Diktatoriaus Lukašenkos engiama Baltarusija kviečia lietuvius investuoti ir plėsti prekybinius ryšius

Autorius: Ekspertai.eu Šaltinis: http://www.ekspertai.eu/diktat... 2014-11-05 11:20:30, skaitė 6891, komentavo 0

Diktatoriaus Lukašenkos engiama Baltarusija kviečia lietuvius investuoti ir plėsti prekybinius ryšius

Kol išsivysčiusi ir demokratinė Lietuva nuolatos suka galvą ieškodama būdų, kaip paversti Baltarusiją normalia šalimi, diktatoriaus Aleksandro Lukašenkos engiama kaimyninė valstybė kviečia lietuvius investuoti ir plėsti prekybinius ryšius.

Lietuvos pramonininkų skaičiavimu, per 10 metų Lietuvos ir Baltarusijos dvišalės prekybos mastai išaugo penkis kartus ir perkopė keturis milijardus litų. Toliau auga baltarusiškų krovinių srautas Lietuvos geležinkeliais, daugėja krovinių Klaipėdos uoste. Premjero Algirdo Butkevičiaus teigimu auga ir Lietuvos verslo eksportas ir investicijos į Baltarusiją. Todėl ši atsilikusi ir diktatoriška šalis liks viena svarbiausių ekonominių partnerių.

---

LDiena.lt: belieka tik pastebėti, kad kruvino diktatoriaus kruvinų valstybinių įmonių, kuriose engiami paprasti laisvės ir demokratijos išsiilgę Baltarusijos piliečiai, kroviniai sudaro pusę visų Lietuvos geležinkeliu pervažamų krovinių kiekį ir trečdalį Klaipėdos uosto krovos.

Manau, atsižvelgiant į šią nemalonią realybę Lietuva valstybiškai turėtų prisiimti kokį trečdalį kaltės už kruvino režimo nusikaltimus žmoniškumui gretimoje šalyje.