Reaguodami į NATO pratybas, Kaliningrade Rusijos kariškiai modeliavo "priešo atakų atrėmimą" ir smūgį "Iskander" raketomis

Autorius: SputnikNews.lt Šaltinis: https://sputniknews.lt/world/2... 2020-06-15 05:17:00, skaitė 816, komentavo 0

Reaguodami į NATO pratybas, Kaliningrade Rusijos kariškiai modeliavo

Savo ruožtu NATO pratybose dalyvavo 17 valstybių narių ir dvi aljanso partnerės, dalyvavo apie 30 kairnių laivų, iki 30 lėktuvų ir sraigtasparnių, taip pat apie 3 tūkst. kariškių

VILNIUS, birželio 14 — Sputnik. Baltijos laivyno "Iskander" operatyviniai-taktiniai kompleksai buvo naudojami pratybose Kaliningrado srityje, vykdant Šiaurės Atlanto aljanso "BALTOPS-2020" pratybas Baltijos jūroje, pranešė Vakarų karinės apygardos spaudos tarnyba.

Savo ruožtu NATO pratybose dalyvavo 17 valstybių narių ir dvi aljanso partnerės, dalyvavo apie 30 kairnių laivų, iki 30 lėktuvų ir sraigtasparnių, taip pat apie 3 tūkst. kariškių.

"Planuojamų mokymų metu Baltijos laivyno "Iskander" įgulos vykdė slaptą patekimą į nurodytą vietą, kur, įrengę paleidimo pozicijas, atliko elektroninius vienkartinius ir grupinius paleidimus į taikinius, imituojančius raketų paleidėjus, aerodromus, gynė taikinius ir sąlyginius priešo komandų postus. Baltijos laivyno pajėgų kovinio rengimo veikla vyksta atsižvelgiant į Baltijos jūroje vykstančias Šiaurės Atlanto aljanso šalių "BALTOPS 2020" pratybas", — sakoma pranešime.

Koviniai laivyno raketų junginio skaičiavimai buvo atlikti radiacijos ir cheminio užterštumo sąlygomis rajone, taip pat atstumdami sąlyginio priešo ir žvalgybos grupių "puolimą".

Ypatingas dėmesys buvo skiriamas skaičiavimų ir padalinių koordinavimo gerinimui, personalo profesiniams įgūdžiams, vykstantiems į šias zonas ir užmaskuojant karines transporto priemones.

Pratybose dalyvavo daugiau nei 200 kariškių, apie 20 karinės ir specialiosios technikos vienetų.