Labai svarbu yra Vadovybės apsaugos departamento lauko tualetas

Autorius: Kristina Sulikienė Šaltinis: https://visuomenedotcom.wordpr... 2019-10-14 18:33:00, skaitė 367, komentavo 2

Labai svarbu yra Vadovybės apsaugos departamento lauko tualetas

Mūsų šalies dienraščiai bei įvairūs portalai yra neįtikėtini. Šiandienos 15 minučių naujiena irgi labai informatyvi, aktuali, tai pasakojimas apie tai, koks prezidentas Gitanas Nausėda yra nenaudėlis, ir atsisako keltis į rezervuarą, kuriame jo pirmtakė buvo netgi pertvėrusi gatvę.

Į rezervuarą nėra išsikraustęs nei Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis, nei Saulius Skvernelis – gyveno rezervate trumpai, kol įsirenginėjo saulės baterijas ant namo stogo, aišku, už valstybės ar euro pinigus, kažkokį projektą laimėjo.

Dabar gi nesuvokiama, ten Gitanui Nausėdai vienam tame miške ir gyventi? Na jau ne, liko jis savo Vilniaus draustinyje. O jeigu apsaugininkams VAD neišskiria mobilaus namo, su tualetu viduje, čia tikrai ne prezidento problema.

Kriminalinės policijos biuras puikiai gyveno lauke Klonio gatvėje, ir nesiskundė, nes galėjo visus sekti, kaupti gausią medžiagą. Kodėl VAD kitokie.

https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/prezidentas-i-turniskes-neskuba-o-i-lauko-tualeta-priversta-vaikscioti-apsauga-ne-jo-reikalas-56-1215188