Oktoberfeste pederastai išprievartavo alaus mėgėją iš Britanijos

Autorius: Blogeris Zeppelinusas Šaltinis: http://news.sky.com/story/1344... 2014-10-02 02:27:23, skaitė 7329, komentavo 1

Oktoberfeste pederastai išprievartavo alaus mėgėją iš Britanijos


Oktoberfesto - rudeninės masinės pjankės įvaizdis...


...ir realybė

Atsigėrė alučio, vansi.

Miuncheno policija sukelta ant kojų. ieškomi du vyrai, įtariami žiauriu seksualiniu nusikaltimu prieš Jungtinės Karalystės pilietį alaus šventės Oktoberfest metu.

Įžūlaus nusikaltimo auka tapo 24-rių metų Lydso gyventojas, šeštadienį apie 21:30 min. užsukes į Terezienvizės aikštės pakraštyje augančius krūmus nusišlapinti.

Atliekant šią intymią ir kiekvienam alaus mėgėjui svarbią procedūrą, prie jaunojo brito prisigretino kažkoks vokietis, kuris nedviprasmiškai deklaravo, jog yra vienalyčio sekso šalininkas ir pageidautu pasinaudoti britu, kaip moterimi.

Gavęs alaus mėgėjo neigiamą atsakymą, meilės ištroškęs vokietukas dar labiau įsiaudrino, čia pat persivertė Ūkanotojo Albiono sūnų, nuplėšė hipsteriškas kelnes ir....išžagino vargšelį pačiu tolerantiškiausiu būdu. Nustatyta, kad užpuolikas buvo ne vienas. Kitas homoprievartautojas lytinio akto metu laikė nukentėjusįjį už rankų.

Atlikę savo žydrą darbą nusikaltėliai paspruko.

-------------------
Še tau ir tolerancija, še tau ir Oktoberfestas...

Baisus dalykas, nieko švento šiais laikais nebeliko! Jau net alučio šventėje atsigerti bei ramiai nusišlapinti žmogus nebegali, kad tolerantiška publika neužpultu ir į užpakalį ko nors neįgrūstu....

Beje, šiek tiek įdomiosios statistikos:

Miuncheno policijos žiniomis, iš šių metų Oktoberfesto šventėje kol kas užregistruotų išprievartavimų atvejų pusė - homoseksualūs!
-------------------

Žadėjau kada nuvažiuoti į tą alaus šventę, bet kad jau tokie tolerantiški laikai užėjo, tai gal geriau į Špunką ar barą Šuo nueisiu - Dundulio produktų pagert.

Užpakaliui saugiau bus.

---

LDiena.lt: alkoholinės "šventės" seniai buvo privaloma vakarų "civilizacijos" dalimi. Nuo pat Senovės Graikijos Dionisijų - religinių misterijų su masiniu prisigėrimu ir persipisimu, Romos daugiadienėmis, trukdavusiomis iki pusės metų, iki šiandieninių įvairiausio mąsto ir tematikos "oktoberfestų". Todėl nieko keisto, kad sugyvulėję žmonių pavidalo galvijai elgiasi taip, kaip "gamta jiems liepia". O "gamta liepia" atlikti viso labo tris paprastus dalykus - tris "P": paėst, pašikt ir pasipist.

Klausimas - jeigu žmogui šitos trys "P" - tai ir yra viskas, ko reikia, tuomet kuo gi jis skiriasi nuo bet kurio kito žinduolio: būk tai bedžionės, būktai barsuko, būk tai žiurkės? Iš esmės - visiškai nieko. Ir tuomet, matyt, visiškai dėsningai, kad stipresni gyvuliai tenkina savo "natūralius" iškrypusius poreikius ant kitų gyvulių.

Ir tik policija laksto visiškai be reikalo - policija, yra socialinis, žmonių visuomenės organas ir skirta žmonių problemoms spręsti, o gyvuliukais tegu pasirūpina pati Gamta: juk kai koks pederastinis šuva šunų vedžiojimo aikštelėje ar parke išpisa kitą, jam po kojom pasipainiojusį šunį, niekas nekviečia policijos? Tai ir čia - tiesiog dar viena naujiena iš žvėrelių gyvenimo.