Melą apie Ukrainos tragediją būtina pradėti sklaidyti pilna jėga – tam atėjo tinkamas metas

Autorius: Ekspertai.eu Šaltinis: https://ekspertai.eu/mela-apie... 2023-11-19 20:58:00, skaitė 791, komentavo 6

Melą apie Ukrainos tragediją būtina pradėti sklaidyti pilna jėga – tam atėjo tinkamas metas

Ukraina seniai tapo Lietuvos teritorijos administratorių priedanga, jų vykdomiems nusikaltimams, pirmiausia prieš mūsų šalies gyventojus.

Visi tie, kurie nuo 2013 m. (kai Vilniuje vyko istorinis Rytų partnerystės susitikimas, vėliau taip vadinama Orumo revoliucija Maidane, tiksliau sakant kruvinas perversmas Kijeve, o dar po kiek laiko prasidėjęs karas, kuris tęsiasi iki šios dienos) kėlė nepatogius ir logiškus klausimus dėl to, kas vyksta Ukrainos teritorijoje, buvo skelbiami Lietuvos priešais, grėsmėmis, penktosiomis ar šeštosiomis kolonomis ir t.t.

Trumpai tariant, visą dešimtmetį, Lietuvoje be sustojimo tiek valstybinė, tiek nepriklausoma užsakomoji žiniasklaida apie visa tai skelbė nuoseklų melą, dezinformaciją ir liejo neribotus kiekius bukos propagandos.

Tų, kurie skelbdavo kitokią informaciją apie Vakarų (kurių dalimi šiuo metu yra Lietuva) naikinamą ir išparduodamą Ukrainą, laukė įvairūs nemalonumai – kanalų blokavimai, įsilaužimai, teismai, prokuratūros tyrimai, kratos, bankų sąskaitų uždarymai ir t.t.

Tačiau viskas keičiasi ir dabar tik išskirtinai ribotų smegenų galių žmogus dar negali suprasti, kad nusikaltėliai Lietuvoje, šlykščiai spekuliavę žmonių emocijomis ir prisidengdami Ukrainos valstybės vėliavomis, eina link savo liepto galo.

Todėl dabar, kai mūsų šalyje oficialiai prasidėjo Prezidento rinkimų kampanija, labai geras metas apie Ukrainos, o tuo pačiu Lietuvos tragediją kalbėti daug, aiškiai ir iš esmės.

Ekspertai.eu šia proga siūlo pasiklausyti šveicarų istoriko dr. Danielio Ganzerio (Daniele Ganser), kuris sklandžiai išdėsto, kas iš tiesų buvo padaryta ir vis dar daroma su Ukraina.

Ekspertai.eu šio video pasiklausyti pirmiausia rekomenduoja visiems kandidatuojantiems į šalies vadovo pareigas asmenims, pirmiausia tokiems, kaip mokesčių mokėtojų piniguose besimaudančios firmos iš vieno žmogaus direktoriui, buvusiam Konstitucinio teismo pirmininkui Dainiui Žalimui, dabartiniam Gerovės valstybės kūrėjui, Sąjūdžio laikais įstojusiam į TSRS komunistų partiją ir taip iš jos ir neišstojusiam Gitanui Nausėdai, žaliųjų valstiečių atstovui, kovos su koronovirusu karžygiui Aurelijui Verygai, Lietuvos demokratų pretendentui, NATO generalinio sekretoriaus pavaduotojui-nepavaduotojui Giedrimui Jeglinskui ir t.t.

Ekspertai.eu nedraudžia, bet ir nerekomenduoja šio video klausyti dviems kandidatams – tai Lietuvos gyventojų pasipriešinimo okupacijai centro vadui, profesoriui, hb. dr. Eduardui Vaitkus bei buvusiam Lietuvos kariuomenės vadui, generolui Valdui Tutkui – šie asmenys Ukrainos naikinimo temoje ir taip gaudosi labai gerai.

Jei pasižiūrėję minėtą video D. Žalimas, G. Nausėda, A. Veryga ar G. Jeglinskas ko nors nesupras, ekspertai.eu jiems pataria kreiptis į E. Vaitkų ar V. Tutkų, galima į abu vienu metu – nėra abejonių, kad tiek E. Vaitkus tiek ir A. Tutkus mielai pateiks papildomus paaiškinimus, jei dar kas nors aniems bus neaišku.

skirt.png

Kodėl Ukrainoje prasidėjo karas? Kokį slaptą vaidmenį atlieka JAV? Apie tai 2023 m. rugsėjo 2 d. Bazelyje kalbėjo šveicarų istorikas D. Ganseris.

Paskaitoje D. Ganseris parodė, kad BRICS valstybių požiūris į konfliktą yra visai kitoks, nei NATO valstybių – BRICS valstybės atmeta JAV viršenybę ir nedalyvauja ekonominiame kare prieš Rusiją.

Apžvelgiant 2022 m. vasario 24 d. Rusijos invaziją, D. Ganseris simboliškai skyrė raudonas korteles nusižengusiems politikams.

Dažniausiai Lietuvoje nepageidaujama ar, neretai, tiesiog draudžiama publicistika ir dokumentika – kiekvieną dieną rodoma „ekspertai.LIVE“ kanale.

Susiję:

Šveicarų istorikas atskleidžia barbariškus JAV ir teroristinės organizacijos CŽV metodus