Keturi pinigų šeimininkų produktai – Makronas, Nausėda, Tichanovskaja ir COVID-19 susitiko Vilniuje

Autorius: Algimantas Lebionka Šaltinis: https://lebionka.blogspot.com/... 2020-09-30 10:10:00, skaitė 1204, komentavo 2

Keturi pinigų šeimininkų produktai – Makronas, Nausėda, Tichanovskaja ir COVID-19 susitiko Vilniuje

Ir įvyk tu man taip, kad poną Makroną jo šeimininkai atkomandiravo į patį imperijos užkampį Lietuvą, staiga tapusį fronto linija, kovoje su nepaklusniu Lukošenka. Prieš du šimtus metų Makrono pirmtakui Napoleonui Bonapartui, irgi viešėjusiam dabartiniame Prezidentūros name Daukanto aikštėje, pasibaigė tragiškai. Satanistui ir masonui Makronui, kuriam valdant buvo sudeginta Paryžiaus Dievo motinos katedra, likimas atsiuntė tą patį nelemtą ženklą – Vilnių!

Pinigų šeimininkais yra vadinami JAV Federalinio Rezervo Sistemos akcininkai, kurių sąrašas tapo žinomas 1913 metais, kai šie pagrindinai Europos bankininkai iš amerikiečių tautos atėmė teisę spausdinti pinigus. Dabar jie terorizuoja ir smaugia visą pasaulį. Apie šitą gaują, jų organizuotus investicinius fondus, savo voratinkliais apraizgiusius visą pasaulį, papasakojo video „Kas jie pinigų šeimininkai?“ prof.Valentinas Katasonovas:

https://youtu.be/D7JEL266VL8

Pirmu smuiku kameriniame pinigų šeimininkų orkestre, kaip seka iš V,Katasonovo video ir kitų jo publikacijų, groja Rotšildai (1).

Makronas

Prof.V.Katasonovas rašė: „Veržlų Makrono iškėlimą į politikos avansceną daugelis sieja su tuo, kad prieš penkis metus šis jaunas žmogus žengė į valdžios koridorius tiesiai iš Rotšildų banko Paryžiuje. Todėl daroma išvada, kad Rotšildai, šitie „karalių bankininkai ir bankininkų karaliai“, taip pat kaip ХIX-ХХ amžiais, toliau valdo Prancūziją (jei ne pasaulį).“ (…) „Visi aktyvai to paties Džordžo Sorošo – tėra tik kapitalai, kuriuos Rotšildai perdavė patikėtiniam valdymui niekam nežinomam Vengrijos žydui pavarde Švarcas ir kuris be to atlieka Rotšildų PR-tarnybos funkcijas.“

Rotšildų statytinis Makronas, homoseksualistas, sergantis Edipo kompleksu, gavo iš Rotšildų specialiai jam sukurta partija „Respublika marše“ už naują Europą (2).

Televizijos laidoje 2018m. balandžio 15 dieną, kalbos Strasbūre išvakarėse, Emanuelis Makronas pasakė, kad Afrikos gyventojų skaičiaus augimas reiškia, kad Europa įžengia į „beprecedentę“ masinės imigracijos epochą ir pasakė (3), kad dviejų kontinentų likimai „surišti“.

Makronas pareiškė, kad afrikiečių skaičius Europoje nuo dabartinių 9 milijonų padaugės iki 150 milijonų ir net iki 200 milijonų per artimiausius 30 metų.

Šių metų pradžioje apie Makroną rašiau (4): Jo niekas nerinko, nereikia apgaudinėti. Šitą menkystę, masonišką utėlę Makroną, prancūzų tautai ant galvos patupdė Rotšilsdai, o jis iš tos tautos nuolatos tyčiojosi, aiškino, kad prancūzai neturi savo kultūros, istorijos.

Treti metai vyksta prancūzų tautos sukilimas prieš šalį okupavusio kosmopolitinio finansinio kapitalo statytinį Makroną. Pasaulio MIP, to paties globalistinio kapitalo nupirktos, stengiasi „geltonųjų liemenių" sukilimo, prasidėjusio dar 2018 metų pabaigoje. nematyti. Ne visada joms tai pasiseka. Retsykiais kruvinos sukilimo malšinimo scenos iškyla į dienos šviesą. Kad nukreipti europiečių dėmesį, staiga sugalvota klimato gelbėjimo šizofrenija, kuri laikinai atitraukė jaunimą nuo pagrindinės problemos – augančios turtinės nelygybės ir išnaudojimo, žmogaus teisių naikinimo, elektroninio konclagerio steigimo.

