Protestas "Saugokit savo vaikus!" 2020 04 21 vyko visoje Lietuvoje!

Autorius: LDiena.lt Šaltinis: http://ldiena.lt... 2020-04-22 08:47:00, skaitė 1171, komentavo 11

Protestas

7538 metų (pagal žydkrikščius - 2020) balandžio 21 d. 17:00 prie taip vadinamos "Lietuvos respublikos" Seimo ir kitų valdžios įstaigų įvyko stichinis protestas, kuris buvo išreikštas garsiai signalizuojant iš motorizuotų transporto priemonių nuo Liaudies pasislėpusiems valdžiagyviams.

Propagandinėje žiniasklaidoje apie šį protestą pasakoja, kaip apie dykinėtojų, kuriems nusibodo namie sėdėti, susibūrimą. Iš tikrųjų žmonės suvažiavo, kad taikiomis priemonėmis užkardytų valdžios ketinimus pradėti masiškai atiminėti vaikus Nemenčinėje dėl karantino (įstatymai tam jau paruošti), užbėgti už akių masiniam ir prieverstiniam Lietuvos piliečių skiepijimui globalių banditų Geitso-Sorošo & Co. paruošta vakcina bei galų gale sustabdyti PLANINĮ Lietuvos ekonomikos NAIKINIMĄ, ruošiant Lietuvos likučius "papigiai" perduoti SKANDINAVŲ JUDO-OLIGARCHATUI.

Nėra reikalo stebėtis, kad apie šį protestą nė žodeliu neužsiminė pagrindinis Landsbergių partijos ruporas LRT.LT, o taip pat pagrindiniai judo-oligarchatiniai skandinaviški Lietuvos žmonių Durninimo Organai DELFI.LT ir 15min.lt Tuo tarpu savaiminis protestas įvyko visuose didžiausiuose Lietuvos miestuose.

VILNIUS

Kazimieras Juraitis nubaustas 15 eurų bauda už tai, kad "neteisėtai signalizavo gyvenamojoje vietoje". Bet iš tiesų pagrindas buvo – per kelią šokavo varlės, o be to, jam trukdė pravažiuoti nedrausmingi vairuotojai, kurie dar ir signalizavo be aiškios priežasties, tuo trukdydami Kazimiero Juraičio eismą:

https://www.youtube.com/watch?v=minJcEOSxoE

LDiena.lt - 3min.lt - 20min.lt - 60min.lt - 15min.online - 15min.website - 15min.site taip pat buvo priversta įsilieti į PYPenančių protestuotojų gretas, kuriems iki gyvo kaulo įgrįso VALDŽIAGYVIŲ ir ŠŪDELIČIO demonstruojamas absurdas ir "kovos su apokalipse" imitavimas visų mūsų sąskaita:

https://youtu.be/4JlRT_DyT4o

Raimondas Olechas su Mama iki Vilniaus keliavo 2 valandas. Tikslas: parodyti, kad Lietuvoje dar liko vienas kitas neabejingas Valstybės likimui. Mama laikė per langą iškištą trispalvę, su kuria prieš 30 metų gynė tą patį Seimą nuo tankų. Seimagyvius nuo Liaudies sauganti policija vėliavą liepė suvynioti, nes esą trukdo eismui:

www.youtube.com/watch?v=UX_JSdghqHE

Vaizdas iš šono, visuomeninės žiniasklaidos atstovo Vitalijaus Balkaus akimis:

https://youtu.be/i26aF_XN4YY

Žmonių nesustabdė ir įžūlūs policijos bandymai baudomis nugesinti protestuotojus:

KAUNAS

KLAIPĖDA

Ir net JONAVA

Vienas už visus:

---
Vakar į savaiminį protestą susirinko keliasdešimt protestuotojų ekipažų - be abejo, valdžiagyviams nebuvo ko bijoti.

Tačiau ką jie darys, kai SEKANTĮ KARTĄ susirinks KELI ŠIMTAI? O kai mūsų bus KELI TŪKSTANČIAI? O KAI KELIASDEŠIMT TŪKSTANČIŲ?!

Vėl valdžiagyviai pasiųs policijos bobikus su protokoliukais "už garsinio signalo naudojimą gyvenamoje teritorijoje be priežasties"? Ne. Tuomet valdžiagyviai BUS PRIVERSTI reaguoti.

O kokia ta reakcija bus, ir ar apskritai ji bus - priklauso tik nuo VIENINGAI IR SUTELKTAI VEIKIANČIOS VISUOMENĖS, TURINČIOS AIŠKŲ IR KONKRETŲ TIKSLĄ.

Bet tai - kaip yra kuriami tikslai, kaip yra vienijamos visuomenės, jau yra visiškai kita tema ir ne pypenimais ji sprendžiama.

DABAR PIRMAS IR PAGRINDINYS UŽDAVINYS - PRIVERSTI VALDŽIAGYVIUS NUTRAUKTI KORONĖS FARSĄ.

Nepamirškime gyvybiškai svarbios informacijos: Faktų suvestinė apie tai, kas jau visiškai tiksliai žinoma apie koronavirusą