Aš už JAV

Autorius: Vaidas Žemaitis Lekstutis Šaltinis: http://www.ekspertai.eu/as-uz-... 2017-01-25 07:47:44, skaitė 2803, komentavo 0

Aš už JAV

 

Nesitikėjau, kad ateis tokia diena, kai pasisakysiu už JAV ir jos vykdomą politiką. Štai ši diena atėjo ir aš ja džiaugiuosi. Ar džiaugsiuosi ilgai, parodys laikas, tai kas vyksta paskutinėmis dienomis mane visai tenkina, nes D.Trampo veiksmai atitinka mano politines pažiūras ir vertybes. Nesiplėsiu apie tai kas vyksta JAV, kokios jėgos tarpusavyje kariauja ir kurios laimi, bet faktas tas, kad D.Trampas yra JAV prezidentas.

Už JAV ir konservatoriai ir D.Grybauskaitė, netgi naujai Lietuvos valdžią užėmę R.Karbauskis su savo partija. Taip jie už JAV, bet jie už kitokią JAV- už Klintoninę ir Obaminę JAV, kurios tikslas sumenkinti Rusiją, kuo labiau jai pakenkti. Jie už sankcijas Rusijai, jie prieš V.Putino politiką ir aplamai jie prieš, kaip tikri rusofobai. Jie prieš Baltarusijoje Astrave statomą branduolinę elektrinę, jie prieš A.Lukašenkos valdymą, nes pastoviai jį pašiepia kaip diktatorių ir jo valdymą vadina A.Lukašenkos rėžimu, taip kaip ir V.Putino rėžimu. Kam visa tai naudinga? Lietuvai? NE. JAV Obaminei Klintoninei politikai? TAIP. Tai galima sakyti, kad Lietuva nuo pat JAV suorganizuotos nepriklausomybės yra tiesiog priklausoma, priklausoma visomis prasmėmis.

To praktiškai niekas ir neneigia, bet va klausimas-ar D.Trampas norės ją turėti kaip įrankį kuriuo buvo erzinama ir provokuojama Rusija? Greičiausiai, kad ne, nenorės. Kas bus su Lietuva? Bus viskas paprastai, susitiks D.Trampas su V.Putinu ir susitars. Visiems įdomu koks galėtų būti susitarimas, apie vieną iš realiausių pabandysiu išdėstyti: Lietuva bus perleista A.Lukašenkai už ištikimybę Rusijai, nes Astravo elektrinė yra statoma su perspektyva į priekį, kad elektros užtektų visai Lietuvai. Lietuva atgyja ir tampa didelė kaip LDK laikais. Aš už tokį politinį kelią, nes Lietuva pagaliau turėtų tikrą prezidentą.

Neseniai vyko V.Putino ir Moldovos prezidento Igoriu Dodono susitikimas, kuris už ištikimybę Rusijai ateityje greičiausiai gaus gabaliuką Ukrainos. O padėtis Moldovoje po I. Dodono išrinkimo rimsta, pralaimėję rusofobai dar bando priešintis, tačiau jų veiksmai apgailėtini ir nepalaikomi daugumos žmonių.

Lietuva su savo politika yra pakankamai prisidirbusi, kad būtų galima valdantiesiems organizuoti apkaltą arba išvyti lauk iš Lietuvos, nes:

1. Į ES buvome įvaryti už alaus butelį ir skalbimo miltelius.

2. Į NATO buvome įvaryti be referendumo.

3. Naujos R.Karbauskio vadovaujamos valdžios pasirašyta JAV gynybos sutartis pažeidžianti 137 Lietuvos Konstitucijos straipsnį. Nekalbu apie Lietuvos nuskurdinimą ir į emigraciją ištremtos Tautos pasekmes, apie sugriautą ir sunaikintą Lietuvos kaimą.

Kas bus su ES? ES projektas kontroliuojamas JAV, bus uždaromas, nes ES paskirtis taip pat buvo vieną iš Rusijos žlugdymo tikslų. ES savarankiškai neišsilaikys, arba turės draugauti su Rusija. Sankcijos ir visa kita rusofobinė politika Europos Sąjungoje turės keistis, kas dabar ir vyksta.

JAV kontroliuojama žiniasklaida kuo puikiausiai prigamino rusofobų-elfų nekenčiančių Rusijos, kurie taip pat turi savo vaidmenį šioje geopolitinėje kovoje. Greičiausiai, kad šie kariai liks nepanaudoti, nebent vieną ar kelis kartus bus išvaryti pamitinguoti į kokį didesnį pizdų paradą už moterų laisvę ar šiknapisių teises.

Konservatoriai bandys eilinį kartą persidažyti, bet šį kartą dažai gerai nekibs, nes jų agresyvus lojimas pridarė per daug žalos Lietuvai.

O tie kurie galvoja, kad gyvena laisvoje ir nepriklausomoje Lietuvoje, gyvens joje ir toliau, nes jeigu jie iki šiol nieko nesuprato, tai vargu ar supras ateityje.