2017 metų vasario 22 dieną, lankydamas prancūzų emigrantus Londone, Makronas pasakė: „Prancūzų kultūra neegzistuoja, yra Prancūzijos kultūra ir ji įvairi“. Tą pačią dieną Londone jis pakartojo: „prancūzų menas?“ Aš jo niekada nebuvau sutikęs!“

Italų portale „Il Populista“ rašoma, kad Sorošas ir Rotšildai finansavo „okultinę“ Emanuelio Makrono rinkimų į Prancūzijos prezidento postą kompaniją. Tai štai kodėl Makronas taip stengiasi laikyti atviras duris imigrantams iš Afrikos.

Italų portalo žodžiais, faktai ateina iš „Macronleaks“ hakerių, kurie pavogė 20000 elektroninių laiškų, susietų su Makrono prezidentine kompanija, kalnus dokumentų, saugomų Makrono elektroninio pašto dėžėse, kurie kartu su Wikileaks buvo paviešinti internete (5).

Pinigų lietus ant Makrono galvos liejosi iš Rotšildų ir jų patikėtinio Sorošo kišenių, iš Goldman-Sachs JAV rezervinio banko, kurį kontroliuoja Rotšildai.

Pinigai tekėjo iš Rotšildų kontroliuojamo Credit Agricole (aštuoni milijonai) iš Sorošo - 2.365.910,16 €, Deivido Rotšildo - 976.126,87 €, Goldman-Sachs - 2.145.100 €.

Kyla logiškas klausimas, ką norėjo mainais gauti Rotšildai iš Makrono. Niekas neabejoja, kad pinigai buvo dovanoti ne iš meilės jam.

Prieš atvedamas į politiką Makronas dirbo Rotšildų banke Goldman-Sachs. Šis bankas savo absolventais apgyvendino daugumą centrinių bankų. „Goldman Sachs" vadovas Vokietijoje Jörg Kukies paskirtas Vokietijos finansų ministro pavaduotoju (6).

2016 metais baigęs kadenciją Europos komisijos pirmininkas Žoze Manuelis Barroso buvo priimtas dirbti į Amerikos Investicinį banką Goldman Sachs. Jis užėmė nevykdančiojo prezidento ir konsultanto pareigas. Jo darbo frontas – viskas kas susieta su Didžiosios Britanijos išėjimu iš ES (Brexit).

Goldman Sachs stato savo žmones į finansų ministrų postus, centrinių bankų ir pagrindinių privačių bankų pirmininkų postus. Goldman Sachs – inkubatorius, perintis „reikalingus“ žmones. Šių žmonių skaičių, pasodintų visame pasaulyje, neįmanoma apskaičiuoti. Europoje labiausiai matoma figūra „paukščiuko“ išskridusio iš Goldman Sachs inkubatoriaus – Europos centrinio banko prezidentas Mario Draghi, kuris nuo 2002 iki 2005 metų tarnavo Goldman Sachs International vicepirmininku ir vykdančiuoju direktoriumi (7).

Makronui Rotšildų deleguotas tikslas - vežti juodaodžius į Europą (8). Pasauliniams pinigų skolintojams Rotšildams reikalingas „ekonomikos augimas“, tik jis garantuoja jų verslo egzistavimą ir pinigų iš oro gamybą. Prof. V.Katasonovo žodžiais, padengti kreditinius įsipareigojimus galima pridėtinio produkto sąskaita, kurį sukuria „ekonominis augimas“, ir nesvarbu, koks tai pridėtinis produktas – prekyba ginklais, porno-žurnalais, net narkotikais, tose valstybėse, kur jų apyvarta legali... Tai yra ekonomikos augimas bet kokia kaina!

Afrikoje yra dešimtys milijonų jaunų žmonių iki 25 metų amžiaus, kurie neturi ką veikti globalistų nualintoje Afrikoje. „Ernst and Young“ konsultantai šiuos afrikiečius pavadino „demografiniu dividendu“, globalistų lobynu, kad gauti „ekonomikos augimą“. Jeigu globalistai jų negali panaudoti Afrikoje, jie juos nori atsivežti į Europą, kas ir vyksta dabar.

