Teroristinė ataka prieš „Charlie Hebdo“, tai JAV noras įtvirtinti Paryžiaus kaip Vašingtono vasalo statusą

Autorius: Ekspertai.eu Šaltinis: http://www.ekspertai.eu/terori... 2015-01-11 19:49:19, skaitė 4485, komentavo 0

Teroristinė ataka prieš „Charlie Hebdo“, tai JAV noras įtvirtinti Paryžiaus kaip Vašingtono vasalo statusą

screen-shot-2015-01-11-at-14-07-22.png

Polas Kreigas Robertsas, buvęs Reigano administracijos finansų ministro patarėjas teigia, kad Paryžiaus teroristinė ataka prieš satyrinį „Charlie Hebdo“ žurnalą yra ne kas kita, kaip priedangos operacija (False flag), „kurią siekiama įtvirtinti Paryžiaus kaip Vašingtono vasalo statusą“.

„Įtariamieji gali būti  iš tikrųjų kalti ir gali būti tik atpirkimo ožiais. Prisiminkite visus JAV specialiųjų tarnybų „sukurtus“ teroristus, kurie tarnavo tam, kad amerikiečiai patikėtų terorizmo grėsme“.

Robertsas taip pat pridūrė, kad Prancūzijos ekonomika kenčia dėl JAV inicijuotų sankcijų Rusijai:

„Prancūzijos laivų statyklos negali įvykdyti Rusijos užsakymo, o  taip yra iš esmės dėl to, kad Paryžius yra JAV vasalas. Taip pat ir kitos Prancūzijos ekonomikos sritys yra neigiamai paveiktos sankcijų, kurių JAV privertė NATO partnerius imtis prieš Rusiją“.

Buvęs „Wall Street Journal“ vienas iš redaktorių ir apžvalgininkų taip pat pažymėjo, kad šią savaitę Prancūzijos prezidentas Frasua Ollandas savo kalboje teigė, kad sankcijos Rusijai turi būti atšauktos. „Vašingtonas pamanė, kad Prancūzija leido sau per daug laisvės užsienio politikoje“.

Robertsas mano, kad gal būt Amerikos slaptosios tarnybos ėmėsi jau išbandytos veiksmų taktikos, kurią jos naudojo po Antrojo pasaulinio karo, kai JAV agentai įvykdydavo atakas Europos valstybėse, o vėliau apkaltindavo šių šalių komunistines grupes.

Robertsas taip pat teigia, kad JAV slaptosios tarnybos suplanavo „false flag“ atakas Europoje, kad padidintų europiečių neapykantą musulmonams ir dar labiau „pakištų“ Europos šalis po Vašingtono sparneliu.

Jis pastebėjo, kad „Charlie Hebdo“ ataka buvo „savų darbas“ (inside job) ir asmenys, kuriuos JAV slaptosios tarnybos identifikuos kaip vakarų karo prieš musulmonus priešininkus, ir toliau bus naudojami teroristinėms atakoms, kad "Vašingtonas galėtų pilnai susigrąžinti Prancūzijos kontrolę“.

Roberstas mano, kad „Amerikos vyriausybė pasakoja savo piliečiams bet kokias, net ir fantastiškiausias istorijas, o po to sėdi ir juokiasi iš visuomenės patiklumo“.

Šaltinis: presstv.ir