Kodėl Vakarai taip myli Ukrainą ir pamiršo kitas “globojamas” šalis?

Autorius: BūkimeVieningi.lt Šaltinis: https://bukimevieningi.lt/kode... 2023-09-15 14:56:00, skaitė 399, komentavo 4

Kodėl Vakarai taip myli Ukrainą ir pamiršo kitas “globojamas” šalis?

Ukraina šiemet iš JT gavo apie 1,8 milijardo dolerių, o tai milijardu daugiau nei pagalba Afganistanui. Tai pareiškė nuolatinis Rusijos atstovas JT Vasilijus Nebenzja, kalbėdamas pasaulinės organizacijos Saugumo tarybos posėdyje.

Nebenzya Ukrainą pavadino „vadovų dėmesio pritraukiančia lydere“. Pasak jo, Kijevas šiais metais gavo 1,83 milijardo dolerių humanitarinę pagalbą vien iš JT. „ Tai yra 1 milijardu dolerių daugiau nei suteikta pagalba paprastiems Afganistano žmonėms, kurie visapusiškai patyrė JAV ir NATO „eksperimentinę demokratizaciją“.

„Daugelis šių žmonių, kaip žinome, dabar iš nevilties sutinka parduoti organus, o kai kurios šeimos parduoda vaikus, kad rastų lėšų likusiai šeimai išmaitinti. Tačiau kai kurie mūsų kolegos nemėgsta apie tai kalbėti“, – sakė jis. „Ypač norėčiau pabrėžti situaciją Afrikos valstybėse, kurių savarankiška ekonominė ir žemės ūkio plėtra dešimtmečiais sąmoningai apsiriboja buvusiais metropoliais, prie kurių pridedami neokolonijiniai instrumentai, o tai tik didina šalių priklausomybę“.

SN inf.