„Gefira“ konstavo, kad dabartinis migracijos procesas, kuris vadinamas migracijos krize, sugalvotas ir įgyvendinamas įtakingo lobbi. Šis lobbi ir yra tokie štai ES valstybių vadovai, kuriuos į valdžią atvedė Rotšildai (9).

Nausėda – daug žemesnio rango už Makroną Rotšildų vasalas. Tai pasaulio pinigų šeimininkų vietininkų Švedijoje Valenbergų vasalas, tapęs rugsėjo 28 dieną Vilniuje surengtos komedijos veiksmo šeimininku. Tokia šio nevykėlio narcizo rolė, kurio nauda Lietuvai per pirmuosius prezidentavimo metus buvo lygi nuliui. Lygiai tokia pati yra ir Makrono vizito į Vilnių nauda Lietuvai, kuris atvyko vienu tikslu: kurstyti konfliktą Baltarusijoje (10), susitikti su „prazidente“ apsišaukėle Svetlana Tichanovskaja, kuri Lietuvai na... reikalinga.

Gitanas Nausėda – galingiausių Švedijos oligarchų Valenbergų projektas (11, 12)

Mūsų dienomis Švedams nereikėjo siųsti kariuomenės, kad okupuoti Lietuvą, kaip tai jie darė 17 amžiuje. Lietuvos valstybė buvo užgrobti kitaip: užgrobti finasų sektorių ir į prezidento postą pasodinti savo klerką Gitaną Nausėdą.

Ilgamečiai Nausėdos  SEB banko darbdaviai Valenbergai yra nekarūnuoti Švedijos karaliai. Jie valdo bankus ir kompanijas Ericsson, Electrolux, ABB, SAS Group, SKF, AIK, Atlas Copco, ir t.t. Praėjusio šimtmečio septintame dešimtmetyje Valenbergų šeimos įmonėse dirbo 40 procentų visų Švedijos dirbančiųjų, o šių įmonių kapitalizacija sudarė apie 40 procentų Stokholmo fondų biržos kapitalizacijos.

Tai Valenbergų dėka šiandien Švedijoje yra Švedijoje yra 61 No-go zonos, į kurias bijo užeiti policija, čia daugiausiai moterų išprievartavimų pasaulyje, čia žmonės persekiojami ir varomi iš darbo, jeigu jie prabyla apie imigrantų nusikaltimus, čia vyksta švedų tautos pakeitimas afrikiečiai ir Azijos gyventojais, kas JTO yra kvalifikuojama kaip genocidas. Apie 44% pradinių klasių mokinių Švedijos miestų mokyklose yra iš imigrantų šeimų, kuriems švedų kalba nėra gimtoji. Po 50 metų švedai Švedijoje taps mažuma. Danijos atstovas Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijoje (ESBO) Michael Aastrup Jensen, stebėjo šį mėnesį vykusius parlamento rinkimus Švedijoje ir Danijos laikraščiui Berlinske pasakė, kad dalyvavo „daugybėje rinkimų ir nematė nieko bent kiek panašaus į nedemokratinę Švedijos balsavimo sistemą“. Stebėtojų vertinimu, 44% Švedijos rinkimų apylinkių (viso 250) rezultatai buvo falsifikuojami, o rinkimų komisijos, tai matydamos, nesiėmė jokių veiksmų. Nėra abejojama, kad Švedijos parlamentas, kuris rinksis rugsėjo 25 dieną, šiuos sufalsifikuotus rinkimų rezultatus patvirtins. Dar prieš parlamento rinkimus Švedijoje, vyko visų 26 Šengeno zonos valstybių patikrinimas, kaip jose vyksta sienų apsauga. Paaiškėjo, kad blogiausiai savo sienas saugo Švedija. Šie duomenys buvo nuslėpti nuo Švedijos visuomenės, kuri yra nepatenkinta vyriausybės vykdoma imigracijos politika, bijant, kad šie patikrinimo rezultatai neįtakotų rinkimų rezultatų.

