Judofikacija - kaip tampama taip vadinamos "išrinktosios tautos" atstovu

Autorius: Blogeris Zeppelinusas Šaltinis: https://www.facebook.com/pages... 2014-11-07 01:26:15, skaitė 5961, komentavo 1

Judofikacija - kaip tampama taip vadinamos


O kodėl jie nesiekia tapti čigonais? Norinčių būti žydais kiekis pasaulyje jau prilygo esamam tos tautos skaičiui

Tiems, kas dažniau skaito lietuvišką spaudą ir didžiuosius portalus yra tekę susidurti su vadinamuoju "wannabe jew" fenomeno atvejais. Ypač jis paplitęs kai kurių dešiniųjų apžvalgininkų ir šiaip viešųjų intelektualų tarpe.

Nesunku suprasti, kas sudaro jo pagrindą. Elementarus noras būti grupės, kurią suvoki, kaip itin galingą ir turtingą, nariu. Daliai žmonijos būdingu pavydo jausmu grįsta svajonė ir tiek. 

Pasirodo, kitur šis fenomenas paplitęs dar labiau, nei Lietuvoje. Apie tai - žydasklaidos priemonės "Haaretz" straipsnis "Number of ‘wannabe’ Jews equals that of recognized Jews"

Yra šalių, kur į žydus patekti veržiasi ne keli intelektualai ar viešieji postringautojai, bet ištisos gentys ar socialinės grupės.

Jie kuria sau legendas ir mitus, pagrindžiančius tą tariamą žydiškumą, mėgdžioja tradicinį žydišką gyvenimo būdą, graudenasi dėl Holokausto, gilinasi į Toros, Talmudo bei kitokios Kabbalos išminties gelmes ir net trumpinasi vyriškus lytinius padargus. 

Vienžo, visomis mimikrijos priemonėmis bando būti didesniais žydais, nei patys žydai.

Izraelio mokslininkai jau paskaičiavo, kad tokių wannabe žydų skaičius pasaulyje jau yra lygus oficialiai pripažintų tos tautos atstovų kiekiui.

Vienžo, nepaisant asimiliacinių tendencijų žydų diasporose bei europietiško gimstamumo lygio modernių žydų šeimose, artimiausius dešimtmečiais žydų trūkumo pasaulyje nutikti neturėtų. 

Kaip ne kartą yra nutikę istorijoje, į tos tautos gretas įsilies būriai naujų energingų įvairiaspalvių adeptų. 

Tame tarpe, matyt - ir iš Lietuvos internetų rašytojų tarpo ...