Antanas Celofanas su kolega Eimantu Beliku „atėmė“ iš Kazimiero Juraičio „Youtube“ kanalą

Autorius: BūkimeVieningi.lt Šaltinis: https://bukimevieningi.lt/anta... 2020-09-07 09:08:00, skaitė 1172, komentavo 13

Antanas Celofanas su kolega Eimantu Beliku „atėmė“ iš Kazimiero Juraičio „Youtube“ kanalą

Iš kairės Kazimieras Juraitis, Antanas Kandrotas "Celofanas", Eimantas Belikas

Prieš tris mėnesius išjungus „Youtube“ kanalą – „Kazimieras Juraitis“, į pagalbą suskubo naujasis Kazimiero draugas Antanas Kandrotas – Celofanas ir pasiūlė Kazimierui sukurti naują kanalą. Jis parekomendavo savo gerą draugą Eimantą Beliką, kuris ir sukūrė naują „Kazimieras Juraitis Nr.2“ kanalą.

Kazimieras telefonu patikino, kad kanalas buvo sukurtas naujai, kuriame nebuvo nei vieno vaizdo įrašo, ir nei vieno prenumeratoriaus. Per keturis mėnesius šis kanalas surinko bemaž 9 tūkstančius prenumeratorių ir virš 1500 eurų pajamų. Šiame kanale kartu su Kazimieru aktyviai reiškėsi ir Antanas Celofanas.

Rugsėjo 4-ąją Kazimierui dėl neaiškių priežasčių buvo uždrausta prisijungti prie kanalo ir kelti vaizdo medžiagą. Kanalas ir toliau vykdo veiklą Kazimiero Juraičio vardu, tik be jo žinios. 2020 09 06 pasirodė naujas vaizdo įrašas su Antanu Celofanu.

Antanas Celofanas

Kazimieras Juraitis Nr.2 youtube kanalas

Susisiekus su Kazimieru Juraičiu išsiaiškinome, kad jis nerašė jokio pranešimo, o jį greičiausiai parašė Antanas Celofanas arba Eimantas Belikas (administratorius). Pranešimas parašytas Kazimiero Juraičio vardu ir prie pranešimo matosi Kazimiero nuotrauka. Kanalas ir toliau veikia ir Kazimiero vardu renka pajamas už reklamą. Kazimieras minėjo, kad per 4 mėnesius kanalas surinko apie 1500 eurų pajamų, kurių jis iš savo „draugų“ neatgavo.

Visa šita istorija rodo vieną, kad į visuomeninius judėjimus visada yra infiltruojamas „draugelis“, kuris turi konkrečią užduotį, kaip ir šiuo atveju – sunaikinti Kazimiero Juraičio kanalą ir sutrikdyti informacijos sklaidą. Būtent taip ir buvo padaryta, kanalas sunaikintas ir artimiausiu laiku greičiausiai bus išjungtas, jeigu to nebus padaryta, Kazimieras Juraitis kreipsis į teisėsaugą.

Egidijus Paulauskas

 BūkimeVieningi.lt tinklapyje komentatorius pasivadinęs "Celofanu" prie straipsnio paliko kelis kartus pakartotą tokį komentarą:

Celofanas

Nenusisnekek! Cia tik Kazimiero ir Eimanto susitarimas. Kai taresi ir dalinosi pinigus man net neskambino – susitiko be manes. O kai nebesusitare, tai jau manes prireike nes “supazindinau ir pasidariau kaltas”. Be manes pinigus dalinosi, dabar be manes tegul ir aiskinasi.

Dabar buvęs kanalas "Kazimieras Juraitis Nr.2" yra pervadintas į "Knygnešys". Jame VISI IKI VIENO videoklipai filmuoti PressJazz studijoje - t.y., tas neva "veikiantis kanalas" kurį geradariai Antanas Kandrotas "Celofanas" ir Eimantas Belikas maloningai pervadino ir leido naudotis Kazimierui Juraičiui, beveik garantuotai buvo tuščias nuo 2020-05-07, kai buvo užregistruotas. Kazimieras Juraitis apie tai, kad užblokuotas jo asmeninis kanalas pranešė 2020-06-05 ir tą pačią dieną pirmas PressJazz ir Juraičio video publikuojamas naujame kanale "Kazimieras Juraitis Nr.2".

Kokias neįkainojamas "konsultacijas" ir "apmokymus" PressJazz "operatoriui" teikė Belikas su Kandrotu bei kokias klaidas taisė - man asmeniškai yra didelė mįslė, kadangi jutūbės cenzūravimo politika yra pakankamai aiški ir vieną kartą praradus kanalą dėl pažeidimų, jutūberiai tas taisykles įsisavina patys ant savo kailio. Be to, PressJazz "operatoriaus" sugebėjimus naudotis jutūbe rodo ir tai, kad PressjazzTV kanalas stabiliai veikia iki šiol ir turi beveik 10.000 prenumeratorių.

Mano nuomone, šiuo atveju galima drąsiai pasinaudoti Josifo Visarionovičiaus Džiugašvilio metodika ir atvirai paklausti Kandroto su Beliku: - Kas jūs tokie? Priešai ar durniai?

https://youtu.be/JX84c51IN7g