Švedija tapo auka kelių oligarchinių šeimų, kurios valdo šalies pramonę, MIP, politinę sistemą. Viena tokių šeimų, kuri kontroliuoja Švedijos MIP, valdo Lietuvišką LNK ir Verslo žinias yra žydų Bonnier (Hirschel) šeima, kuri 19 amžiuje atsikraustė gyventi į Švediją. Šiandien 75 šios šeimos atstovai kontroliuoja transnacionalinę MIP imperiją „Bonnier Group“, valdančią 175 kompanijas aštuoniolikoje pasaulio šalių.

Nausėdos pasirengimas rinkimams į Lietuvos prezidento postą prasidėjo dar 2017 metų pabaigoje, kada už SEB-banko prezidento patarėją Gitaną Nausėdą ėmė intensyviai agituoti beveik visos MIP ir jo super aukštus feikinius reitingus ėmė kurti gyventojų apklausų agentūros. Galima buvo spėti, kad tam metami milžiniški resursai. Pastarojo veikla sukėlė abejonių konservatoriui, eks Lietuvos pasiuntiniui JAV Žigimantui Pavilioniui. Seimo narys Pavilionis asmeniškai kreipėsi į prezidentą Wallenberg Foundations AB, pagrindinį SEB akcininką Peterį Valenbergą jaunesnijį ir fondo direktorių ryšiams Magnusą Schöldtzą dėl Gitano Nausėdos statuso. Seimo nariui sukėlė abejones „dviprasmiška ir pavojinga situacija“, kada vienas žmogus yra kandidatas į Lietuvos prezidento postą ir tuo pačiu metu atstovauja SEB banką. Pavilionis pažymėjo, kad Nausėda, vienu metu sėdintis „ant dviejų kėdžių“, sukelia grėsmę valstybei.

Prof. Vytautas Radžvilas, LRT kalbėdamas apie prezidento rinkimus, pasakė:„Rinkimų preliudija nieko gero nežada. Ji primena pigią politinę muilo operetę. Šalis, norėdama išsirinkti tinkamą prezidentą, pirmiausia turi žinoti, kokio prezidento jai reikia. Mano manymu, gyvename ypatingu tarpsniu, kai artimiausiais metais spręsis vienintelis – Lietuvos valstybės išlikimo – klausimas. Mums reikalingas prezidentas, turintis dvi savybes. Pirmiausia – tai turi būti tikras politikas. Politikas, kuris save vadina politiku, automatiškai juo netampa. Nes politikas yra tas, kuris sugeba politiškai mąstyti, o tai – be galo sunku, nes politinis mąstymas dažnai klaidingai tapatinamas su ūkiniu ar administraciniu mąstymu. Mums reikia ne ūkininkų ir administratorių, o politiko, vizionieriaus, kuris turėtų atitinkamą išsilavinimą ir savo vaizduotėje sugebėtų pamatyti, kokia Lietuva turi būti geriausiu atveju po keliasdešimt, bent jau po 10 metų. Kitaip tariant, jis turi turėti valstybės viziją. Vienintelis bandymas sukurti valstybės viziją buvo 1988-aisias. Tikra valstybės vizija buvo Sąjūdžio programa. Paskui politinių idėjų plotmėje mes nepažengėme nė per žingsnelį.“

Apie SEB banko delegatą į Lietuvos prezidento postą Radžvilas pasakė: „Populiariausias kandidatas dabar yra ponas Gitanas Nausėda. Bet jau tai, kad jis buvo užsienio bankų tarnautojas, yra problemiška. Šis žmogus nuoširdžiai mus įtikinėjo, kad euras neturės jokių padarinių Lietuvai. Nors tie, kurie turėjo bent minimalių žinių, suprato, kad tai Lietuvą dar labiau nuskurdins, ir neatsitiktinai kaimynai jo nepaskubėjo įsivesti. Jei žmogus padarė taip kartą, mėginkime įsivaizduoti, kaip jis elgtųsi rimtų politinių iššūkių akivaizdoje.“

Prognozės išsipildė ir Valenbergai pasodino į Lietuvos prezidento postą pinigų šeimininkų pudelė Nausėdą.

