Pilnas video reportažas iš įvykio vietos: kaip BLIAKMATERIAI atvedė ir suklupdė baltųjų Lietuvos aborigenų minią prieš JAV-ų ambasados vartus. Vilnius 7538-06-05

Autorius: LDiena.lt Šaltinis: http://ldiena.lt... 2020-06-06 12:27:00, skaitė 2473, komentavo 49

Pilnas video reportažas iš įvykio vietos: kaip BLIAKMATERIAI atvedė ir suklupdė baltųjų Lietuvos aborigenų minią prieš JAV-ų ambasados vartus. Vilnius 7538-06-05

Vilniuje 7538-ųjų metų (pagal žydkrikščius - 2020) birželio 5-ąją dieną įvyko marginalų ir teroristų, finansuojamų iš antvalstybinių klanų iždo, suorganizuotas mitingas. Pretekstas mitinguoti, kaip niekada tolimas ir svetimas Lietuvai – solidarizuotis su skriaudžiamais JAV-ose negrais. O tuo pačiu pagerbti šviežiausią "rasizmo auką" – recidycvistą, pagautą atsiskaitant suklastotais pinigais, kurį tramdydamas internacionalinis JAV-ų policijos patrulis persistengė: prismaugtas recidyvistas neatsigavo ligoninėje.

Tai visiškai kasdieniškas JAV-ose įvykis – per metus JAV-ų policininkai sulaikydami ir šiaip bendraudami nužudo virš 400 savo bendrapiliečių, tačiau tuo suskubo pasinaudoti rinkimines kovas pradėjęs anti-trampininkų klanas. Etaloninius "fake news" kurianti ir platinanti CNN televizija pradėjo isteriškas transliacijas, apie paskutines "švelniojo milžino" (taip buvo įvardintas negras recidyvistas, spėjęs pasidarbuoti ir porno aktoriumi) gyvenimo minutes. Savaime aišku, neparodydama jo elgesio, dėl kurio policininkams teko tramdyti nusikaltėlį. Sorošo prižiūrimos teroristų gaujos – "Antifa" ir BLIAKMATERIAI (taip vadinamas "Black lives matter" judėjimas) buvo pasiųstos siaubti JAV-ų didmiesčių, kelti riaušes ir ruošti dirvą jeigu ne MAIDANINIAM perversmui, tai bent jau Trampo pralaimėjimui p-rezidento rinkimuose.

Artėjantis ir neišvengiamas Trampo perrinkimas antrai kadencijai gręsia liberalfašistinio JAV-ų imperialistų sparno sunaikinimu ir JAV-ų pasitraukimu iš viso pasaulio reketininko pozicijos, perleidžiant globalizacijos vairininko vaidmenį Kinijai. O šito nei Sorošas, nei jo apskabytieji šeimininkai daleisti tiesiog negali, nes liks išmesti iš Globalios Smėlio Dėžės, ir turės pelnytis duoną savo rankų darbu, o ne kitų tautų ir valstybių išnaudojimu, bei globaliomis aferomis.

Ir kaip visos spalvotosios revoliucijos, po sakralinės aukos pagarbinimo ir įrašymo į "šventas kruvino režimo aukas", į gatves yra išmetama veltėdžių, naudingų idiotų ir geranoriškų naivių avelių minia, kurią vaikydama policija turi pralieti dar daugiau kraujo ir taip įsiūbuoti visuomenę "Drakono irštvos" – šiuo konkrečiu atveju Baltųjų Rūmų šturmui.

Vienintelis spalvotosios revoliucijos JAV-ose ypatumas yra tai, kad JAV-ų valdymo ribos apima daugiau valstybių, negu pačios JAV-os, ir amerikinis MAIDANAS neišvengiamai turi vykti tuo pačiu metu VISOSE JAV-ų kolonijose. Pagal tai, kokiose šalyse ir kaip sėkmingai praėjo BLIAKMATERIŲ "palaikymo mitingai", mes galime puikiai įvertinti, kokios šalys ir kiek stipriai yra pajungtos tiesioginiam valdymui iš JAV-ų. Lietuva, kaip jūs jau galėjote įsitikinti yra giliai giliai sulindusi į savo užjūrio šeimininkų užpakalį, ką patvirtina ir BLIAKMATERIŲ mitingas 7568-ųjų birželio 5-ąją Vilniuje, kuris praėjo, kaip rusai sako "na URA". O kaip viskas vyko prie JAV-ų ambasados, kur maidanuojančius BLIAKMATERIUS ir jiems atsidavusius aborigenus pasitiko kitokią nuomonę turintys Lietuviai, kviečiu maloniai peržiūrėti išsamiame LDienos video reportaže, kuriuo pasistengiau perteikti VISĄ BLIAKMATERIŲ MAIDANO DVASIĄ

Visi reportažo video klipai grojaraštyje "BLACK LIVES MATTER ir ANTIFA MITINGAS - VILNIUS 7538(2020)-06-05"

DIENA PRIEŠ MITINGĄ. Raudų Sienos papuošimai, ruošiantis mitingui. https://youtu.be/SoFggIwL7zU

Kam klius, kam neklius, bet JAVainių iubermenšai prisikirps sau nagučius! Džiugiausia naujiena šiais metais - MAIDANAS DAŠLIAUŽĖ IKI JAV-ų! Kaip į BLIAKMATERIŲ riaušes JAV-ose reaguoja Lietuvos negrai? Ką reiškia lietuviškų "Antifa" anti-Fašistų ir anti-Fašisčių instaliacijos prie JAV-ų ambasados? Kas dedasi jų jutūbo ir feisbuko cenzorių suspazmuotose smegenyse?

