Vito Tomkaus trigrašis: BADYKITĖS Į SVEIKATĄ!

Autorius: respublika.lt Šaltinis: https://minfo.lt/aktualijos/st... 2021-11-19 15:23:00, skaitė 457, komentavo 6

Vito Tomkaus trigrašis: BADYKITĖS Į SVEIKATĄ!

Jeigu Šimonytė, Armonaitė ir kitos valdžios panelės taip mėgsta skiepyti mažus vaikus, lai pradžiai sau pasigimdo. Nebereikės lįst prie svetimų ir galės su savais eksperimentuoti: badyti, šerti narkotikais, perrenginėti priešingos lyties drabužiais, kitaip tvirkinti. Kur problema?

Jeigu niekas tokių nenormalių žmonų nenori - šalia Vytautas Tomas Raskevičius. Nors jis irgi tokių „žmonų" nenori, bet irgi mėgsta svetimus vaikus. Persirenkite vyrais, panelės, gal kas ir išeis. Jei ne pro vieną galą, tai pro kitą, nes jis toleruoja įvairius eksperimentus. Kur problema?

Jeigu ir p.Raskevičius nebeįtinka, žvelkit dar plačiau: orientuokitės į Rytus, ne tik į Vakarus. Matėt kiek pasienyje musulmonų susispietė? Sveiki drūti ir nė karto neskiepyti. O jie tokiems reikalams, sako, dar ne tokias ožkas naudoja. Pabandykit, kol dar neišsilakstė. Kur problema?

Jeigu ir ten patirsite fiasko ir vis tiek trauks prie mažiukų, visada po ranka gi yra Dulkys. Nedidukas, naivus kaip vaikas, eksperimentų mėgėjas ir negali nurimti be skiepų. Regis, specialiai Tamstoms, panelės, Dievo tvarinys sukurtas... Badykitės su juo, panelės, badykitės į sveikatą!