Po dviejų dienų vizito Vilniuje pinigų šeimininkų vasalas Manuelis Makronas išvyko jaukti protus mūsų Baltijos broliukams, perspėjęs mus, kvailelius, kad mes nesikliautume JAV karine pagalba, o imtume su šiuo ponu kurti paralelinę NATO organizaciją. Mums gi taip ir neliko aišku, koks buvo pagrindinis Makrono atvykimo tikslas? Aplankyti karius Rukloje, pavakarieniauti Valdovų rūmuose, ar gauti garbės daktaro diplomą Vilniaus Universitete? O gal toliau megzti intrygą su namų šeimininke Svetlana Tichanovskaja, aiškia Sorošo NVO veikėja, kuri atvykusi į Vilnių aiškino, kad politika ne jai, kad gelbėjo vaikus, bet po dienos, matyt, Lino Linkevičiaus perprogramuota, ėmė vaidinti Baltarusių tautos atstovę, o vėliau net Baltarusijos prezidente. Slogu buvo stebėti šitą politinę komediją, vaidinamą tam visiškai nepasirengusio aktoriaus Tichanovskajos.

Manau, kad Makronas vykdo savo šeimininkų Rotšildų užduotį. Jiems svarbu perimti į savo rankas Baltarusijos aktyvus, paskutinius likusius jų neužgrobtus po TSRS žlugimo, paversti baltarusių tautą savo vergais, sunaikinti šios šalies pramonę, vykdyti baltarusių genocidą. Mes visa tai pergyvenome ir esame greičiausiai išmirštanti tauta pasaulyje. Nelinkiu baltarusiams tokio likimo.

Makronas pakvietė Tichanovskaja į Paryžių (Ne Gitaną Nausėdą !!!), žadėjo rengti jos susitikimą su Angela Merkel, perkelti Baltarusijos suvereniteto klausimų svarstymą į tarptautinę orbitą. Šitose „bergždžios kumelės svajonėse“ yra noras įjungti į Tichanovskajos legitimizavimo procesą ir Rusiją. Nepavyks. Makronas - melagis, juo niekas nepatikės. Jis nuolatos meluoja prancūzų tautai, kad spręs jų problemas, prieš 5 metus jis melavo Kijevo Maidane, kad garantuos Parošenkos saugumą.

Vakar Azerbaidno Prezidentas Alchamas Alijevas interviu Rusijos centriniam kanalui RTR pasakė (10:10):

„Šiandien Armėnijoje egzistuoja Sorošo režimas. Perversmas, kuris nepavyko Baltarusijoje, prieš dvejus metus pavyko Erevane ir šiandien jos vadovas, Pušiniano asmenyje, yra Sorošo statytinis. Tai žmogus davęs daug pažadų, kurių negali įgyvendinti ir iš esmės valstybė yra krizės būklėje.

Jam buvo reikalingas išorės faktorius, tam, kad nukreipti gyventojų dėmesį, kas ir įvyko. Dar daugiau, prieš dvi dienas, kai jie mus užpuolė, pagrindinės opozicinės partijos lyderis buvo suimtas. Diktatorinis Pušiniano režimas likvidavo savo šalyje visą opozicijos lauką. Ir dabar demonstruoja agresiją prieš azerbaidžaniečių tautą.“

https://youtu.be/TvHqhfU-9fk

Po Makrono susitikimo Vilniuje su Tichanovskaja, buvusia kandidate į Baltarusijos prezidento postą, Rusijos prezidento spaudos sekretorius Dmitrijus Peskovas pasakė, kad vertina šį susitikimą, kaip kontaktą Prancūzijos lyderio su Baltarusijos piliete.

 „Prancūzijos prezidentas susitiko su Baltarusijos piliete. Šiuo momentu kitaip to vertinti mes negalime: tai teisė ir Prancūzijos prezidento, ir šios Baltarusijos pilietės. Mes gerbiame teises – ir jo, ir jos“, - pasakė Peskovas ir nurodė: „Matomai, Prancūzijos prezidentas remia šią Baltarusijos pilietę, mes tai taip vertiname“.

Apie nevykusią Lietuvos politiką Baltarusijos atžvilgiu priešrinkiminėje LRT laidoje pasisakė prof.Vytautas Radžvilas. Jo nuomone, mūsų veikla buvo naudinga Rusijai, sustiprino jos įtaka šioje valstybėje.

