Mirė Rusijos senatorius Olegas Kovaliovas

Autorius: SputnikNews.lt Šaltinis: https://sputniknews.lt/russia/... 2020-05-11 14:57:00, skaitė 181, komentavo 1

Mirė Rusijos senatorius Olegas Kovaliovas

Rusijos Federacijos taryba teigė, kad politikas ilgą laiką kovojo su sunkia liga. Pranešama, kad Kovaliovo mirtis nėra susijusi su koronavirusu

VILNIUS, gegužės 11 — Sputnik. Eidamas 72-uosius gyvenimo metus nuo širdies nepakankamumo mirė buvęs Riazanės regiono gubernatorius senatorius Olegas Kovaliovas, praneša RIA Novosti su nuoroda į Federacijos tarybos reglamento komiteto vadovą Viačeslavą Timčenką.

Anot jo, politikas ilgą laiką kovojo su sunkia liga. Tuo pačiu agentūros pašnekovas pabrėžė, kad senatoriaus mirtis nėra susijusi su koronavirusu.

1991 metais Kovalevas buvo paskirtas Maskvos srities Kaširskio rajono administracijos vadovu, o po penkerių metų jis buvo išrinktas Kaširskio rajono savivaldybės vadovu. 2000–2002 metais jis buvo Valstybės Dūmos vietos savivaldos komiteto pirmininko pavaduotojas, o nuo 2002 metų sausio mėnesio — žemutinių rūmų darbo reguliavimo ir organizavimo komiteto pirmininkas.

2007 metų gruodžio mėnesį Kovaliovas buvo išrinktas "Vieningosios Rusijos" deputatu. Nuo 2008 metų kovo iki 2017 metų vasario jis buvo Riazanės regiono gubernatorius. Po priešlaikinio atsistatydinimo jis išvyko dirbti į Federacijos tarybą ir tapo Riazanės regiono vyriausybės atstovu.