Zeit: vokiečiai į pensiją išeis 73 metų amžiaus

Autorius: Algimantas Lebionka Šaltinis: http://ldiena.lt... 2016-05-29 12:27:33, skaitė 2346, komentavo 0

Zeit: vokiečiai į pensiją išeis 73 metų amžiaus

Vokietijos ekonomikos institutas (IW) apskaičiavo, kad greitai į pensiją vokiečiai galės išeiti tiktai sulaukę 73 metų amžiaus, rašoma Zeit online.

Pagal pensijos įstatymą pensijinis amžius iki 2029 metų išaugs iki 67. Pagyvenusių žmonių skaičius iki to laiko padidės trečdaliu.

Šiuo metu pensininkų ir dirbančiųjų santykis Vokietijoje yra 3:1. Kad išlaikyti šį santykį, numatoma pensijinį amžių nuolatos didinti, kol jis 2035 metais turėtų pasiekti 73 metus.

Merkel su savo atvirų durų politika ant vokiečių socialinės sistemos užvertė nepakeliamą naštą. Atvykėliai neprisideda prie Vokietijos ekonomikos augimo, o yra našta visuomenei, yra jos „socialiniai parazitai“.

2014 metais Vokietijoje gyvenančių migrantų skaičius pasiekė 10,9 milijonų. Bendras skaičius žmonių su užsienio šaknimis, įskaitant gimusius migrantų vaikus, atvykusius nuo 1950 metų, 2014 metais sudarė 16,4 milijono – maždaug penktadalis nuo viso 80 milijonų šalies gyventojų skaičiaus. 2015 metais migrantų Vokietijoje padaugėjo dar nuo 1,1 iki 1,8 milijono. Tikslus 2015 metų „atbėgėlių“ skaičius nežinomas. Net 350000 migrantų Vokietijoje yra nežinia kur dingę.

Pasiremdamas moksliniais tyrimais, visą Vokietiją apimančios statistinės medžiagos analize, dr.Thilo Sarracinas knygoje „Vokietija – susinaikinimas“ parodė, kad migrantai, atvykę iš Afrikos ir Islamo šalių ir jų palikuonys, pasižymi žemesniu intelektu (buvo nustatomas intelekto koeficientas – IQ) negu etniniai vokiečiai, kiti europiečiai, ir Vokietijos aukštųjų technologijų darbo rinkai yra netinkami, jie protiškai nepajėgūs integruotis į Vokiečių visuomenę ir tai, autoriaus nuomone, galų gale sukels Vokietijos ekonomikos ir valstybės žlugimą.

2010 metais niekas net neįtarė, kad Vokietijos sunaikinimas bus toks spartus, kad 2015 metais bus dirbtinai suorganizuota „pabėgėlių krizė“ ir į Europą bus suvaryta kelių milijonų beraščių ar mažaraščių, nekvalifikuotų, dažnai karinę ir kriminalinę praeitį turinčių subjektų armija, kurie buvo per socialinius tinklus įtikinti, kad Europoje jų laukia pieno upės su kisieliaus krantais, kad čia jų laukia dykas gyvenimas, namai, automobiliai, baltos gražuolės išskėstomis kojomis.

Ne be pagrindo šitą Europos milijoninę užkariautojų armiją Vokietijos visuomeninio judėjimo „Pegida“ lyderiai palygino su „skėriais“.

Thilo Saracinas tvirtina: „Iš 500,000 prieglobsčio prašytojų po 15 metų bus 23 milijonų.“

„Kiekvienais metais pabėgėlių ir nelegalių imigrantų kohortos auga jau du dešimtmečius dėl šeimų susijungimo ir jų vaikų. Yra žinomi jau penkių kartų statistika. Pavyzdžiui:  20-metų pabėgėlis atvyksta su savo žmona, pora turėjo tris vaikus”. Kompiuteriniai modeliai parodė: „Jei į šalį atvyko 500.000 pabėgėlių per vienerius metus, jų po 15 metų bus 23 milijonai žmonių. Jeigu 200.000 tai būtų dvylika milijonų 2030 metais ir 22,6 mln 2040 .” „Mūsų sienų kontrolė yra išgyvenimo klausimas, Vokietijai būtina žymiai apriboti imigraciją iš islamo šalių“,- teigia autorius.

„Tendencija sekti svetima politika ir savęs apgaulė“ – toks yra autoriaus kaltinimas Angelai Merkel, kaltinimas imigrantų kvietimo politika ir kaltinimas utopija. Ši politika, autoriaus nuomone, yra per didelis krūvis Vokietijos socialinei sistemai, kuri nuo antplūdžio šimtų tūkstančių migrantų ir jų šeimų gali sugriūti.

Pagal finansų eksperto Bernd Raffelhüschen skaičiavimus Vokietijos „gerovės valstybei“ milijonas migrantų kainuos ne mažiau kaip 450 milijardus eurų. „Tai yra 450.000 eurų“ vienam atvykėliui. Pripažįstama, kad „galima tikėtis ir daug didesnių išlaidų“. Pagrindinė problema yra būtent tai, kad atvykstantys pabėgėliai yra labai blogai apmokyti. “Tai yra imigracijos fundamentali problema iš ekonominės perspektyvos”, konstatuoja ekspertas. Jau ir anksčiau nepakankama migrantų kvalifikacija buvo didžiausia problema. Nors imigrantų dalis Vokietijoje sudaro 7,3 procentus visų jos gyventojų, jie sudaro 25 procentų socialinės paramos gavėjų ir 18 procentų Hartz IV gavėjų. Vien tai rodo, kad pabėgėliai kainuoja kelis kartus daugiau, negu jie atneša naudos.

Kuriam laikui vokiečių tautai užteks kantrybės ir jį kęs šias patyčias. Panašu, kad vokiečių kantrybė senka. Tai rodo partijos Alternatyva Vokietijai AfD ir judėjimo „Pegida“ populiarumo augimas.