Rotšildų leidžiamo žurnalo „The Economist“ 2019 metų pirmojo numerio viršelis buvo juodas. Apžvalgininkai tuomet laužė galvas, ką tai gali reikšti? Dabar mes jau žinome, ką tai reiškė – COVID-19 paleidimą iš laboratorijos. Bankininkai gyvena iš skolinimo procento. Reikėjo priversti kuo daugiau skolintis. Tam pasitarnavo COVID-19 „pandemija“. Lietuva dėl COVID-19 sparčiai išaugino suverenią skolą, kuri pasiekė 50 % BVP. Tai reiškia, kad vis didesnė biudžeto dalis bus išleidžiama dengti skolą ir mokėti procentus, kad vis mažiau pinigų liks „gerovės valstybės“ kūrimui, ką įsipareigojo Gitanas Nausėda. Vienas iš Rotšildų norų versti iš vadžios Lukošenką buvo ir tai, kad jis ignoravo korumpuotos Pasaulio sveikatos organizacijos rekomendacijas dėl koronaviruso karantino. Karantino jis neįvedė, nors buvo net bandoma jį papirkti, Sorošo apmokama opoziciją rengė visą mėnesį demonstracijas, bet jie Baltarusijoje neišmirė, visi gyvi ir sveiki, toliau eina į demonstracijas be jokių kaukių ir pirštinų, be dezinfekcijos skysčių, nesilaiko distancijos. Ar dar reikia kokių įrodymų, kad COVID-19 isterija yra BLEFAS!!! Baltarusija turi visiems prieinamą mediciną, valstybinę, nesunaikino infekcinių ligoninių, todėl sėkmingai sprendžia koronaviruso problemą, o štai JAV – turtingiausia pasaulio valstybė, kur medicina tik privati, su virusu nepajėgi susidoroti.

Pinigų šeimininkai COVID-19 pandemiją suplanavo iki 2019 metų!

Pasaulio banko programa. Nuo 2020 balandžio 2 d. ir 2015 metų kovo. Tai smulkus veiksmų planas, kuris apima izpliaciją, testavimą, vakcinavimą, sekimą visų šalių piliečių iki pat priverstinių poveikio priemonių.

INTERNATIONAL BANK FOR RECONSTRUCTION AND DEVELOPMENT AND INTERNATIONAL DEVELOPMENT ASSOCIATION PROJECT APPRAISAL DOCUMENT

ON A

COVID-19 STRATEGIC PREPAREDNESS AND RESPONSE PROGRAM AND PROPOSED 25 PROJECTS UNDER PHASE 1 USING THE MULTIPHASE PROGRAMMATIC APPROACH WITH AN OVERALL FINANCING ENVELOPE OF UP TO US$6.00 BILLION EQUIVALENT, OF WHICH UP TO $4 BILLION FOR HEALTH FINANCING (UPTO US$ 1,300 MILLION IDA AND UP TO US$2.7 BILLION UNDER THE IBRD) (63 psl.)

http://documents1.worldbank.org/curated/en/993371585947965984/pdf/World-COVID-19-Strategic-Preparedness-and-Response-Project.pdf

Pasaulio banko dokumente siūloma iki 25 fazės 1 variantų kovos su koronavirusu. Dokumente aprašomas Pasaulio banko vaidmuo įvedant reguliavimo taisykles kovai su koronavirusu. Visos šalys, kurios bendradarbiauja su PB, kurios nuo jo priklausomos, visos jos privalo laikytis šio plano.

5 skyriuje, punktas 48 numatoma stiprinti NVO per valstybes dalyves ir apeinant valstybes, tai yra per finansinius vykdytojus. Nurodoma, kad PB jau turi tokią patirtį reguliuojant karinius konfliktus.

Nuorodą pateikiu ir kiekvienas pats gali susipažinti su Pasaulio banko instrukcijomis ir sužinoti, kaip ateinančius keturis metus elgsis Makronas, Nausėda, Tichanovskaja ir kitos pinigų šeimininkų marionetės. Jie Vilniuje susitiko ne todėl, kad rūpinasi prancūzų, lietuvių ir baltarusių tautomis, o todėl, kad jiems taip įsakė Rotšiladai ir Co.

Priesas: 2 video COVID-19 ir Pasaulio banko instrukcijų tema.

https://www.youtube.com/watch?v=020eWNDLy44

https://www.youtube.com/watch?v=ayfU2uI3Mow

Šaltiniai: