos ” dar 1989 metais. Jis “žino kaip” rinkti pinigus, plauti smegenis, ir manipuliuoti “nacionaline sąmone”.

Pažymėtina, jog Naujosios Zelandijos teroristas, kuris iššaudė mečetę, turi draugus, kurie praplautasmegeniai, ir jiems smegenys buvo praplautos ne kur kitur, o Ukrainoje, ir jie kovojo Azovo batalione.