Turkija padeda Sirijai įvesti Sirijos karines pajėgas į Siriją – Lietuvoje tai priimama kaip nesusipratimu, ar skandalu. O ką manote jūs?

Autorius: Kristina Sulikienė Šaltinis: https://visuomenedotcom.wordpr... 2019-10-14 18:32:00, skaitė 203, komentavo 0

Turkija padeda Sirijai įvesti Sirijos karines pajėgas į Siriją – Lietuvoje tai priimama kaip nesusipratimu, ar skandalu. O ką manote jūs?

Įsiskaitykite į antraštę. Toks yra naujienų portalų Al Jazeera žinutės tikslas – pateikti, kad Turkija padeda Sirijai susigrąžinti realią valdžią, įsivesti savo pačių pajėgas į savo pačių teritoriją – Siriją.

Sirijos kariuomenė grįžta kontroliuoti Sirijos teritorijos. Turėtų džiaugtis visi teisingo karo šalininkai. Bet jie tyli.

Bet argi ne to turėjo būti siekiama nuo pat “pagalbos Sirijai” pradžios?

Beje, argi pagalbos šaliai politika neturi apimti ir šalies piliečių GRĮŽIMĄ į teritoriją, o ne jų laikymą už valstybinės sienos ribų, neleidžiant jiems grįžti, įvedus kažkokią kvazi kurdų respubliką – liaudies teritoriją?

Kada Lietuvos politikai laikysis vieningos nuostatos: jog separatizmas yra separatizmas, su juo turi būti kovojama. Ne, kurdų klausimu jie tyli, jiems šokas.

Jie netgi norėjo siųsti mūsų karius galimai įsimaišyti ten į Turkijos operacijos užniugarį ir matyt šaudyti jiems į pečius. Tik kažkas protingas pasakė, kad Lietuva per maža šyška pasaulio didžiųjų galios žaidimuose.

https://www.aljazeera.com/news/2019/10/turkey-military-operation-syria-latest-updates-191014053832727.html