Nuo kvailumo vaistų nėra. Liūdna tiesa Eurokomisaro lūpose papiktino įžymybių gerbėjus

Autorius: Blogeris Zeppelinusas Šaltinis: https://www.facebook.com/bloge... 2014-10-12 00:21:49, skaitė 6007, komentavo 1

Nuo kvailumo vaistų nėra. Liūdna tiesa Eurokomisaro lūpose papiktino įžymybių gerbėjus

Šiais politkorektiškais laikais nedažnai tenka išgirsti tiesius šviesius pasakymus iš aukšto rango valdininkų pusės.

Neseniai per pasaulinę žiniasklaidą nuskambėjo skandalas dėl viešumon patekusių šou verslo žvaigdžių intymių vietų nuotraukų. Jų gerbėjai Europarlamente puolė kaltinti valdžios vyrus, kad šie neužtikrino internetinių debesų saugumo ir neapgynė jų numylėtinių intymių grožybių vaizdelių nuo godžių plačiosios publikos žvilgsnių.

Į ką Eurokomisaras Giunteris Iotingeris (Günther Oettinger), atsakingas už informacinę visuomenę ir skaitmeninę ekonomiką atsakė taip:

"The fact that recently there have been an increasing number of public lamentations about nude photos of celebrities who took selfies - I just can`t believe it.

If someone is dumb enough as a celebrity to take a nude photo of themselves and put it online, they surely can`t expect us to protect them.

I mean, stupidity is something you can not - or only partly - save people from."

Trumpiau sakant, jei kažkas yra toks alternatyviai intelektualus, kad deda savo intymius selfius į internetą, tai nuo kvailumo vaistai dar nėra išrasti.

"Manau, kad kvailumas yra tai, nuo ko žmonių negalima apsaugoti visiškai ar bent dalinai"

Šią frazę reikėtų iškalti bronzoje ir pakabinti ant Europarlamento pastato.

Įdomu tai, kad kuomet įsižeidę Europarlamento nariai pareikalavo iš Giunterio Iotingerio atsiprašymo dėl to, kad de facto jis tas nukentėjusias žvaigždes pavadino kvailomis, auksaburnio skaitmeninio eurokomisaro atsakymas buvo itin lakoniškas:

Asked if he would like to apologise for, or expand on, his comments, Mr Oettinger`s spokeswoman told the BBC: "No."