Iš ko gyvena progresyviojo šūdmenio šūdintojai?

Autorius: Raimondas Navickas Šaltinis: http://www.algemeiner.com/2014... 2014-12-24 00:51:15, skaitė 5700, komentavo 0

Iš ko gyvena progresyviojo šūdmenio šūdintojai?

Lietuvos ultrakairiųjų radikalų judėjimo NK95 ir šikančio ant vėliavų miano sponsoriai tie patys. Liūdnai pagarsėjęs Vokietijos Rosa Luxemburg Foundation

Neseniai dėjau nuorodą į Izraelio mianinykės Natalie Cohen-Waxberg akciją, kurios metu palydint linksmiems muzikos garsams ji ir jos kolegos tuštinosi ant įvairių šalių valstybinių vėliavų. Įskaitant ir savo šalies - Izraelio.

Apsidirbusi šūdmenio šūdininkė Natalie Cohen-Waxberg su JAV antisemitiniu propagandistu Maksu Bliumentaliu (Max Blumenthal): pamąstykime, kokiu gi tikslu žydų fondai finansuoja žydus antisemitus? Gal tam, kad be nuolatinio kurstymo ir provokacijų nebebūtų kaip rėkti - "GHELBĖKIT, žydus muša!"

Deja, Izraelio teisėsauga nėra tokia tolerantiška, kaip Lietuvos. Todėl mianinykė buvo sulaikyta ir bus teisiama už patyčias iš valstybinių simbolių.

Nepadės jokie kvazigudrutiški aiškinimai, koks tai didis mianas.

Pasipiktinę Izraelio internautai nepatingėjo pasiaiškinti - o kas gi remia šią mianinykę? Iš ko tokie veikėjai gyvena?

Ir ežiui aišku, kad laisvoje meno rinkoje tie drabstymai šūdais visiškai nepaklausūs. Tokie dalykai finansuojami tik siekiant plėsti tam tikrą ideologinį užkratą.

Ir žiū, tarp šūdinos mianinykės sponsorių matome Vokietijos ultrakairuolišką ....Rosa Luxemburg Foundation. Finansuojamą iš tos šalies biudžeto, tarp kitko.

Kuris yra pagrindinis rėmėjas visos ultrakairiųjų radikalų veiklos Lietuvoje. Visi tie jaukūs baliukai su vyneliu Senamiesčio vyninėse ir pan. akcijos atrakcijos remiamos būtent jų.

Tame tarpe, matyt, ir ta skandalingoji mianinė akcija, kuomet feministinės mergužėlės iš antifa grupuotės sudainavo skadalingą Lietuvos himno parodiją, o feministinės burleskos žvaigždė Lina Žigelytė viešai sušoko antilietuvišką striptizą, nusidažydama savo apnuogintas grožybes trispalvės spalvomis.

Vienžo, kaip ir manyta - tas šūdinas antipatriotinis mianas ir veikla yra sąmoningai plėtojama ir remiama kraštutinai ideologizuotų užsienio organizacijų.

Žinosime.