1 DALIS. Įžanga, pirmieji apsistumdymai. https://youtu.be/MoxulygOc14

Laukiame BLIAKMATERIŲ ir anti-Fašių. Kova dėl vietos savo propagandai ant Raudų Sienos.

2 DALIS. Kontrnuomonė sorosistiniams Anti-Fašiams. https://youtu.be/aYoK9POlqnE

Gerbiama Astra nevyniojo į vatą: šis mitingas tai Sorošo ir globalistų ataka prieš Nacionalines valstybes, Lietuvą ir geriausią mūsų draugą Trampą.

3 DALIS. Pamąstymai belaukiant. https://youtu.be/v4TQ29rzxZ0

JAV-ų ambasadorius neklauso JAV-ų prezidento... Kaip tarpusavyje besiriejantis hegemonas išsilaikys valdžioje? BE ŠANSŲ!

4 DALIS. Palaikytojų šeimynėlė. https://youtu.be/wy14VA0wlY8

Ką galvoja laukiantys BLIAKMATERIŲ žmogiškųjų vertybių išpažinėjai? Atsakymas iš pirmų lūpų.

5 DALIS. Vaidilutės, Pareigūnė ir Trispalvė. https://youtu.be/DFdEi6XbWy8

Vaidilutės be ugnelės, pareigūnė komentarų ir vėliava be priežiūros.

6 DALIS. Žiūrovai pavėsio pusėje. https://youtu.be/nmje0eMhp64

"Už ką jie eina? Man rodos jie patys nesupranta už ką jie" — kaip visada, iš šono geriau matosi.

7 DALIS. Pagaliau jie čia! Ir pirmos muštynės. https://youtu.be/FpekVLiR0Hk

Įvykių sukūryje. Prieš mano akis įvyko simbolinis priešininkų susiliejimo ekstazėje aktas — pirmasis Lietuvos Patriotų ir Lietuvos Bliakmaterių fizinis kontaktas. (muštynių vaizdelis iš kitos kameros https://youtu.be/RtByIQ2WmQs)

8 DALIS. Jie klūpo, nes negali kvėpuoti! https://youtu.be/eCf8hdorpt0

Man seniai nebuvo taip linksma! Ir beje, kas gi dar gali pasirūpinti Lietuvos policija, kad jos viešai nefakintų? Šioje dalyje jūs galėsite pažiūrėti į akis pagrindiniams zavadyloms ir pasimokyti, kaip reikia negrams aiškinti vietinę tvarką.

9 DALIS. Minios veidai — kokie jie? https://youtu.be/RSquiW-JCnA

Aš su jumis, aš tarp jūsų, aš toks pat, kaip jūs! Na, beveik... Bandau užmegzti dvasinį-emocinį ryšį su BLIAKMATERIŲ protestuotojais. Mezgasi sunkiai, bet aš stengiuosi.

10 DALIS. Nervai nelaiko abiems pusėms. https://youtu.be/rC55vZVZOVM

Egzistencialistiniai klausimai: Ar jie gins Lietuvą? Ar apsups savo klūpančia gyva grandine Gedimino pilį ir Katedrą? Ar sustabdys Puolančio Ruso tankus?

11 DALIS. Mimikrija su paklaikusia minia. https://youtu.be/bAUxu1v3caw

Aistros verda, skausmas liejasi per kraštus: minia protestuoja prieš teroristinės JAV-ų valstybės vykdomus nusikaltimus. U-S-A – TERROR STATE!! SYRIA, LIBIA, IRAK, AFGHANISTAN - YANKEE GO HOME!! Ir jankiai nešdinasi.

12 DALIS. Jos šventai tiki, tuo į ką įmynė. https://youtu.be/UPdJ47KSsi0

Kas vyksta mūsų mokyklose, kad paaugliukės šventai tiki, kad "visame pasaulyje" (savaime suprantama ir Lietuvoje) negrai yra žudomi lygiai kaip Amerikoje. Ir kad aplamai – mes visi atsakingi už negrų kamčias ir skausmą...

13 DALIS. Reziumuojančios diskusijos tarp oponentų. https://youtu.be/z3m7EMTNiSE

Ne visi BLIAKMATERIAI nukeliavo kartu su vedančiais YPATINGOS RASĖS atstovais toliau skanduoti savo skausmo pritvinkusių šūkių Vilniaus gatvėse. Tarp likusių grupelių mezgėsi visiškai ramios, užstalės diskusijos.

14 DALIS. EPILOGAS: Arba išliekam, arba išnykstam. https://youtu.be/06E8lods1SM

Paskutinis akordas ir atėjūnų šabašo Lietuvos sostinėje įvertinimas iš Lietuvių pusės.

PABAIGA. Laiminga mums, bet ne JAV-oms