Po Graikijos klaidos, prorusiškos tendencijos Ispanijoje verčia sunerimti tikruosius Lietuvos patriotus

Autorius: Ekspertai.eu Šaltinis: http://www.ekspertai.eu/po-gra... 2015-02-02 10:35:31, skaitė 4834, komentavo 0

Po Graikijos klaidos, prorusiškos tendencijos Ispanijoje verčia sunerimti tikruosius Lietuvos patriotus

screen-shot-2015-01-31-at-23-03-34.png

„Permainų maršas“, kurį organizavo kairioji opozicinė Ispanijos partija „Podemos“ („Mes galime“) paralyžiavo Madrido centrą, skelbia euronews. Policijos duomenimis akcijoje dalyvavo daugiau nei šimtas tūkstančių žmonių.

Mitingo organizatoriai teigė, kad jie „nebando nei protestuoti, nei kažko prašyti iš vyriausybės“, o paprasčiausiai demonstruoja, kad permainų laikas jau prasidėjo.

„Šiandien mes turime svajonę, kad mūsų tėvynė taptų geresne, - kalbėjo partijos lyderis Pablo Iglesias. - Tačiau mes užpildėme šią aikštę ne tam, kad ir toliau tik svajotume. Mes susirinkome čia, kad įvykdytume mūsų savojonę ir 2015 m. užtikrintume politines permainas. Šiais metais mes pradėsime naują etapą. Šiais metais mes laimėsime prieš „Liaudies partijos“ konservatorius“.

Viena iš penkių užduočių, kurią partija iškėlė per savo suvažiavimą – valstybės skolų restruktūrizavimas. Partijos šalininkai įsitikinę, kad jau šiais metais „Podemos“ pakartos graikų „Syriza“ sėkmę.

„Mes turime susivienyti su graikais ir kitomis Pietų Europos šalimis, su tais, kurie kovoja su „trojka“ ir Merkel. Todėl, kad kapitalizmas išeikvojo save ir taip tęstis daugiau nebegali“, - kalbėjo maršo dalyvis.

„Aš manau, kad tai turės milžinišką rezonansą todėl, kad šiek tiek daugiau nei prieš  metus to net nebuvo galima įsivaizduoti“.

Tik metus veikianti „Podemos“ partija tapo antra pagal populiarumą partija Ispanijoje, kol kas nusileidžianti tik „Liaudies partijai“. Daugelis akcijos dalyvių nešė plakatus, kuriuose buvo vaizduojamas laikrodis – permainų simbolis, parodantis, kad valdančiosios partijos laikas baigėsi.

Reikia atvirai pripažinti, kad įvykiai Europoje kuo toliau, tuo labiau klostosi nepalankiai.

Po neteisingo graikų pasirinkimo, prieštaraujančio nusistovėjusioms europietiškoms vertybėms, kuomet Graikijoje rinkimus laimėjo ultrapopulistinės-ultrakairiosios jėgos, prorusiška bacila persimetė į Ispaniją.

Po demokratijos fiasko Graikijoje, tikrieji Lietuvos patriotai konservatoriai ir nepriklausoma tautinė žiniakslaida iš karto perspėjo, kad „pildosi baisiausias Europos košmaras“, o politikė Rasa Juknevičienė informavo, kad „Kremlius laimėjo rinkimus Graikijoje“ ir dabar „neabejotinai turės draugą prie ES stalo“. Panašios nuomonės laikosi ir daugelis žymiausių Lietuvos politologų bei gyvenimo būdo analitikų.

Dabar jau aiškiai matosi, kad tų Putino draugų prie ES stalo ir toliau daugės.

Mažai kas abejoja, kad panašiai gali atsitikti Italijoje, Prancūzijoje, net toje pačioje Vokietijoje.

Tikėtina, kad po kiek laiko Lietuva liks vienintelė neprorusiška šalis, ekonominio gerbūvio pavyzdys, absoliutus moralinis autoritetas ne tik Europai, bet ir visam pasauliui. 

O tuomet išties pagalbos ranką paklydusioms valstybėms bei tautoms.