G. Nausėda ėmėsi lyderystės kovojant su įsisiautėjančia antrąja pasaulinės koronaviruso pandemijos banga

Autorius: Ekspertai.eu Šaltinis: https://www.ekspertai.eu/gnaus... 2020-10-29 23:40:00, skaitė 1099, komentavo 0

G. Nausėda ėmėsi lyderystės kovojant su įsisiautėjančia antrąja pasaulinės koronaviruso pandemijos banga

Nuotr.. prezidentas.lt

Šalies vadovas Gitanas Nausėda spalio 29 d. su madingos, juodos spalvos veido kauke, tačiau be pirštinių susitiko su sveikatos srities specialistais, kurie valstybės lyderio iniciatyva suformuos pasaulyje siaučiančios koronaviruso pandemijos valdymo ekspertų grupę. Apie tai skelbiama Prezidentūros pranešime visuomenei „Prezidentas subūrė Sveikatos ekspertų tarybą efektyviam pandemijos plitimo valdymui užtikrinti“.

Informuojama, kad „sveikatos ekspertų taryba analizuos, vertins ir teiks atsakingoms institucijoms rekomendacijas dėl viruso plitimo stabdymo“.

Taip pat bus siekiama užtikrinti, kad pandemijos valdymo planai būtų efektyviai įgyvendinti, formuojantis naujai valdančiajai daugumai ir keičiantis Sveikatos apsaugos ministerijos vadovybei.

„Viruso plitimo valdymui skirtus sprendimus būtina paremti pagrįsta analize ir duomenimis bei kitų šalių gerąja praktika. Taip pat svarbu šią analizę viešinti ir aiškiai komunikuoti visuomenei, kad žmonės suprastų ir pasitikėtų priimamais sprendimais“, - pasakė G. Nausėda.

Šalies vadovas pridūrė, kad itin svarbu užtikrinti sklandų pandemijos valdymą valstybėje, keičiantis Vyriausybės ir Sveikatos apsaugos ministerijos vadovams.

G. Nausėdos manymu, suburta Sveikatos ekspertų taryba padės sutelkti buvusią ir būsimą sveikatos apsaugos vadovų komandą, kad būtų užtikrintas sklandus darbų perėmimas šaliai, valdant antrąją koronaviruso plitimo bangą.

Apie visus G. Nausėdos nuveiktus darbus siekiant Gerovės valstybės visada rasite skiltyje „Kuriant G. Nausėdos gerovės valstybę“.

456789.jpg